מחזור 31 בעליון ו-30 בתחתון: מתקרבים לרגעי ההכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/4/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במשחק השרוכים בדקה ה-87 היה 2-2 ובית שאן, בחוסר ספורטיביות מוחלט, החליטו להוריד רגל מהגז. פה אתה מאשים אנשים בפלילים עוד לפניי שהמשחק התחיל.

2. Telkiyski Member

כן. לקבל 4-1 מאשקלון בבית... זו תוצאה לגיטימית אין ספק.
    ובתור אוהד הקבוצה שעשתה פה שבוע שלם ספין על דבר דומה (בעוד שהיא עצמה נצחה 6-0) הייתי קורא בכיין למישהו אחר (בחיי...).

3. Telkiyski Member

ואם הפועל לפני 19 שנה הייתה דורשת התנהלות דומה סביב בית שאן (טרם אותו משחק כמובן)?
    הרי גם שם היית יכול לטעון את אותה טענה סביב "האשמות לפני שהמשחק התחיל".

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי למה תמיד חייב להגיע לדיון על פארש. מה זה רלוונטי? הפועל בית שאן לא מכרה את המשחק ההוא, קבוצה שמקבלת גול הפסד בדקה ה-94 לא מוכרת משחק, היא פשוט הפסיקה לשחק (לא שזה יותר טוב), וסביר להניח שכל מהלך המשחק לא תוכנן, אז כן, גם אם הפועל הייתה עושה את זה לפניי 19 שנה זה היה גועלי. אתה באמת לא מודע להשלכות של הליכה למשטרה? של דרישה לפתיחת חקירה?

5. Telkiyski Member

מה זה משנה אם בית שאן מכרה תמורת כסף או לא?
    שורה תחתונה הם הפסידו בכוונה (ממש מעניין אותי כמה כמה היה בדקה 87 ומה איתן טייב עשה עם הפנדל במחצית הראשונה, אפרופו זה שזה "לא תוכנן מראש" כמובן).

כן. בוא נחכה לראות אם יהיה או לא יהיה פה משחק שרוכים שלישי ואז אם יהיה נבכה איך שוב הסרט של טייב, שטראובר, פנצ'ולידזה או ליאור ז'אן חוזר לנו.

לא יודע משטרה או לא. טוב שהפועל עשתה את המהלך הזה.

אני בטוח שאין פה כסף ומכירות וזה, אבל לא בטוח ששחקני בני יהודה כזה מתכננים להתאמץ כמו בדרך כלל.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא?

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה ברצינות כתבת את זה?

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מודע לזה שאם בני יהודה מפסידה היא נמצאת בסיטואציה שהיא יכולה לרדת ליגה?
    וכן גם אם תגיד שהסיכוי לא גדול הם היו בסיטואציה דומה מבחינת נקודות בירידה הקודמת שלהם.

9. Raulito Madridista

דווקא הפועל שלקחה אליפות גם בזכות קבוצה כמו בני-יהודה ב-2010 שלא היה לה על מה לשחק - כל העסק הזה מיותר, די מעליב אפילו וזה חוסר כבוד לקבוצות אחרות כמו בני-יהודה. הדיעה שלי הייתה ונשארה זהה: אשקלון ניצחו 4:1 את הפועל חיפה, ואם הקבוצה של קלינגר כזו פח - יאללה, צריך לנצח גם אנחנו - מה שלא קרה| רעננה הפסידה לאשקלון גם כן. אם הקבוצה של סילבס באווירה של חוף הים - יאללה, צריך לנצח אותה גם אנחנו. אני מעדיף שהקבוצה שלי תתרכז אך ורק בעצמה וזה די מביך. משחק השרוכים היה כואב אני מניח, אני עוד הייתי ילדון ולא אהבתי כדורגל - אבל עבר הרבה זמן וכל הסיפור סביב זה הוא ממש לא 'מכירה' או משהו.

מנסה לדבר על כדורגל. קרב החלשות של הפלייאוף העליון מחר, לוזון נגד הלוזונים. אני באמת חושב שעדיף למכבי חיפה בלי אירופה, שתתחיל את השנה הבאה 'מאוחר יותר' מבחינת הלו"ז ויעבדו שם כמו שצריך. מה שכן, צריך להחזיר את הכבוד. קשה לי להחליט מי יותר חלשה בחודש האחרון, ומכבי פ"ת שמשאירה טעם מר בפה לגבי הפלייאוף - תשחק בלי דור אלו וגיא מלמד וזו בעצם חצי קבוצה. גם הראש של דוס-סאנטוס במקום אחר כנראה. אולי מכבי חיפה תחזיר את הכבוד שלה, איכשהו.
    באר-שבע יוצאת לסדרה של שלושה משחקי חוץ ולמרות שסכנין במצב די נוח ואין לה מה להפסיד - מאמין שהעומק של באר-שבע יעשה את ההבדל. בוזגלו אמור לחזור ל-11 וזה שדרוג משמעותי של משחק האגפים והאיום על השער.
    בית"ר לא הפסידה העונה למכבי והיא חייבת להגיע לאירופה דרך הליגה, המצ'אפ שלה מול מכבי לא רע. מימר אמר שאולי בית"ר תשנה מערך, לדעתי אין צורך, לשחק התקפי כמו נגד באר-שבע והפעם קלטינס יוכל לעזור בקישור כשקונט חוזר לחרוש את הקו(מצ'אפ מרתק מול טב"ח החלוץ). מצד שני כמאמר הקלישאה יש למכבי שחקני הכרעה טובים יותר, גם מיכה בכושר טוב. הליגה מגיעה למחזור אמצע שבוע ויהיו 3 משחקים בשבוע. מעניין אם בניון השקט והחכם בתוכניות של מכבי ומתי קיארטנסון יוריד חלודה. להגנה של בית"ר יהיה קשה מאוד להתמודד איתו.

כמובן שאני אהיה עם אוזן אחת על המגרש באשקלון ואנחנו צריכים עזרה גדולה מבני-יהודה. מקווה שנגיע מפוקסים למשחק נגד כפר-סבא.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Raulito

ההגנה של בית"ר לא הצליחה להתמודד מול מכבי ת"א במשחק הקודם ומה שבלט, לפחות לי, הייתה נוכחות דלה של שחקני בית"ר בתוך הרחבה שלנו, שני הגולים של מכבי ובמיוחד זה של דור מיכה מעידים על כך, כשגם הייתה החמצת ענק לטב"ח אחר כך שהגיעה ממקום דומה. בד"כ דברים כאלה מנסים לפתור ע"י חיפוי נכון של שחקני ההתקפה, אבל להגיד את האמת? ורד ועזרא כל משחק נותנים את התחת ומגיעים לדקה 70-80 בלי חמצן למוח, ובגלל ההתנהלות של טביב בחלון ההעברות בינואר נשארנו עם ספסל של ליגה לאומית בכל מה שקשור להתקפה. אם אני איתו בקו המחשבה, זה ניסיון לחזק את מרכז ההגנה של בית"ר מבלי לפגוע בחלק ההתקפי יותר מדי, כשקונט והייסטר יקבלו הרבה יותר חופש לצאת קדימה, כשמנגד שחקני הקישור יצטרכו להיות אקסטרה זהירים.

אני חושב שנראה מכבי פחות טובה מהשבועות האחרונים מחר בגלל ההעדרות הצפויה של דסה. דסה של השבועות האחרונים, לפחות ממה שאני רואה, סוף סוף מזכיר את דסה של בית"ר עם הדומיננטיות שלו באגף והמעורבות הגדולה שלו (יחסית למגן) במשחק. בחצי גמר גביע הוא היה נהדר וזה המשיך למשחקי ליגה אחרים, וכנראה שהמשחק הגרוע נגד ב"ש בטרנר נתן לו איזו כאפה והוא התעורר. שפונגין מגן נחמד, אבל הוא לא מסוגל לתת מה שדסה נותן. מיכה בכושר הבקעה נהדר, ובכללי אוהב להבקיע נגד בית"ר, ונצטרך לשים עליו שבע עיניים. כנ"ל על וידאר.

11. ייא Member

לא מבין איך כל התחתית עדין לא משחקת באותה שעה?. הזוי ומקומם.

12. Love Is Red Member

כמו שתשאל למה באר שבע ומכבי לא משחקות באותה שעה...
    זה עניין של שידורים למרות שלדעתי צריך לקבוע את המחזור כולו באותה השעה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ערב משמעותי לפנינו. במושבה היינו רעים מחצית ראשונה וזה נראה כאילו אנחנו עדיין תקועים עדיין במשחקי החוץ שלנו. המשחק היום פתוח לגמרי כי נראה שאנחנו בחוץ פגיעים הרבה יותר מאשר בטרנר כמובן.

הייתי מעדיף שאוחנה יפתח ושבוזגלו יעלה שוב חצי שני אם יש צורך. בוזגלו עולה מחצית שנייה זה משהו שליריבות אין איך להתמודד איתו.
    גם בטדי זה משחק של משולש, מכבי תל אביב ניצחה בקלות בחצי גמר והיא קבוצה הרבה יותר טובה, אבל בטדי יחסי הכוחות קצת מתאזנים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Nave אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא כניחוס או משהו כזה, יש לי הרגשה לא טובה לקראת הערב, תחושה שהסיפור יסגר וינעל סופית.
    מריח לי כמו תיקו או הפסד, את באר שבע אני רואה מנצחת, ומזה כבר לא נצא.

ChelseaPensioner ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. yakov_y YNWA

באר שבע באיצטדיון קשה כמו דוחא נגד קבוצה הגנתית טובה שתשחק במערך מאוד הגנתי, תחושת בטן חזקה על איבוד נקודות.
    סוף סוף מכבי פ״ת/מכבי חיפה תקטע את רצף ההפסדים שלהם.
    בני יהודה תילחם פי כמה וכמה כעת אחרי העבודה הפסיכולוגית שעשתה הפועל ת״א וחיים סילבס כהרגלו עולה עם הרכב אפור של 3 קשרים אחוריים ואפורים שלא הבקיעו כמעט כל הקריירה שלהם.

לירן אוהב/ת את זה.