מחזור 31: הדרבי צהוב-שחור!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏13/4/12.

1. l-adam Member

אחרי שפגע לקגאווה בראש ושינה כיוון.
    הגול של פיזצ'ק פשוט אדיר!

הרטה הופכת ל-3-2 עם 10 שחקנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/12
  2. BayernFan Member

ולברקוזן חוזרת ל3-3. משחק גדול הולך שם.

3. riquelme1 Member

כל כך מגיע לדורטמונד הניצחון הזה, ושאפו על האליפות שהיום לדעתי הוכרעה סופית. ההגנה של שאלקה בינוניות מאוד, בדיוק כמו במשחק שראיתי נגד בילבאו קל מאוד להפתיע אותה במתפרצות, מצדלר ופאפדופולוס(שחקן מעצבן שדורש כף), איטיים להחריד.

גונדוגאן שחקן פנטסטי, בהחלט מחליף ראוי לנורי שהאין, הם דומים מאוד במשחק שלהם.

ג'רמין ג'ונס בכל פעם שאני רואה אותו מחדש אני שונא אותו יותר, אנטי-כדורגל ברמה הכי נחותה שיש, שחקן פוטבול שהגיע בטעות לכדורגל, שחוץ מפיזיות וכוח לא מוסיף כלום, אפס אינטליגנציה, אפס טכניקה ואפס קורדינציה, כסחן מגעיל.

סה''כ משחק כדורגל טוב ועם הרבה אמוציות, וקהל פנטסטי מצד שתי הקבוצות.

4. l-adam Member

אם הונטלאר היה חד יותר הכל היה נראה אחרת היום ומזל גדול שהוא החמיץ פעמיים ממצבים של 100 אחוז.
    מהצד השני והיותר מעניין (מבחינתי לפחות) ניתן היה להבחין בחוסר ריכוז במצבים מסויימים, חוסר דיוק ועייפות מצטברת. בסה"כ שמו לב שזהו המשחק השלישי של שחקני ההרכב הראשון של דורטמונד השבוע, וכך גם של שאלקה.
    קצת יותר ריכוז ודיוק של שחקני דורטמונד בהתקפות המתפרצות וזה היה יכול להיגמר כמו שזה נגמר בקלן כי ההגנה של שאלקה כמעט ולא הייתה קיימת.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

די... כמה אפשר כבר להיות מתוסכל? מילא הייתם מציגים לנו כדורגל טוב ובאמת לא היה לנו מזל אז הפסדנו, אבל להיראות ככה? כמו חבורת ילדים בכיתה א' שכשמגיעים הילדים הגדולים ואומרים להם לעוף מהמגרש אז מתחילות לרעוד להם הרגליים? אבל אתם יודעים מה, אני לא אאשים אתכם. זאת לא אשמתכם. יש בן אדם אחד שצריך לקחת אחריות על ההפסד הזה וקוראים לו הוב סטיבנס. עכשיו, אני פונה אליך, מר סטיבנס, לעלות לדרבי ביתי אחרי תבוסה באמצע השבוע עם מצלדר ומוריץ נשמע לך הגיוני? הבלם הכי גרוע בסגל עולה לשחק במשחק כזה ועוד הוודס ומאטיפ צריכים לשבת על הספסל? קשר שצריך לשחק במשחקי גביע מול קבוצות מהליגה הרביעית עולה לשחק במשחק כזה, בזמן שיש לך את הולטבי או הגר?

בחייאת רבאק. נמאס לי מצורת המשחק הזו. נמאס לי שאין למאמן שלי טיפת היגיון ועולה לשחק מול הקבוצה הכי טובה בגרמניה כמו פחדן שמסתמך על האגפים שלו. נמאס לי שאין קשר יצירתי על ההרכב בזמן שהשחקן היחיד שמתקרב לזה, לואיס הולטבי, או פותח על הספסל או פותח כקשר אחורי. נמאס לי שראול משחק מתחת לחלוץ ותופס עמדה של קשר יצירתי. נמאס לי שעשרים קרנות שאנחנו משיגים לא יוצרות כלום בעוד קרן אחת של דורטמונד מביאה לשער מביך של קל כשעומדים סביבו שלושה שחקנים. נמאס לי שהוא מוציא את השחקן הכי טוב שלנו היום (דרקסלר) במקום להוציא את ראול שלא עשה כלום(!) על המגרש רק כדי שבסוף לא ישאלו אותו למה הוא הוציא את ראול ולא שחקן אחר.

זה פשוט ביזיון, אשכרה לצחוק לאצטדיון כמעט שלם בפרצוף. עד שאתה כבר עולה ליתרון מוקדם, תשמור על זה סטיבנס, תעשה משהו, תהיה יותר התקפי, תראה שאתה רוצה לנצח אבל לא. אנחנו נחכה, נחכה ונחכה עד שיגיע הרגע המתאים בו הוא יוציא את מוריץ ויכניס שחקן התקפי יותר. מזל שספגנו את השער השני אחרת זה כנראה לעולם לא היה מגיע. עכשיו הפער מבורוסיה מנשנגלדבאך הוא ארבע נקודות ומחר הם יפרקו לפ.צ קלן את הצורה ושוב המאבק על המקום השלישי פתוח. לעזאזל.

6. itay7 Member

דווקא בקרנות ומצבים נייחים שאלקה הכי טובים בליגה, רק שדורטמונד מגנה טוב, אין מה לעשות. בקשר להרכב, אני כבר מזמן הפסקתי להבין את סטיבנס. כל פעם ששחקן נכנס לכושר הוא שם אותו על הספסל או מעביר אותו עמדה, כאילו הוא עושה ניסויים כל הזמן.
    דרקסלר יצירתי אמנם אבל עדיין ילד, ופוקס משחק לא טוב או עסוק במשימות הגנתיות דרקסלר די חסר אונים. החיסרון בקשר יצירתי באמצע זועק לשמיים עוד מימי מגאת', אבל מסרבים כנראה לעשות משהו בנידון שם. נראה מה יהיה בקיץ, כי ללכת לליגת האלופות עם סגל כזה קצר זה משהו שמשלמים עליו או בהדחה מוקדמת, או בקריסה בליגה, או שניהם.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה שרואים על המגרש בארינה כרגע הוא לא רוטציה, אלא ויתור סופי על הליגה למען חצי גמר האלופות.

8. המבין Member

באיירן עלו בהרכב החזק למשחק הערב או שהם נתנו לשחקני מפתח מנוחה?

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יותר שחקני ספסל על המגרש משחקני הרכב.

10. aloneli Member

סוף סוף יש לנו ספסל חזק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. rashe18 Member

איזה הופעה עלובה של באיירן.

דקה 85 עדיין 0-0...

לא אוהב קבוצות שמרימות דגל לבן זה מלמד על אי חוסן נפשי ואם אין לך את זה אז אין מה לחפש מול רונאלדו וחבריו.

12. l-adam Member

אחרי התוצאה של באיירן זה סגור וחתום.
    תיקו מספיק במחזור הבא.
    8 הפרש.

תם ונשלם!
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx
    http://thumb4.ftd.de/articleImage/Image/2011/01/14/20110114162539.schale.560x315.Xxx

13. BayernFan Member

אין ספק שמגיע לדורטמונד לזכות.
    אני לא יודע מה זה היה המשחק הזוועתי הזה של באיירן היום, עוד תיקו מאופס באליאנץ מול קבוצה לא משהו בכלל. אני לא יודע אם זה שמירת כוחות או איזה משהו קסום שהיינקיס מנסה להפעיל. אבל אם כמו שנראנו היום וכמו שנראנו מול בורוסיה נשחק מול ריאל זו בושה שהגענו לשלב הזה באלופות ונחטוף מהם בבית לפחות 2,3 גולים כי יש להם התקפה מהירה וקטלנית.

14. aloneli Member

:aaarofl:

לא,זה מלמד שיש משחק קצת יותר חשוב בשלישי והאליפות כבר נגמרה עוד לפני המשחק.עלק אי חוסן פחחח...

מעניין לבאיירן אין מה לחפש נגד רונלדו וחבריו אבל לקבוצה שלא עוברת את שלב הבתים וחוטפת בראש מאולימפיקוס ומרסיי כנראה שיש יותר סיכוי.

15. l-adam Member

אני לא חושב שיש לך זכות לבקר כרגע את דורטמונד. תתעסק בקבוצה שלך ובהכנות שלה לריאל ולא בהישגים של זו שניצחה אותך 4 פעמים בשנתיים האחרונות.