מחזור 32 בלאומית: ק"ש קרובה לעלות אחרי 0:3 על כפ"ס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה ששבוע הבא קרית שמונה תפסיד לנס ציונה בחוץ בשביל שאת חגיגות העלייה תוכל לעשות אל מול מגרש מלא בבית ולא אל מול 50 צופים שלה בלחץ בחוץ.

2. איתי שכן-טוב Member

ישששששששששששששששש 5000 אוהדים היה מדהים! ניצחון גדול! שבוע הבא באים באלפים לכפר סבא למשחק העונה!

3. הפועל_כפר_סבא Member

1,500 ולא אחד יותר!
    זה כל הכרטיסים שמוקצים לקבוצות חוץ עם קהל גדול בלויטה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/10
  4. The best of The best Member

תקשיבו ותקשיבו לי טוב כולם...אני אשתדל לשמור על נורמות של כבוד... אבל לשחקנים שלנו אין כבוד!!!
    אנשים אם הייתם היום בבת ים הייתם רואים עוד משחק הזוי מבית היוצר של סקציה נס ציונה.
    שבוע שעבר ירינו לעצמנו ברגל בנאיביות והצלחנו לתקן.
    השבוע שברנו שיא חדש זה המשחק הכי הזוי שראיתי בשנים האחרונות וזה אמיתי לחלוטין, אמיתי.
    אני לפני הסיקור רוצה להגיד שאני מאד אוהב ומכבד את שלומי בן חמו הוא שוער גדול, אבל תזכירו לי מתי נס ציונה שהוק'מה מחדש לפני 4 שנים, ספגה רביעייה ? ו20 דקות ? כשיש לה את ההגנה הטובה בליגה ביחד עם ק"ש ? במחצית השניה היה טעם לפגם לא רוצה להשתמש בלשון כבירה יותר, השערים קיבלנו לא מקבלים בליגה ג' תבינו לבד לאן אני חותר, ולא אני בחיים בחיים לא אצא נגד הקבוצה שלי שעשתה עונה אדירה ואולי עוד תמשיך אותה, אבל אני כן רומז שמשהו לא היה תקין.
    פתחנו את המשחק בסערה החמצה רודפת החמצה, עלינו ליתרון צודק בסיום המחצית הראשונה בת ים אמרה לאלוהים תודה שזה לא נגמר בחמישייה לרשת של שאלו.
    מחצית שניה נפתחת קיבלנו שער הזוי שכל קשר שלו לכדורגל הוא מקרי בהחלט...
    לא עוברת דקה והקבוצה עם ההגנה הכי טובה בליגה שספגה הכי מעט ולא ספגה יותר מ2 שערים במשחק כל העןנה סופגת 2 שערים בדקה אחת. נס ציונה ספגה 4 שערים ב 10 מחזורים ביחד והיום קיבלנו 4 ב20 דקות ? זה זועק לשמיים, אני מקווה שבהנהלה שלנו ידעו להעמיד את השחקנים במקום.
    מכאן נס ציונה החליטה שמספיק, ובדיוק כמו מול רמת השרון הגיבה בסריית החמצות משלה כשהיא דוחקת את בת ים לשערה שלה ופשוט שוכבת עליה השיא היה כשיוסי אסייג בועט מול שער חשוף אבל הכדור ספק עבר את הקו ומורחק בשניה האחרונה מהקו, כדור עונשין ברור שהיה צריך להישרק בעבורנו לא נשרק כאשר יוסי אסייג נתפס בשתי ידיים מול ענייו של שי שטרית (ביזיון בא לגנוב את ההצגה כי הוא "כאילו" שופט בכיר - משחק שלישי רצוף שדופקים אותנו!!!!!!!) ונזרק לרצפה.
    נס ציונה המשיכה לשלוט ולחפש את השלישי... פתאום בת ים מרחיקים כדור מהרחבה שלהם...סמיוני קולט אותו מתקדם קצת ואז מגיע הרגע הכי מביך של בן חמו, כדור פשוט וחלש שסמיוני מוציא מ22 מטרים בן חמו פשוט דוחק אותו לתוך השער. דוחק! מסכן שלומי עצוב היה לי עליו אבל לא יודע אין לי מילים אין לי מילים.
    נס ציונה המשיכה ושלטה במשחק ואז זה לא חוכמה כי לא הייתה בכלל הגנה ומאור אסור דוהר לבד מול בן חמו...4:2 הלם טוטאלי, מקום הקבוצה מחדש לא ספגנו רביעייה בטח שלא ב25 דקות בטח שלא בעונה שהההגנה שלנו הכי טובה בליגה.
    בקיצור חברים הנאיביות שלנו בתוספת החמצות מטורפות פעם אחר פעם אבל בעיר משחק תמוהה של כמה מהשחקנים מבלי לפרט יותר מדי בשמות כי אני מכבד אותם אבל כועס מאד אני מודה הזלתי דמעה, במקום לסיים את המשחק כמו שצריך כמה אנשים החליטו שצריך להרוס, זה בושה וחרפה.
    מצד שני החמצנו היום אולי 15 מצבים של שער אני לא מגזים זה אמיתי, יאמר לזכות כפס שיש להם את ההתקפה הטובה בליגה, איך מישהו אמר לי"כפ"ס לא מחמיץ, מגיע למצב ונותנת" אצלנו זה כנראה היום עלה לנו בעליה לליגת העל.
    בת ים עשו 3 מצבים ונתנו 4 גולים נשבע לכם, זה הזוי משחק הזוי!!!:(

אשקלון מגיע להם כל הכבוד ניצחון גדול.
    כפס מזמן אמרתי שנהנו מהגרלה נוחה של משחקים... קבוצה נהדרת אבל בשביל עליה? היא תצטרך להלחם.
    נס ציונה היום חטפה סטירה 15 משחקים ללא הפסד לקבל ר ב י ע י י ה ? זה לא אמיתי אתם חייבים להאמין לי מי שהיה במשחק יודע שמשהו כאן לא היה תקין.
    אנחנו צריכים לנצח את קרית שמונה ואני מעכשיו חותם לכל מי שרוצה להתערב איתי שאנחנו ננצחhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx אין לנו מה להפסיד זה או הכל או כלום וקיבלנו סטירה מצלצלת היום ואצלנו בבית זה לא טיול...
    השאלה מה יהיה הלאה מול כפר סבא בחוץ ואשקלון בית, למרות שקודם כל צריך לכבד את ק"ש ולעבור אותם, אם נעבור אותם אנחנו רק נרוויח מהמפגש של כפ"ס אשקלון.

שבוע טוב לכולם, בשבילי שבוע עצוב מאד.

5. נועם אסולין Member

אני מבטיח לך שאוהדים של אשקלון יקנו ליציעים של כפ"ס אם יהיה צריך..
    גם מול בת ים ישבו עשרות ביציעים שלהם.
    סתכלו מה המחזור הזה גרם, שבוע הבא קרב ישיר על המקום השני במשחק העונה ללא ספק .

היה אדיר היום, פשוט ליגת העל אין מילים אחרות לתאר, קהל מדהים..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/10
  6. burning soil Member

אוהדי אשקלון, שמעתי שעמרי רון שמושאל ממכבי מככב אצלכם,
    עד כמה זה נכון ?

7. kfiros Member

בקריית שמונה יכולים לפתוח את השמפניות.. כן מעשית, לא מעשית.. הקבוצה בליגת העל ולא משנה מה יגידו.

מזל טוב גם לאשקלון שלראשונה ניצבת בעמדת עלייה אחרי שרוב העונה דשדשה בתחתית והשכילה לנצל את הפלייאוף ולהגיע לעמדת זינוק לליגת העל. לא יודע אם היא תוכל להגיע למקום השני אבל מבחן מול הפועל עכו בהחלט בא בחשבון!

8. The best of The best Member

עכשיו נתבשרתי... ששלומי ב חמו עלה לשחק "פצוע קשה מאד!" ככה הגדירו לי את הסיטואציה.
    אבל אני לא מבין ולא קולט ולא מעכל, אם ככה היה באמת אז מדוע לא שיחקנו עם שוער המשנה?
    מסכן שלומי שוער ענק!!! ועוד אני רמזתי שהוא לא היה בשיא כושרו...אני חוזר בי!
    שלומי שוער גדול אבל יחד עם זאת זה עצוב וכואב.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מככב זאת מילה גדולה.

על תקן חילוף קבוע של מלמילאן, שותף ברוב (אם לא בכל) המשחקים מאז ינואר. פתח רק בשניים, בשאר נכנס בערך בדקה 70. יש לו 5 שערים שזה נתון לא רע לשחקן שהגיע בינואר.

שידרו משחקים רבים (יחסית) של אשקלון בזמן האחרון ואני זוכר שהוא לא ממש הרשים, היה פרווה, לא רע לא טוב. אולי אוהדי אשקלון שבטח עוקבים יותר ממני יוכלו לתת דעה שונה.

אתה תוכל לראות אותו בשבוע הבא, אין ספק שכפ"ס-אשקלון ישודר.

10. יוגב אסולין Guest

1. עומרי רון משחק באשקלון - משחק טוב מאוד כבש את הרבה חשובים העונה לקבוצה. גם היום הוא נכנס כמחליף והיה מעולה. אגב, קובי דאגני, יחיאל צאגי ועומרי רון אלו 3 שחקנים שהייתי רוצה לראות באשקלון גם בליגת העל

2. לגבי כמות הקהל שתגיע לכפר סבא- אני מעריך שלמעלה מ1500 אוהדי אשקלון יגיעו. במידה יהיה שידור וכמו שזה נראה יהיה כזה. אז הכמות קהל תיהיה סביב ה1000-1500 במידה ולא יהיה שידור אני מעריך שכ-1500-2000 אשקלונים ימצאו את הדרך להיכנס למגרש.

3. במידה והכל ילך כמו שצריך וננצח גם שם.. הרי שאני צופה משחק באשקלון עם 7000 איש לפחות. לבנתיים קבלו תמונה של אחד היציעים מהיום.
    http://www.asoccer.co.il/up/uploads/index.php%20(1).Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/4/10
  11. kfiros Member

אם שופטים לפי קהל,מקומה של הקבוצה הזאת הוא בליגת העל בלי ספק בכלל.
    קבוצות כמו אשקלון וכפר סבא אם יבואו על חשבון קבוצות כמו נצרת ורעננה יכולות לשנות את דעת הקהל על שינוי מבנה הליגה ואני מקווה שזה מה שיקרה.

בעיניין אחר, בעונה הבאה הלאומית תארח את הדרבי ההרצלייני, מזל טוב להפועל הרצליה על ההישג מאתמול.

12. הרצליה Member

בקצב הזה תוך שלושה חודשים הפועל תהיה הקבוצה הבכירה בעיר, וזה לא בגלל שהיא משהו מיוחד אלא בגלל שמכבי זה ביזיון אחד גדול.
    ועם קצת רצינות, נכון לעכשיו אני לא מאמין שזה מועדון שיכול לעשות משהו מעניין בעונה הבאה, מקום 14 ייחשב להישג.

לפחות קיבלנו משחק קרוב לבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

המשחק של היום מול ראשון הוא פחות מעניין ממשחק גביע הטוטו, כמו כל משחק בפלייאוף האמצעי הזה.

13. The best of The best Member

אני מרוסק, איזה שבת הזוי בחיים לא ראיתי דבר כזה זה לא ייאמן אני בטוח שמשהו כאן לא היה תקין.
    אם לא אנחנו אז רק הפועל כפר סבא וקרית שמונה שיעלו, אני את אשקלון אחרי אתמול מאד מתעב.
    ועוד לחשוב שבזכותנו הם עלו לפלייאוף...איזה טעות.
    לא נורא יש לאשקלון משחק בנס ציונה, טיול לא יהיה כאן אלה אם שוב....

כפר סבא עם ההתקפה הכי טובה בליגה צריכה שבוע הבא לבוא לתת בראש לאשקלון וככה היא תעלה ליגה מצד שני ניצחון שלנו מול קרית שמונה ושוב אנחנו במקום השלישי...בת ים לא ינצחו את רמת השרון, בת ים קבוצה של קרטונים, קרטונים ששמו לנו 4, אבל הם רחוקים מלהיות או להיראות כמו קבוצת כדורגל.
    אתמול היה משחק בפלייאוף העליון של הלאומית ומשהו לא היה כשר וכל העולם שותק עסוק בלהתעסק בתקשורת, בגלל זה הכדורגל שלנו נראה ככה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה נכנסים ביציע המרכזי וביציע המודרני מאחורי השער? אגב למה לא מורידים מאחורי השער את הגדרות, ועל מתי היציע הזיוני בדשא ויציעון כבוד במקום שאםשר לעשות יציע של 6-7 אלף בכיף כולל יציע כבוד מתאים, אין המגרש באשקלון מבחינה מקום יכול להיות בכיף מגרש של 20 אלף.

קבלו כמה קהל של אשקלון

http://www.youtube.com/watch?v=2iZXjcT8iZk&feature=related

אין הקבוצה הזאת חייבת להיות בליגת העל מבחינת קהל, רק שיגיע בכמויות האלה, אבל אני טיפה בספק.

15. נועם אסולין Member

אני מקווה מאוד שאם יעלו יעשו איזה שיפוץ.
    האצטדיון בנוי על שטח ענק ובאמת שיש לו הרבה פוטנציאל, רק שירימו תכפפה ויעשו משהו.

אין לי ספק שאם אשקלון תהיה בליגת העל אז כל משחק יהיו פה כמה אלפים..