מחזור 32 בלאומית: ק"ש קרובה לעלות אחרי 0:3 על כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. The best of The best Member

הנה תראו איזה גולים נס ציונה מקבלת
    אני רוצה לשמוע ממישהו שקצת מבין כדורגל אם יש גולים כאלה, אבל סליחה שוער של נערים ג' לוקח את כל ה-4 כדורים האלה.
    אני רואה את זה ורותח, הר עם הר לא נפגש אבל אנחנו עם הפועל אשקלון ועם בת ים נפגש עוד הרבה, אני לא מקנא בהם.
    http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3595293

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  2. הפועל_כפר_סבא Member

אשקלונים יקרים תשכחו מזה שתוכלו להיכנס ליציע שלנו.
    היו מקרי עבר שאוהדי מכבי ובית"ר ניסו לעשות את מה שאתם מתכננים לעשות וגורשו מהאצטדיון, כפר סבא זה לא בת ים.
    חוצמזה לא נראלי שיגיעו יותר מ-1,200 אשקלונים.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה איפה ישבו העיקר שיהיה מלא, יש לי תחושה שאולי נקבל 4 אלף צופים מ-2 המחנות יחד, מתי ראיתם דבר כזה לאחרונה בלאומית? הדבר האחרון שאני זוכר שהיו אלפי אוהדים משתי המחנות זה כשהיה נתניה נגד ב"ש לפני איזה 12 שנה.

4. איתי שכן-טוב Member

לאוהד נס ציונה, הגול הראשון והשלישי של בת ים באמת ביזיון! אבל רק רפי כהן אשם! כי הוא ידע שבן חמו פצוע אז למה להעלות אותו בהרכב?

אגב, המגרש בבת ים נראה כמו כלא!

5. נועם אסולין Member

את זה רק הזמן יגיד, רק במשחק נידע..
    אני מאמין שיגיעו קרוב ל2000, כי אם לבת ים שזה היה משחק הרבה פחות חשוב הגיעו יותר מאלף אין סיבה שלכפ"ס שזה משחק על המקום ה2 לא יגיעו,
    דבר שיכל להפריע זה השבת שצריך לראות מתי תכנס ומתי המשחק יתחיל..

6. אשקלוניי Member

יגיעו יותר מ 1200 ואני אומר לך...
    אתה עדיין לא מכיר את הקהל באשקלון
    אם היינו במקומכם כל העונה בצמרת היה כל משחק בא קהל
    לקהל של אשקלון מגיע להיות בליגת העל!

ולאוהד נס ציונה, בגללכם אנחנו בפלייאוף?? בכלל לא נכון
    אם כבר אתה מסתכל על המשחקים שכמו שאתם ניצחתם את עראבה ואנחנו עברנו אותם אז תחשוב מה היה קורה אם היינו מקבלים את ה 3 נקודות על הניצחון ברמ"הש שבסוף היה טכני או ה 2-2 בשמשון שהשופטת נתנה להם או הפנדל דקה 96 לנצרת עלית שלא היה בחיים?

7. The best of The best Member

אשקלוני אם אני יילך איתך על האי צדק שנעשה איתנו, שזה נס ציונה אזי שהיינו צריכים לסיים במקום השני "בהליכה".
    איתי, הייתי שמח לדבר איתך באופו אישי אחרי כל כך הרבה זמן אשמח אם תשאיר לי פרטים בפרטי.
    היום אחרי שנשמנו עמוק אמרתי לכולם למה שלומי עלה בהרכב ?
    אמרו לי שאין הסבר קונקרטי אבל אם תשימו לב בחצי הראשון הוא ידע לקחת כדור קשה אבל בחצי השני 2 כדורים שילד בבית ספר לכדורגל היה לוקח הוא לא לקח אני לא קונה את זה, עצוב כואב, אבל אני כועס לא קונה תהצגות האלה, שלומי יכל לעשות יותר, רב הנסתר על הגלוי זה אשכרה ככה!!
    ואיתי לא סתם אני רוצה לדבר איתך, אתה מבין עניין בניגוד לשאר.

8. הפועל_כפר_סבא Member

אשקלונים יקרים, אני חוזר ואומר: לא תוכלו להכניס ליציע יותר מ-1,500 איש!
    אוהדי כפר סבא בטירוף הרבה יותר גדול ממכם ואם כבר מישהו יסתנן ליציע של קהל אחר אז זה יהיה קהל ירוק ליציע הצדדי.
    אם אתם חושבים שתחגגו עלינו כמו שחגגתם בבת ים ובהרצליה אז אתם טועים ובגדול, אתם הולכים להיבלע בתוך ים ירוק של 4,000 איש שיעשו אווירה חבל על הזמן.
    וממה שהבנתי, אתם קהל שלא עושה יותר מדי רעש ואנחנו כן, כך שרק אם חס וחלילה תכניסו גול אז אולי מישהו ירגיש בכם, אולי..

עוד משהו, הדיאלוג שלי אתכם עכשיו מזכיר לי שני מקרים מהעבר של קהל שחשב שהוא הולך להשתלט על לויטה ויצא עם הזנב בין הרגליים:
    1)בשנת 2004 היה לנו משחק במחזור האחרון קרב ראש בראש על העלייה מול הפועל נצרת עלית.
    לפני המשחק אוהדי נצרת לא הפסיקו לזיין את השכל בכך שהם הולכים להביא 3,000 איש ויפוצצו את לויטה, בסופו של דבר הגיע יום המשחק והם אפילו לא מילאו את היציע הצדדי שלהם והביאו אולי 1,200 איש.
    2)בעונת 2007/2008 שהיינו קבוצה מצויינת עם שחקנים כמו אביחי ידין ודגלאס דה סילבה היה לנו פרשה מסריחה עם הקהל של בית"ר ירושלים.
    היה לנו משחק מולם במסגרת המחזור ה-22 והמשטרה החליטה שהם יישבו ביציע המרכזי ואנחנו ביציע הצדדי.
    אנחנו כעסנו מאוד והחלטנו על צעדי מחאה שכללו הפגנות, הפצצת פקסים וחרם על המשחק עצמו. כמובן שהמשטרה וההתאחדות בהתחלה השתינו עלינו בקשת אבל אחרי שהם ראו שהעניין רציני הם החליטו לשנות את הגישה שלהם.
    כעבור שלושה שבועות במסגרת הסיבוב השלישי הוגרלנו לשחק מולם שוב בלויטה והפעם בצעד חסר תקדים החליטה המשטרה לסלק את אוהדי בית"ר ליציע הצדדי ולהושיב אותנו באמצע, הידד המאבק הצליח!
    אבל כאן הסיפור לא נגמר, אותו משחק היה מאוד חשוב לבית"ר במאבקי האליפות שלה באותם ימים וה'לה פמיליה' ועוד ארגון שלהם יצאו בהצהרות שהם הולכים לעשות אמבוש בלויטה ולהגיע באלפים רבים לשרון, המשטרה נכנסה ללחץ גדול.
    ומה קרה בסופו של דבר אתם שואלים? לא יותר מ-1,300 צהובים הגיעו לשרון ויצאו אהבלים גדולים עם כל האיומים שלהם,
    ולא מדובר פה בסתם אצ'קלונים אלא באוהדי בית"ר בימי הזוהר שלה!

9. wings Member

מי עומד בראש כפ"ס אחרי עזיבת טביב? הקבוצה היחידה שחסרה לי בליגת העל.

10. The best of The best Member

אני אמרתי היום אחרי שקיבלנו סטירה, מעבר לשנאה שאני חש היום כלפיי אשקלון, אם היו שואלים אותי אשקלון או כפר סבא, אז ברור שהאחרונה! כפ"ס קבוצה עם מסורת אדירה קהל מיוחד ומתקן נדיר אני רוצה (ומעדיף) אותם בליגת העל!
    אשקלון צריכים לעשות טיול כיתה בנס ציונה...

11. נועם אסולין Member

אני זוכר דווקא סיפור שהיה אמבוש של אוהדי בית"ר על כפ"ס..

בכל זאת, אני לא חיי בכפ"ס אני לא יודע מה הטירוף שאצלכם אבל שתדע שהטירוף באשקלון ענק זה השיחה בכל חור בעיר, אנשים ששנים לא היו במגרשים חוזרים אתה פשוט לא מבין.
    עם כל הדיבורים שלכם אתם עדיין לא הצלחתם למלא את לויטה שזה אצטדיון של 5 אלף איש בעונה שאתם כבר כמעט בטוח עולים ליגה.
    אשקלון לעומת זאת, אתמול הבאנו יותר מ5 אלף אוהדים שלא הפסיקו לעודד כל המשחק.
    איפה שמעתה שהקהל של אשקלון לא עושה רעש ? אחרי שישי אני מבטיח שתחשוב אחרת..
    שוב אני מאמין שאלפיים אשקלונים יעשו את הדרך לכפ"ס..

12. הפועל_כפר_סבא Member

תודה על המחמאות חבר'ה, גם אני חושב שאנחנו חסרים מאוד בליגת העל.
    היום במשחק במסגרת ליגת העל שנערך באצטדיון לויטה שלנו בין עכו לרעננה, קרב לוהט על ההישארות ולאצטדיון מגיעים 350 איש, בושה!
    ל-'WINGS', כרגע המצב טוב יחסית בהנהלה.
    אלי טביב המתועב ניסה להרוס אותנו והשאיר את המועדון במצב כלכלי קשה אך האגודה בעזרת כמה תורמים וספונסרים מחזיקה את המועדון יפה ואת התוצאות אתם רואים בעצמכם.
    בשנה הבאה אם נעלה לליגת העל אז יצחק שום אמור לנהל את הקבוצה יחד עם כמה משקיעים שהוא יביא וצפויה להיות פה קבוצה שתתמודד בפלייאוף אמצעי.
    אבל לפני ליגת העל יש לנו את האימפריה מאשקלון על הראש..

לסיכום, אשקלונים תפסיקו לקשקש ותדברו במגרש, נתראה בשישי, מחכה לכם ולקבוצה שלכם גיהנום!

13. נועם אסולין Member

זה שאתה מעדיף אותם זה רק בגלל השנאה שלך אלינו.
    הכדורגל שמציגה אשקלון במחזורים האחרונים הוא הטוב בליגה, הקהל של אשקלון בכמות בוודאי יותר גדול והמתקן של כפ"ס "נדיר" ? בוא נגזים עוד, מינימום האמיריות, יציע אחד בודד שמכיל 5 אלף אוהדים, זה נדיר בעינייך?
    לעומת זאת האצטדיון באשקלון אולי ישן ולא נראה הכי טוב שיש אבל הוא מכיל בסביבות ה8 אלף ואני מאמין שישפצו אותו הוא בנוי על שטח גדול מאוד ואני בטוח שישפצו אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/10
  14. The best of The best Member

חיכיתי לתוגבה עויינת (כמו ההודעה שלי צריך להודות) אבל מה לעשות כשאתה בקרב ישיר אתה (מתקשה) לא מחלק מחמאות ליריבים, כשאתה "קורס" ומאבד סיכוי מותר לך להודות על האמת, והאמת היא שכפר סבא גדולה על אשקלון ועל נס ציונה ביחד!
    אני לא מתבייש נס ציונה זו עיר של 30.000 תושבים שעושה עונה אדירה וענקית, אנחנו כמו שכונה בכפר סבא ובאשקלון ואנחנו הקבוצה הבכירה של השפלה!
    לויטה כמתקן עולה על סלע שלכם ב-4 דרגות אל תבלבל את המוח, הכל עובדות בשטח, נכון שהמתקן בנס ציונה עולה על שתיי המתקנים שהזכרתי....אבל בכל זאת לויטה עדיף על מה שיש לכם להציע.
    העובדה היא שהיום אחרי כל מה שקרה אני לא מתבייש לומר ולהוציא את הכביסה המלוכלכת, בת ים פתחו לכם רגליים במחזור האחרון שקדם לפלייאוף! מי שאומר אחרת פשוט שחקן ואחד שרוצה להסתיר ולטייח את האמת...מה שראיתי אתמול בבת ים אותת לי על מה שקרה לפניי הפלייאוף, עכשיו אני לא קונוס... ולא אוהד זוטר אני פשוט יודע את האמת, בגלל חבורת העבריינים שלכם אתם איפה שאתם לא בגלל היכולת, אני מבטיח לכם שבנס ציונה תקבלו את מה שלא קיבלתם הרבה זמן....רק תגיעו לכאן במחזור האחרון השנאה היוקדת שמחכה לאשקלונים כאן אני לא מקנא בהם הקהל כאן רותח על אשקלון שעשתה דברים מלוכלים, יותר נכון ההנהלה.
    אני חייב להודות שאני לא נגד אשקלון, אשקלון זו עיר מדהימה ועיר שספגה הרבה במלחמה האחרונה עיר שמלאה באנשים שהם מדהימים, אני נגד ההנהלה שלכם אך ורק נגדם לא נגד הקהל המדהים שלכם רק נגד ההנהלה שהיא מייצגת את הקבוצה, זה הכל.
    אני מעדיף תרתי משמע את כפר סבא ולא אותכם.
    אמת בפנים אני לא משחק משחקים.

15. הפועל_כפר_סבא Member

ואסור לשכוח שהחארות מאשקלון נהנים כעת מההפקר!
    אם לא הקיזוז האומלל של מר לוזון אתם עכשיו 4 נקודות פור מאיתנו ותיקו שלנו מולכם מבטיח עליה..
    ואל תתחילו לזיין את השכל על ה-3 נקודות מרמה"ש, אנחנו איבדנו הרבה יותר נקודות ממכם השנה בגללח ההתאחדות ו/או חוסר מזל משווע