מחזור 31 בליגת העל- התחתית ממשיכה לבעור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏13/5/05.

1. Apu Member

אם ראית את המשחק, ראית ששחקנים של חיפה לא רצו (תרתי משמע).
    הגולים באו משחקים שראו שהם רוצים לנצח, אבל שחקנים כמו גרייב, עידן טל ועוד קושרי שרוכים היו הסיבה לזה שחיפה הפסידו.
    מה גם שהחילופים של רוני לוי די מטומטמים, אבל לא יודע אם יש לזה קשר.

2. אלי מתחן Member

טוב אז אם ככה אתה קובע,
    הפועל ת"א לא ירדה ליגה בעקבות המשחק בקריית אליעזר מול בית שאן, המשחק כשר.
    הפועל ב"ש תרד ליגה, המשחק גם יהיה כשר.

אתה בכלל מעז לדבר עם משחקים לא כשרים? עדיף לא להתאמץ ולתת לקבוצה השנייה לנצח מאשר לשחד שופטים.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. כבר במחצית הראשונה טענתי שמשחקה של חיפה הוא ביזיון.
    הרבה לפני 2 השערים האחרונים של סכניין.

2. גם ב98 שחקנים מבית שאן אמרו שהם יתנו הכל עד לשריקה האחרונה, אז?

3. הייתה טיילת ברחבה של חיפה ב30 דקות האחרונות.
    חיפה פשוט פתחו רגליים, חד וחלק.

4. כשאני רואה את האלופה של המדינה באה למשחק כזה בהרכב טלאים ופותחת רגליים ב30 דקות האחרונות זכותי לומר שמדובר בקבוצה לא ספורטיבית ובאלופה המבזה ביותר שהייתה לנו.

4. Apu Member

טוב די די! בית שאן הפסידו בכוונה, בית"ר הפסידו בכוונה, ומאיפה הבאת לי פתאום את המשחק מול נתניה? שבו פתחנו בהרכב התקפי וניסינו לנצח כל עוד זה היה אפשרי, לא כמו בית"ר ולא כמו בית שאן.
    כמו שאמרתי קודם, חלאס לבלבל לי תמוח על זה.

5. burning soil Member

לא ראיתי את המשחק,אבל עד לא מזמן היה קשה מאד להבקיע בקרית אליעזר מול מכבי חיפה,
    במיוחד כשהיריבה פיגרה. כל אוהד כדורגל יודע שגם אם היריבה היתה כובשת שער,מכבי חיפה
    מסוגלת להגיב בשער משלה בכל רגע. לא ניתן להתעלם מכך שניצחון בקרית אליעזר הוא קשה להשגה,
    בכל אופן על פי התוצאות האחרונות,כנראה שזה כבר לא כך.

6. Apu Member

הערה קטנה-המשחק היה בעילוט.

7. burning soil Member

אוקיי,מצטער טעות שלי.
    בכל זאת אני עדיין מאמין שבמה שאמרתי,והחיפאים יכולים לקחת את מה שרשמתי למעלה
    כמחמאה מבחינתם.

8. אלי מתחן Member

אני מבלבל את המוח, כמובן.
    בית שאן לא שיחקה במשך 85 דקות? אל תשכח שהם הגיעו ל2-2.
    אני לא אומר שהם נתנו הכל בשניות הסיום אבל גם "ההגונים" ביותר לא מתאמצים כל משחק, עובדה, שנה שעברה נגד נתניה (ואל תזיין לי את השכל, הפועל ת"א התאמצה עוד פחות מבית שאן, לפחות בית שאן שיחקה במשך 85 דקות) גם הפועל ת"א לא נתנה את הכל.

9. Apu Member

בית שאן נתנה 85 דקות?! הם שיחקו בדיוק מה2-1 עד ל2-2, אחרי זה פתחו רגליים כמו לא יודע מה. וכן אתה מבלבל את המוח, הפועל של קשטן בפיגור 2-0, נראה לך שיכולנו לעשות משהו? מ1-0 בקושי היינו חוזרים.

10. Daniel Luduenia Member

משה, אפו, אתם ראיתם את המשחק של הירוקים בשבוע החולף מול הקבוצה מהבירה?

הם הפגינו אפטיות מופלאה, היום הם שיחקו עם מרץ ורצון חד יותר ורב יותר.
    אי אפשר לבוא לחיפה בטענות. הם כבר סיימו את העונה, והם רוצים ללכת לחוף הים. מכריחים אותם לשחק. הם מפגינים רוח ספורטיבית, ועדות הטובה ביותר לכך היא המאבק העיקש שלהם היום מול סכנין. אם אכן השחקנים היו "מוותרים" לסכנין, הם כלל לא היו נאבקים מולם וגורמים לקבוצה מהמגזר הערבי לנצח בשיניים.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאל, סלח לי אבל שטויות כמו שאתה מדבר הרבה זמן לא שמעתי.

אולי ניתן לחיפה את פרס ההגינות וזהו, הראה הם עוד הצליחו לשמור על תוצאה צמודה מול האימפריה של סכניין בעוד הם קבוצה כל כך חלשה ושברירית.

מה זה הכריחו אותם?
    אף אחד לא הכריח אותם.
    הם שחקנים מקצוענים שמקבלים הרבה מאוד כסף כדי לבוא ולשחק.
    למה בוקולי וקואלוטי(שני זרים) יכלו לבוא ולתת הכל ובאדיר לא.

בוא תגיד לי אתה, או כל אחד אחר עם יד על הלב, אם מכבי חיפה צריכה את הנקודות, יש מצב שהיא מפסידה לסכנין?

רבאק, סכנין היא הקבוצה הכי חלשה בליגה היום, ראיתי אותה מספיק בשביל לדעת את זה, אבל כשאתה משחק מול קבוצה שעל הזובי שלה התוצאה, ככה זה נראה. המשחק הזה הוא כתם על האליפות של מכבי חיפה, ותעודת עניות למשחק הספורטיבי בליגה שלנו.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין אותך משה.
    לרגע אני לא מחמיא למכבי חיפה, לרגע אני לא חושב שהם משחקים טוב לאחרונה, או שזו אליפות מדהימה.
    אבל מה אתה משחק לי אותה עכשיו טמבל, אז יניב קטן לא שיחק, איזו תדהמה! ממתי קבוצה שאין לה על מה לשחק לא עולה עם ההרכב הכי חזק שלה?! ממתי היא עולה עם הרכב טלאים? לא אופייני, נכון? ממתי קבוצה שאין לה כבר על מה לשחק נותנת את כל כולה? ועוד בכלל, מכבי חיפה באופן מיוחד זו קבוצה שרק תתן לה צ'אנס לא להתאמץ והיא תיקח אותו בשתי ידיים.
    אגב, חיפה העונה בשום משחק שהיא הייתה בפיגור היא לא ניצחה. סתם פרט עצוב נוסף.
    ומשה, צא מהגישה הזו של "נגדנו הם ישחקו בערב מול כל המדינה אז הם יפתחו עם הרכב מלא". שבוע לפני אירלנד אני אפילו חותם לך שההרכב יהיה יותר חסר.
    וגם כן ז'ינו מתחיל לחפש דם ולזרוק בוץ ומבקש חקירות. הוא צריך לחקור איך הוא הרס לעצמו את הקבוצה שהייתה טובה בשנה שעברה, במו ידיו, ואיך הוא העיף את לופא מלכתחילה, והסב נגדו את כל הקהל של הקבוצה שלו, וגרם לכך שהאוהדים מתים שהוא יעוף והם לא ישמעו עליו בחיים.

13. Apu Member

1-0 קשטן!!! סוף סוף!!
    דקה 80, עומר בוקסנבוים!

14. בית"רי מלידה Member

apu:

כנראה שהמערכון של הגשש בכל זאת נכון - אנחנו קובעים מי יהיה שופטים מי יהיה תוצאה, ומי יהיה מזג אוויר...ואם לא , אז שורפים ת'מועדון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

תכלס ולעניין:

הניצחון של כסאחנין מוריד כמעט בודאות את הבועל ב"ש. הבועל ת"א יודעת היטב שניצחון ביום שני יבטיח סופית את השארותם , והם ייתנו את משחק חייהם מבחינת הקרבה ומלחמה על המגרש.

אם ב"ש תפתיע ( לדעתי אין לה כלים לכך ) , התחתית תבער , כמו שלא בערה כבר המון שנים.

יהיה מאוד מעניין ומותח ביום שני - להכין שתייה ופיצוחים.

15. צהוב שחור בנשמה! Member

1-0 להפועל פ"ת.
    הפועל חיפה כבר כמעט בטוח יורדת ליגה