מחזור 31: סטטוס קוו בצמרת, 1-1 בדרבי הולנסיאני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏30/3/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע אותי איך אין רעש מהצד של בילבאו, למרות שהמצב הזה "עוזר" לאתלטיקו (לא שאני מאמין שיש לנו מה למכור בליגה) לא היה טעם למשחק היום, גם אני לא ממש חושב שזה היה משנה אם זה היה היום או מחר מבחינת התוצאה, אבל זה פשוט לא הוגן לבילבאו וכאילו ההתאחדות אומרת "אנחנו לא סופרים אתכם יותר איכפת לנו לעזור לברצלונה ולא מעניין אותנו המצב שלכם".. בילבאו היתה פשוט צריכה להודיע שהיא לא מופיעה למשחק, עדיף להם היה להפסיד טכני

2. Don Joan Roman Member

זה דבר מאוד מאוד מוזר אבל איכשהוא באמת שלא יודע איך הצלחנו (סראגוסה) לחבר 3 ניצחונות רצופים ולהתקרב קצת לקו האדום, נקווה שזה ימשיך ככה.

3. פריד טאהר Member

100

שבירת שיאים
    איך אמר רונאלדו? שיאים בסוף תמיד נשברים

** ריאל מדריד חוצה בעונה השלישית ברציפות את סף ה-100,הפעם הספיק לה 30 מחזורים כדי לרשום את ההישג האדיר הזה (נותרו 8 מחזורים לסיום, מישהו מוכן להמר לגבי שבירת שבירת שיא ההבקעות בעונה אחת -107 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

** השער השלישי במשחק והראשון של היגואין הוא שער ה-100 לארגנטינאי במדי ריאל בליגה (הספיק להבקיע גם את 101), הוא נכנס לרשימה המכובדת בת ה-17 שחקנים שהצליחו להבקיע מעל 100 שערים בליגה

** 100 שערים, שער אחד מפריד בין השלישייה החמודה (רונאלדו, בנזימה, היגואין) כדי לרשום את השיא הבלתי נתפס הזה של מספר ההבקעות בכל המסגרות בעונה אחת

** בנזימה הבקיע אתמול את שערו ה-28 העונה בכל המסגרות (שיא עונתי לצרפתי)

** רונאלדו במרחק 3 שערים משבירת שיא ההבקעות לעונה אחת שגם הוא רשום על שמו

** "עוד שיא מוזר העונה" - זהו המשחק הראשון והיחיד העונה שרוב השחקנים בהרכב "6 במספר" הם "תוצרת" ספרד.. קסיאס, אלבויול, ארבלוה, אלונסו, ראמוס, גראנירו השלימו 90 דקות במשחק

** ריאל מדריד רושמת משחק רשמי ה-40 ברצף שמבקיעה לפחות שער אחד במשחק, השיא במועדון הוא 41, שער אחד מול אפואל יספיק להשוואת השיא

4. riquelme1 Member

מחצית בקלדרון בדרבי הקטן של מדריד, אתלטיקו מובילה 1-0 משער של טוטו סאלביו על חטאפה.

שער שני ברציפות לטוטו, אחרי הגול המכריע בחמישי נגד האנובר, סוף סוף הוא מראה את היכולת שלו, ומקבל את הביטחון מהאמון של סימאונה בו, שער שלישי בליגה לסאלביו והכובש השלישי בטיבו בקבוצה.

לא משחק גדול של אתלטיקו, ואפילו די עצבני שלה, ארדה טוראן ממשיך לעצבן אותי עם קבלת ההחלטות שלו בנגיעה האחרונה, אני זוכר אותו מגלאטסראיי ובנבחרת טורקיה כשחקן שיודע לכבוש שערים ולהאיים על השער אבל באתלטיקו זה כמעט ולא נראה, הוא תמיד חושב יותר מדי לפני כל פעולה ומסתבך.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

2:0 דקה 60 משער של דייגו אחרי בישול של פלקאו..

משחק לא רע שלנו, הקבוצה לא במשחק גדול אבל עדיין שולטת ב 100% על המגרש והגיעה לעוד כמה חצאי מצבים (ושער של פלקאו שנפסל), גודין,מיראנדה,קוקה ואדריאן פתחו על הספסל

6. riquelme1 Member

3-0, ראדאמל פלקאו, שערו ה-20 העונה, בישול נהדר של חואנפראן.

חבל שאתלטיקו לא יודעת לגמור משחקים יותר בצורה הזאת, היא הייתה כבר במקום הרבה יותר גבוה, בכל מקרה לאחר ההפסדים של מאאלגה ואוסאסונה אתלטיקו רחוקה 5 נקודות מהמקום הרביעי, זה אפשרי אבל שוב תלוי היציבות שלה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון קליל היום בהילוך שני, הקבוצה נראיתה עייפה ושומרת כוחות לקראת יום חמישי, צ'ולו השאיר 4 שחקני הרכב על הספסל שיקבלו מנוחה..את פלקאו הוא הוציא מיד לאחר השער שכבש (לדעתי באיחור של רבע שעה הייתי מעדיף שיצא מיד לאחר ה 2:0).

אני לא מאמין שאנחנו יכולים להיות מספיק יציבים ולנצח כמעט את כל המשחקים עד לסוף העונה, חבל בשבילנו על כל כך הרבה נקודות שאיבדנו העונה במשחקים שהיינו צריכים לצאת בהם מנצחים

8. xavi6 Member

אין רעש מהצד של בילבאו כי זה משהו שנהוג בכל הליגות. אם אינני טועה זה קרה גם באנגליה עם מנצ'סטר. את' לא עשתה רעש כי היא הבינה שזה מצב מסובך ושההתאחדות מחויבת למעשה לבוא לכיוון הקבוצה שנמצאת במפעל היותר חשוב.

אור, אתה לא עובד על אף אחד לרגע. לשמוע אותך מנסה לגונן על הדרך שלכם למעלה זה כמו לשמוע אוהד ברסה מנסה לגונן על בוסקטס עם מקרה מוטה. אני ואתה יודעים את האמת, כמו כל ספרד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/12
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסוף טוטו עוד יזכה להערכה מדני בטעות

המון רוח לחימה, קצת מזל ומעט מאוד יכולת, כך לפחות הרגשתי בכל המשחקים העונה שראיתי את סאראגוסה מוציאה בהם נקודות (לא 3 האחרונים). הא כן, ובד"כ זה קורה עם סוקוליני בדקות המכריעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  10. Zizou10 Member

אתה עובד על עצמך שביט, גם המאמן של קבוצתך (אני מקווה מאד שאתה רוחש לו כבוד) התבטא בעניין שיש קבוצה שהייתה העונה טובה יותר וזה עובדתי. לקחתם כמה החלטות שיפוט שגויות ועשיתם מהן מטעמים, שכחתם שעסקתם בדברים היפותטיים ותיאורתיים, אבל היופי הוא שזה עבד לטובת הקבוצה שלך חלק מאוהדי בארסה החליקו את זה הלאה מבחינתם - עפ''י החישובי טעויות שיפוט שלכם, גם בקלדרון הייתם צריכים להפסיד, להזכירך שני נבדלים של פלקאו שאם לא היו נשרקים הוא באחד על אחד פלאס 'יד אלוהים' אחת של בוסטקס. איפה הטעויות שקרו לטובת הקבוצה שלכם נכנסו גם לרשימת שקר שלכם? אף פעם לא הבאתם (שוב חלקכם) את זה לידי ביטוי ואם מישהו פה צבוע - זה דווקא אתם.

אני לא מגבה את המאמן של ריאל (ההפך הוא הנכון) ומבחינתי שיסתום את הפה כל מסיבת עיתונאים וישלח את קארנקה, העבודה על המגרש היא טובה ולא מעניין אותי כל המסביב וההד התקשורתי על אף שזה חשוב.

מגוחך בעיני שאתה ממשיך לנגן את אותו תקליט שבור, לקחו לי, עשו לי. עוד פעם אני לא בא לגונן מוריניו - אני להבדיל ממך יודע גם להודות כשהיריב שלי משחק טוב יותר טוב מהקבוצה שלי ואין לי בעיה להגיד את זה, להפך, אתם סתם נאחזים בדברים תלושי מציאות כאילו הם קרנות מזבח ולא מוכנים לעזוב, בעיני לפחות, זה די אבסורד ומביך.

בהצלחה נגד המילאנזים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/12
  11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://www.clubatleticodemadrid.com/kfm/userfiles/2012_4_1_atletico_getafe6.Xxx
    עניין של כבוד. ההתאחדות לא מכבדת את אחד המועדונים המפוארים בספרד.

סרגוסה עם עוד שער בזמן פציעות.

12. Zizou10 Member

אתה צודק, אבל הייתי מצפה מהנציגים של אתלטיק לנסות להזיז את המשחק ככל הניתן ולא יודע אם הייתה להם ברירה אחרת, אגב אין שום קשר כמו שציינו פה לכך שברצלונה משחק במפעל יותר בכיר כי בליגה השוויון בין הקבוצות בהגעה למשחק צריך להיות זהה גם אם היא לא מתמודדת בעוד מפעל.

13. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאס, מה באמת הסיפור של פראנקו סוקוליני הזה? אני זוכר שלפני מס' שנים הבאתי אותו בעונה שלי בפיפא עם ריאל מדריד כשהוא היה בן 18 עם רמה 84, ועם הזמן הוא הגיע איתי לרמה 96, ובד"כ זה קורה לי עם שחקנים שבאמת רואים את הכישרון שלהם גם במציאות (זה קרה לי עם שאהין, עם גארת' בייל, דוד סילבה ועוד). האם באמת מדובר בשחקן עם פוטנציאל להיות שחקן מוביל בקבוצה גדולה או סתם ילד שלא ישחק ברמה גבוהה יותר ממה שהוא עכשיו?

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שפרץ בגיל צעיר מאוד בראסינג הוא נראה פונטנציאל גדול אבל גם מאוד לא מגובש ולא ברור. שחקן מופרע ללא תפקיד מוגדר (בקישור) שירד לגליצ'ים עם הראש מספר פעמים עד שההתאחדות הוציאה הוראה להצהיב אותו בפעם הבאה שיעשה זאת, וכך היה (לא יודע למה, סיכון עצמי?). לצערי הוא לא הצליח להתאקלם בשום מקום באירופה מסיבות מקצועיות וללא תירוצים, פשוט לא הצליח להפוך לשחקן מסודר ומגובש בשום עמדה. גם הטורניר חזרה שלו בראסינג היה רע, איבד את ההתהלבות הראשונית.

אני חושב שמרבית הסיכויים שהקריירה שלו כבר לא תמריא יותר מדי, קצת בעייתי שעם כמה שנים בבוגרים אין לך עדיין תפקיד ברור, אבל אני מקווה לטעות. בכל מקרה בשבילי הוא אגדה רק על שום מי שהוא בתור בן אדם והאופי כשחקן, כמו גם העונה הראשונה שלו בראסינג וכל מה שנתן למועדון בו גדל ואותו הוא אוהד - כולל את המשכורת הראשונה שלו באירופה שתרם לרכישת טרקטור מכסחת דשא למחלקת הנוער (ולא מדובר באחד שכבר הרוויח הון, או קרוב לכך).

לא יודע איך הוא במשחק המדובר, אבל תבדוק עכשיו את אחיו הצעיר שגם כן משחק בראסינג, גם נחשב לשחקן מבטיח (אבל פחות ממה שאחיו היה בגילו) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

:aaa021: