מחזור 31 בעליון: הצגה כפולה בבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏12/4/13.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כל העונה אני שומע ביקורת על השוער הזר של מכבי נתניה
    בהרבה פעמים צדקתם

אתמול הוא השאיר לבד את מכבי נתניה בליגת העל לשבוע נוסף
    אם מכבי נתניה תישאר בסופו של דבר בליגה זה יהיה רשום על שמו של השוער שנתן אתמול משחק מצויין והביא נקודה סופר חשובה לנתניה וחשוב מזה, לקח 2 לרמת גן

2. yakov_y YNWA

סתם שטויות הביקורות על סנאמו, אנשים טוענים שהוא לא נזק, פשוט לא מביא נקודות, אגב הרבה מהקהל שלנו מאוד אוהבים אותו, חלק קטן לא אוהב אותו ושוכח לו את תחילת העונה המעולה, שוער מצוין, הלוואי ויישאר.
    לואיג'י http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. henry1 Member

אם יש נקודת אור השנה בנתניה, זה השוער. לא מדובר בשוער הטוב ביותר שהיה לנו, אבל בהחלט מדובר בשוער ליגה טוב, שאלמלא הגנה של ליגה ב' היה מוערך יותר.

4. abcd Member

"לא מביא נקודות" זה סתם סיסמא שפרימו המציא וכל מיני מושפעים נוטים לאמץ אותה.
    אם הוא לוקח 3 פעמים אחד על אחד במשחק אבל את הרביעי מקבל אז הוא נחשב שוער שלא מביא נקודות?

סה"כ שוער ליגה סביר ביותר, אולי לא הייתי ממליץ למכבי ת"א להביא אותו כמחליף לאניימה אבל עדיין הוא האחרון שאפשר להאשים בירידה הזאת

5. Raulito Madridista

אם אחרי פיגור 2:0 וחצי שעה חושך - מכבי עדיין לא מפסידה - זה אומר הרבה עליה. זו העונה שלה ואין מה לעשות. ערן זהבי עם צמד מעולה, הוכיח שוב עד כמה הוא שחקן קלאץ' ומכבי העונה נהנתה אולי מ-50% יכולת שלו. מגיעות הרבה מחמאות לבני-יהודה, יחד עם מכבי חיפה היא הוציאה הכי הרבה נקודות מכבי העונה ואין ספק שהקשתה עליה. אבל הבעיטות בדלי זה לא משהו חדש, הסגל קצר וגלבאן נכנס לכושר ירוד בשלבים הקריטיים.

בית"ר סגרה את סיפור ההישרדות אחת ולתמיד אבל ברור שזה היה צריך לקרות מזמן. לא מפתיע שאבי ריקן אחראי לכך.

בתחתית יהיה חם, הקבוצות לא לוקחות סיכונים להוציא את הפועל רמת-גן שפשוט נאיבית. משחקת יפה אבל לא כובשת.

6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בא לעקוץ או משו כזה אבל אני באמת מנסה להבין מי ישאיר אתכם בליגה?
    כדי לנצח לא מספיק הצלות של השוער, צריך לשים את הכדור ברשת ומי בדיוק יעשה את זה?
    מה שקורה לנתניה השנה הוא בדיוק שחזור של עונת 03/04 בה הם סיימו במקום ה-4 והרגישו על גג העולם ועד שהבינו מי נגד מי מצאו את עצמם בליגה השניה וחבל.
    אני אישית מאוד לא רוצה שזה יקרה וחושב שיש קבוצות אחרות "ראויות" יותר לירידה אך אי אפשר להתעלם מהמצב וכנראה שנתניה תרד.