מחזור 31 בסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏28/3/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם סמפדוריה עם 49.

אגב, מאז שקאסנו עף, הדוריאני לא מפסיקים לנצח. יש לי תחושה שאף אחד בסמפ לא ממש ילחם על שרותיו של הליצן מבארי.

2. 13.11.1997 Member

עוד אוהד נהרג, מה יהיה? צריך לתת הפסד טכני על דברים כאלה, אולי הקבוצה לא אשמה אבל שהאוהדים החוליגנים ילמדו לקח! בושה!

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוף מפה אידיוט. החוליגן היחיד פה זה השכל שלך.

אורי, הסטטיסטיקה אכן אומרת שסאמפ העונה מוציאה יותר נק' פר משחק בלי קסאנו מאשר איתו. לא יודע עד כמה מזה צירוף מקרים וכמה מזה תוצאה של סגנון משחק שונה של הקבוצה. המצב הוא כזה - עם קאסנו סמפדוריה נראית הרבה יותר טוב על המגרש והכדורגל שלה הרבה יותר משכנע. בלעדיו, היא הרבה פחות נוצצת, אבל יעילה בצורה קטלנית. דילמה לראשי סמפדוריה.

10 הדקות האחרונות בין מילאן לאטאלנטה היו פשוט חולניות. במחצית חשבתי לעצמי שלא אכפת לי כבר, כשבמשך רוב המחצית השנייה גם התנהגתי באדישות. ברגע שמאלדיני צימצם התעוררתי. ברגע שהשופט שרק לפנדל כבר צרחתי כמו מטורף, כמה חבל שאלו היו צרחות השמחה האחרונות לצהרי היום הזה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דבר ראשון תרגעו עם הספאם. לייב סקור יש גם בממשק ככה שלא צריך לדווח על כל פרט שולי.
    דבר שני תנו כבוד למשתמשים.

5. yoni10 Member

מצד אחד אתה אומר לתת ליובנטוס הפסד טכני, אבל מצד שני אתה אומר שהקבוצה לא אשמה. הגיון בבקשה.

לאוהדי מילאן: בהצלחה בקרב על גביע אופ"א. מי יודע אולי תגמרו במפעל הנוצץ אינטרטוטו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/08
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הודעות הספאם והלייבסקור נמחקו - להבא אם אתם רוצים להביא דעתכם על מה שקורה בזמן המשחק - שיגובה בדעות ותוכן נורמלי מלבד 'יוואו איזו החמצה' וכדומה.
    דבר נוסף,אם כבר עשיתם את זה(וגיבתם את הארוע בהודעה נורמלית)-תשתמשו בכפתור העריכה לארוע הבא,תערכו את ההודעה במקום להציף את הפורום,נגמר המשחק? מצוין תערכו את ההודעה ותנו את דעתכם המלאה על המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/08
  7. 亚历山大帕托 Member

השער החוקי של אמברוזיני שנפסל, ההתקפות הבלתי פוסקות, השער של מאלדיני, האדום של נסטה, פנדל על אמברו פחות מדקה לאחר מכן, ההחמצה של פירלו... בהחלט טירוף מה שקרה שם ואלה היו רגעים שכל הקבוצה מתעוררת ונכנסת לאטרף, וכל האוהדים מפסיקים לקלל את השחקנים ומעודדים כולם ביחד כמו משוגעים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/08
  8. 亚历山大帕托 Member

גליאני: "השופט הכריע את המשחק."
    אנצ'לוטי: "קשה להסביר את המחצית הראשונה. אנחנו צריכים ללמוד להגן יותר טוב."

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל משחק של אינטר בתקופה האחרונה, הוא סבל מבחינתי, אני פשוט לא מסוגל לראות את אינטר משחקת ככה, 10 דקות טובות שלנו, ו80 דקות היריבה יושבת לנו על השער. ללא ז'וליו סזאר היינו מפסידים אתמול ובהרבה משחקים אחרים. סטנקוביץ' העונה חלש מאוד, אני לא זוכר לו משחק אחד טוב, וזה לא משנה אם הוא משחק באגף או במרכז, כנראה שהעונה שהייתה לו אשתקד לא תחזור, הוא צריך לרדת לספסל. לפני המשחק הייתה לי הרגשה טובה כלפי קרספו, והוא לא איכזב, ואני מקווה שהוא זה שישחק עד סיום העונה.

* את קיבו שיבחתי הרבה, וגם השבוע אני אשבח אותו. לא משנה באיזה עמדה הוא ישחק, הוא תמיד יהיה טוב, וכנראה שמוראטי ומאנצ'יני צדקו כאשר נלחמו עליו, הוא הצדיק כל אגורה ששולמה תמורתו. גראנדה קיבו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/08
  10. Andrea21 Member

לי זה דווקא מאוד מזיז,זאת תהיה בושה וחרפה אם לא נשחק בצ'מפיונס,אני אפילו לא רוצה לחשוב על זה,למרות שזה ניראה ממשי מתמיד,בתוך תוכי אני עדיין מתפלל לאיזשהו נס ופתאום ניראה כמו קבוצה,כי איך שאנחנו נראים עכשיו זה פשוט קטסטרופה.

11. 亚历山大帕托 Member

נפילת מתח טבעית אחרי 5 שנים רצופות של שליטה באירופה. אני רוצה סקודטו, כולם רוצים, ואולי זה לא יהיה כל כך נורא בסופו של דבר אם ניקח שנת הפסקה מהצ'מפיונס כדי להיבנות מחדש ונשקיע את כל הכוחות באליפות.

12. Juventus Member

יש למישהו מושג למתי נדחה המשחק של יובה נגד פארמה?

13. 亚历山大帕托 Member

לא חושב שהוחלט עדיין.

14. cazzo Il Capocuoco

ציפור לחשה לי שזה יהיה ה16 לאפריל.

15. yoni10 Member

נצחון קל ליובה מול פארמה.
    כובשים: טרזגה, פלאדינו ומורונה בשער עצמי.