מחזור 31 בעליון ו30 בתחתון: ה. פ"ת-עכו, אשדוד-ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏23/4/15.

1. עידן444 Member

איך הבנת שמאמן זר = אליפות?
    ומה הקשר בין פאקו לפרננדס? מי אמר שיש קשר...
    עשיתי הקבלה...
    אתה מבין מה זה הקבלה?
    הקבלה כדי לנסות להסביר לך למה אני חושב שפרננדס לא הצליח בבית"ר...
    אז פרננדס סיים את העונה ולא המשיך...
    כשמזרחי לא המשיך אחרי שהוא זכה באליפות זה כי הוא היה גרוע...
    כשפרננדס לא המשיך זה מרוב שהוא היה נפלא, נכון?

אתה מוכן לענות אתה על שאלה אחת שאני שואל כבר פעם חמישית?

במה מתיאוס הצליח יותר מעטר בנתניה? אתה מוכן לענות? או שזה מבוסס על שני משחקים של נתניה שראית באותה עונה?

יודע מה? אל תענה לי... הרי אתה לא באמת יודע...

יאללה, חצי גמר גביע היום...
    לירן? Nave? שי? נייג'ל?
    מי נותן כאן את הגונג?
    מחזור 31 בעליון ו- 30 בתחתון מיצה את עצמו...
    הבחור הזה מתיש...

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

114 מיליון ש"ח היה התקציב הגבוה ביותר של בית"ר י-ם בעידן גאידמק...
    עכשיו תחשב מסלול מחדש ידידי...

3. סמואל אטו Member

אני לא אמרתי שמאמן זר = אליפות. שאלתי. אני מנסה להבין את הראש שלך, אז אני שואל שאלות בניסיון להבין.
    העניין הוא שיש לך קטע פרנואידי ואתה חושב שכל שאלה שלי היא אימרה כלפיך.

נ.ב.

איפה טענתי שמתיאוס הצליח יותר מעטר?

4. עידן444 Member

טענת שנתניה בעידן מתיאוס נראתה טוב. אני עדיין לא מבין מה אתה מחשיב כהצלחה אבל מניח שזה נחשב בעיניך הצלחה...
    לעומת זאת נראה לי שאתה לא ממש "מחזיק" מעטר, וזה עוד בלשון המעטה...

5. סמואל אטו Member

בחייאת רבאק, מה כל זה קשור עכשיו.
    כל עוד אתה תמשיך להתעלם מהניסיון להגיע לעומק הנושא, אין טעם להמשיך אותו. אתה מוזמן לענות על השאלות ששאלתי אם אתה מעוניין.

6. עידן444 Member

אתה יודע מה ההבדל ביננו?
    שכשאני לא מדייק\לא זוכר דברים באופן מדוייק או זורק משהו שנראה לך כססמה אתה עושה חגיגה ומקניט, וכשאתה עושה זאת אני עדיין מכבד אותך ועונה לך.
    אתה טוען שאני הולך סחור סחור בזמן שאתה נטפל לכל מיני פסיקים לא רלוונטים וכל הדיון איתך עוסק במיקרו ולא במאקרו. בשבבי מידע ולא ברעיון הכללי.
    טענת שאין על מה לבסס שרוב המאמנים הזרים בארץ ניכשלו- הוכחתי לך ע"י כך שרוב המאמנים הזרים שהיו כאן היו כל כך גרועים שהם אפילו לא סיימו עונה... וזה לא משנה אם היתה סבלנות, לא היתה סבלנות, בעל הבית חרא, בעל הבית חסר מושג- זו עובדה. גם מאמנים ישראלים כאן עפים ומתחלפים כמו גרביים... זו לא שנאת זרים...

אמרתי שלדעתי הפועל ת"א לוקחת הימור ושאם לא יהיה לה כסף היא תתרסק עם מאמן חסר ניסיון שלא מכיר את הכדורגל הישראלי.

אמרתי שלא חייבים מאמן כושר זר כדי ששחקנים ירוצו 90 דקות.

אמרתי שכאשר פערי התקציב הם גדולים כמו במקרה של בית"ר ומכבי ת"א קשה מאוד להתמודד עם זה- וזה הפרמטר הכי משמעותי שגורם לעליונות של מכבי ת"א. אם צוות זר רציני יגיע לב"ש ויקדם אותה בהיבטים המדעיים והפיזיולוגים של המשחק- אהלן וסהלן. ממש לא בטוח שזה יקרה.

אמרתי שלותר מתיאוס לא הצליח בנתניה ולדעתי זו היתה השקעה לא משתלמת לא נכונה שנבעה אך ורק מכך שהוא גיבור ילדותו של הבעלים(די ילדותי אם אתה שואל אותי...)

אמרתי שאני לא פוסל את הרעיון של להביא צוות זר במקום ובזמן הנכון וכשאפשר לתת לו את הכלים הזמן והסבלנות ללמוד את הכדורגל שלנו ולתת ערך מוסף(בעיני להפועל ת"א אין את הפרבילגיה לכך- למכבי חיפה והפועל ב"ש יש)

מה אתה אמרת בדיון הזה חוץ מלחפש חורים ולהתנגח במה שאני אומר- לא משנה אם מדובר בעובדה, דעה, או השקפת עולם ולקינוח לעשות ממני פרנואיד?

מאיזושהי סיבה מודה שלמרות הכל איכשהו הדיונים איתך מרתקים ומאתגרים לא פחות ממעצבנים וזה לזכותך...

מודה שאני מותש...

7. סמואל אטו Member

שוב, אין לי מושג מה כל זה קשור ומה
    אתה רוצה.
    אתה רוצה לנהל דיון? בוא ננהל דיון במקום לחפש להאשים אותי בכל מיני דברים ולנסות להוכיח עד כמה אתה צודק.
    זאת הפעם האחרונה שאני אגיב להודעה כזו שלך. אם תענה על מה ששאלתי אותך אני אשמח להמשיך.
    אני לא מחפש חורים או שום דבר אחר, אני מנסה להבין את ההיגיון מאחורי הטענות שלך.

ולסיום, כדאי שתבין משהו מאוד חשוב.
    אם הידע שלך על הנושא מוגבל, שגוי, חלקי או השערתי אז זה מצב מאוד בעייתי בין אם תרצה או לא. וזה מוריד את האמינות שלך לאפס.
    אתה לא יכול לבנות בניין על יסודות שמתפרקים ואז להגיד ״טוב מה אתה מחפש אותי, הבאתי לך בניין״.

8. עידן444 Member

אתה מבין? הבאתי חלקיק עובדה לא נכונה על לואיס פרננדס ועשית ממני לא אמין...
    כל שאר העובדות נכונות, ומודבר כאן גם הרבה על דעות והשקפת עולם שאתה יכול להסכים איתה ויכול לא.
    אני חושב שאני מסביר את ההגיון שלי מצויין ומנהל כאן דיונים מלאי עניין עם כולם.
    אתה היחיד שבאופן קבוע מנסה לערער אותי, אבל אתה רחוק מלהצליח...
    אם אני לא אמין בעיניך בגלל שאמרתי כאן דבר לא לגמרי מדוייק(דבר שממש לא קורה הרבה...) אתה לא חייב לנהל איתי דיון, ולא פעם ראשונה, על פני מספר שעות וימים...
    גם אני מתקן כאן לא פעם עובדות לא נכונות שאנשים מעלים כמו שעשיתי כאן כמה תגובות מעל עם הבחור הנחמד, וזה ממש לא הופך אותם ללא אמינים בעיני.

9. עידן444 Member

גם מתיאוס אימן אחרי נתניה שנה את נבחרת בולגריה... וואו... איזה חוסר אמינות... פשוט אסון...

10. Raulito Madridista

המאבק על אירופה הוא אחד מהמאפיינים של הליגה פח שיש פה, עונת 2014/15.
    הנה ניתוח קצר שלי על הקבוצות:
    - מכבי - חייבת להשתפר כדי להגיע לצ'מפיונס.
    - באר-שבע - יש שם חבורה של מטומטמים, למשל הסיכון עם ברדה, וגם חסר אופי.
    - ק"ש - מקווה שתסיים במקום השני, היא לפחות הובילה את הטבלה בניגוד ל...
    - בית"ר ירושלים - הכי ראויה לסיים במקום הרביעי ולהגיע לאירופה.
    - מכבי חיפה - קבוצה סתמית, כמה שחבל להגיד.
    - מכבי פ"ת - קבוצה מיותרת.
    מכבי חיפה ובית"ר ירושלים עם פחות מ-50% הצלחה. בכל עונה אחרת...אתם יודעים את ההמשך...

המקום השלישי לא בהישג יד ומכבי פ"ת בטוח תסיים במקום השישי והאחרון ותהיה 'בשר התותחים' של הפלייאוף העליון. אז המאבק על אירופה הוא בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה. מעצבן אותי לשמוע גונב דעת כמו בלבול שמדבר על 'השיפור הגדול' של מכבי חיפה תחתיו. הוא השיג בסה"כ 5% הצלחה יותר מסטאנויביץ' וברור שהוא לא שינה כלום, מי לא היה מביא את עטר ושכטר, וקאמרה כבר היה בדרך קודם לכן. אלעד גבאי במקום משומר זה לא שינוי מרחיק לכת. חיפה קבוצה עם קהל עצום, סגל שחקנים איכותי והיא משחקת כדורגל ממש-ממש רע. אסור שהוא יהיה שם בעונה הבאה. לחיפה יש את הכל - את כל המעטפת. כדורגל היא לא משחקת. בית"ר, לעומת זאת, הפכה תחת גיא לוי לקבוצה שמחה יותר. הוא לא קוסם, לא ברקוביץ' ולא מוריניו, הוא קיבל קבוצה טובה מקורצקי - אבל התוצאות סבבה לגמריי. בית"ר ניצחה את הקבוצות הגדולות העונה והשיגה אחוזי הצלחה מעולים, יש לה חבורה של שחקנים צעירים מוכשרים שיהוו את השלד של המועדון בעתיד ובעיקר יש סביבה תשוקה. וכמובן שהיא כל משחק בית שני שיחקה מחוץ לטדי מה שגם עלה לה פה ושם בנקודות אני מניח. אהה, וכן - היא לא מפסידה הרבה(יחסית). מכבי חיפה כל מחזור שני מפסידה.