מחזור 30 בספרד: המחזור שיחרוץ גורלות? בארסה בפיחואן, ריאל מתארחת באנואטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏19/6/20.

1. סיונרה Member

לא רואה את ריאל יוצאת משם עם נקודות. זה שאין קהל קצת משנה את המשחק, אבל סוסיאדד אחלה קבוצה, במיוחד בבית נגד הגדולות.

2. DRORIKO Member

לא אמרתי לזרוק אותו מהסגל. אבל אתה במשחק סופר קריטי שיכול אף להיות משחק שבדיעבד יכריע את העונה. למה לא להכניס את פאטי שמראה יכולת טובה. אני לא אומר שזה בהכרח היה מנצח את המשחק, אבל למה לא לנסות? למה להתעקש על גריזמן שנראה כבוי כל העונה, וכמה מפתיע נראה כבוי גם אחרי שנכנס.

3. סמואל אטו Member

טקטית, פאטי היה צריך להיכנס(כחילוף ראשון). זה משהו נפרד לגמרי מהעובדה שגריזמן חייב להיות על המגרש בכל משחק. מפאת המעמד שלו וגם המחיר שלו.
    מעבר לכך, פאטי הוחלף במחצית נגד לגאנס בגלל פציעה אז יכול להיות שזה גם היה שיקול.

4. WHITERM Member

גריזמן מתחיל להזכיר לי את זלאטן בתקופה שלו בבארסה...

5. סמואל אטו Member

איפה גריזמן ואיפה זלאטן.
    זלאטן הגיע לעמדה הטבעית(הפנויה) שלו ונתן חצי עונה ראשונה מצוינת.
    באמצע העונה הוא נתן לאגו שלו להשתולל ואחרי ארסנל בשמינית גמר ירד ברוטציה וביכולת.

גריזמן אולי נתן 4 משחקים טובים עד היום, אבל הוא מוגבל לחלוטין מפאת חוסר התאמה טקטי לקבוצה. בצד ההגנתי הוא תמיד נהדר, אבל אפשר לשים את וידאל כקיצוני שמאלי וזה יעלה הרבה פחות.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כמעט 500 ימים שסימאונה מהפעם האחרונה שגם קוקה וגם סאול לא היו בהרכב.
    אהבתי לראות את הפרחים של מרגריטה בקרן. מחווה מרגשת של המועדון.

7. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר לקראת סוסיאדד: " בידיים שלהם " נכתב על בנזמה והזאר בשער המארקה. השניים בפורמה מעולה, ריאל תעפיל לפסגה אם תנצח|

ב-AS התמקדו בהזאר ואודגור שסומנו כשחקני המפתח בכל צד. בהרכב המשוער של ה-AS הלכו בדיוק על אותם 11 מהמשחק נגד ולנסיה. “הפסגה ואודגור מחכים לריאל באנואטה”, נכתב, כאשר הקשר הנורבגי המושאל היה מעורב בשישה מעשרה שערים של סוסיאדד. נכתב על הקאמבק של הזאר ואפילו של אסנסיו ושלפתע ריאל כבשה שתי שלישיות ברציפות והגיעה ל-20 כובשים העונה בליגה - חסר תקדים, שיא ליגה. מנגד, ריאל איימה על השער רק שש פעמים נגד אייבר לדוגמא, וסוסיאדד מחזיקה יותר ממנה בכדור| ב-AS נכתב גם על מאמן הכושר דופונט שהביא את השחקנים למשחקי ההכרעה בכושר מעולה וזו הסיבה שזידאן הרשה לעצמו לבצע שני חילופים בלבד נגד ולנסיה.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1592717917849.Xxx

טוב אז ככה: עד היום לא ניצלנו הרבה הזדמנויות לעקוף את ברצלונה: במחזור ה-11 אחרי שבארסה הפסידה ללבאנטה - הגיע תיקו מאופס עם בטיס בברנבאו| במחזור ה-16 בארסה סיימה בתיקו עם סוסיאדד - ואז הגיע 1:1 דרמטי של ריאל במאסטייה| גם בקלאסיקו הראשון ריאל יכלה להעפיל לפסגה אם הייתה מנצחת אך הסתפקה בתיקו מאופס בקאמפ נואו. נצטרך לחרוג ממנהגינו ולנצח משחק גדול בליגה בתזמון נכון. המאזן שלנו העונה מעולה נגד הגדולות ואנחנו גם קבוצת החוץ הטובה בליגה - זה הזמן להמשיך את זה.

המשחק תלוי בעיקר בנו למרות שאני לא ממעיט בערכה של סוסיאדד שעושה עונה טובה. איסק כבר תסכל אותנו. אבל הם במומנטום לא טוב ואנחנו ריאל מדריד. צריך להמשיך עם הגנת הברזל (יחסית) ולא לחלק מתנות, אסור שמחצית כמו נגד ולנסיה תחזור. אני חושב שזידאן בונה במערך שלו על יציאה למתפרצות כאשר סוסיאדד תשלוט בכדור. אין שחקן ממש מפתה להציב בימין עם כל הכבוד לאסנסיו והקאמבק המרגש - זה עוד מוקדם, אבל מערך כזה בלי מרסלו שיתרום בהתקפה זה קצת הגנתי מדי, מנדי לא יבשל גול בכל שבוע.
    תלויים הרבה מאוד במצבים הנייחים (אולי קאסמירו, אולי ואראן, אולי ראמוס) וביכולת של הזאר ובנזמה - שיספקו מספרים. לא הייתי מרוצה מהזאר נגד ולנסיה כי הוא לא הצליח מספיק באחד על אחד שלו, אני מקווה לראות התקדמות. אין ספק שהגיעו חדשות טובות מהפיחואן ואסור לבעוט בדלי. כמובן שיש דברים לא צפויים, אבל זה המוקש הכי גדול בדרך לאליפות מספר 34. האללה מדריד!

8. WHITERM Member

לך תדע מה יכול לקרות במהלך המשחקים שנשארו...גריזמן פתאום סוחב את הקבוצה על הגב[לא נשמע הגיוני,אבל קיים תרחיש כזה].
    דיברתי על חוסר החיבור לטקטיקה וכך שהוא פשוט לא מתאים לסגנון.
    אותו כנראה לא ימכרו עקב הקורונה והמחיר הגבוהה שידרשו עליו[פסז מיממשה את האופציה על איקרדי אז הם בחוץ].

9. סיונרה Member

הדבר היחיד שעוצר אותי מלעקור לעצמי את העיניים אחרי המחצית הזאת היא העובדה שראיתי משחקים של בית"ר מאז שחזרה מהפגרה ואפשר להיות יותר גרוע.

10. yakov_y YNWA

ויניסיוס כרגיל עושה הכל מושלם ואז בועט הכי גרוע שיש אבל... יש בונוס, המצאה מארץ ההמצאות, פנדל.
    אפילו מגע לא היה, איך שרקו לפנדל ?
    פחדו כנראה לחזור מההחלטה של השופט, מעניין אם סוסיאדד הייתה מקבלת פנדל כזה.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

פישי פישי פישי.

12. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/8/8fcc6fc68caab2a27cbbb591fe073bda276bc707.Xxx

"מוד הצ’מפיונס" נמשך. חיכיתי למשחק הזה ומי שלא היה בטירוף רק ראה את קרבחאל נלחם כמו אריה ובדקה הראשונה על כדור גבולי בקו ולא בדקה ה-88 כמו השחקן המצוי שאנחנו בפיגור - והבנתי שלמרות הרכב מוזר ומעורר מחלוקת (זידאן שוב ניצח ובגדול, לא היה צורך בהזאר אשכרה)- החבר’ה באו לעבוד.
    הרקורד שלנו נגד הקבוצות הגדולות השנה יוצא מן הכלל, אני חושב שזה מרשים גם ביחס לאליפויות גדולות שהן לא עונת 2011/12 עם ז’וזה מוריניו, עונה שלא תחזור.

לא מצפה לכדורגל גדול אבל אני מודה שהרביעיית קשרים הזו כואבת לי בין, עם כל הכבוד למשחק חוץ נגד ריאל סוסיאדד זו לא באיירן מינכן ולא פ.ס.ז’. כנראה שאני עדיין נוסטלגי בעידן אחר ומצפה למשהו קצת אחר ונעים יותר מריאל מדריד, אבל מאז החזרה מהפגרה זה נראה לא רע בכלל מעבר ל-3 מ-3 הזה. גם במערך כזה אגב מרגיש בכל דקה את הפוטנציאל הענק של פדה עם המהירות והשכל שלו, הוא יכול לבשל הרבה שערים. וקארים יכול להבקיע מדי פעם, איזה כיף.

הטבלה עוד תתהפך לדעתי משני הצדדים, שתי הקבוצות הוכיחו שאי אפשר לסמוך עליהן העונה, וכשאנחנו במשחקים כאלה יש כמו “מוד צ’מפיונס”, דווקא כל המאיורקות המרדימות האלה למיניהן מלחיצות לא פחות ואף יותר.

מילה על ויניסיוס. אני חושב שבשנה שעברה הוא היה הרבה-הרבה יותר מסוכן, בין אם זה במשחק גדול או סתם נגד יריבה קיקיונית בברנבאו. הוא הצליח יותר בדריבלים ויצר הזדמנויות, השנה זה לא זה. בכל מקרה, אחד מהמשחקים היותר טובים שלו. אבל הסיומת תמיד תהרוס. ההחמצה בפתיחת המשחק על גבול הבלתי-אפשרית וזה עוד יעלה לנו בנקודות. זה לא איזה קלאסיקו או משחק “לחוץ”, לא מצב של 50-50 שאתה מצפה משחקן גדול לכבוש ושם אתה רואה את ההבדל מי כן ומי לא. זה מצב של מאה אחוז. יש שחקנים שזה בא להם לאט לאט, לא כל אחד מסוגל לתת גול בקלאסיקו בגיל 18 כמו ראול - אבל לגביו אני פסימי. נסיים עם המנטרה של זידאן, סופרים כמו בצבא. “עוד שמונה גמרים”.

13. riquelme1 Member

בארסה של ואלוורדה שחטה את הליגה, עם פער אסטרונמי מהמקום השני במשך שנתיים.

אז הכדורגל לא היה בשמיים, והביאו את קיקה עם הרבה רעש, אותו כדורגל ומקום שני כולל הפסד בברנבאו אחרי שנים.

ריאל כנראה תזכה השנה, ושאוהדי בארסה לא יבכו. הם רצו את זה, כי לקחת אליפות כל אחד יכול.

14. yakov_y YNWA

25/33 לקיקה, 40/57 לואלוורדה.
    ואני ממש לא מהתומכים בקיקה.

15. WHITERM Member

הפנדל היה ממש גבולי,יש שופטים שלא היו שורקים לזה.
    הקרוס שוואלדורה נתן לבנזמה הוא חתיכת קרוס,פאק איזו יכולת,בנזמה עם עוד גול הצגה שבוע שני.
    משחק לא אדיר,אבל העיקר שניצחנו והכל תלוי בנו.