מחזור 31: הדרבי צהוב-שחור!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏13/4/12.

1. Strawberry Fields Member

גם בעונה שעברה דורטמונד זכתה באליפות בוסטפאלנשטדיון נגד נירנברג כשנותרו 2 מחזורים נוספים.
    חבל שזה לא יכל לקרות באצטדיון של שאלקה!

במידה ודורטמונד לא תפסיד נגד גלאדבך, מעניין אם רויס יצטרף לחגיגות בסיום... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. rashe18 Member

אני לא מאמין בשטות שנקראת "שמירת כוחות"... קבוצה טובה היא קבוצה שנלחמת כל הזמן.

ההשוואות שלך לא לעניין, באמת תתעסק בקבוצה שלך ותדע לפרגן לקבוצה שניצחה אותכם בכל המשחקים בשתי העונות האחרונות. (בית/חוץ)

הסיכוי היחידי שלכם העונה זה הגביע הגרמני לא יותר.

במילה אחת - כישלון.

3. l-adam Member

באיירן תתארח בברמן ב-16:30
    דורטמונד תארח את גלדבאך ב-19:30
    כל איבוד נקודות של באיירן יכתיר את דורטמונד לאלופה עוד לפני קיום המשחק.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה שזה כואב, אבל קלן או הרטה ירדו בוודאות ליגה לצד לאוטרן.
    אני שמח שאומנם המבורג יצאה מהברוך, אבל עדיין הייתי מעדיף שפרייבורג או הופנהיים ירדו (גם אווגסבורג, יותר מעונה אחת הם לא ירזיקו לדעתי).
    גלדבך מבטיחה סופית לפחות את מוקדמות האלופות וזה לפחות מגיע להם על עונה גדולה (בניגוד לשוואבים שנזכרו מאחור יותר).

מהליגה השניה עולות שתי קבוצות שלדעתי יש להם מקום בבית העליון (פרנקפורט ופירת). איינטרכט עם חשיבה נכונה יכולה לבנות קבוצה טובה למרכז טבלה, פירת מזכירה לי את מיינץ, זה לקח הרבה זמן, והיה צריך כבר לקרות מזמן, אבל יש שם בסיס מצויין, מאמן טוב, הנהלה פנטסטית וקהל של ליגה ראשונה.

אם כבר משחקי הצלבה, אז יש סיכוי טוב לדרבי בין קלן לדיסלדורף (עוד קבוצה עם בסיס גדול של אוהדים), זה יכול להית אדיר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/12
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ההעפלה של פירת' תוסיף לבונדסליגה גם דרבי נוסף, בינה לבין נירנברג. קיבלנו אחד כזה בגביע השנה. גלדבאך הביסה היום את קלן 0:3 ובצדק. קלן נראית מזעזע ואני מרחם על רנסינג, השוער, שנתן היום משחק טוב עם הצלות טובות ואם לא הוא זה נגמר עם 5-6 חתיכות ברשת של קלן. גלדבאך ניצלה את ההפסד שלנו וצימקה את הפער מאיתנו לנקודה בלבד, אחרי שזה כבר היה חמש נקודות.. אני מאוד מקווה שלא ניפול בשבוע הבא.

6. l-adam Member

דוסלדורף היא גם המארחת הגאה ב-ESPIRIT ARENE, אחד האיצטדיונים הכי יפים ומושקעים בגרמניה.
    מאוד רוצה לראות אותם בליגה הראשונה. כמו גם את איינטרכט פרנקפורט ואת סט. פאולי (לא יקרה לצערי).
    גרתי בהמבורג במשך שנה וביקרתי פעם אחת באיצטדיון במשחק נגד שאלקה. אני חושב שהמחירים שם מוגזמים (אולי מנצלים את המצב הפיננסי המצוין של חלק גדול מאוכלוסיית העיר). אני אישית הלכתי הרבה יותר למשחקים של סט. פאולי שעלו לי 10 יורו מאשר למשחק של המבורג שעלה לי 70 יורו.

7. AS R Member

אראנגו שחקן מעולה ובועט בעיטות חופשיות אדיר. מאוד אנדרסטייטמנט לדעתי השחקן הזה.
    רויס חוזר לכושר טוב, הגזימו קצת עם השער שלו היום, היה מאוד מזליקי ולא עם הרבה טכניקה, המהלך של הגול שלו העיד יותר על ההגנה של קלן מאשר על היכולות שלו. ועדיין, לחשוב שבעונה הבאה הוא משחק בדורטמונד.. מצחיק אותי בעיקר העניין הזה עם האוהדים של גלדבך, שהקבוצה שלהם עושה עונה נדירה, ומצד שני הם יודעים כבר באמצע העונה שהכוכב הכי גדול שלהם יעזוב אותם..

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה אתה רוצה שהם יעשו? גם דנטה עוזב לבאיירן....

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שחקני שאלקה ושחקני בורוסיה מנשנגלדבאך עלו עם סרטים שחורים למשחקים שלהם במחזור הזה. מה הסיבה?

10. Strawberry Fields Member

אוהד הפועל,

קיימת ידידות בין המועדונים של גלאדבך וליברפול. היום ליברפול מציינת 23 שנה לאסון הילסברו
    בו נהרגו 96 אוהדים. אם זאת אכן הסיבה אז שאפו על הטאץ' היפה של המועדון הגרמני.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אם זו באמת הסיבה אז זה באמת מחמם את הלב לראות את המחווה של גלדבאך, אבל מעניין למה שחקני שאלקה עלו עם סרטים שחורים..

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד משוערי העבר שלהם נפטר.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני מאוד אוהב את הזילזול הזה של אוהדי באיירן, כמו אולי הונס אותו דבר, לא יודעים להפסיד בכבוד ולתת את הכבוד לאלופה. האמת קשה וכואבת, בורוסיה דורטמונד הרבה יותר טובה מבאיירן מינכן כמעט בכל עמדה במגרש וגם על הספסל ובטח שבעמדת המאמן. זה שלבורוסיה דורטמונד אין ניסיון במפעל כמו שיש לבאיירן זה משהו אחר וזה גם ישתנה עם הזמן. כמו שהיצפלד אמר "באיירן מינכן בשיאה לא מנצחת את בורוסיה דורטמונד היום". אז די לזלזל באלופה!

14. aloneli Member

מעניין rashe18 זורק שטויות לאוויר על באיירן ומזלזל ביכולת שלה באירופה בלי הסבר מיוחד כאילו זה אתר וואן(יש לי ספק אם יש לו הסבר) ואז שעונים לו הוא אומר לך תתעסק בקבוצה שלך והחבר'ה שלו טוענים שאני הוא המזלזל.

בכל מקרה אני לוקח את המילים שלי בחזרה,לא צריך להגיב לכל שטות שרושמים פה ולא התכוונתי לזלזל בטח שלא כמו rashe18.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/12