מחזור 32 בליגת העל: חיפה הורידה את הרצליה ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/5/08.

1. שגיא Guest

אגב, מכבי חיפה לא הצליחה לנצח את הרצליה בקריית אליעזר כבר שמונה שנים, כך שאולי יש מקום לאופטימיות אצל ההרצליינים. ועוד אגב, בסיטאוציה מסויימת מכבי חיפה יכולה להיות זאת שמורידה שתי קבוצות העונה. אם תנצח היום את הרצליה, היא תרד בוודאות, ובשבוע הבא באשדוד. שנה שעברה, שוב אגב, הורידה את הפועל פתח תקווה.

אבל עזבו אתכם מאנקדוטות. על פניו מדובר במשחק לא קשה להרצליה. חיפה כבר חודש וחצי לא משחקת, ומשבוע לשבוע רק מאבדת יותר שחקנים. קרוסה, רנאטו, דוידוביץ', אלו שחקני הרכב שיחסרו בוודאות. גם עומרי אפק נפצע וכבר גמר את העונה, כך שגם האופציות מהספסל די נגמרות למכבי חיפה.

2. Number 8 Member

הרצליה חייבת קודם כל לנצח ואז לראות את מצבן של שאר הקבוצות. בנתיים עושה הרושם שמכבי הרצליה בדרך לליגה הלאומית, אבל אם היום היא מנצחת, מכבי פ"ת ואשדוד מפסידות, היא רק נקודה מהקו האדום, ובשבוע הבא היא פוגשת את מכבי פ"ת, משחק שיכול להפוך למשחק העונה עבור הרצליה ומכבי פ"ת. שוב, תלוי מה שאר הקבוצות יעשו.

בנוסף, ישנה אפשרות שכבר היום אשדוד/הרצליה/אשדוד והרצליה ירדו ליגה, אם מכבי פ"ת, כפר סבא ובני יהודה ינצחו.

איזה מחזור מצפה לנו... כל התשובות אחרי השעה תשע.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הולך להיות משחק קשה מאוד, אבל אני מצפה מהקבוצה שלי להתאושש מהר מהתבוסה בטדי ולנצח את המשחק. הכתומים מגיעים בכושר נהדר, אבל מתישהו רצף הנצחונות שלהם צריך להיפסק. גם הם יודעים את זה. נצחון היום, והבטחנו את המקום השני, מה שיתן לנו עוד חודש של הכנות לקראת העונה הבאה.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל בן חיים שחקן כל כך כישרוני, פשוט מדהים.
    אחד מהכישרונות העולים בכדורגל הישראלי.
    אמנם השער לא היה מבריק, אבל החוכמה והתנועה שלו מדהימים, ותוסיפו לזה את המהלך היפה שלו בדקה ה13 שהיה נגמר בשער אם הבעיטה הייתה הולכת למסגרת כי אניימה היה קצת מחוץ לשער וזה היה מוקפץ, ולזה תוסיפו גם את הבישול הגאוני שלו במשחק האחרון של פ"ת.

5. George Best Member

את הבישול במשחק האחרון של פ"ת(מול מכבי ת"א) בישל עומר דמארי ולא בן-חיים.
    לא יאמן.בן לוז בועט פנדל, יבריץ' עוצר, ואחרי 3 שניות מסודי מול בלם ושוער, קאמנאן עומד 4 מטר מהשער לבד(שער ריק), ומסודי המפגר מנסה לכבוש... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לפני שני משחקים, התבלבלתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_redface.Xxx
    מחצית חלשה באורווה, בהפועל לא היה אף שחקן לשבח חוץ מאנסומבו ואבוטבול לדעתי, יש ביניהם שיתוף פעולה טובה(חיברו ביחד 3 בעיטות לשער ממה שספרתי). את ה20 דקות הראשונות במשחק של מכבי-כפ"ס דווקא ראיתי במקום הפועל(לא ידעתי שיש שידור) וממה שראיתי כפ"ס שלטה. שער יפה של מסודי, בישול נחמד של חדד. בני יהודה עם 1-1 בקופסא, תוצאה יפה, ציפו שהיא תפסיד היום וזה לא מתגשם. מקווה שינצחו, למרות שגם אם נתניה תנצח אני יהיה שמח.

ד"א בקשר למסודי, אין במשחק סקאוטים של נאנט הצרפתית?

7. שגיא Guest

לא אמור להיות באחד הערוצים שידור משולב?

אני בעיקר ראיתי את המשחק בכפר סבא. פשוט עוול להפועל כפר סבא, שפשוט לא מסוגלת לכבוש. יבריץ במשחק גדול והתקפה וחצי הספיקה למכבי תל אביב לכבוש. שער בדקה קריטית. עכשיו הפועל כפר סבא צריכה לתת את ה45 הדקות הטובות ביותר שלהם העונה.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, 3-0, כפ"ס צריכה לקוות שהתוצאה בדוחא לא תישמר.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הקלות שמכבי תל אביב מבקיעה לשער של לויטה היא כל כך מדהימה,
    עם הגנה כזו להפועל כפר סבא אין מה לחפש בליגת העל !

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מרגיז אותי שגם במשחק כזה שמצליחים להבקיע לכפ"ס שלושה שערים, מצליחים גם לספוג שניים בחזרה.
    לפחות הבטחנו באופן סופי את ההישארות בליגה, הפנים לבני יהודה בשבוע הבא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/08
  11. איגור .פ. Member

נתחיל מכך שאני מפסוט ,האזנתי לשירים ושערים וכל שניה שער,זה רק מוכיח שהמשחקים חייבים להיות כל העונה באותה שעה,כי זה יוצא עיניין ומתח.

לגבי הרצליה חבל אבל אין מה לעשות קבוצה ללא אוהדים בכל אופן אין לה מה לעשות בליגת העל ,מכבי חיפה העיקר יכולה לרשום על עצמה וזה שהיא הורידה קבוצה ליגה.

התלאביביות ניצלו לא מפתיע.
    בכללי מחזור מצויין הלוואי וכל העונה היית כזו שיש עיניין מתח...

שבוע הבא מ4 קבוצות תרד עוד אחת אני בתקווה שזו מכבי פ"ת.

12. BeitaReaLiverpool Member

היה ממש מהנה עם שירים ושערים. צריכים לעשות את זה יותר.
    אני אגיב בהרחבה יותר מאוחר.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו איזה מחזור סיום מצפה לנו... כפר סבא פשוט כישלון... אבל אני יעצור אותי מלסכם, זה עדיין לא נגמר.

כפר סבא במצב קשה ביותר, שבוע הבא מחכה להם משחק לא קל נגד הפועל תל אביב והם פשוט חייבים לנצח, במיוחד לאור העובדה שמכבי פ"ת יוצאת למשחק הרבה יותר קל על הנייר בהרצליה, בני יהודה גם מצפה לה משחק לא קל, ומכל אלו אפשר להגיד שאשדוד נשארה היום בליגה, ובצדק, היא פשוט קבוצה טובה מדי בשביל לרדת ליגה, הם נשארו כי אני לא רואה תסריט ששבוע הבא 3 הקבוצות שמתחת לאשדוד מנצחות כולן, מצפה לנו מחזור סיום דרמטי ומותח. השעה אחידה היום באמת היה תענוג, דרמות במקביל, כמו שצריך להיות.

14. שגיא Guest

מה שקורה לכפר סבא זה פשוט עצוב, אבל זה כנראה גזר הדין של קבוצה שלא מסוגלת לנצח גם כשהיא הרבה יותר טובה. למכבי תל אביב הספיקו בסך הכל 15 דקות טובות כדי לכבוש שלישיה. כפר סבא לעומת זאת נתנה משחק מצויין והגיעה למצבים ולא ידעה לנצל אותם. גם חוסר מזל (קורה בדקות הסיום) ויכולת אדירה של יבריץ' (עצירת פנדל ועוד) מנעו מכפר סבא לצאת לפחות עם נקודה שללא ספק הגיעה לה, אם לא שלוש.

גם מכבי פתח תקווה מפסידה ושוב נמצאת במצב גרוע. אשדוד פתאום קפצה למעלה ובני יהודה נעצרה ועכשיו כבר אי אפשר לדעת מה יקרה במחזור הסיום.

אה ומישהו שם לב בכלל שקריית שמונה ניצחה את בית"ר?

15. Raulito Madridista

נשארנו סופית בליגה!
    סוף סוף הסיוט נגמר, רק לנצח את כפר-סבא בשבוע הבא - להוריד אותה ליגה ואני אהיה מבסוט. משחק לא גדול שלנו, אבל זה לא מעניין אף-אחד. טלקיסקי כנראה יודע להבקיע רק בסטייל, שער נפלא שלו. אבל, איזו סגירה מרושלת של נאור פסר שלא מפסיק לטעות בזמן האחרון. חבל שמאחד התגליות של העונה שעברה הוא הפך לשחקן חלש מאוד, במקום להמשיך בהתקדמות הוא נעצר. וואליד באדיר כבש את שערו היחיד העונה נגד מכבי פ"ת והנה הוא כובש את השני. הייתי מאוד מרוצה מהשקט שהיה בחלק האחורי, הרבה בזכותו של טופוזאקוב וגם את אניימה אני צריך לציין לטובה, הוא מאוד השתפר בזמן האחרון. קנדה הצטיין בעיקר בחלק השני של המגרש, בייחד עם טלקיסקי. אהבתי גם את ההופעה של מזואה אנסומבו. חבל שסרור לא שיחק יותר.
    http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg813410.Xxx
    לנצח באורווה זה תמיד טוב...

הפועל כפר-סבא הקבוצה הכי לוזרית שיש. שוב היא החמיצה פנדל ודקה אחר-כך היא מקבלת גול(שער נפלא אגב), זה לא יאומן. אני מקווה מאוד שהיא תרד ליגה, למחזור האחרון היא מגיעה כאשר היא לא תלויה בעצמה. אוחנה הליצן היה הגיבור של כפר-סבא כאשר הציל אותה מירידה בצורה דרמתית לפני שנתיים, מעניין מאוד אם במחזור הבא הוא יהיה הגיבור הטראגי. לא מובן איך קבוצה עם סגל כה מוכשר מידרדרת ככה. בעצם כן מובן - מאמן ליצן על הקווים. אוחנה המאמן הכי גרוע כרגע מבין כל מאמני קבוצות התחתית. הוא בנה הגנה עלובה ושלא יאשימו שם את אוהד לויטה. אסור שהוא ימשיך שם בעונה הבאה. זה שהיא משחקת כדורגל התקפי לא מעניין אם זה לא מביא נקודות.

הקאמבק של ראוי גם הוא להערצה. היא ניצחה בחודש האחרון שלוש מהקבוצות היותר טובות בליגה: בית"ר, ק"ש וסכנין. יוסי מזרחי הכניס שם כוחות מחודשים ללא ספק, אני לא האמנתי שהיא תוכל לצאת עם 6 מ6 מהקבות נגד סכנין וק"ש. רק שייבנו שם הגנה כמו שצריך בעונה הבאה והיא תוכל להתמקם במרכז הטבלה, פרט לבית"ר החלק הקדמי של אשדוד הוא הכי טוב בליגה.
    בני סכנין לעומת זאת ראויה לביקורת. היא לא מפסיקה לאבד נקודות והרצף השלילי הזה עלול למנוע ממנה מקום באופ"א בעונה הבאה וחבל, כי בשני הסיבובים הראשונים היא שיחקה כדורגל טוב. הראש של בוזגלו במכבי, קולמה אומנם חסר אבל הוא לא מתנהג כשחקן סכנין כבר הרבה זמן, ואלישע לוי לא מצליח להחזיר את השחקנים שלו לתלם.

אני שמח מאוד שמכבי חיפה ניצחה היום. מגיע לרוני לוי לעזוב את הקבוצה עם ניצחון במשחק האחרון שהוא מדריך לעיני הקהל. אם הקבוצה הייתה מתעוררת לפניכן אולי היא הייתה מצליחה להתמודד על גביע אופ"א, אבל זה לא קרה. ליאור רפאלוב פשוט מצויין במשחקי גארבץ' טיים. היום אנחנו נפרדים רשמית מהרצליה - קבוצה עם כדורגל חיובי, מאמן לא רע, אבל זה לא זה. השחקנים בינוניים וזה לא יעזור שום דבר. פרט למהראן ראדי לא הייתי לוקח להפועל אף שחקן שמשחק שם, לדוגמא.

כל הכבוד לק"ש על ניצחון על בית"ר, היא קופצת למקום השלישי על חשבונה של סכנין.

הרצף של בני-יהודה נעצר היום, אך הם עדיין תלויים בעצמה.

התחתית:

8. אשדוד - 36 נקודות;
    9. בני יהודה - 35 נקודות;
    10. מכבי פ"ת - 34 נקודות;
    11. הפועל כפר סבא- 34 נקודות;
    12. מכבי הרצליה - 30 נקודות;

המשחקים במחזור הבא: הפועל ת"א - כפר סבא; בני יהודה - מכבי ת"א; מכבי הרצליה - מכבי פ"ת; אשדוד - מכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/08