מחזור 32: בטיס בברנבאו, מלאגה מגיעה למסטאייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏19/4/13.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רצף הניצחונות של לה קורוניה נעצר בבית דווקא מול אתלטיק שלא ניצחה מזה זמן מה, חבל בשבילם מכיוון שניצחון היה נותן להם מרחק נשימה מהקו האדום לאחר עונה שלמה (בערך, בדיוק?) שהם צמודים אליו. מצד שני, לדעתי לפחות, אם למישהי מהשתיים הגיע לנצח את המשחק זו הייתה הקבוצה מבילבאו דווקא. אני יודע שלא כל כך סופרים את בילבאו במאבקי התחתית, אבל יש מספיק משחקים בדרך בשביל שהם עוד יסתבכו לקראת הסיום.

מחר סלטה ויגו וסאראגוסה בקרב גדול, לגאז'גוס זו ההזדמנות האחרונה לדעתי. הסגל של סלטה ויגו עדיף לדעתי, אבל לסאראגוסה יש כל כך הרבה לוחמים בקבוצה שהם מפצים על מה שחסר ביכולת.

2. hai80 Member

שופט ליצן. לא עומד בלחץ של הקהל, כל דבר שורק. משחק לא מתעלה לרמה גבוהה בכלל, יש יותר מדי עבירות ועצירות, מקווה למחצית שניה קצת יותר טובה. כמה שארדה חסר לנו... סבוז'ה לא במשחק, מקווה לראות את אדריאן נכנס במקומו או את אוליבר.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לפחות גונסאלס בריבוע לא הוציא צהובים על התנהגות.
    יש לנו ספסל, אדריאן וראול מנצחים את המשחק, עם כל הכבוד לנגיעה האחרונה.
    בסבייה קונדוביה הראה הרבה כדורגל, נגרדו הראה שהוא עדיין בן אדם, למרות שחי עם זאבים. ונאבאס המסכן שכולכם מרחמים עליו, פעמיים נכנס בשוער.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק, גם לדעתך סבוז'ה היה חלש? אני לא באמת יכול להיות מאוכזב ממישהו שתמיד נותן הכל, אבל קיוויתי שעם חזרתו למגרש (העונות האחרונות בפורטו לא נחשבות כשחקן פעיל מבחינתי) יחזור לו גם הטאץ' שהיה לו בעבר לפני האכזבה מהמונדיאל והמפלה המקצועית/בריאותית אח"כ. ממה שאני רואה עד כה, זה לא קורה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

לפחות פאלקאו ממשיך לכבוש אחרי תקופה ארוכה בה מיעט לעשות זאת, וההגנה ממשיכה להיות מהטובות בליגה (ספגתם הכי מעט העונה עד כה לא?).

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אחוזי אחזקת הכדור היו 70-30 לטובת סבייה ועוד לפני אדריאן הייתי חייב לציין את קורטואה. מול ההתקפה הטובה בליגה זה ייגמר בתבוסה.
    סבוז'ה בפעם הראשונה שלו באטלטיקו נעלם לי. לא נורא.
    אטלטיקו תערער על הצהוב של דייגו קושטה שמונע ממנו נכון לעכשיו לשחק בדרבי. אחרי שצהוב של גודין בוטל לפני שבועיים אני מאמין שגם הפעם יש סיכוי. רק שאני לא בטוח שאנחנו צריכים בדרבי שחקן שגם מול יריבה מן המניין הוא מתחמם כמו קומקום מקולקל. על הרומן שהיה לקושטה אתמול עם הקהל גודין אומר שאולי השופט צריך היה להפסיק את המשחק.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא נראה טוב לסלטה...

במחשבה שנייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/13