מחזור 30 בפ' העליון ומחזור 29 בפ' התחתון: תיקו בין מכבי ת"א לב"ש; רעננה יורדת ליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/6/20.

1. Morientes Member

מצד אחד משחק ממש לא טוב שלנו, מצד שני פעם ראשונה שהייתי משוכנע שנפסיד העונה.
    לפחות לא הפסדנו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שתקרא שוב את מה שכתבת ותצחק איתי כי אין לי מושג למה אתה כותב "לפחות לא הפסדנו".

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי צל של ספק שהבלאגן עם אצילי ומיכה משפיע על כל הקבוצה. אני רק חושב שלאור חולשת יריבות מכבי אין לך באמת מה לחשוש. אין היום שום קבוצה בליגה שמסוגלת למנוע את צלחת האליפות מהקבוצה שאתה אוהד.

מה שכן, המצב עם שני השחקנים מסובך. זה לא דבר שיעבור ככה. לא מן הנמנע שגולדהאר יצטרך לעשות חושבים בפגרה מה הוא רוצה לעשות כי ברור לי שהצמד עוד יסבול הרבה ממה שהם עשו. במכבי לעולם אין שקט, אבל אם השניים יצליחו להמנע ממאסר (כך נראה) הקבוצה תסבול מעוד יותר רעש. אם זה היה תלוי בי הייתי נפרד מהם, אבל זו דעתי.

4. Raulito Madridista

לדעתי עוד משחק שהוכיח שאפשר לתקוע את שריקת הסיום כבר, ממש כדורגל זוחל. ברור שהאמוציות לא אותו הדבר ללא קהל והיריבות פחתה, אבל מכבי יכלה תיאורטית לחגוג אליפות בדרבי על הפרצוף של הפועל, ואבוקסיס היה מאוד רוצה להנחיל למכבי עוד הפסד. הקצב היה ירוד, וגם בלי מיכה ואצילי בסגל זו לא סיבה למערך של שלושה בלמים ומשהו מוזר כזה. מדוע אילון אלמוג שיחק מעט מאוד גם הפעם? הוא עם סיכוי סביר יותר להישאר בעונה הבאה נניח על חשבון בלקמן. אגב, כשילד כמוהו עולה מהספסל לא יקרה כלום אם יונתן כהן המוחלף שלא הורגש יתן לו איזה חיבוק או צ'אפחה, זה לא עניין של קורונה אלא זה שהוא מתעסק בעצמו, קצת פרגון לחבר בקבוצה.
    מניח שאבוקסיס עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר נגד מכבי תל אביב מעבר לבית"ר ירושלים והפועל באר שבע יחד עם השנים שלפני איביץ'. כיף לראות את ז'וסואה בטירוף, מעיר את החברים שלו, כל כך רוצה להיות מעורב ולהשפיע, אוי ואבוי אם לא יישאר. בקבוצת כתבים שלנו עפו עליו וכתבו "שחקן העונה", זה מנותק מהמציאות כמובן אבל זוכרים את ה-'טופ 10' שלי בליגה? הוא בחמישייה במכלול ובכושרו הנוכחי מהטובים ביותר בארץ.

5. abcd Member

נכון ועצוב.
    ניצחנו אותם פעם בגביע הטוטו.
    עד כמה היה מדובר במשחק הזוי? יוג׳ין אנסה שיחק אצלנו.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם נבחר באייסוקר את 11 השחקנים הגרועים ביותר בליגת העל וניתן למאמן הגרוע ביותר בליגת העל לאמן אותה, מכבי נתניה לא תצליח לנצח אותה. מכבי נתניה כרגע היא כמו אדם סיעודי שלא מסוגל לעשות שום דבר בעצמו והעתיד שלה בליגת העל לגמרי תלוי במה תעשה סקציה נס ציונה במשחקים שנותרו לה.

סלובודן דרפיץ' התראיין בסוף המשחק ואמר שהקבוצה עדיין מחפשת את השיטה. שמישהו יסביר לו שחזרנו מפגרת הקורונה, לא מפגרת הקיץ ושזה היה מחזור 29. הבן אדם, כרגיל, נשמע מנותק.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. Morientes Member

כי לפני המשחק הייתה לי הרגשה של הפסד.
    המצב עם שני השחקנים, העייפות שראיתי מהשחקנים במשחק האחרון נגד ביתר, אבוקסיס מאמן את היריבה...
    באמת הרגיש לי שאם נפסיד העונה, זה יהיה במשחק כזה בתזמון הזה.

8. oranfu Member

אתה יכול להרגיש ככה לפני משחקים, אבל כשהמשחקים מתחילים אתה רואה שפשוט אין מי שתנצח, הרוב המוחלט אפילו לא מנסות.

ב"ש עלובה עם מאמן הגנתי, חיפה פתאטית עם מאמן הגנתי, בית"ר שכונה עם מאמן מאוד מאוד הגנתי...
    מי תנצח אתכם בחייאת?

EuropeGuy אוהב/ת את זה.