מחזור 31: הדרבי צהוב-שחור!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏13/4/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הרבה זמן לא ראיתי את ברמן כאלו חלשים מצד אחד, מצד שני הכושר הגופני של השוואבים פנטסטי.
    האמת היא שכולם היו היום בשטוטגארט בינונים פלוס, מול ברמן ביכולת כזאתי זה מספיק אבל לניצחון קליל (גם אם השער השלישי היה נפסל).

2. doundoun Member

4 -1 מוחץ לשטוטגרט מול האוסף המקרי והלא ברור של תומאס שאאף.
    לא מבין איך קבוצה שלא הלכה לשום מקום עד תחילת פברואר מצליחה לצבור 8 נצחונות ו 3 תיקו{הפסד יחיד בהנובר} ולטפס עד למקום החמישי מרחק 4 נקודות מהמקום המוביל למוקדמות הצ'מפיונס, הרי מדובר
    בגדול באותם שחקנים לבד מאיביסביץ, אז מה הסיפור? יש כאן לפחות אוהד אחד של הקבוצה ומעניין יהיה
    לשמוע ממנו......

דבר אחד החוזר בכל משחק בליגה הנהדרת הזאת הוא הקהל,עידוד אדיר במשך כל המשחק ואפילו בהפסקה
    וחיבור יוצא מן הכלל בין השחקנים לאוהדים ואי אפשר להתעלם מהגיוון בקהל,החל מתינוקות וכלה בקשישים
    פשוט מדהים!

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הסבר?

קודם כל שטוטגארט ידועה כקבוצה של הסיבוב השני.
    מעבר לזה הקבוצה בכושר שיא וכמעט כל השחקנים בפורמה טובה והביטחון בשמיים.
    בנוסף איביסביץ' וסקאיי זה בדיוק מה שהיה חסר לשטוטגארט. הראשון חלוץ פנטסטי שמזכיר את מספר 33, השני מזכיר לי את לאם ששיחק בשוואבן לנד.
    תוסיף לזה סך הכל אוסף שחקנים טוב (אולרייש, טסקי, גנטנר, קוויסט, הרניק, שיבר).
    וכמובן עוד דבר מאד חיובי זה המאבק על ההרכב, מי שלא משחק טוב יורד לספסל.
    כרגע על הספסל של שטוטגארט יושבים בין היתר: קקאו, גנטנר, בוקה, מאזה, אוקזקי ובולארוז...כולם שחקני נבחרת, או היו שחקני נבחרת.
    לסיום צריך להודות שגם לבדיה הבין איך להוציא את המינמום מהקבוצה ומעבר לזה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני הייתי מתחיל להסביר את דבריי קודם כל מלבדיה ומסיים אותם בכל מיני הסברים של אמונות תפלות כמו 'קבוצה של סיבוב שני'. מי שהביא את אותם רכישות וליכד את אותה קבוצה, הוא המאמן. תמיד קל לנו לבקר את המאמן כשהכל נראה רע, לכן למען ההגינות גם ניתן קרדיט למאמן כשהוא מביא את הקבוצה מרוכזת ומדוייקת למשך תקופת זמן ארוכה. כל הכבוד לו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/12
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מקובל.

אבל ההצלחה בעיקר בשוק היפני רשומה על שמו של פרדי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. eran levy Member

http://www.herthabsc.de/uploads/pics/leverkusen-hertha_344.Xxx

באייר לברקוזן - הרטה ברלין

שבת, 14 באפריל 2012, 16:30
    ביי ארנה, לברקוזן

עונת 2009/10, מחזור 33. לברקוזן מארחת את הרטה ברלין. לברקוזן כבר גמרה את העונה, הרטה חייבת ניצחון כדי להשאיר לעצמה סיכוי תיאורטי להישאר בליגה. לפני שתשעים ושתיים דקות המשחק הסתיימו ב-1:1 קיבל תיאופניס גקאס מסירת רוחב לתוך הרחבה, שני מטרים מקו השער. גקאס החמיץ והרטה ירדה ליגה. במחזור האחרון של אותה עונה, המחזור ה-34, אירחה הרטה את באיירן מינכן. קבוצה שירדה ליגה לא מסוגלת להתעלות במשחק האחרון של העונה מול באיירן. יום עצוב היה באצטדיון האולימפי בברלין.

עונת 2011/12, מחזור 31. לברקוזן מארחת את הרטה ברלין. לברקוזן נלחמת על מקום באירופה, הרטה הנוכחית גרועה יותר מהרטה של שלהי עונת הירידה ושוב חייבת ניצחון כדי להשאיר לעצמה סיכוי (יותר מתיאורטי) להישאר בליגה. לפני שתשעים הדקות יסתיימו אפשר לצפות להתקפות חסרות מחץ אל מול חוסר יכולת להתמודד עם קבוצה איכותית כמו באייר, איכותית הרבה יותר מהרטה ולתקווה שמשחק הבית הקרוב מול קייזרסלאוטרן לא יהיה עוד יום עצוב בהיסטוריה של הרטה ברלין.

רומן הובניק, עם אחריות רבה להפסד במחזור הקודם לפרייבורג 2:1 (שער עצמי וטעות קשה בהגנה), לא ניחם איש עם השער המצמק שכבש ועם הקרע בשריר שחטף לקראת סיום המשחק ושהשביתה אותו לפחות לשני המחזורים הקרובים. גם מייק פרנץ, אנדרה מיאטוביץ', כריסטוף יאנקר וסבסטיאן נוימן פצועים, ויחד עם הקשר האחורי המושבת פביאן לוסטנברגר סובלת הרטה מאחד ממערכי ההגנה הרעועים בליגה.

אולי ההיסטוריה תהיה היום לצידה של הרטה: הניצחון האחרון של באייר על הרטה הושג בדצמבר 2007; ארבע הנקודות שצברה בארבעת המחזורים האחרונים הושגו בחוץ; בשלושת משחקיה האחרונים של הרטה בלברקוזן היא לא הפסידה.

ההיסטוריה זוכרת גם את מיכאל באלאק, שהחל את הקריירה הגדולה שלו בקייזרסלאוטרן של אוטו רהאגל. באלאק גם זוכר שרהאגל היה זה שהחליט לשחרר אותו בתום עונת 98/9, מהלך ששלח אותו לקבוצתו השניה בבונדסליגה – באייר לברקוזן. והיום באלאק פוגש את רהאגל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/12
  7. Yotam Member

סיקורים מעולים, סחתיין על ההשקעה!
    בהרכבים לדרבי רשום שסנטנה פותח כבלם במקום סובוטיץ', העניין הוא שקלופ כעס השבוע על נבן שנזף ברובן אחרי החטאת הפנדל, זאת הסיבה שסובוטיץ' לא פותח?

8. aloneli Member

תודה על הסיקורים הנהדרים!

קלופ עושה נכון שהוא פותח עם פריסיץ' ועם בנדר שלדעתי עושים עבודה טובה יותר מגרוסקויץ וקל.אני מאמין ששאלקה מסוגלת בבית לנצח כל קבוצה בליגה כולל דורטמונד.
    שאלקה חייבת בעונה הבאה לחשוב על מגן ימני כי זה ברור שהיא לא סומכת על אוצ'ידה והוודס מתבזבז שם.

באיירן מגיעה למשחק שהראש שלה במשחק הענק מול ריאל.יש דילמה ענקית ליופ האם לעלות עם הרכב חזק באמונה שיש עוד סיכוי או לתת מנוחה לשחקנים למשחק הכל כך קשה באמצע השבוע.
    מה שאני חושב זה שנראה הרכב חזק כדי לתת לשחקנים שהפסידו לדורטמונד קצת בטחון ואמונה לקראת ריאל ושנגיע בפורמה טובה כמו שריאל מגיעה למשחק.

9. rashe18 Member

גם אני לא אהבתי את ההתפרצות של הסרבי. לך תשמח עם החברים מה אתה בא לצעוק על רובן?!

בכל מקרה בלי קשר לזה, שמתי לב שסבוטיץ' לא מצטיין במשחק הראש בתור שחקן הגנה.

מול שטוטגרט הוא פיספס כדור בראש שהיה אמור לנגוח ולהרחיק אותו מה שהפך לשער ומול באיירן בדקה האחרונה הוא לא היה רחוק מכיבוש שער עצמי בגלל הרחקה לא טובה בראש. בגובה 193 הייתי מצפה ממנו ליותר דיוק.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יותם, טוב לראות אותך שוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    סובוטיץ' פצוע וזה הסיבה שהוא לא משחק היום.

11. l-adam Member

כמדומני היו אלו הומלס ושמלה (ולא סובוטיץ) שהסתבכו בהרחקת הכדור, דבר שהוביל לכיבוש השיוויון של שטוטגרט.
    סנטנה שיחק 8 פעמים בהרכב העונה, עלה 3 פעמים מהספסל וכמובן אחראי לשער אחד שלא נשכח כל כך מהר.. המסמר השני ברשת של שאלקה בסיבוב הראשון...

12. aloneli Member

כמו שכבר אמרתי מסכים לגמרי לגבי העניין עם סובוטיץ' בפנדל.

מול שטוטגארט שמלצר הוא זה שנגח לא טוב וגם הומלס רץ אחורה בלי להסתכל,סובוטיץ' לא היה קשור למהלך.נגד באיירן היה לו המון מזל שזה לא נכנס.
    בכל מקרה הוא בלם טוב בלי קשר לטעות אחת או אחרת וסנטנה הוא גם אחלה מחליף במידת הצורך.

אם כבר הזכרת משחק ראש.שאלקה קבוצה שאוהבת לשחק המון עם הגבהות לרחבה אבל אני לא חושב שלדורטמונד יש בעיה עם משחק ראש בטח שלא לבלמים שלה.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיקורים פשוט נהדרים!

חבל לי שאפספס את הדרבי היום כי תמיד מעניין במשחק הזה בלי קשר למיקום הקבוצות..אני דווקא חושב ששאלקה לא תפסיד

14. riquelme1 Member

הדרבי מתחיל עם גול נהדר של ג'פרסון פארפאן שחוזר להרכב, בעיטה מצויינת ממצב לא קל מחוץ לרחבה.

הפרואני נמצא בכושר נהדר.

15. BayernFan Member

2-1 לדורטמונד בנתיים.
    מגיע לקבוצה הזאת לזכות.
    הרטה משווה ל2-2 מול לברקוזן רק עם עשרה שחקנים