מחזור 32:איניסטה מנהל את הקונצרט של ברסה על סביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/4/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 32

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

רק אתמול הסתיים המחזור ה-31 וכבר מחר יוצא לדרך המחזור ה-32, ולקבוצות אין זמן לנוח, או לפחות לא מספיק זמן. הליגה נעשית צמודה ומרתקת יותר משבוע לשבוער וכאשר יש עוד 21 נקודות בקופה, עוד יהיו שינויים. המחזור הנוכחי יתפרס על פני שלושה ימים. אנחנו נתחיל את הסקירה הקרה שלנו כמובן עם מאבק האליפות. במשחק המרכזי תארח ברצלונה, שנכנסת ללוח משחקים רצחני במיוחד אך בינתיים היא לא מפסיקה לנצח, את סביליה של מנולו חימנז שתגיע ללא פאלופ ואדריאנו, לאחר הפסד במאסטייה וכאשר המקום השלישי נמצא כבר בסכנה. עוד קודם לכן, ביום שלישי, ריאל מדריד תשחק בבית נגד חטאפה שקרובה מאוד לקו האדום, במטרה לצמצם את הפער לפחות זמנית לשלוש נקודות בלבד. בשורותיה ייעדר לאסנה דיארה שספג חמישה צהובים.
    בין המקום החמישי לשמיני מפרידות שלוש נקודות בלבד והצמרת צפופה מאוד. וולנסיה תשחק ראשונה מכל הקבוצות הללו ותחפש לשמור על המקום הרביעי כאשר תתארח אצל בטיס שקיבלה אוויר אחרי הניצחון על ספורטינג גיחון. ברביעי תחפש ויאריאל ניצחון ביתי מול רקראטיבו הואלבה, אחרי שהשיגה נקודה אחת בלבד מתשע האחרונות והיא ירדה כבר למקום השישי. אתלטיקו מדריד תתארח באל סרדינרו של ראסינג סנטאנדר במשחק שייסגור את המחזור, כאשר בעוד האורחת ניצחה את נומנסיה בבית, סנטאנדר הפסידה לאספניול שהייתה אחרונה בטבלה והיא לא רגועה. שני משחקי תחתית מרכזיים ישנם במחזור הנוכחי: קודם ביום שלישי תארח נומנסיה, האחרונה בטבלה את אתלטיק בילבאו, וביום חמישי תארח ספורטינג גיחון את אספניול שבמקום ה-19, שבינן מפרידות רק ארבע נקודות. במשחק נוסף - אוססונה נגד מאלגה.

משחקי המחזור:

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp0809/img_partidos/sevbar3.Xxx

יום שלישי -

ריאל מדריד - חטאפה(22:00, שידור ישיר בספורט5);
    נומנסיה - אתלטיק בילבאו(22:00);

יום רביעי -
    אוססונה - מאלגה(21:00);
    בטיס - וולנסיה(21:00);
    דפורטיבו לה קורוניה - אלמרייה(21:00);
    ברצלונה - סביליה(23:00, שידור ישיר בספורט5);

יום חמישי -
    ויאריאל - רקראטיבו הואלבה(21:00);
    ספורטינג גיחון - אספניול(21:00);
    ראסינג סנטאנדר - אתלטיקו מדריד(23:00);
    מאיורקה - ויאדוליד(23:00);

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/09
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק חוץ מאוד חשוב וקשה באל סרדינרו.

אני מאמין שאבל עוד פעם יעלה עם באנגה על הספסל והאמת שהפעם נעלה עם שני קשרי גרזן, אסור לנו לקבל שערים בפתיחה כי זה פשוט הורס לנו משחקים, אפשר לנצח משחקים גם כמו נגד נומנסיה ולה קורוניה שזה עם הרבה סבלנות וניצול מצבים.

רק אם ננצח יהיה רלוונטי להסתכל על הטבלה,חייבים חייבים לנצח וככה גם אם ולנסיה וויאריאל ינצחו זה עדיין יהיה תלוי בנו (ולנסיה קופצת לביקור).

VAMOS ATLETI !!!

3. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2009/04/20/futbol/equipos/real_madrid/1240229769_extras_portada_0.Xxx

הסגל של ריאל מדריד לקראת המשחק מחר נגד חטאפה כבר פורסם ויש בו לא מעט שינויים. החידוש העיקרי הוא גוטי ששב לאחר שהיה מושעה בגלל צהובים. לאס, שספג את הצהוב החמישי במשחק נגד רקראטיבו, ייעדר בידיוק מאותה סיבה. גבריאל היינצה שהיה אמור לפתוח במשחק נגד רקראטיבו אך עקב דלקת בדרך פתח על הספסל, עדיין פצוע ונותר מחוץ לסגל כמו גם סניידר שנפצע במשחק וכנראה ייעדר עד לסיום העונה. הנעדרים מסיבת מקצועיות הם סאלגדו, פארחו, פאוברט(חואנדה ראמוס הכחיש בעיות איתו) וג'ורדי קודינה.
    השאלה המרכזית כמובן היא מי יישחק על חשבונו של לאס - האם יהיה זה גוטי או שהמאמן יפתיע וייתן צ'אנס דווקא לואן דר וארט.

הסגל המלא:

קסיאס, דודק;
    ראמוס, קנבארו, פפה, מצלדר, טורס, מרסלו;
    חאבי גארסיה, גאגו, גוטי, ואן דר וארט, דרנטה, רובן;
    ראול, היגואין, סביולה, הונטלאר;

-----------------------------------------

מבחינתי לפחות מדובר בעוד משחק שאסור ליפול בו וצריכים להגיע לרצף של המשחקים הקשים ברוח טובה. מאזן החוץ של חטאפה איום ונורא - רק שני נצחונות, ואסור לאבד נקודות נגדה, זה ייסגר סופית את חלום האליפות. חטאפה הציגה כדורגל מאוד הגנתי בשבוע שעבר ואני חושב שדבר כזה עלול לתסכל את השחקנים שלנו, אני לא בטוח שלקבוצה יש את הסבלנות. הייתי רוצה לראות את רובן והיגואין משתפים פעולה לשם שינוי ולא רק הולכים עם הראש בקיר ומנסים לעשות הברקות אישיות, הגיע הזמן שנראה מהלכים קבוצתיים מריאל מדריד. ברור שנגדינו חטאפה תיראה יותר טוב והשחקן המסוכן ביותר לדעתי הוא גאבילאן. אני רוצה לראות את ההגנה ממשיכה את היכולת מהתקופה האחרונה, בניצוחו של פפה שמציג יכולת מעולה. ראול לא מצא מעולם את הרשת נגד חטאפה ומחר הגיע הזמן. אני מאוד מתלבט בנוגע לעמדה במרכז, לואן דר וארט מגיע צ'אנס נוסף ומצד שני אני תמיד רוצה לראות את גוטי על המגרש בכלל התקווה שייתן מסירה טובה. מדובר במבחן מסויים למרכז השדה שלנו בהיעדרותו של לאס. אני חושב שבמשחק כזה אפשר לתת למרסלו לפתוח כמגן שמאלי, בתקווה שיראה דברים כמו במשחק הקודם, השער שלו היה יפה מאוד. האללה מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ביזיונית של ריאל , וכמובן חטאפה מרגיעה את העיר מדריד כשנותנת לריאל להשוות לפני ההספקה כדי למנוע את שריקות הבוז.

5. Raulito Madridista

אף איום רציני על השער במהלך כל המחצית הזאת, ואני חשבתי שיותר גרוע לא יכול להיות. איזה מזל שהשוונו ממש בסיום המחצית, זה יכול להיות קריטי. שיוויון בהחלט לא הגיע לנו. המשחק העצוב מאשתקד נגד חטאפה כבר עלה בזכרוני וזה לא נעים. אני חושב שבוז מצד הקהל בהחלט לא יוסיף הפעם, השחקנים כבר לא רדומים כמו בתחילת המשחק, הם רוצים אבל הם מאוד לחוצים. אני לא זוכר משחק כל-כך רע של החלק ההתקפי, כולם פשוט מוסרים לא מדויק. גאגו בעיקר מוביל בתחום הזה. פרט אליו, שניים שמאוד מעצבנים אותים הם קנבארו שבאמת נראה כאילו הראש שלו כבר ביובנטוס, וגם מרסלו. אני הייתי מציע להכניס את מיגל טורס כדי שנקבל שקט לפחות בחלק האחורי ולא עוד התקפי לב. האמצע שלנו לא קיים בלי לאס, אבל ציפיתי מהשחקנים ליותר. עם ואן דר וארט וגוטי היינו אמורים לייצר משהו. מגוטי אני עוד מרוצה כי היו לו שתי מסירות נהדרות שרק בשנייה האחרונה הורחקו. לדעתי ההולנדי צריך לפנות את מקומו לרובן, אין ברירה. הקהל לא סתם שאג כאשר הוא ראה את רובן מתחיל להתחמם. הקהל לא טיפש. הוא מבין שריאל מדריד של העונה הנוכחית היא בעיקר אריאן רובן וקצת היגואין. המחצית השנייה היא מחצית של להיות או לחדול. ויהיה עצוב מאוד לגמור את העונה בבית במשחק כזה, שעל הנייר לא היה אמור להיות קשה מידי. צמצום הפער מברצלונה נראה רחוק מאוד בשלב הזה, לפי איך שנראינו, למרות שאני לוקח בחשבון שהביטחון של הקבוצה קצת עלה. אם השחקנים לא התעוררו(ונקווה שרובן במצב רוח טוב!) אז העונה גמורה.

6. REAL MADRID Member

איזה גול יפה של שחקני ריאל מדריד. לא, אני לא מדבר על שכרי החרב שמביישים את החולצה שהם לובשים אלא על השערל יוצאי ריאל מדריד גראנרו וסולדאדו, השער היחיד עד כה שגורם לריאל לרדת לפיגור ואני לא עצוב - אפילו מחייך קלות.

היגוואין מלך. היתר בוקים.
    מחצית שנייה - ואן דר וארט/גוטי החוצה, רובן פנימה.

7. kaz Member

למה רובן לא פתח בהרכב?

8. riquelme1 Member

ריאל תנצח.\

כמה מזל יש להם, ה' כמהההההההההההההההההההההההההההההההההה.

קסקרו תמות!

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/09
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה בועטים פנדף לא להאמין בושה וחרפה.

אם פפה לא יורחק לפחות לחודש ההתאחדות מושחטת !!!

חטאפה קבוצה של מושחטים , לא יעזור דבר !!!!
    פתיחת הרגליים השקופה הזו , פשווט ביזיון לכדורגל הספרדי.
    איך היגוואין מקבל מסדרון עד השער , איך מחמיצים פנדל בכזו קלות , איך עושים עבירות טפשיות ליד השער כדי לקבל גול.
    אפילו השופט נותן לריאל לחגוג 2 דקותת את שער הניצחון ואז לא נותן לחטאפה את תוספת הזמן שמגיעה לה על החגיגות של ריאל.

10. riquelme1 Member

חח כול כך צפוי, כבשתם 2-1, קיבתם פנדל לתת 3-2, חטאפה לא יודעת לקחת משחק שהיה לה בידיים. שוב המזל עם ריאל מדריד, באלי להקיא.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל מנצחת במשחק אדירררר.

היה כיף לזפזפ בין ארנסל לבין ריאל.

חטאפה?? פשוט בושה

12. Mr.Eko Member

גועל נפש,איכס.... בדרך כלל אני לא אומר כלום על ניצחונות של ריעל אבל פתיחת רגליים כזאת לא ראיתי הרבה זמן.... מזל,לא מזל,זה קורה יותר מדי וזה צריך להגיד הרבה על הליגה הזאת. זזתי להקיא ברשותכם.

13. REAL MADRID Member

אין מילים לתאר את ההרגשה. אני יושב פה עם דמעות של שמחה ומודה לאלוהים שברא את גונזלו היגוואין!

14. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2009/04/21/futbol/1adivision/1240247269_extras_portada_8.Xxx

אני עדיין בהלם וקשה לי להפיק משהו טוב מהמקלדת אמא שלי נבהלה מרוב הצרחה שהבאתי אחרי השער של היגואין. התחושה אחרי שער הניצחון זה משהו שאי-אפשר לתאר. אליפות אנחנו לא ניקח, אבל האופוריה מדהימה. אחרי הפנדל שהיה לחטאפה כבר היינו קבורים... יש דברים שאי-אפשר להסביר. קסקרו בעט פנדל מרושל אבל אני נותן גם לקסיאס את הקרדיט בכל-אופן. תודה לאל שהוא השוער שלנו. גם ראו איך הוא הוציא כל הזמן את הקבוצה קדימה הכי מהר שאפשר. היגואין פשוט נפלא! איזה ווינר!; לאחרים היו רועדות הרגליים, אבל הוא עשוי מחומר אחר. לא רוצה יותר את הונטלאר בשפיץ, היגואין צריך לשחק קרוב יותר לשער ולא באגף. כדור חופשי אדיר של גוטי מכל הלב פנימה, כמה שמחתי, זה הגיע לו. הברנבאו געש כמו בימים הטובים.

וגם משהו רע אחד - מרסלו-דרנטה: אגף שמאל הכי גרוע בהיסטוריה!; ההולנדי היה חסר ביטחון מן הסתם ולא העביר כדור אחד כמו בן-אדם, כל הרמה לא עברה את הבלם הראשון של חטאפה. תוך דקה דרנטה הספיק גם לעשות עבירה מטופשת ולקבל צהוב. אני חושב שגם מרכז השדה היה שערורייתי. גאגו השתפר מעט במחצית השנייה אבל זה לא מספיק. הקבוצה לא הייתה חסרת אחריות, פשוט ככה. אני לא הבנתי מדוע חואנדה ראמוס הוציא את קנבארו, זה לא היה במקום לפי דעתי למרות שהוא היה חלש. אני בטוח שאיתו על המגרש, ההיפקרות הזאת בחלק האחורי בדקות האחרונות, לא הייתה, למרות שהקבוצה הייתה חייבת לכבוש ומן הסתם שלחה יותר שחקנים למעלה. לראול אומנם היה ניסיון אחד מעניין במספרת שנבלם, אבל הוא לא היה שותף כל-כך לקמאבק שלנו וחבל. הוא תמיד שם בכל-זאת.

תנוחו ותירגעו עד המשחק בפיחואן שם אנחנו נקבל בראש...פפה כרגיל לא חושב(גם במהלך אחד שסולדאדו כמעט בישל שם מכדור רוחב, פפה פתאום נפל ואני לא הבנתי ממה, לא היה שם כלום), רובן בטח יחמיץ לא רק את המשחק הבא אלא גם את הקלאסיקו כמובן ותוסיפו לזה את התוצאות שלנו שם בחמש העונות האחרונות. אני מאוד מקווה שההתאחדות תבטל את הצהוב של היגואין.

האללה מדריד
    לילה טוב לכולם!!

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2009/04/1240347028.Xxx

אני רוצה להביא לפה תמונה מחגיגות הניצחון, אבל האתר של המארקה פשוט לא זז, הוא מוצף במדרידיסטות צוהלים כמונו.

עריכה: הנה, בסוף מצאתי:

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2009/04/21/futbol/1adivision/1240247269_extras_portada_6.Xxx

15. riquelme1 Member

הגיואווין הקיילר הכי גדול בגדורגל העולמי, לא יאמן כמה הוא כובש שערים לריאל פעם אחר פעם, פשוט ווינר, שחקן שלא מוותר, הלוואי כל קבוצה חלוץ כזה, ריאל צריכים לשלוח זר לקאפלו שהביא אותו.