מחזור 31 בבונדסליגה :: הצמרת בטירוף, התחתית לא נחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏26/4/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אז התוצאות של אתמול הביאו את המשחק היום מול המבורג לקריטי ביותר על המאבק על ליגת האלופות, עם הפסדיהן של פרייבורג ובורוסיה מנשנגלדבאך. אם מיינץ תנצח היום זה בכלל יהיה נהדר כשגם פרנקפורט תאבד קצת כוח. מנגד פתאום גם האנובר ו-וולפסבורג בתמונה האירופאית והמאבק, לפחות על הליגה האירופאית, פתוח לחלוטין.

אני מקווה היום לתצוגת תכלית בפלטינס ארנה ולא להשאיר להמבורג שום ברירות. לפתוח חזק עם שער מהיר יכול להיות מצוין ויעלה את הביטחון הקבוצתי, שגם ככה לא בשמיים אחרי ההפסד בשבוע שעבר והסגל החסר-משהו.

2. OriRR Member

מהפה שלך לרגליו של הונטלאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ובנימה יותר רצינית, אחרי תוצאות אתמול זה הכל בידיים שלנו, אם לא ננצח את המבורג כנראה לא מגיע לנו המקום בצמפיונס.

אני מקווה שהעונה הזאת תיגמר כבר, נהיה בצמפיונס ויביאו מאמן רציני.
    בשנה הבאה עם חיזוק נכון אפשר לסיים מקום שני.

3. golding מנהלים

אם דרקסלר ישחק באמצע אתם תנצחו! לצערי לא יצא לי לראות את שאלקה יותר מדי העונה, זה בסך הכל המשחק החמישי או השישי - אבל היום אשתדל להציץ כמה שאפשר.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

על פי ההרכב המשוער רפאל פותח וזה אומר שהוא יפתח באמצע. תאמינו לי אני לא מבין למה הביאו אותו בכלל. פשוט יוזלס.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מעניין עוד כמה זמן שאף ימשיך לקבל אשראי...
    הקבוצה שלו לא פוגעת מזה חודשים, ל"כוכבים" א לה ארנאוטביץ' ואלייה נמאס והם כבר מושעים וכמה שדה ברויין מוכשר הוא לא יכול למשוך אחריו חבורה בינונית בראשות ברגפרדה ופריץ, הוא פשוט לא יכול, גם מסי לא בטוח שיוכל, מבלי לזלזל כמובן.
    הניסיון הפיתאומי למהפכה ולזרוק ילדים פישרים למערכה זה ניסיון מופרע ואידיוטי מדי בתקופה כזה, מעבר לזה שאני חושב שזה לא הוגן.

שאף כבר ממזמן הרס את מה שבנה, לא רק שהרס, אלא גם החריב, ברמן היא קבוצה שנאבקת על החיים שלה בליגה שנה שניה ברציפות, אין משאבים כלכלים יותר, אין כוכבים והכי גרוע אין תשתית וגם קלאוס אלופס כבר הבין את זה.
    למרות שנותרו שלוש מחזורים אני בדיעה שחייבים להעיף אותו, ולתת לאחד האקסים א לה מרקו בודה או איך שלא קוראים להם (אפילו טורסטן פרינגס) את השרביט לשלושת המשחקים האחרונים כדי שידליק שוב את השחקנים ואולי יציל את ברמן מירידה.
    זה יכול להיות הפסד גדול לכולם, לברמן ולבונדסליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. OriRR Member

בבילד פורסם לפני כמה ימים שהוא בדרך החוצה..

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיפור המדהים בברמן הוא לא פחות מהנפילה הספורטיבית גם זה שלקבוצה אין מי יודע מה כסף. היו אצלם שחקנים יוצאים מן הכלל והם לא ידעו לעשות עליהם קופה. אוזיל, מארין, דייגו, פיזארו, קלוזה, פרינגס, בורובסקי ומי זוכר מי עוד. עם כאלה שחקנים שהיו והלכו ולא שהם הביאו תותחי על, איך אין להם מליונים בקופה?

8. OriRR Member

הרכב של שאלקה -
    Unsere Start-11: 34 Hildebrand - 22 Uchida, 4 Höwedes, 32 Matip, 35 Kolasinac - 13 Jones, 33 Neustädter, 9 Bastos, 18 Raffael, 31 Draxler - 25 Huntelaar

Auf der Bank: 1 Fährmann, 24 Ayhan, 27 Barnetta, 28 Moritz, 29 Meyer, 20 Pukki, 23 Fuchs

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות בידך, ידידי: דווקא מכירת השחקנים היה הנושא היחיד בו הצליח הצוות המקצועי לתפקד כהלכה בשנים האחרונות. לראיה, על חמש מתוך שבע השמות שמנית (אני מתעלם מפיזארו ומפרינגס מכיוון שהם עזבו בגיל מבוגר מאוד) הוא "עשה קופה" של 70 מיליון יורו. נתון זה מרמז כי שורש הבעיה אינו טמון בהכנסות הדלות ממכירת כוכבי הקבוצה, אלא דווקא בהוצאות העתק על המחליפים הבינוניים שלהם. הוכחה חותכת לנכונות ההנחה הנ"ל ניתן למצוא במבט על קיץ 2007, עת הניב "מסע המכירות" בוזרשטאדיון הכנסות בגובה 25 מיליון יורו (לרבות העברה של קלוזה לבאיירן תמורת 15 מיליון). בתגובה, החליטה ההנהלה לנצל את התשורה הנאה לחיזוק המועדון, אך בפועל, רק 20% מהסכום המושקע הביא לאפקט הדרוש (מסוט אוזיל). עשרים המיליון הנותרים נזרקו על סותמי חורים שהתקשו להטביע חותם (אלמיידה, סאנוגו) או על בלופים בקנה מידה היסטורי, בדמות קרלוס אלברטו וסבסטיאן באניש.

כאמור, הסיפור הזה טומן בחובו את הסיבה העיקרית לקריסה הספורטיבית של ברמן: סקאוטינג כושל ויד קלה על הארנק.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/13
  10. OriRR Member

1-0 להמבורג אחרי 5 דקות.

אנחנו יורים לעצמנו ברגליים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

11. OriRR Member

יש! באסטוס מאזן בדקה 10.

12. OriRR Member

2-1, פריצה נהדרת של דרקסלר שמוסר להונטלאר שמול שער ריק כובש.

קדימה שאלקה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

13. OriRR Member

מחצית. 2-1, פתחנו לא טוב אבל התאוששנו מהר.
    בדקות האחרונות של המחצית אנחנו משחקים נהדר, הנעת כדור נהדרת בחלק הקדמי.
    ג'ונס כמעט שם את השלישי אבל עצירה גדולה של אדלר מנעה ממנו את השער.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

האמת, משחק מעולה עד עכשיו. המבורג למרות הפיגור נראית מצוין. אני מאוד נהנה לראות אותם מניעים כדור. משחקים קצר, לפעמים שולחים על הקו, מאוד חדים, מאוד מהירים. גם אנחנו נראים טוב עד כה ודווקא רפאל שלא החמאתי לו במהלך היום נראה לא רע בכלל. השער הראשון הוא אשמת נוישטטר (וגם קצת הילדרברנד שלא מיקם עצמו נכון), אבל נוישטטר נתן ונוישטטר לקח כשחטף את הכדור שהוביל לשוויון. שער יפה גם של הונטלאאר שכובש במשחק הראשון שלו על הדשא מאז הפציעה מול דורטמונד.

15. OriRR Member

3-1!
    הונטלאר עם השני שלו במשחק
    כמה שהיה חסר לנו גולר..