מחזור 30 בליגת העל: סוגרים סיבוב לפני הפלייאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/3/12.

1. Ice Cream חסה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול אשדוד הוא מאוד חשוב להמשך הדרך, במידה והקבוצה תנצח אז היא תהיה במצב נהדר לקראת תחילת משחקי הפלייאוף ותציב את עצמה במצב נהדר להיאבק על המקומות המוליכים לאירופה בסוף העונה..

במידה והקבוצה מפסידה 3 קבוצות יכולות לעקוף את סכנין, הפער בין מקום 8 למקום 2 הוא מאוד נזיל וכל קבוצה בפלייאוף העליון מאמינה שהיא יכולה לסיים במקומות 2-3 ולהיות באירופה

3. Civil Anti Madridista

אחמד סבע קובר את מכבי ת"א, הגול השני פשוט נדיר במחוזותינו איזה חלוץ!

אם נתניה מנצחת היא מקום שלישי

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מפתיע אותי שאין שמועות על אחמד סבע. כשאני רואה את החוד של מכבי חיפה הייתי בכיף שם את עמאשה ביחד עם סבע. במקום לבזבז כסף על זר כמו ססארץ' אולי כדאי לשחר בשנה הבאה ללכת על חוד כחול לבן.

קצת מפתיע שמכבי ת"א מפסידה בתוצאה כזו.

5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שרכישת סבע על ידי מכבי חיפה תתגלה כצעד משתלם למועדון. אמנם, אין ספק כי הוא חווה עונה נהדרת, אך יש לזכור כי סבע יגיע בקרוב לגיל 32 - וסביר להניח שהוא לא יוכל לשמור על המספרים המעולים הללו לאורך זמן (אם בכלל).

6. alexshw Member

טעות להביא את סבע. נתחיל מזה שהוא דוולישוילי רק דובר ערבית ונסיים בזאת שהוא בן 32. חלוץ שמתאים לקבוצות כמו נתניה. אסי טובי בשיאו. ואני בהחלט מעריך אותו על הכושר הנפלא ושבגיל מאוחר יחסית הוא פורח, אבל עם כל הכבוד, מכבי חיפה זה לא נתניה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/12
  7. oFiRzZz Member

^ וטוב שאנחנו לא מכבי חיפה.

---

אחד המשחקים היותר טובים שלנו בשנים האחרונות, הרבה זמן לא נהנתי ככה, גם מהמשחק וגם מהקהל.
    אחמד סבע השחקן הכי טוב בליגה (מבחינת כושר) כרגע, פשוט ענק עושה הכל על המגרש!
    אם גוטמן לא מזמן אותו לסגל הנבחרת הבא זה פשוט בזיון ובושה.
    אין דרך יותר טובה להתחיל את השבוע מלהשפיל קבוצה כמו מכבי תל אביב, תודה לך נתניה!

8. Don Joan Roman Member

דרבי עם 5000 צופים - עלוב.
    בכל מקרה אחריי שראשון הוכיחו שהם לא יכולים לעשות שום דבר טוב נקווה שמכבי חיפה תואיל בטובה לעשות משהו טוב.
    (וכמובן שאני מדבר מהצד בית"ר)

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/12
  9. Love Is Red Member

ניצחון חשוב לבאר שבע שלוקחת אוויר קל לנשימה בתקווה שהתוצאות יהיו לטובת באר שבע.

אם בית"ר והפועל חיפה מפסידות ומכבי פתח תקווה לא מנצחת אז באר שבע תסיים את העונה הסדירה במקום ה11 וזה צריך להביא דחיפה מוראלית לא קטנה לקבוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/12
  10. Don Joan Roman Member

הפועל חיפה תתפור את מכבי חיפה העלובה.

11. Love Is Red Member

הכל יכול להיות...

12. Ice Cream חסה

היום מנשה משיח שורק ל-3 פנדלים, 2 לסכנין ועוד אחד לאשדוד בדקה האחרונה שהביא להם את השיוויון. ממי שראה את המשחק באיצטדיון(?) או בטלוויזיה(?)- גם היום הוא המשיך במופע האימים שלו מהדרבי ולא הצליח לשלוט במשחק?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבע כבר בן 32? לא פלא שאין שום קבוצה גדולה שרוצה אותו. את הפרט הזה לא ידעתי.

בנתיים מחצית בקרית אליעזר ואין שערים. אלישע לוי בעוד משחק טקטי מבריק. הפעם הוא עולה עם 4 חלוצים, גולסה כקשר אחורי ועותמאן שוב כמגן שמאל. אין פלא שאנחנו נראים כמו קבוצה מליגה א'. פשוט נמאס מהמאמן הזה.

אין יותר מה להגיד. הפועל חיפה מנסה, אבל 'הכשרונות' שלה (מכנס רואה בממן ואבוקרט ג'וניור כשרונות...) פשוט לא מעיזים מספיק. לדעתי עם קצת יותר תעוזה הם ינצחו את המשחק הנוראי הזה. פשוט תת רמה.

14. אבו Member

הדרבי הכי גרוע שראיתי בחיים, מכל הבחינות.

15. Raulito Madridista

מכבי ניצחה דרבי ראשון אחרי 4 שנים (ובכלל הפגינה כדורגל קצת יותר טוב לאחרונה) וכנראה שזה גרם לקהל להסתנוור, כמה לא מפתיע ששכחו שם את כל העונה הביזיונית לא פחות ואפילו יותר מהפועל(אם נוסיף את ההדחה המוקדמת מהגביע, רצף המשחקים הכל-כך ארוך בלי ניצחון). מכבי יודעת לשחק רק כשאין על מה והנה היא יכולה ללכת לים סופית. שחקנים כמו ברק יצחקי(דווקא היום לא שיחק) ואלירן עטר, מדושני עונג, יכולים לרוץ ולהזיז את התחת רק כשיש דרבי או משחק באירופה על הקנה, לא יותר. לא הייתי רוצה שאף-אחד מהם ישחק בקבוצה שלי.
    מנגד מחמאות לנתניה שמסיימת את העונה הסדירה בטעם טוב ואולי גם מקום באירופה בא בחשבון. אחמד סבע ראוי לסיים כמלך השערים של העונה הנוכחית אבל למרות יכולת נהדרת הוא לא יוכל להתקדם מפאת גילו(למרות שהוא הרבה יותר טוב מדבאלישווילי).

ונעבור לקבוצה אחרת שנושאת את השם 'מכבי' - הלא היא מכבי חיפה. איזה מן קהל זה שלא מגיע למשחק דרבי, הפועל הציגה יכולת מחורבנת סיבוב שלם ולא חשבתי להצביע ברגליים וגם אם מכבי הייתה מארחת הייתי עושה הכל כדי להשיג כרטיס. עונה גרועה, עם פציעות ועם עוד דברים שליליים, הקבוצה צריכה את התמיכה והיא מקבלת שלט כמו 'לא הכנו תפאורה כי גם ככה אתם לא משחקים'. לא מתאים להגיד קהל של הצלחות כי זה לא נכון, בטח לא שחור או לבן, אז אני אסתפק במילים של פרימו, שרף, יהונתן וסגל - 'נו באמת'.
    הפועל חיפה טובה יותר במחצית הראשונה אבל אבידור כרגיל כל-כך מהיר וכל-כך רשלן בפעולה האחרונה. חיפה עם הרכב התקפי על הנייר אבל היא לא עשתה כלום. כל דקה של עזריאל על המגרש העונה במקום תורג'מן המוכשר(לאו דווקא היום כששניהם משחקים) היא בזבוז. עוד אחד שהכל בא לו בקלות ושייך לקומונה הבית"רית. להפועל חיפה יש צ'אנס להשלים וי גדול על הדרבים העונה.

יפה שמשחק בין אשדוד לסכנין מספק שישה שערים ודרמות. עם הבטחת המקום בפלייאוף העליון שתיהן נחלשו וכנראה שזה יעלה להן בכרטיס לאירופה. אפשר להסתכל ולהגיד שרואים כדורגל בארץ הזו רק כשאין לחץ, כשאין על מה לשחק. הפעם נסתכל על הצד החיובי.