מחזור 30 ליגת העל: בני יהודה ונתניה בפליאוף העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏15/4/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בית"ר ירושלים קבוצה שהרבה יותר מגיע לה מב"ש להיות בפלייאוף האמצעי,חבל אבל כל הכבוד על הניצחון היום ואנחנו לא נרד ליגה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב, למה בהפועל חיפה התרגשו מהמשחק שלהם היום? אין להם אפילו סיכוי תיאורטי לסיים בפלייאוף העליון, למרות הניצחון.

3. הנתנייתי Member

למה לא? אם מכבי חיפה מנצחת את נתניה ובני יהודה לא מפסידה למכבי פתח תקווה, הם יהיו בפליאוף העליון.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/11
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טעות שלי, חשבתי לרגע משום מה שנתניה משחקת נגד מכבי פ"ת.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון גדול של אשקלון על אשדוד המתדרדרת, שלדעתי גם תרד ליגה בתום העונה, יחד עם הפועל ר"ג.
    סימפטום עונת הירידה של הפועל כפ"ס, בתחילת העונה כיוונו גבוה, אך התוצאות הרעות הובילו אותם לתחתית הטבלה.
    אולי לא הרבה יסכימו איתי, אך לדעתי ירידת ליגה תעשה רק טוב לקבוצה בטווח הרחוק. בשביל העתיד של המועדון, הם צריכים לחטוף את המכה הזו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מופתע מהניצחון של בית"ר על ק"ש? הרי ק"ש זה סניף של הירושלמים בצפון...שימו לב בשנים האחרונות כל פעם שביתר היתה זקוקה לנקודות היא ניצחה וכל פעם שק"ש היתה זקוקה לנק' היא ניצחה (גם בעונות הדאבל של ביתר עם גאידמק) ובלי סיפורים על זה שק"ש רוצה מקום שלישי כי המשחק הזה די חסר חשיבות בשביהלם הם צריכים לאגור את הנקודות שלהם בפלייאוף ולנצח את מכבי אם רוצים מקום שלישי

7. Number 8 Member

לא משנה גם אם היינו משחקים עוד מיליון דקות, לא היינו מבקיעים. עם כל הכבוד להפועל באר שבע, מלבד שני הגולים שלה היא לא עשתה כלום והיא צריכה לשלוח זר פרחים ענק למוטי איווניר ולשחקנים שלו. שוב ראינו שאי אפשר בלי מאמן על הקווים והיום זה הכי זעק לשמיים. שלטנו 95 אחוז מהזמן, החזקנו בכדור בלי הפסקה אבל השחקנים לא יודעים מה לעשות! זה לא שהפועל באר שבע עשתה הגנה אדירה אלא בגלל שאף שחקן לא מכיר אחד את השני, לא יודע מה צריך לעשות, לאיפה למסור, לאיפה לרוץ, כלום. בזה השחקנים לא אשמים אלא רק המאמן.

נמאס כבר ממוטי איווניר, הוא לא מאמן! זורק לי ילדים כמו ריף פרץ, לוגאסי ודור מיכה להרכב כשהקבוצה לא מצליחה, זה לא חוכמה, עכשיו הביטחון שלהם על הרצפה ומי יודע אם הם יחזרו לשחק בבוגרת. מכניס לי את מדוניאנין שבמשחק שעבר ראה רק 2 דקות ואת קולאוטי שלא פגע מיציאת מצרים.
    ואתם יודעים מה? לפחות עם נמני הייתה הגנה והצלחנו להבקיע. ועכשיו? לא רק שלא ניצחנו 5 משחקי בית רצופים, ב5 המשחקים האחרונים ספגנו 11 שערים והבקענו רק 2.

זה זועק לשמיים, היום בעיקר, אין לנו מאמן! גולדהאר, בבקשה ממך, תשנה את ההחלטה שלך, עוד לא חתמת איתו כך שהכל בסדר, כי אם איווניר נשאר גם בעונה הבאה, אנחנו נאכל עוד הרבה חרא והקהל פשוט יפסיק לבוא.

8. riquelme1 Member

אני לא מאמין שאיווניר ישאר בעונה הבאה, אני מאמין שגולדאר יחזור על עצמו, אלא עם כן הוא אידיוט מוחלט.

איווניר פשוט מפרק את הקבוצה הזאת ומוביל אותה לשפל חדש.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בלי להכיר אותך בכלל רואים שאתה אוהד הפועל,כל היום מתבכיינים על דברים שלא מעניינים אף אחד.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהד אתלטיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

והקבוצה שטיפה מעניינת אותי ושבדרך כלל אני נוסע עם דוד שלי(הוא אוהד שלהם) למשחקים שלהם זה סכנין

שים לב בשנים האחרונות מי היתה יותר זקוקה לנקודות ניצחה

11. קטלוני Member

משחק נהדר בקיריית אליעזר.הפועל חיפה מנצחת 3-2 את הפועל פ"ת בדקה ה90.
    עכשיו כל מה שנשאר הוא לקוות לניצחון ירוק(לא מאמין שאני אומר את זה)ותיקו\ניצחון של בני יהודה,והפועל חיפה בפלייאוף עליון.

12. Fanatic Member

מעטים המקרים שבהם הייתי בעד פיטור מאמנים, אבל איווניר פשוט שובר שיאים של שפל.
    נכון לעכשיו, איווניר לא נתן שביב של תקווה שהוא באמת יכול לשנות את גורל המועדון הזה לטובה.
    הוא מחק פער אדיר מקרית שמונה.
    עפנו מהגביע בשלב מוקדם אך ורק בגלל היהירות והזלזול שלו.
    ההגנה מפורקת, אין זכר להגנה הכי טובה בליגה שהייתה לנו עם נימני כמאמן.

תסלחו לי אוהדי באר שבע, אבל היום הפסדנו היום לקבוצה שלא זוכרת מה זה לנצח. בטח ובטח שבמשחק חוץ בבלומפילד.

אני מקווה שגולדהאר מבין, שכמו שזה לא הולך עכשיו זה גם לא ילך בעונה הבאה. איווניר לא סופר חצי מהשחקנים בקבוצה הזאת, וכנראה שגם הם לא כל כך סופרים אותו.

כואב לי שאני כותב את מה שאני כותב, כי אני תמיד בעד אנשים עם עבר במועדון, אבל במקרה של איווניר זה פשוט לא יעבוד. כל פעם שאני חושב שאי אפשר לרדת יותר נמוך, הקבוצה הזאת מצליחה להפתיע אותי מחדש.

למי יש כוח לפלייאוף הזה עכשיו?

13. Ajax Amsterdam Member

תאמין לי fanatic אנחנו לא נעלבים הקבוצה השנה בבאר שבע ירקה פשוט על האוהדים בפרצוף.ולמשחק לא ששיחקנו טוב טוב לסיים ככה את העונה עם ניצחון על מכבי בבלומפילד אותי באופן אישי זה תמיד מרגש

14. Raulito Madridista

המחזור האחרון של הליגה הסדירה עומד בציפיות בינתיים והשיא הגיע עם התפנית בקרב על הפלייאוף התחתון.
    אכזרי מאוד מצידה של בית"ר לאבד את הפלייאוף האמצעי ממש בדקות האחרונות על-אף ניצחון מפתיע שלה נגד ק"ש לאחר מחצית ראשונה מצויינת במהלכה בן-לולו לא הפסיק להחמיץ. בית"ר מתוסכלת ממה שקרה אבל היא יכולה להיות אופטימית כי אם היא תמשיך לשחק ככה היא תבטיח את ההישארות בליגה מהר מאוד, לטעמי היא תנצח גם את כל המשחקים בפלייאוף התחתון.
    מזל גדול להפועל באר-שבע שיש קבוצה אחת בליגת העל שיש בה יותר סמרטוטים - מכבי ת"א. חמישה משחקים ברצף בלי ניצחון - פשוט בלתי-נתפס מה שקורה שם. איווניר שינה כל-כך הרבה הרכבים ושום דבר לא עוזר. ההגנה שהייתה החלק הסביר בקבוצה בפתיחת העונה - פשוט עושה במכנסיים ומכבי לא יודעת לחזור מפיגור. דוד רביבו, לפחות היום, החזיר קצת דיבידנדים על האימון שקיבל ממאמניו בשנתיים האחרונות. מזל גדול לקלינגר.
    אם כבר נגעתי בשני המשחקים האלה - ק"ש בתקופה האחרונה מאכזבת מאוד כשהיא לא מצליחה לנצל את השיתוק שאוחז במכבי ת"א, השחקנים סופגים שערים מהירים ומשקשקים וחבל מבחינת רן בן-שמעון שהיה יכול להשתלט על המקום השלישי.

משחק אדיר בין הפועל חיפה להפועל פ"ת - דרמות מהפכים ומה לא. השאלה אם הפועל חיפה תצליח להשתחל לפלייאוף העליון - היא עשתה היום את שלה אך כמובן שהיא לא תלויה בעצמה.

מועדון ספורט פח אשדוד, זה צריך להיות השם החדש של הקבוצה של ג'קי בן-זקן. תבוסה כזאת מחפירה במשחק שהיה יכול לשפר עמדות, אולי, ועוד נגד קבוצה כמו הפועל אשקלון - גרגורי הוא כישלון עצום והוא היה צריך לנטוש כבר הרבה לפניכן. מחפוד מצליח מעל המצופה עם אשקלון אך לטעמי בכל-זאת היא תרד ליגה.

15. Raulito Madridista

נקודות - למחשבה. אחרי שהקבוצה שלי מובילה כבר אחרי חצי דקה מול חבורה של סמרטוטים ובסופו של דבר במקום לתת בראש אנחנו מתחננים בפני השופט שישרוק - אולי הגיע הזמן לעשות סדר ולא בכאילו? אני לא רוצה הצגות - אני מתגעגע בסה"כ ל-11 שחקנים שרוצים לנצח, מתגעגע לראות את הפועל שלי נלחמת על המגרש. לא קונה את הפעולה וחצי הטובה של ורמוט או את הגול הפוקסיונרי של בן-סהר. במשחק הבא צריכים לשחק יוסי שיבחון, וואליד באדיר, סלים טועמה, ויקטור מרעי ואחרים. למרות כל החרא שהקבוצה מאכילה אותנו האוהדים בזמן האחרון - חשבתי שבמשחק הזה לפחות נוכל 'לרמות' ולהציג משחק טוב - כנראה שטעיתי. והם עוד מרשים לעצמם לחלום על אליפות...חבל על הבריאות, אלי.