מחזור 32 בלאומית: ק"ש קרובה לעלות אחרי 0:3 על כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. נועם אסולין Member

לגבי הכרטיסים, בכפ"ס יחלקו הזמנות לילדים בסוף וכל הקופה תהיה על אוהדי אשקלון, כך או כך אנחנו נמלא את היציע ברור לי שיש כאלו שלא יגיעו בגלל המחירים הגבוהים
    כל מיני ילדים נערים או חיילים, ואני מקווה שההנהלה בסוף תחליט לעזור לסבסד את הכרטיסים לנוער לפחות ..
    עזוב ההנהלה שלכם בזיון ואני לא מבין איך אתה לא מסכים איתי, מה קרה קצת מצליחים אז על חשבון האוהדים?
    עצם העובדה שאין מחירת כרטיסים מוקדת וההנהלה שלכם
    הולכת לתת ל5500 אוהדים להתקע מחוץ לאצטדיון בקופות ולהגיע שעות לפני המשחק זה בזיון ענק..
    עזוב כפ"ס, תמשיך להיות מקובע, גם לצאת קצת נגד ההנהלה שלך זה לא סוף העולם, לא כל מה שהם אומרים ועושים קדוש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/10
  2. איתי שכן-טוב Member

טוב, קודם כל המודעה הזאת אכן התפרסמה. אבל אני מדגיש כמו שנועם אסולין אמר, מדובר בילד משועמם שלא אוהד הפועל אשקלון ורוצה סתם להתסיס את האווירה. אני בטוח שאוהד אמיתי של הקבוצה לא יעשה דבר כזה! וזו בושה וחרפה שבן-אדם מסוגל לעשות דבר כזה ולא משנה למי.

יש לציין שהאתר הוא לא אתר האוהדים הרישמי!! שימו לב הוא כולו העתקות ממקומות שונים. וזה סתם אתר שפתחו אותו!

בעניין הכרטיסים, בהנהלת הפועל אשקלון ביקשו מהנהלת כפר-סבא כרטיסים בכדי למכור במכירה מוקדמת, אבל הם סירבו! ואני שואל למה?!?! הרי אם לא תהייה מכירה מוקדמת באשקלון זה סתם יצור בלאגן בקופות! מה גם שצפויים להגיע יותר ממספר המקומות המוקצים לנו. אני פשוט לא מבין את זה.

במשטרה חייבים לעשות משהו בכדי לאפשר לעוד אוהדים להיכנס, אפילו בעמידה!
    בכל מקרה, אני מקווה שהמשחק יהיה ספורטיבי!

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/10
  3. הפועל_כפר_סבא Member

אתה לא ממש מדייק.
    ההנהלה היקרה שלך ביקשה 2,000 כרטיסים ב-20 שקל לכרטיס! פלא שסירבנו?

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/10
  4. איתי שכן-טוב Member

קודם כל אין להם מה לבקש 2000 כרטיסים כי מקסימום יש 1650 מקומות ביצע שלנו, ופה אני מבין שאין כ"כ מה לעשות.

הכל נובע ממחיר הכרטיס. 50 שקל זה באמת מחיר לא סביר לליגה הלאומית, והנהלת כפר-סבא סתם יוצרת בלאגן. אבל זו החלטה שלה ושיהיה לה לבריאות.

אגב, הילד ואני מדגיש ילד, התנצל על כך שפרסם את המודעת אבל וכמובן הוריד אותה.

5. burning soil Member

מההיכרות עם אוהדי כפ"ס, למרות שמדובר במשחק קריטי עבורם,
    אני די משוכנע שהם לא יקנו את כל הכרטיסים ליציע שלהם(שהוא
    הגדול יותר לעומת אשקלון), במקרה הטוב כמו שנאמר פה, הקהל
    שלהם יהיה גדול מחלוקת הכרטיסים בחינם.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחזור מס' 2 בפלייאוף התחתון:

בית"ר שמשון חוזרת עם ניצחון דחוק מה"מבצר" בראשל"צ, 0-1 משער של מאור סמיה במחצית השנייה. בדיעבד מסתבר שהניצחון הזה העניק לקבוצה שקט נפשי גדול, שכן יריבותיה לתחתית השיגו תוצאות תיקו בלבד.

הפועל ירושלים ומכבי באר שבע נפרדו בתיקו 1-1. אבינו כבש כבר בדקה ה12, ערן זגר איזן בדקה 75. לירושלמים ניצחון היה מעניק פתח לתקווה לברוח מהמקום ה15, הבאר שבעיים הגיעו בכדי לנצח ולא לסבך עצמם במקום 14 שמוביל למבחנים. על המשחק הזה היה רשום: לא תיקו. בסופו של דבר התוצאה היא תיקו, תוצאה שלא משרתת אף אחד מהצדדים.

בני לוד והכח עמידר רמת גן הגיעו למשחק ביניהן עם רצפים מרשימים של משחקי ליגה ללא הפסד (לוד 14 רמת גן 12). זה נשמר גם בסיום המשחק. האורחים פתחו חזק ועלו ליתרון כפול ומפתיע (דיאמנט 10, חסן 28). קאובינה צימק (57) ו3 דקות לסיום מורד אבו אזנה השווה, 2-2 בסיום. גם כאן תיקו לא שירת אף קבוצה-אבל היה ברור כי הפסד יסבך כל אחת מהן במאבקים על המקום ה14, אז אי אפשר להגיד שהן יותר מדיי לא מרוצות על התוצאה.

טבלת הפלייאוף שנשארו 9 נקודות בקופה:
    11. בני לוד 24
    12. בית"ר שמשון 23
    13. הכח עמידר רמת גן 21
    14. מכבי ב"ש 19
    15. הפועל ירושלים 14
    16. הפועל מרמורק 7

מצחיק לראות איך בית"ר שמשון תל אביב, קבוצה כל כך חלשה, השתלבה לה בצמרת הפלייאוף הזה למרות ששום דבר עוד לא סגור.
    בשבוע הבא, כדרכו של הפלייאוף העליון והתחתון בשתי הליגות, קרבות מסקרנים מאוד:
    - מכבי ב"ש שפשוט חייבת ניצחון תארח את בני לוד שמצידה לא רוצה להסתבך יותר מדיי, ורוצה לשמור על הפער הקטן אך המבטיח מהמקום ה14.
    - בית"ר שמשון תנסה להמשיך את רצף הנצחונות כאשר תארח בשכונה את הפועל ירושלים.
    - הכח עמידר רמת גן סביר להניח תתפוצץ בוינטר על הפועל מרמורק, שבאמת הקשר בינה לבין הליגה הזאת לא קיים.
    * שלושת המשחקים יתקיימו ביום שני ב17:00.

7. The best of The best Member

בנס ציונה לא רגועים ולא יירגעו בזמן הקרוב אחרי הבדיחה שהייתה בשישי האחרון, אני כמו כל קהל האוהדים משוכנע שמשהו לא היה כשר העניין הוא שאין מה לעשות... לאכול את הלב בשקט.
    כך או כך אני מקווה שננצח את קרית שמונה אני לא יודע למה לצפות בשישי, אבל אני מאמין שננצח.
    ניצחון שלנו וניצחון של כפר סבא יסללו את הדרך קדימה...
    כבר אמרתי שאני מעדיף את כפר סבאעל פני אשקלון ואחזור ואומר שאני מעדיף את כפר סבא על פני אשקלון אחרי הקנוניה של העת האחרונה.
    כך או כך יש לנו משחק עם אשקלון במחזור האחרון ואני מחכה לו אוי כמה שאני מחכה לו.

8. איתי שכן-טוב Member

אתה מוכן להסביר ממה נובעת השנאה לאשקלון?

9. The best of The best Member

תאמין לי איתי אתה בן ה 3 -4 חבר'ה כאן שאני הכי מכבד ומעריך.
    אני לא אגיד לך מעל דפי הפורום ממה נובעת "השנאה" שלי, שזו מילה בוטה מדי לטעמי.
    מצד שני אני מוכן לומר לך מעל דפיי הפורום את האמת כמו שהיא, אפילו שאין לי איך להוכיח לך אותה כרגע, אולי בפרטי...
    אשקלון אחראים מלאים למה שקרה ביום שישי בבת ים, חד משמעית.
    הקבוצה שלא ספגה רביעייה 4 שנים, שהעונה התברכה בהגנה הטובה בליגה סופגת רביעייה ב-25 דקות מקבות קרטונים שקוראים לה בת - ים.
    אמרתי, ואנשים כאן באייסוקר לא הסכימו לתת במה לדבריי, אשקלון השחילו את בת ים מראש, בבת ים.
    במחזור הבא אשקלון ינצחו את בת ים ואני לא אתפלא אם בהפרש שערים גבוה.
    זה ידוע שבת ים בחובות ויש אומרים שאשקלון שילמו ביד נדיבה ויפה על מנת לעזור לבת ימים ומי שהאמת לא נוחה לו שלא ישמע.
    הראיתי לכולם כאן את הקליפ וכולם יודעים שהשוער הטוב בליגה שמצוות להגנה הטובה בליגה לא יספגו שערים כאלו ובטח לא בכמות כזו, כבר לפני המשחק היו ספקולציות שעד המחצית התבררו רק כספקולציות, יכלנו במחצית לשים לבת ים 7 גולים, עשינו מה שרצינו, וחבל שלא שמנו להם 4 אולי אז המוכבה הייתה נמנעת.
    אני מחכה לאשקלון כמו כל העיר נס ציונה, תגידו שאנחנו קטנים, תגידו שאין לנו קהל, תגידו עליינו הכל, אבל במחזור האחרון אתם תראו מי בעלי הבית באמת, וכן אני חושב שאנחנו טובים ממכם, מאשקלון, אבל זה לא משנה אנחנו לעלות לא נעלה, לפחות נהרוס למי שהרס לנו.
    "עין תחת עין, שן תחת שן"

10. איתי שכן-טוב Member

נתחיל מזה שאם קצת תאמינו העונה שלם בכלל לא גמורה. לגבי ההפסד שלכם בבת-ים, וכמו שכבר אמרתי, היחיד שאתה יכול להאשים אותו זה רפי כהן שהעלה את שלומי בן-חמו פצוע! למה אשקלון אשמים בהפסד שלכם לבת-ים? אם יש לך דרך אחרת להוכיח לי אני אשמח שתשלח לי בפרטי.

אני מניח שלא היית במשחק שלנו נגד בת-ים שהעלה אותנו לפלייאוף העליון. אם כן היית יודע איזה חיים קשים הם עשו לנו. אחרי השער שוויון שלהם הם פשוט לחצו אותנו כמו מטורפים! ומהצד השני קובי שאלו לקח לנו כדורים מאוד קשים.

11. The best of The best Member

אמרתי לך, אני מעריך אותך חבל על הזמן אתה פשוט אחד האנשים היותר נעימים וטובים שיש כאן.
    לא יודע מה אתה יודע בתור אחד שמקורב לצלחת אבל אני את שלי אמרתי איתי ולא חוזר בי.
    תתפלא הייתי בבת ים... ותתפלא הנהלת נס ציונה נמצאת בסכסוך ארוך עם הנהלת בת ים.
    מצד שני אמרו לי שבת ים ואשקלון זה סיר ומכסה, יותר מאחים, מה זה אמרו לי... אלו אנשים שיודעים דבר או שניים, מעבר לכל זה יש שחקן אצלכם שאמר לי אישית דבר או שניים.
    מעבר ל ה כ ל אני פשוט יודע אני לא נאיבי ואין לי בעיה להפסיד יש לי בעיה שעושים לי "כיפה אדומה" ובכלל לעיר שלי, בהנהלה של נס ציונה הבנתי שיש "דממת אלחוט" כולם בהלם אבל לא יכולים לעשות משהו מוחשי, מקבלים את המציאות כמו שהיא בעל כורחם.

12. איגור .פ. Member

למה לא לדבר דוגרי אתה רוצה שהיו מכירות משחקים ,הרי זה ברור לכל ילד במדינה שליגה לאומית מכורה ,והשוחד חוגג לפעמים הוא עוזר ולפעמים לא.

אתם צריכים בעלים אחר שלא יהיה אכפת לו מהמשטרה ומכל השאר כמו שיש באשקלון.

ובכלל נס ציונה אין לה אוהדים אז מה עדיף קבוצה שיש לה אוהדים או קבוצה ללא אוהדים, אתה בין היחידים שאוהד נס ציונה

13. The best of The best Member

אתה עמוד או שאתה בנאדם?
    אני רוצה שיהיו מכירות?
    זה שאתם שילמתם למי שצריך זה לא אומר שאני רוצה שיהיו מכירות, אל תדחף לפה שלי דברים שלא אמרתי!
    ולא אני לא רוצה בעלים מושחת כמו שיש לכם מה אנחנו רפובליקת בננות?
    כל סוד סופו להתגלות וכל בלוף סופו להתפוצץ, אני בטוח שכשתגיעו אלינו הבלון שלכם יתפוצץ אנחנו אנשים ישרים שלא אוהבים חרטה כמוכם.
    ואנחנו נראה אם יש לנו אוהדים!! רק תבוא, אני מזמין אותך לראות אם יש לנו אוהדים...

14. איתי שכן-טוב Member

אם היית בבת ים, ועל פי איך שהמשחק התפתח, היה משהו שנראה לך לא כשר?
    ואני אשמח אם תאמר לי מי אמר לך ומה בדיוק בפרטי כמובן.

15. הפועל_כפר_סבא Member

טוב חבר'ה יש לא מעט חדשות ועדכונים מהיממה האחרונה ונראה שעניין הכרטיסים הסתדר בצורה הכי טובה שאפשר, הנה הודעה שפירסם אחד מאוהדי כפר סבא המקורבים להנהלה:

קרב גדול התחולל בעניין הכרטיסים, אשקלון דרשו לקנות מראש 1000 כרטיסים ב20 ש"ח - כפר סבא סירבה.
    אשקלון הפעילה לחצים רבים והגישה תלונה עד שאבי לוזון התקשר לישראל בן יהודה, יו"ר כפר סבא ודרש שני דברים:
    1 - שלא יוצאו כלל הזמנות וכרטיסים חינם לאוהדי כפר סבא או לחילופין שגם אוהדי אשקלון ייכנסו בחינם.
    2 - שמחיר כרטיס נוער/חייל יעמוד על 25 ש"ח.

לאחר נסיונות שונים למצוא פתרון לבעיה סוכם (ממתין לאישור סופי בשני בבוקר) שעניין הכרטיסים יתבצע כך:

הנהלת אשקלון תקבל 1200 כרטיסי מבוגר ועוד 300 כרטיסי נוער במחירים של 50\25 ש"ח
    לאוהדי כפר סבא יוקצו שאר 3800 המקומות

מכירה מוקדמת של כרטיסים תתקיים ביום רביעי, חמישי ושישי בבוקר באיצטדיון לויטה לאוהדי כפר סבא כשלאוהדי אשקלון יימסרו הפרטים על המכירה המוקדמת מההנהלה הקבוצה הדרומית.
    מועד פתיחת הקופות יפורסם מחר.

זהו אשקלונים, גם הבעיה הזו כנראה נפתרה, עכשיו נותרה בעיה אחת לשתי הקבוצות והיא בצד הספורטיבי - לנצח ולהתבסס במקום השני.

הולך להיות שבוע ארוך..