מחזור 31 בליגת העל: בית"ר חוגגת אליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏16/5/08.

1. הרצליה Member

להגיד שאיתמר ניצן הוא זה שהשאיר את הרצליה במאבק עד עכשיו או שאם הוא לא היה משחק היינו יורדים לפני שלושה חודשים זה שטויות, הוא היה שוער מצויין והציל אותנו לא פעם ולא פעמיים אבל הוא בסך הכל עשה את העבודה שלו ולא מעבר, מי שעשה מעבר בקבוצה הזו העונה זה אך ורק דייהו דיוויס אם לא דיוויס אנחנו בכלל לא מגיעים לליגת העל.

נניח שתוציא את בוקסנבוים וראדי את מי תכניס? את אושרי אלפסי?
    ראדי לא היה אמור לפתוח בהרכב בכלל,שמביאים שחקן חזק בגובה 1.91 לא מצפים שהוא יפצה כל אימון מסכם.

2. ריביירו Member

למה? למה?! למה?!?!?! למה קרוסה שוב פותח?! למה?! מה עשינו שזה מגיע לנו? שישים את דהאן, זה עדיף בהרבה. שישים קונוס, גם זה עדיף.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

0:0 בבלומפילד, מחצית כל כך משעממת וחסרת מצבים ...
    אם נהיה ריאליים, הפועל הגיעה אולי למצב או שניים וחיפה פשוט לכלום,
    רוסו מעופף, בוקולי ליצן, רפאלוב משתדל ורוצה אך הוא לא עושה את זה בצורה הנכונה, מצטער להגיד,
    אני אחד שהחזקתי מהשחקן הזה בתחילת העונה וגם בעונה שעברה אהבתי לראות אותו משחק,
    אך הוא לא מנצל את ההזדמנות שניתנת לו ... אבל לבוא בטענות על שחקן אחד או שניים זה טיפשי,
    חיפה לא משחקת כדורגל, הפועל החזיקה יותר בכדור אך לא הצליחה לתרגם את זה לשערים,
    בדרך כלל הקבוצה שלא מנצלת מצבים במחצית הראשונה, סופגת בשניה ... מקווה שזה אכן יקרה :aaa021:

4. TariboWest Member

רפאלוב חייב לשפר משמעותית את קבלת ההחלטות שלו, כמעט בכל פעולה שלו הוא עושה את ההפך ממה שצריך. ברגע שהוא יתבגר, הוא יהיה אחד השחקנים המובילים בליגה. כרגע הוא לא יותר משחקן שמבליח מדי פעם. היום הוא כבש את שער הליגה ה-4 שלו מאז עלה לבוגרים, אם אני זוכר נכון (אחד מול נצרת עילית, הפצצה מול הפועל ועוד 2 העונה), שזו כמות מאוד מועטה עבור קשר התקפי.
    אני מקווה שבעונה הבאה יבוא השינוי, אולי אלישע לוי יידע איך לעבוד איתו. אם לא, הוא יגמור כמו עוד הרבה טאלנטים שלא יצא מהם כלום.

5. idos87 Member

צודק,
    רפאלוב בכל מהלך שלו עם הכדור מנסה לעשות את המהלך יפה, ולא מנסה לסיים אותו בצורה הטובה ביותר. מול אניימה הוא ניסה לתת כדור שטוח לפינה במקום לתת טיל לצד השמאלי של השער, הכיוון ההפוך לכיוון הריצה של אניימה. בהזדמנות השניה הוא ניסה לנער את השחקן שהיה עליו במקום לבעוט ישר איך שהכדור הגיע אליו. הוא באמת שחקן מוכשר, עובדה שהוא זכר בשחקן המצטיין, אבל הוא חייב לנצל מצבים. אלישע חייב לתפוס אותו לשיחה.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה אחרים חושבים, אבל אני נהנתי מאוד משני המשחקים האחרונים שבהם מכבי חיפה השתתפה. המשחק הראשון נגמר עם 6 שערים וגם המשחק הזה היה צריך להיגמר עם כמות גדולה יותר של שערים. הפועל תל אביב שיחקה טוב יותר ברוב שלבי המשחק ומכבי חיפה ניצלה את זה כדי לצאת להתקפות מתפרצות מושלמות. עד לחלק שבו הירוקים הגיעו לרחבה, זה היה כיף לראות את המסירות המדוייקות בין אחד לשני.
    החלוץ הדרום אפריקאי של מכבי חיפה הרשים אותי מאוד. בשבוע שעבר הוא הראה שהוא יודע להבקיע, השבוע הוא הראה שהוא מבין את המשחק.

7. Igi Member

פאנטיני הוא שחקן שבשבילו אוהדים באים למגרשים, כבר מזמן אמרתי שמבחינת יכולות טכניקה וזריזות הוא החלוץ הכי טוב בארץ. יש לו עדיין בעיה עם סיומת מול השוער שהוא יהיה חייב לעבוד עליה בקיץ, כי לא סתם כינו אותו 'טרור'. יש לו את זה ובעונה הבאה אני מקווה שהוא יתחיל להוציא את זה החוצה.

8. מיכל3 Member

מבחינה התקפית היה משחק לא רע אתמול, היו לא מעט הזדמנויות לשתי הקבוצות ותיקו מרובה שערים היה משקף יותר את התוצאה (ההגנה זה כבר משהו אחר).
    ההחמצה הגדולה של המשחק הייתה של רפאלוב במחצית השנייה, מזעזע.. וזו כבר לא פעם ראשונה שהוא מחמיץ הזדמנות של 100 אחוז. גם לו לא יזיק לעבוד על סיומת מול השער.

9. idos87 Member

היו לו 2 הזדמנויות. בשניה הוא ניסה להעביר שחקן במקום לבעוט ישר איך שהכדור הגיע אליו. הוא היה בטווח טוב מהשער ואף אחד לא הפריע לו.

10. Don Joan Roman Member

פאנטיני נראה כמו חלוץ מצויין, היה לו משחק מעולה אתמול.

11. Pele Member

אגב, עוד לא נפתרה בעיית המחזור האחרון.
    ההתאחדות הודיעה שהמחזור הקרוב יהיה כולו בשעה 19:00, שעם זה אין בעיה. אך סביר להניח שגם האחרון יהיה באותה שעה, רק ש..

בני יהודה - מכבי ת"א
    הפועל ת"א - הפועל כפ"ס

או שישחקו כל משחק על חצי אחר או שלא יודע מה יעשו. בכל מקרה, בטוח שזה יצא מסריח ומישהו יפגע מזה.. אם זה יהיה העברת איצטדיון, או שינוי שעה, שום דבר טוב לא יצא מזה.

12. Dimitar Berbatov Member

אני משוכנע שאוהדי בני יהודה לא יבכו יותר מידי אם יעבירו את המשחק לשכונת התקווה,
    וזה מה שיקרה. עם כמה שההתאחדות טיפשה אני בטוח שהיא לא תעביר את השעה כאשר גם כפ"ס וגם בני יהודה במחזור האחרון יהיו ככל הנראה בסכנת ירידה.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני רואה שפתאום בני יהודה מפסידה בתקווה ואז, אחרי כל הדיבורים על ה"נאחס" שמביא בלומפילד...

14. idos87 Member

בני יהודה תתמודד במחזור האחרון מול מכבי ת"א שכנראה תבטיח את ההישארות שלה. במצב כזה אני לא רואה הפסד של בני יהודה מול מכבי. דווקא כפ"ס היא זו שצריכה לחשוש מכיוון שאיך שהם נראים הירידה שלהם בטוחה.
    לבני יהודה יש כרגע נקודה מעל כפ"ס. אני מקווה שגם אחרי המחזור האחרון ההפרש ישאר נקודה אחת. בוא לא נשכח שיש גם את פ"ת ואשדוד.

15. Pele Member

למה שמכבי פ"ת תבטיח את ההישארות שלה בדיוק?