מחזור 30 בליגת העל: הסנסציה הושלמה! חיפה אלופה!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/4/06.

1. Arsenal fan Member

ברכות לחיפה על האליפות.

2. משוגע בירוק Member

כוס אמק עם אשדוד האלה יואוווווו אני עצבני רצח.... למה השוותם???. עוד פעם אתם הורסים לנו את השמחה של האליפות....

רצינו לשמוח מחר ולנצח להיות קצת במתח...

טוב לא נורא....

אליפות מס' 10
    אליפות שלישית ברציפות
    אליפות חמישית בשש שנים

אימפריה

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אלי אוחנה בדרך לעשות את הבלתי יאומן... סופר בלתי יאומן! לא נקלט!!!

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

זהו כפר סבא סיימה בתיקו והיא זמנית מעל הקו האדום, ברכות לחיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxxhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. Raulito Madridista

אז כן, מכבי חיפה אלופה, כל הכבוד לה, היא באמת הייתה הקבוצה מספר 1 בארץ אבל העונה היא לא הרשימה בכלל לדעתי, היו הרבה משחקים שהיא הייתה שווה ליריבותיה. לדעתי היא תבוא חסרת מוטיבציה לנצרת עילית והיא לא תנצח אותה.

אשדוד נראתה הרבה יותר טוב מהפועל שגנבו גול מכלום, וחטפו בדקה ה-92, פעם היינו מבקיעים ואז המשחק היה נעול, אבל ההגנה שלנו לא אותה הגנה מ2002. איך יכול להיות שנשחק זוועה כל הזמן, להפועל יש סגל מוכשר אני לא מבין את זה, דרור קשטן לא הפיק מהסגל שלו את המיטב, כמו שקרה בעונת 03\2002 שהיינו חייבים לזכות באליפות, וכמו שקרה העונה שהיינו שווים פער יותר גדול מבית"ר ירושלים. פשוט נמאס מהפועל, נמאס.

בית"ר מובילה כרגע על נתניה שהיא לא אותה קבוצה בחוץ, 2-0, הפער מהמקום השני שלה ייצטמצם לנקודה בלבד, ואני מאמין שהיא תשיג את הפועל ותשלח אותנו למקום השלישי, מזל שזה גם מקום של גביע אופ"א.

מסכנים הפועל כפר סבא היו חייבים לצנח איזה 4-0 את מכבי פ"ת המפענים שבמזל רב חילצו 2-2, כפר סבא חוזרת ללוזריות שלה? קבוצה תחתית חייבת בשיניים לנצל כל היתרון, מקווה שאובדן הנקודות לא יתברר כקריטי, חבל מאוד, רציתי את הקבוצה מעל הקו האדום סוף סוף, מקום שהיא לא הייתה בו אפילו לא פעם אחת העונה. מצד פ"ת, פטריק סופו מראה שהוא שחקן מעולה שיכול להוסיף לה הרבה. פ"ת של לוזון 2 נקודות מהמקום הרביעי, יש לה על מה להילחם.

יהיה משחק מאוד מעניין, הדרבי בין בני יהודה למכבי ת"א. מקווה להרבה גולים.

6. duglas da silva Member

איזה פראיירים אנחנו, במקום לתת את השלישי, הרביעי והחמישי אנחנו חוטפים מהצד השני מהתקפה של איש אחד שהתגבר על כל ההגנה של כפ"ס. התיקו הזה הוא ההפסד הכי אכזרי שלנו העונה ועלולות להיות לזה השלכות לגבי ההמשך.

7. הפרלמנט הירוק Member

נכון אבל עדיין יש לנו סיכוי ואסור לוותר

זה מה שאכזרי בכדורגל אבל זה גם מה שיפה בו

8. כפר סבא בנשמה! Member

לא ייאומן כולי פקעת עצבים איך בפעם השלישית השנה אנחנו מובילים 2-0 ולא מנצחים.
    כפ"ס שיחקה את המחצית הכי טובה שלה בחודש האחרון הובילה 2-0 משערים יפים
    יכלה במחצית השניה להכפיל ואף לשלש את התוצאה עם החטאות מסמרות שיער ופ"ת מכלום לקחה נקודה מ-2 וחצי מצבים.
    נקווה שנצליח להתאושש מהמכה היום עוד יותר נתפלל שחיפה תגלה רצינות ומקצועיות כי גם בהילוך שני הם צריכים לנצח ולפחות לא להפסיד

9. duglas da silva Member

אני פשוט מכיר את הקבוצה הזאת כ"כ טוב ויודע שבדר"כ ברגעי ההכרעה היא נוטה לעשות במכנסיים.
    היום יצאתי מהמשחק בהרגשה מזופתת ואני מאוד סקפטי לגבי סיכויי ההישרדות שלנו. בכל מקרה אני מקווה שאתבדה והקבוצה תצליח להישאר בליגה, אבל זה הולך להיות מאבק מתיש עד הדקה ה-91, כיאה לאוהדים המזוכיסטים שלנו.

10. ReL Member

מזל שכפר סבא סיימה בתיקו היום , אם לא היינו חוזרים למאבקי תחתית .
    כל כך חבל שהעונה הזאת מסתיימת בטעם מר , גל ניר שוער חלש , עטר טעה ועלה עם הרכב שמזמן התקפות , ועוד כאילו זה לא מספיק ראזאק נפצע ויש חשש שקרע את הרצועה (ראבאק עם הפציעה הזאת!!) , אותה פציעה שתקפה את עטר ואימורו לוקמן , היא יכולה להשבית אותו לחצי שנה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/4/06
  11. לא מצאתי כינוי Member

עד כמה שזה כואב ומציק להפועל כפר סבא אין לאוהדים שלהם מה לדאוג לדעתי,הם יישארו בליגה.
    חבל מצד אחד על האיבוד של ה2 נקודות אבל לדעתי כפר סבא תישאר בליגה - היא נראית הרבה יותר טוב מנצרת עילית ולדעתי היא גם תשאר.

12. כפר סבא בנשמה! Member

לצערי אני כל כך מכיר את הקבוצה ואני למוד אכזבות בדקות הסיום מקווה שאתה צודק.
    אבל אם היום בבית לעיני למעלה הקהל הביתי(4,000) ושאתה מוביל 0-2 לא מנצחים אז זה עושה לי דז'ה וו.
    מבחינת כדורגל אין ספק כפ"ס משחקת כמו קבוצת צמרת,כדורגל שמח,המון מצבים ואפילו ממשיכה את שרשרת המשחקים בלי הפסד(9).מקווה לטוב

13. פלג Member

על הניצחון של בית"ר:
    בהחלט ניצחון גדול מול קבוצה קשה שעדיין נאבקת על הישארות בליגה ורוצה כמה שיותר נקודות כדי לצאת סופית מאפשרות ירידה. דווקא המשחקים האלו קשים ובית"ר עמדה במבחן ולאור התיקו של הפועל אני עדיין לא רואה פסול במאבק על המקום השני. לאחר המשחק הזה קיבלתי שני הוכחות שממשות טענה שהיתה לי כבר מתחילת העונה לגביי בית"ר.. הקבוצה הזאת מאוד מוכשרת ואם הליגה לא היתה עומדת להסתיים היא יכלה להיות מועמדת רצינית לאליפות.. מה שכן הקבוצה רבת הכישרון הזאת עושה כל הזמן ש-ט-ו-י-ו-ת!! כמו העברות המיותרות והאדומים שהקבוצה מקבלת בזמן האחרון... אסולין היום.. ועוד שתיים כזכור מול מכבי. מכיוון שלא ראיתי את המשחק איני יכול להגיב על השערים, מה שכן אני שמח שאגנסו הבקיע לאחר ההחמצות הגדולות בחודש האחרון.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק של מכבי נתניה מול בית"ר ירושלים אני הבנתי שאני כל הזמן הזה צדקתי בכך שאמרתי שאיברהים ע'בדול ראזאק הוא השחקן הכי משמעותי למכבי נתניה.
    משחק כל כך חלש אני לא ראיתי ממכבי נתניה באף משחק העונה. בית"ר ירושלים יכולה לשמוח על שהבקיעה רביעייה, אבל מצד שני היא יכולה גם לתהות לעצמה למה זה נגמר רק ברביעייה, הרי כל איום שלה למסגרת נגמר בשער. 6 כדורים הלכו למסגרת, 4 מהם נכנסו, אחד הלך השוער הדף לקורה ואחד הדף לקרן. אני שמח שמכבי נתניה לא חטפה יותר, אבל עם שוער (?) כמו שהיה היום, זה היה יכול להסתיים יותר גרוע.
    אחת הסיבות שמכבי נתניה הייתה נראית רע היום זה ששחקנים נורא מרכזיים לא שיחקו. לא אבי פרץ, לא טל בנין, לא ישראל זוויטי, לא אלן מסודי ולא איברהים ע'בדול ראזאק. נכון שגם בבית"ר ירושלים לא שיחקו שחקנים נורא חשובים, אבל עם סגל שיש להם זה זניח.
    דווקא במשחק כזה הייתי רוצה לראות את אמיר טגה או אסי וסיהון לוקחים יותר אחריות, אבל לצערי אף אחד מהם לא טרח להצדיק את המחמאות שהם מקבלים בשבועות האחרונים.
    הדבר הטוב היחידי שקרה היום במכבי נתניה (כנראה שלמרות הכל בכל רע יש טוב) זה שסוף כל סוף דלה ימפולסקי, השחקן הצעיר והמוכשר הזה שאני כל כך אוהב ויודע שבעתיד הוא יהיה החלוץ הטוב בליגה, קיבל דקות משחק ולדעתי הוכיח את עצמו. למרות שהוא לא הצליח לכבוש, הוא לפחות הצליח להחזיק את הכדור קצת והראה קצת יכולת (נסלח לו על המעידה שהייתה לו), מה שאף שחקן אחר היום לא הראה במכבי נתניה.
    אז אולי אם אבי פרץ זה היה לגמרי אחרת, אבל זה לא אמור להוות תירוץ ליכולת כזו, כי אין שום סיבה שבמשחק שמשחקים אותו 11 מול 11 קבוצה אחת תבלוט בצורה כל כך משמעותית על פני האחרת.

מכבי נתניה כבר לא תרד ליגה, אלא אם כן היא תהיה ממש כשרונית. אפשר להגיד שבמצב שלה יהיה יותר קשה לרדת ליגה מאשר להישאר, כי בשביל לרדת ליגה במצב שלה צריך כשרון מיוחד. רק חבל שסוף העונה תשאיר טעם כל כך מר בפה.

15. אלי מתחן Member

טל בנין כן שיחק אבל זה לא משנה.
    היום היה לבית"ר את המשחק הכי חלש שלה מאז כפ"ס בחלק ההתקפי, בהגנה לעומת זאת נתניה לא עברו את החצי והגיעו לרחבה של בית"ר 5 פעמים (ספרתי)