מחזור 31 בעליון: הצגה כפולה בבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏12/4/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, אם יצאנו מפה עם תיקו אז זה כנראה המקסימום להיום הזה. עם הרכב שני לשחק בבלומפילד ולתת לפרקים כדורגל טוב זה מספק אותי לקראת יום רביעי. התואר גם ככה של מכבי ת"א אפילו אם היינו מנצחים היום 5-0.

שני מילים אחרונות לד'גמבה דג'מבה וליאור ליאני. הראשון פשוט צריך לפרוש, איך שחקן כזה משחק בארץ רק בהפועל ת"א יודעים. ליאני? פרחח ושופט גרוע.

עכשיו נראה אם מכבי חיפה סוף סוף יכולה לקחת בשני משחקים את גביע המדינה. אין יותר תירוצים, אנחנו פייבוריטים. אם לא עכשיו אימתי?

2. Don Joan Roman Member

ליאני שופט מצויין שנפל למשחק חלש

3. תומס מולר Member

גם הפועל שיחקה היום עם ההרכב השני שלה
    אנחנו שיחקנו ב-10 שחקנים, אדון גולסה רק חירב לנו התקפות
    משחק לא טוב שלנו, לדעתי כל קבוצה אחרת בליגה שהיתה פוגשת היום את הפועל היתה מנצחת אותה. הפועל קבוצה מאוד חלשה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/13
  4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישו מוכן להסביר מה קרה בין ליאני לידין?
    בושה לראות את הדבר הזה שחקן ושופט מגיעים כמעט למכות, מישו חייב להוריד את אביחי ידין לקרקע ומהררררר.
    רשמתם כאן כל השבוע שידין נמצא בדרכו למכבי תל אביב, אני מקווה מאוד שזה לא נכון ולא יקרה.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לאורך מספר משחקים רב הצלחנו להעלים את הבעיות בהגנה, אבל בשני המשחקים האחרונים אנחנו רואים שאי אפשר כבר לעשות את זה. מול קרית שמונה זה נגמר עם שער ניצחון בדקה ה 87, הפעם לא. נמאס כבר לספוג את השערים האלו במרכז המגרש. גם מול קרית שמונה היה בדיוק אותו הדבר. גם הפעם. פעמיים. לספוג 4 שערים בשני משחקים זה יותר מידי עבור קבוצה שרוצה לרוץ חזק. אם גולסה כל כך רע התקפית, שלפחות יבוא לעזור בהגנה. חבל שלא ניצחנו, סתם הרגשה מבאסת שכבר 10 משחקים ברציפות שאנחנו לא מנצחים בבלומפילד, אבל התיקו האמת היה מאוד מאוד צפוי, גם לפני המשחק. מתחיל להראות כמו המגרש הנאחס שלנו השנה.

6. alexshw Member

כל ההגנה פצועה, אין מה לעשות.

7. Telkiyski Member

חח אני גםלא הבנתי את זה
    פתאום אני רואה את ליאני דוחף את ידין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. תומס מולר Member

אגב כל הכבוד לפרדי דוד על זה שהוא נותן לראמזי ולשרם המוכשרים לשחק
    ראמזי כישרון גדול לדעתי. שחקן מהיר טכני ומאוד חכם.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא משחק איתם כי כבר אין לו על מה לשחק. המקום השלישי די בוודאות של הפועל. בסוף העונה הוא יוכל להגיד שהוא שיתף צעירים.

מילה על שראנוב. זה שיש לו רפלקסים מצויינים ואחד על אחד טוב זה אין ספק, אבל החולשה שלו בכדורי גובה מאוד בולטת. כמעט בכל כדור חופשי הוא בוחר שלא לצאת, גם אם הכדור על קו ה 5. לא מבין איך שוער סרבי לא טוב בכדורי גובה. דבר נוסף, אולי בגלל שהייתי שוער בעבר אני שם לב לזה יותר, אבל יש הרבה מאוד בעיטות חופשיות שרק במזל לא נגמרות בשער, הוא לא מציב את החומה כפי שצריך. הוא שם אותה במרכז השער, וכך מאוד קל למצוא את הפינה החשופה.

10. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1484554-18.Xxx

שער הניחומים. איזה שער ענק של שי היום, אנשים תפסו את הראש ולא האמינו שזה נכנס, אחד משערי העונה להוציא את לוגסי. וכמה מגיע לשחקן הזה לכבוש ועוד צמד(היחיד בקריירה לדעתי), זה שתמיד נותן הכל ולא מאפשר לדרוך עלינו, נלחם עד טיפת הזיעה האחרונה. שי בהגנה היה דווקא רע היום אבל התקפית אין טענות.

כדורגל גדול בטח לא היה ועל שני זרים לענף כמו המגן הימני והבלם שלנו כבר נמאס לדבר, יש המון חוסר סדר בהפועל ותנועה לא נכונה על המגרש, אבל זה היה אחד מהמשחקים היותר טובים שלנו העונה וזה אומר הרבה. כדורגל שאשכרה נהנתי, אולי גם כי לקחתי פגרה קצרה מבלומפילד והיה תענוג לחזור. התיקו משקף ולא תורם יותר מדי לאחת מהקבוצות. בניגוד למכבי - אנחנו לא נהיה שטיח, לא נפתח רגליים, והסיפור גם ככה גמור. דמארי וטועמה היו צריכים להיכנס עוד קודם ואציין רק את גורדנה האפס.

מכבי חיפה כבשה היום שער יפה של כדורגל למרות שתפסתי את הראש אחרי שחייזר כמו אנדלובו עושה ככל העולה על רוחו ברחבה, אבל מציע לאוהדים שם ביציע ג' להיזכר ככה לכיף על המאזן שלהם נגד הפועל בעונות האחרונות, ולא רק בבלומפילד(ניצחון אחד בשבע שנים). שאף אחד לא ירים את האף. גולסה מכדרר טוב אבל הוא לא השחקן השלם והחיסרון של טאווטחה בלט. מסיכה יפה יש לצוצ'ליץ'.

אני הייתי מאותם אוהדים שמחאו לידין כאפיים בסיום. היה גם שלט 'תמיכה' באביחי עם הכיתוב 'ידין' וסמל של לב. אחרי שאני רואה טינופת כמו ערן זהבי - אני יודע להעריך בדיעבד שחקן כמו ידין שעזב בטונים צורמים ובעצם סוג של סולק מהפועל ובכל-זאת לא אמר מילה רעה ולא פתח את הפה, התנהג באצילות גם לאוהדים וזוכר מי הקבוצה שבנתה אותו והפכה אותו לקשר האחורי הכי טוב בארץ. כמובן שהוא חסר.

11. oranfu Member

א- אין לנו קישור אחורי. זה ככה כל העונה. במחצית הראשונה היום זה היה השיא עם האפס תמיר כהן. זה כבר נראה כאילו הוא עושה דווקא מרוב שהוא גרוע.
    ב- צעירי. הוא נלחם והכל, אבל אחד מהשחקנים עם הטכניקה הכי גרועה בקבוצה. לא תורם כלום לדעתי.
    ג- גולסה. שמישהו כבר יעבוד איתו על בעיטות.
    ד- המכת פציעות. נמאס.
    ה- אזולאי ואנדלובו במשחק טוב.
    ו- ליאני זוועה.
    ז- נימני הסוכן של ספורי? כי אני לא רואה ממנו שום דבר מיוחד, והוא לא מפסיק להלל אותו (ולא בפעם הראשונה).

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצוין התפתח בבלומפילד.
    לדעתי הפועל תל אביב הייתה טיפה יותר טובה וסיכנה יותר את השער חיפה.
    עצוב לראות את גולסה מוציא דרדלה מהרגל כשהייתה לו הזדמנות טובה לבעוט, למה לא לעבוד איתו על בעיטות? מה עם חיזוק הרגל?
    תמיר כהן הוא צל עצוב של עצמו, אין השתדלות מצידו, אין רצון לנסות משו, פשוט כלום.
    שי אבוטבול שיחק אותה עם 2 גולים (השמועה אומרת שדמיין את הראש של זהבי במקום הכדור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) למרות שהיה גרוע מבחינה הגנתית.

ושוב בנוגע לתקרית של ידין וליאני ספורט 1 היה צריך להגריל חופשה זוגית למי שידע על מה התווכחו ביניהם השניים.
    אין אפילו אזכור לזה באתרי הספורט.

בנוגע לנתניה- ר"ג - אומרים שמי שמחמיץ הרבה סופו לספוג, ר"ג מחמיצה הרבה מו נתניה שנראית אנמית אבל לא רואה אף אחד מנתניה שיכול לעקוץ גול עבורה במיוחד אחרי יציאתו של סבע.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי נתניה גירדה היום עם הרבה מזל נקודה מהפועל רמת גן שהייתה טובה ממנה בהרבה. רמת גן עם החמצות גדולות, במיוחד אחרי הכדור רוחב של מנגה שהתפספס לגוגה אני חושב, מול שער ריק. נתניה נראיתה איום, שתגיד תודה רבה על הנקודה ולמזלה לא השתנה שום דבר בטבלה. שבוע הבא נתניה במשחק הכי קל בפלייאוף התחתון, בבית מול אשדוד, שם אני מניח שהם ישיגו 3 נקודות, ואז הכל יפתח לגמרי לקראת המשחקים האחרונים.

14. henry1 Member

הראיון בסוף המשחק עם עטר די אומר את הכל על מצבנו העכשווי. המראיין שואל/אומר לעטר שהוא כבוי וככה נראית הקבוצה. עטר עונה: לא, שהוא טועה...באמת?

במשחקים כאלה לא משנה עד כמה טוב המאמן (וגם טוב הוא בהחלט לא), מה שצריך זה מאמן שיגרום לשחקנים "להתאבד" על המגרש, בסגנון של יובל נעים. לצערי, מהרגע שעטר בא, אמנם ראינו קבוצה שרוצה, אבל בטח לא קבוצה שמתאבדת ומפנימה עד כמה המצב שלה גרוע.

אם במשחק כזה הבעיטה היחידה לשער באה בדקה ה-90, זה אומר הכל. מה, לעזאזל, עטר חושב לעצמו שהוא שוב פותח עם עומר פרץ? מה עומר פרץ עשה מהרגע שהוא שם אותו בהרכב מאז שלקח את התפקיד? כל שחקן, ואני מדגיש, כל שחקן, טוב יותר מהאפס הזה שפשוט לא עושה כלום על המגרש. עטר, נור ביסאן מהנוער כבש שוב. וכן, גם בלי שום ניסיון הוא טוב יותר מהסמרטוט הזה.

שוב חטיב לא פתח, וכל השטויות האלה שהוא טוב יותר כשהוא עולה מהספסל, זאת בדיחה עצובה בעיניי. הוא השחקן הכי טוב שלו, הוא היחידי שיכול לשנות משהו במשחק שלנו, ואני מעדיף אותו 70-80 דקות על המגרש מאשר 10-20 דקות שבהן הסיכוי שלו לעשות משהו קטן מאוד.

איך אפשר בכלל להגיע לשער עם חוטבי עצים כמו בנימין, צלישר ועומר פרץ? אני באמת לא מצליח להבין את הראש של עטר. אז נכון שהוא ירש קבוצה עלובה, אבל בהחלט יש מקום לפתוח עם הרכב טוב יותר, התקפי יותר, הרכב שבו אנחנו ניזום ונגיע למצבים כי אנחנו פשוט חייבים לנצח! ההרכבים שעטר מעלה מתאימים לקבוצות שרוצות לא להפסיד, לא לקבוצות שרוצות לנצח.

הופעה כזאת עלובה של כלל השחקנים, למעט השוער, לא ראיתי הרבה זמן. כל השחקנים האלה, שכירי החרב האלה, יודעים טוב טוב להתראיין לפני המשחק, להדגיש עד כמה המשחק הזה גורלי, קוראים לקהל לבוא ולתמוך, ומה קורה בסוף? הופעה מבישה ומבזה.

תיאורטית, סיכוי עדיין יש, אבל קשה למצוא את הכוחות להאמין שוב, מה גם שיש לנו מאמן עם כריזמה של זקנה בבית אבות על הקווים. בשבוע הבא מול אשדוד ההזדמנות האחרונה בהחלט. אני מאוד מקווה שהקהל ייתגייס בפעם הנוספת, כי זה היתרון היחידי שיש לנו על-פני כל הקבוצות. אם הקהל יפסיק להאמין, אין טעם לעלות לשחק.

15. oFiRzZz Member

אני כבר די איבדתי את האמונה, אחרי התצוגה המבישה של השחקנים אני מבין שאין עם מי לצאת למלחמה. פשוט אפסים שלא שווים את הדמעות של הילדים שבכו אחרי המשחק.