מחזור 31: סטטוס קוו בצמרת, 1-1 בדרבי הולנסיאני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏30/3/12.

1. viValencia Member

אחרי הפסדים של מלאגה ואוססונה, אתלטיקו לאחר ניצחונה 3-0 תקווה גם להפסד של לבאנטה על מנת לקרב את עצמה יותר לאירופה, מבחינת ולנסיה זו הזדמנות מצוינת לפתוח שוב פער למקום השלישי לפני משחק הליגה מול ריאל מדריד בברנבאו שזה כמעט הפסד בטוח,ולכן אסור לה היום לפשל במסטאייה.
    ההרכב שצפוי לפתוח אמרי היום:
    גואיטה
    בארגאן, רמי, רואיז, מתייה
    אלבלדה, פארחו
    פבלו, פיגולי
    גונאס, אדוריץ.

מקווה שיצא משהו מההרכב המוזר הזה, למרות שההגנה סבירה..
    אבל גם אם אמרי רוצה לשמור אותם מול אלקמאר הוא חייב לזכור
    שזה משחק חשוב שיכול לקבוע את ההשתתפות בצ?מפיונס בעונה
    הבאה(מצפים לנו משחקים לא קלים)..

2. AtleticoMadrid Member

ניצחון קליל.. סאלביו בכושר נהדר.
    פלקאו עם שערו ה20, משווה את העונה הכי טובה של אגוארו מבחינת כיבוש שערים שזה יופי של הישג בעונתו הראשונה באתלטיקו.

3. Civil Anti Madridista

מסכים שההחלטה לא הוגנת כלפי בילבאו, אבל בוא לא נשכח שבארסה שיחקה ברביעי עכשיו בשבת וגם ביום שלישי

אז צא מהסרט שאתה חיי בו טוב? "עושים הכל בשביל ברצלנה", תעשה לי טובה ואל דבר שטויות

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

השופטים כמעט אוטומטית שורקים נגד מי שמרים רגל, אבל בגובה מסוים והרבה מעל גובה הגליץ' השריקה חייבת להיות נגד המשחק עם ראש. וזהו גם כן נחשב למשחק מסוכן.

התמונה שהבאתי היתה בשביל להדגים את הפירסומת על החולצות, לראשונה העונה.
    סתם, טוטו באמת מראה בחודש הזה למה רכשנו אותו. אבל יותר בשלושת השערים מול בשיקטאש. הנגיחה היום נכנסה בהרבה מזל וטוטו הודה בזה.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

השורה התחתונה, יכולת טובה, יותר חשובה מכמות הגולים שלו ומידת המזל בכך. אני לא מעריץ עיוור שלו, אבל אני באמת חושב שהוא היה צריך לקבל צ'אנס רציני יותר עוד לפני סימאונה. בכל מקרה, עמוק בפנים גם אם לא תודה בזה, אתה מתחיל להתאהב בטוטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx עכשיו נותר רק שרייס יכבוש את עמי...

לא הבנתי את ההשוואה לרגל גבוהה, מה שסוקו עשה זה לרדת עם הראש שלו לכיוון הרגליים של היריב, מה שסיכן רק אותו (כניסה עם ראש לרגל תגרום ביותר מקרים פציעה לראש מאשר לרגל אני מאמין). בכל מקרה לא התלוננתי אלא רק תהיתי. בפעם הראשונה שהוא עשה את זה אף אחד לא קלט מאיפה הוא בא, בפעמים הבאות כבר שרקו נגדו והזהירו אותו שאם ימשיך זה ייגמר בצהוב, ככה שאין תלונות פה על הצהוב שקיבל בסוף לאחר אזהרות. מאז הפסיק את המנהג, מה שכנראה הציל אותו מסיום מהיר של הקריירה בכיסא גלגלים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  6. Raulito Madridista

הניצחון דרד'לה של בארסה(צפוי) משאיר את המצב בצמרת כמו שהוא וריאל תצטרך לחרוק שיניים במשחקים הקרובים כדי לשמור על הכתר, אסור לאבד אף נקודות חוץ מהמפלה שאני צופה בקאמפ-נואו, אחרת האליפות תלך לאיבוד. סביר שבארסה הייתה מנצחת גם ככה את בילבאו, אבל פשוט בושה קיום המשחק בטיימינג כזה. בילבאו לא עוד קבוצה פח בליגה שעושה במכנסיים ממסי וסנאצ'יז. זה אולי היה ממש לא כוחות אבל גם כשבארסה הגיעה מיליון פעם לשליש האחרון של המגרש ראיתי את איראולה והחבר'ה בטוחים בעצמם, ניסיונות להניע כדור קצת במרכז השדה ולהנמיך את הקצב. ביילסה ספורטאי למופת וזרק למערכה את כל מה שהיה לו אבל שאר השחקנים היו עייפים.

המאבק על אירופה:

3. ולנסיה - 48 נק'
    4. מאלגה - 47 נק'
    5. לבאנטה - 45 נק'
    6. אוססונה - 43 נק'
    7. אתלטיקו מדריד - 42 נק'
    8. אספניול - 40 נק' *
    * משחק חסר.

ולנסיה בכושר נוראי, לא מנצחת בזמן האחרון. בילבאו למשל מדורגת במקום ה-11 מה שמצביע על החוזק והבטן של הליגה. רק שלא תידרדר עוד למטה בגלל עומס המשחקים. סביליה שלא ציינתי אותה יכולה לטפס קצת למעלה אם תנצח את מאיורקה בבית אבל כבר אי-אפשר לדעת. חבל שסביליה ואתלטיקו לא יותר יציבות. עם כל הכבוד לעונה היפה של לבאנטה או אוססונה - לא הייתי רוצה אותן כנציגות של ספרד במפעלים האירופים.

בתחתית, סראגוסה ראויה לכל הקרדיט על הקאמבק היפה שלה, אבל קודם כל חשוב שויאריאל תשרוד. כנראה ניפרד מסנטאנדר העונה, עומרי אפק מביע צער מעמדת הפרשן..

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם זה משחק מסוכן והשופט חייב לשרוק.
    השערים זה המדד, במיוחד למי שפיספס 3 משחקים רצופים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx והשלושה נגדד בשיקטאש היו שערים של חלוץ שיש לו ביטחון.

8. אלי מתחן Member

מעניין אם היית כזה מסכים עם ההחלטה אם זה היה הפוך.
    בכל מקרה, להתאחדות כמעט ולא היו ברירות, לא משנה לאיפה היו מזיזים את המשחק, קבוצה אחת הייתה נדפקת.

9. Civil Anti Madridista

בארסה שיחקה ברביעי, מה לעשות שיש מפעלים אירופאים? חלק מההצלחה מביאה איתה גם עומס. בארסה לאורך חודשים הייתה משחקת פעמיים ושלוש בשבוע. ועכשיו, אם סדר המשחקים הקיים זה היה המועד היחידי לקיום המשחק. ברביעי בארסה שיחקה במילאנו, בשבת בבית ובשלישי הגומלין מול מילאן. ככה שגם בארסה גוררת איתה עומס, ובלי להעליב את הבאסקים קצת יותר מבילבאו. אז תפסיקו לזרוק פה תירוצים והאשמות, חכמולוגים גדולים תמצאו אתם תאריך הוגן יותר?

10. Zizou10 Member

הפתרון היחידי שהיה הולם לברצלונה-אתלטיק זה היה לדחות את זה למועד (לא באחד הימים של משחקי המחזור למי שלא הבין) אחר אבל זה בחיים לא היה קורה.

צריך להתמודד עם לו''ז צפופי וזה היה באמת חד פעמי ואני מקווה שמקרים כאלה לא ישנו בעתיד ללא קשר לזהות הקבוצה שמשחקת, גם אם היא משחקת במפעל זניח יותר.

11. אלי מתחן Member

פעם הבאה לפני שהדם עולה לך לראש תקרא עד הסוף. רשמתי שלא הייתה להתאחדות ברירה. ברצלונה לא שיחקה יותר משחקים מבילבאו...
    אני רק מקווה שאת הראייה הכוללת והאובייקטיבית תשמור גם למקרים שבהם ריאל תהנה מדברים בסגנון, או שחס חלילה ברצלונה תפגע ממקרה מקביל.

12. Civil Anti Madridista

הדם עולה לראש שאני רואה תגובות בסגנון של ?ההתאחדות עם ברצלונה?, מבחינת עומס הלוז של בארסה צפוף הרבה יותר. הכי הוגן היה לקיים את המשחק בשבת, ואובייקטיביות אני מפזר גם במשחקים וגם על השופטים מיסטר צ?לסי

13. riquelme1 Member

כרגע אין סיכוי, ההצלחה שטוטו שלא היה לי ספק שתגיע ברגע שיקבל צ'אנס, והכשלון של רייס בסביליה, ששיחק כבר 13 משחקים ולא כבש שער שם, ועוד 13 באתלטיקו לפני שעבר לסביליה, רק מוכיחים מה שאני טוען כבר לפני שנתיים שטוטו עדיף על רייס הגמור.

אגב, סימאונה אחרי המשחק נשאל למה אדריאן לא שיחק? והוא אמר בנחרצות, ''כי סאלביו הוכיח שהוא טוב יותר, הבנתי שאני צריך לפתוח עם סאלביו''.

עוד משחק שולנסיה לא מנצחת היום במסטאייה, עוד משחק שהיא לא מנצחת בכלל אחרי 3 הפסדים רצופיים הקבוצה של אמארי ממשיכה לשקוע, שוב היא מוליכה ושוב היא לא מנצחת, הדבר הכי עצוב שללבאנטה הקטנה יש יותר אופי מלקבוצה הרקובה של אמארי.

ולנסיה עם שתי ניצחונות ב-3 וחצי ההחודשיים האחרונים בלבד, הקבוצה מרוסקת מאז פתיחת העונה החדשה, אמארי שוב מנהל את המשחק היום שערורייה, הקבוצה ב1-1 ורק בדקה ה76 הוא עושה חילוף, וגם בדקה ה87 הוא מכניס את פאקו אלקאסר בשעה טובה ומצלחת במקום ז'ונאס.

המאמן הזה דביל ולא יודע להתמודד עם לחץ ופשוט מפרק את ולנסיה, עם היה זמן שהוא לא עשה למ''למ היום הוא לא מפסיק להזיק.

14. Zizou10 Member

עמוס אני מסכים לגבי כל מה שאמרת לגבי ולנסיה, לדעתי יבינו את גדול הצרה שהם יודחו מהמקום השלישי, וזה בכלל לא רחוק וגם יקרה בקרוב מאד. (אולי מחזור הבא אפילו) אני מקווה בשביל הקבוצה שיותר מדי מאורח עבורם זה לא יהיה.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסוכן למי?