מחזור 31 בליגת העל- התחתית ממשיכה לבעור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏13/5/05.

1. Apu Member

איכס איכס איכס, זה מה שיש לי להגיד על המשחק הזה, גועל נפש של קבוצה, גועל נפש של שחקנים וגועל נפש של מאמן, איך מכבי חיפה פתחו רגליים אני לא מאמין! ואיזה חילופים של רוני לוי! כוס אמק!!!!!!!
    שחקנים לא רצים בגרוש! אין הגנה! גרייב הזה צריך לעוף מהכדורגל! הגול השני רשום עליו!!
    די כבר! זה כבר שלושה-ארבעה שבועות ברציפות זה קורה!

2. אלי מתחן Member

שהפועל ת"א מפסידה משחק שקובע משהו כי היא גמרה את העונה היא סתם משחקת רע, ושבית"ר או בית שאן מפסידות מאותה סיבה, הן פותחות רגליים?

3. שגיא Guest

אני מתבייש היום להיות אוהד מכבי חיפה. שני נצחונות בשמונת המשחקים האחרונים. נקודה אחת בשלושת המשחקים האחרונים ושני הפסדים ברציפות, פעם שניה בדקות הסיום. ומי כובש? דקל קינן! הבלם שהושלך על ידי רוני לוי החזיר לו מתנה - שער נצחון. נראה האם רוני לוי ירצה להחזיר אותו בעונה הבאה. אני חושב שכל שחקני מכבי חיפה צריכים להתבייש בתצוגות האחרונות.

רוברטו קולאוטי הוא היחיד שאפשר לציין לטובה מאז שמכבי חיפה זכו באליפות. מקצוען אמיתי ורק בגלל זה צריך לחתום איתו לחמש עונות, וכמה שיותר מהר. גוזלנבס, ועכשיו זה סופי, חייב לעוף בסיום העונה. חיפה צריכה להביא בלם זר ברמה גבוהה, ולהחזיר את דקל קינן שיהיה בלם שלישי. גזל לא צריך לשחק, בטח לא בעמדת המגן. חרזי צריך להישאר - כמחליף בלבד לעמדה הזאת.

אני מצפה שבשני המחזורים שנשארו, אחרי שרוני לוי ראה שהשחקנים שלו לא בדיוק משקיעים, הגיע הזמן לשלב בהרכב (בהרכב! לא כמחליפים) 3-4 שחקני נוער שבטח ובטח יתנו יותר מחבריהם שכבר זכו באליפות.

4. Apu Member

תגיד מה אתה משווה בכלל בין הפועל לבין בית שאן?! ראית את המשחק שלכם לפני שבע שנים? ראית את המשחק שלכם לפני שבועיים? הדבר היחיד ששונה זה שבית"ר תפסה את התפקיד של בית שאן.
    ותנתיה ירדו בסוף אז איך עזרנו להם בדיוק?! תפסיק לבלבל תמוח ותעזוב אותי בשקט!

5. cityblues beter dead than red

בזיון,קבוצה כמו חיפה צריכה לקחת את צלחת האליפות שלה,לעלות לסטלה מאריס ולהשליך את הצלחת לים.

אייך פתחתם את הרגליים לקבוצה עלובה כמו סכנין?בליגה האנגלית זה לא היה קורה.

מעתה ואילך כל הסימפטיה שלי אליכם תיעלם-הלוואי ותודחו בשלב הראשון של ליגת האלופות ע"י קבוצה מאלבניה.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יעזור כלום שגיא, רוני לוי יפתח עם אותם 14 שחקנים שמשותפים במשחקים האחרונים עד סוף העונה. כי הוא מטומטם.. מה תעשה?

משה, בחיאת רבאק, משחקים גרוע אבל חלאס עם השטויות האלה שכולם מנסים להוריד את ב"ש ומוכרים משחקים. מה קרה? שחר במצוקה כספית? חלאס כבר, כל משחק שלא מתאים לך כבר מכור.

7. burning soil Member

העיקר שבמכבי חיפה יצאו בהצהרות לפני המשחק מול סכנין ואמרו דברים בסיגנון של "ננצח
    את סכנין ונסייע ליריבה העירונית בכדי שבעונה הבאה יהיו משחקי דרבי מותחים".
    מי בכלל מעז להשוות בין מכבי חיפה למכבי ת"א של הכדורסל.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, חיפה פתחו רגליים, זה עובדה.
    עכשיו צריך לשאול האם המחצית השנייה של גרייב, וכל המשחק של באדיר ודירסאו היה כי הם פשוט שחקנים עלובים ולא ספורטיבים או כי איזה שייח חיצוני מימן להם דירה חדשה בגליל או איזה מכונית חדשה.
    אז נכון שקאולטי ובורקולי לא פתחו רגליים, אבל כל שאר שחקני חיפה היו פשוט ביזיון.

98 - בית שאן
    05 - מכבי חיפה

פשוט ביזיון מה שהיה היום, אין מילה אחרת לתאר את מה שקרה היום בעילוט.
    האלופה העלובה ביותר בתולדות המדינה.

9. צהוב שחור בנשמה! Member

עכשיו אני מקווה שהפועל חיפה, יפסידו, ושהפועל ב"ש ינצחו.
    נראה לי שזה כבר יקבע מי היורדות

10. Apu Member

98 - בית שאן .
    05 - בית"ר ירושליים, מכבי חיפה .

עכשיו זה מושלם.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה משווה בכלל?
    תתבייש לך, משה. כזו רמה של תינוקיות. תראה איזה קבוצה עלובה יש לך. תראה איך סכנין האלה פירקו אותכם בארבע חתיכות אצלכם בבית, ובעצם אם אני זוכר נכון הם תקעו לכם 8-9 שערים העונה. אני צודק? ויש לכם את ההגנה הכי גרועה בליגה, צודק גם בזה? ויש לכם שני חלוצים שאחד יותר זבל מהשני גם כשחקן וגם כבנאדם. אני צודק גם בזה? והקבוצה שלך כמעט לא נתמכת ע"י הקהל, וגם במשחק האחרון סכנין הביאו יותר בדואים מרהט מאשר מה שאתם הבאתם.
    אז בחיאת משה, תפסיק לחפש אצל אחרים כמו שאתה תמיד עושה, תפסיק להתבכיין על מה שלא קשור אליך, ותתמקד בכמה אולי לקבוצה שלך כן מגיע לרדת ליגה אחרי עונה חלשה שכזו.

וואי איך שעצבנת אותי עכשיו... מה אתה משווה בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/05
  12. משוגע בירוק Member

מבחינת הכדורגל ברוב חלקי העונה הייתה לנו עונה גדולה...
    מבחינת ספורטיביות זה בושה וחרפה...

אבל מרות הכל.. אי אפשר להשוות את בית שאן להיום... זה פשוט כי לשחקנים אין רצון ואין ראש להילחם על המגרש... זה לא פתיחת רגליים במטרה לעזור לסכנין אלא פתיחת רגליים במובן אחר...

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/05
  13. Apu Member

מה ההבדל? בשני המקרים הקבוצות שהפסידו הפסידו בגלל שהן לא רצו לנצח! חד וחלק.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, העובדה שאתה מתחיל לתקוף ולא מתייחס להאשמות מעיד שאני צודק.
    אתה יודע שהקבוצה שלך היא אחת מהקבוצות הלא ספורטיביות שהיו לנו כאן בשנים האחרונות, אתה יודע שהלא ספורטיביות שהיא מפגינה מכתימה את האליפות שלה, ולכן אתה מחפש לתקוף.

חיפה היום פתחו רגליים, זאת עובדה.
    אז חיפה לא בעטו פנדל לשמיים וגרייב לא קשר שרוכים באמצע קרן, אבל חיפה כן נתנו לסכניין את המשחק, וכן היה טיילת ברחבה של חיפה בכל ה30 דקות האחרונות.

וכן, היום זה בושה שמכבי חיפה היא העלובה שלנו, סליחה, האלופה שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/05
  15. Daniel Luduenia Member

על איזה משקל אתם חורצים את העובדה שמכבי חיפה רצתה להפסיד הערב?
    אינכם הייתם בחדר ההלבשה טרם המשחק, ואתם לא מכירים את יחסי הקבוצות. יתרה מזאת, לפני המשחק דוידוביץ' אמר ש"הוא רוצה לנצח על מנת לשחק עוד משחק דרבי אחד בשנה הבאה".

מי שראה את המשחק, יכול להעיד שכל הגולים היו ראציונליים, לא כמו התיקו המפורסם 2-2 בין שוודיה לדנמרק. שערה האחרון של סכנין (וגם הראשון) נבע מטעות אנוש בהגנה, ומאיחור ביציאה של ניר דוידוביץ'.

מכבי חיפה הייתה במרחק חוט השערה מניצחון על סכנין. אם המשחק היה מסתיים בתיקו, היוצרות היו אחרות לגמרי ולא הייתה נשמעת טענה אחת כנגד מכבי חיפה.