מחזור 31 בעליון ו30 בתחתון: ה. פ"ת-עכו, אשדוד-ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/4/15.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה אמנם זכתה באליפות באותה(בצדק כי היו לה הכי הרבה נקודות) אבל הייתה קבוצה פחות טובה לטעמי מהפועל ת״א, בית״ר ונתניה. איכשהו יצא שזכיתם מההפקר אבל לא בנו אצלכם ברצינות על אליפות באותו קיץ.

אבל באופן כללי אני מסכים עם הנקודה שאסור לחזור לליגה של 12 קבוצות, להגדיל ולהקטין את הליגה כל כמה שנים לא ישפר את הכדורגל הישראלי.

2. סמואל אטו Member

קשה לי להבין איך אנשים זורקים לאוויר סתם ככה ״צריך 10 קבוצות״, ״צריך 12 קבוצות״, בלי לתת טיעון מעמיק.
    כמות הקבוצות בכל ליגה צריכה להיקבע לפי שילוב של כמה פרמטרים ובסופה חשיבה אסטרטגית מסויימת. זה לא משהו שאפשר לקבוע על רגל אחת כל פעם שתוצאה מסויימת לא מוצאת חן בעיני מישהו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

מבחינת צורת משחק לא ראיתי קבוצה ששיחקה טוב יותר לאורך כל העונה. בגלל זה אני ממש לא מתגעגע לתקופה הזו - רמה נמוכה בכל הליגה, המון כדורגל הגנתי.
    שחר אכן לא צפה אליפות לפני שהעונה התחילה והוא גם לא עשה כלום עם האליפות הזו או יותר נכון הצ'מפיונס שבא בעקבותיה.
    עדיין כולם שיבחו אותו איזה גאון הוא, אולי עכשיו יסתכלו על זה בפרספקטיבה אחרת.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בערך.

5. קשר שמאלי Member

ברכות לג'אבר עטאא על שער בכורה בליגת העל

oranfu, Bluekipper ו-alexshw אוהבים את זה.
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

סכנין עם ניצחון דרמטי בתוספת הזמן, 2-3 על נתניה, אחרי שכבר הובילה 0-2 ונתניה השוותה כולל החמצת פנדל של ערן לוי.

שני המשחקים ה"לא חשובים" סיפקו 9 שערים.

7. עידן444 Member

איזה הפסד מגעיל לקבוצה מגעילה עם שוער מגעיל ושופט קקמייקה שהגיע הישר מליגת ילדים כעוד שפן ניסיונות למשחק ״חסר חשיבות״, שמחצית שלמה לא עושה כלום חוץ מלהעביר זמן שהצליחה באופן מוזר לכבוש שלושה שערים מה שמעיד רבות על כל החלק האחורי שלנו העונה שאפילו רוני לוי לא מצליח לייצב.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יאללה, מחר הפער מצומק ל8 והאליפות לא סגורה!

על מה אני עובד?
    אין מצב שננצח בחוץ את בית"ר וכנראה שהצהבת שוב תחגוג לנו על הפרצוף בוסרמיל.

9. henry1 Member

לא זוכר מתי הגענו לכל כך הרבה מצבים במשחק ולמרות זאת הפסדנו. אלמלא זריקת ז* (לא פחות לטעמי) של קאיודה כבר שני משחקים ברציפות (למרות הגול) היינו מנצחים את המשחק בקלות.
    חבל על הטעות הלא אופיינית של ערן לוי שגרם לגול השלישי שלהם.

10. עידן444 Member

והחמצת פנדל לא אופיינית, והחמצה לא אופיינית של סבע, ובעיטה של נבו מ 5 מטר למשקוף, ושמנגד החבורה הזו מסכנין שכל מטאטא יורה עם המאמן פח זבל שלה שצורח על השוער שלו בכל פעם שהוא מבזבז פחות מ 40 שניות בהוצאת כדור וכנראה שההפסד הזה היה בלתי נמנע...

11. oFiRzZz Member

הרבה זמן לא ראיתי משחק ששלטנו בו ככה והפסדנו .
    חבל מאוד כי אם המשחק הזה היה נגמר ב5-0 גם לא הייתי מתפלא .
    לא כל כך מתבאס , בכל זאת גארביץ' טיים , אבל עדיין ...

12. עידן444 Member

לא יודע למה, אבל למרות שזה גארבג' טיים המשחק הזה ממש ביאס אותי...
    פשוט לא הגיע לנו להפסיד!
    מישהו כאן כתב על משחק רשלני של קאיודה. לדעתי ערן לוי ניצח אותו בנוק אאוט ברשלנות.
    במחצית הראשונה קאיודה וערן לוי רצים למתפרצת מול שחקן אחד של סכנין. ערן לוי מוסר כדור נוראי נגד כיוון הריצה של קאיודה... זה בערך מסכם עד כמה ערן לא היה מרוכז היום...

תחושה שמאוד מזכירה את התחושה לאחר ההפסד לרעננה, רק שנגד רעננה שיחקנו זוועה, והיום, לפחות במחצית השניה היינו חייבים לטחון את הסכנינים.

13. oranfu Member

איזה גול של עטא, תענוג. רק חסר מושג ברמות קשות כמו בלבול מוותר עליו.

14. henry1 Member

גם ערן וגם קאיודה, אבל קאיודה יותר עיצבן אותי במשחק שלו. חבל, כי במצב שבו אנחנו משחקים בלי לחץ מול קבוצות שחלקן סיימו את העונה, שניהם עם יותר ריכוז ומאמץ יכולים לחגוג.

15. עידן444 Member

קאיודה 3
    ערן לוי 2
    דיא סבע 1
    נבו מזרחי 1

עם קצת ריכוז ואפילו לא יום גדול באופן יוצא דופן- המשחק הזה היה צריך להיגמר 6 או 7.

מצד שני כאחד שמנסה גם להביט על חצי הכוס המלאה... אני לא יודע מה ומי יהיה פה בעונה הבאה, אבל אם איכשהו דברים יסתדרו ואפשר יהיה לבנות קבוצה ולהחליט במידה כלשהי איך היא תראה, טוב שלא יחשבו שהם טובים מידי...

ההגנה הזו סופגת שערים בקצב של ירידת ליגה... ומשום מה לא נראה לי שהבלם הרומני שלא משחק מהמשחק הקודם מול סכנין יכול לשנות את התמונה בצורה דרסטית, בטח שנזכרים שהוא היה אחראי על כמה גולים באופן ישיר...

oFiRzZz אוהב/ת את זה.