מחזור 30 בליגת העל - בני יהודה מנצחת בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/5/08.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

פשוט גועל נפש של הגנה. פעמיים ביזרה יכול לקפוץ ולמנוע את הכדור מפנטיני, ופעמיים הכדור מתגלגל ברשת של יבריץ' (שגם לא חף מאשמה).

2. Igi Member

מה יהיה? שער חוקי לחלוטין של גיטא נפסל, שני שערים שנראים לא חוקיים של פאנטיני ומסודי מאושרים...שיפוט הזוי.

3. Giallorossi Member

זה פשוט בלת נסבל, שלושה שערים שכל אחד מהם זהה לשני.

נמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאס כבר מהעונה הזאת.

4. AVISEY Member

השיפוט גרוע ביותר , ובזמן שאני מקליד עוד שער בנבדל , הפעם לנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

5. Number 8 Member

שלוש שערים בנגיחות... איזו הגנה עלובה, ועוד חושבים להשאיר את ביזארה גם לעונה הבאה...(גם ליבריץ לא חסר, המשחק הכי חלש שלו במכבי העונה).

6. ריביירו Member

כמה שאני מתבאס עכשיו שפאנטני לא הגיע בתחילת העונה, איזה שחקן, סוף סוף חלוץ נורמלי. ומכבי תל אביב מראה למה היא נמצאת איפה שהיא נמצאת. לחטוף שלושה שערים ואחד חוקי למהדרי מהדרין שנפסל בשעה מקבוצה שלא כבשה 4 משחקים, ככה מסתבכים בתחתית. ואני שוקל ברצינות לעבור לראות משחקים של מכבי חיפה רק מול מכבי תל אביב, הם תמיד מוצאים אותנו ממשברים.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עד שאני זוכה לראות את השחקן האהוב עליי מכניס את הכדור לרשת (אגב הוא עשה זאת פעם אחת,
    זה היה גם מול מכבי ת"א בקריית אליעזר) פוסלים את השער בטענה לנבדל, שלא היה.

לא נורא, אם מסתכלים בסטטיסטיקות,
    מכבי חיפה לא הבקיעה ארבעה משחקים, אז אם בעונה השחורה הזו הצלחנו להבקיע שלושה שערים
    במשחק ובסוף לצאת עם נקודה, אין סיבה להיות עצובים, למרות שהובלנו ...

חרזי לטעמי היה השחקן המצטיין במגרש, רוח לחימה, 3 בישולים, פריצות באגף ימין, השתתפות בהתקפה ובהגנה, מקווה שהוא יציג אותה יכולת גם בעונה הבאה, בהחלט יש לו מה לתרום !

המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה, אבל כשיש 6 שערים במשחק (וחבל שכולם או לפחות רובם לא
    היו בצד הירוק) אז מי אנחנו שנבוא בטענות ?

8. roeiuzan Member

ה3:3 הזה מראה עד כמה צריך בדחיפות להגדיל את הליגה, שתי הקבוצות למעשה כבר סיימו את העונה ושיחקו משוחרר וזכינו לראות סוף סוף גולים.
    ריביירו, מה זה כל השטויות האלו בחתימה שלך? תוריד את זה, אתה ממש דפוק.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מכבי חיפה אמנם סיימה את העונה, עם כל הצער שבדבר,
    מכבי תל אביב ? ממש ממש לא.

אבל אני מצטרף לדבריך, הגדלת הליגה לטעמי תעשה רק טוב, אבל נראה לי שיש דיון מתאים לזה בפורום ליגה ישראלית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/08
  10. שגיא Guest

אם היו אומרים לי לפני המשחק שהתוצאה בסיום תהיה 3-3, הייתי מתקשה לקבל את זה. ולו רק לאור העובדה שקשה היה לי לראות את כל אחת מהקבוצות האלו (מכבי חיפה ומכבי תל אביב) מצליחות להביא את עצמן לעמדת כיבוש שלוש פעמים. בסופו של דבר התוצאה היא 3 לכל אך ורק לאור העובדה ששתי הקבוצות הללו (מכבי חיפה ומכבי תל אביב) מצליחות ממש בקלות להביא את הקבוצה היריבה, למצבי כיבוש קלים, ואם אפשר אז גם נותנים עזרה בדמות זינוק מאוחר או סגירה לקויה - לקויה זו לא מילה - אבל עדיף שאשתמש רק בזה. וזה מה שעצוב. פעם משחק בין שתי הקבוצות האלו (מכבי חיפה ומכבי תל אביב), היה יכול להיגמר 3-3 בגלל משחק התקפה שוטף וסוחף לעיני 20 אלף צופים. היום זה אך ורק בגלל מוגבלות הגנתית.

מי שירצה ללמד ילדים איך לעשות הגנה יכול להתחיל בלהציג להם את המשחק הזה ולהדגיש להם בבירור - כך בטוח לא עושים זאת. השער הראשון היה הבדיחה הראשונה בקומדיית הטעויות הערב. אפילו מסודי הופתע מהיותו כלכך לבד והצליח לכבוש את ה1-0. מכבי תל אביב, כאילו מצטערת על השער הקליל, רצתה להפוך את המשחק להוגן ונתנה מתנה משל עצמה. חרזי עם כדור טוב לתוך הרחבה, יבריץ החליט משום מה לחכות לכדור רחוק יותר מפנטאני, שגם לא התבלבל ונכנס עם הראש. 1-1. עוד לפני הסיום פנטאני קיבל עוד מתנה והגנת מכבי תל אביב כאילו לא למדה ושוב השאירה אותו לקבל כדור פשוט. יבריץ הפעם החליט לא לבייש את עצמו ונשאר בשער, תרתי משמע, כי גם לכדור שהגיע מהראש של פנטאני הוא לא זינק וספג את השני. מישהו היה צריך לאזן את העניין הזה, ובמכבי חיפה לא חסרו מתנדבים. כל חוליית ההגנה השאירה שוב את מסודי חופשי ומאושר, ומסודי שכבר התרגל לכך, נגח את השני. 2-2 בקומדיית הטעויות. בשביל הסטטיסטיקה אלון חרזי סגר שלושה בישולים ופנטאני שלושה שערים. שוב נגיחה, שוב בדד ברחבה, שוב יבריץ לא זז מהמשבצת שלו. מהצד השני גם כן היינו צריכים טעות שוער כדי להשלים את החגיגה. מלול קיבל כדור, נתן עם הפס (משמע - מסר) לעבר השער, יולזרי כאילו חלם, זינק מאוחר, נתן ליטוף שרק גרם לשער הזה להיראות יותר טוב, עם הקורה ופנימה. אה וכמובן בל נשכח את השער מנבדל, גם של מסודי וגם של פנטאני ואת השער שנפסל של גיטא. גם השופטים רצו להשתתף בקומדיה ועשו את שלהם.

עד כמה שאני יודע, קומדיה היא דבר מצחיק. הפעם זה היה עצוב.

* הכותב הינו אוהד כדורגל ממורמר.

11. Igi Member

איזה משחק עצוב בקריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    הגנות בשקל, כמעט כמו ה'פרשן' של ערוץ 10.

בסופו של דבר, טעות של השופט ושל יולזרי מונעת ממכבי ת"א מרחק של 3 נק' בלבד מהקו האדום. אוי למכבי חיפה אם ניר ייעדר ממשחק כלשהו בעונה הבאה ויצטרכו לבנות על יולזרי...

12. Giallorossi Member

ביסרה ודראגו יבריץ' אכזבו בגדול, מאז הגעתם של אסוס וביסרה לא זכור לי משחק כזה גרוע של ההגנה. שלושת השערים של חיפה נכבשו מאותו מהלך: חרזי מגביהה כדור מהאגף של מסיקה בלי שאף אחד מנסה להפריע לו, ואז פאנטיני נוגח בקלילות בין ביסרה למישאלוף/גזל, בעוד יבריץ' בוהה בשער כמו גולם. כמו שהמשתמש אלכנסדר אובארוב ציין, יבריץ' במשחקו החלש ביותר העונה. לו אפשר עוד לסלוח כי בסך הכל הוא הציל אותנו אינספור פעמים העונה. ביסרה כבר הוכיח העונה במספר משחקים שיש לו איכויות, אבל לצד המשחקים הטובים שלו יש הרבה תצוגות נפל (כמו היום). הוא לא שחקן שיתאים לקבוצה שרוצה לרוץ לצמרת, ובטח שהוא לא שווה את העלויות המוגזמות שקליארי דורשת עליו.

בשונה מהמשחק מול סכנין, הפעם המערך של שלושת הקשרים האחוריים של לוין נכשל בגדול- לא שלטנו במרכז המגרש אפילו למשך שנייה במהלך המחצית הראשונה. במחצית השנייה אסוס עשה עבודה טובה ונלחם כמו שהוא יודע, חילץ המון כדורים ועזר למכבי ביציאה להתקפות. רודי חדד עם עוד מחצית רעה, מישהו חייב לעבוד איתו כבר על קבלת ההחלטות במהלך התקפה, התקפה שיכלה להוביל ל3-4 נגמרה בעקבות ניסיון בעיטה טיפשי שלו במקום לשלוח את מסודי למצב של אחד על אחד עם השוער. מאוד משמח שהשער הראשון של דור מלול הגיע עכשיו בשלב הזה של העונה, כשער שהציל לנו נקודה לנתן לנו די הרבה אוויר לנשימה. אני מקווה שלווין ישלב אותו בהרכב במשחקים הבאים, או לפחות כמחליף. מסודי, שכבש את שני הראשונים, חייב להישאר בעונה הבאה (כשחקן לרוטציה) אם יקבל אזרחות. הוא שורף המון שטחים ונלחם, בשונה מלא מעט שחקנים בקבוצה.

חבל מאוד שלא הושג פה נצחון (אף על פי שסה"כ לא הגיע לנו בכלל), 3 נקודות היו מבטיחות רשמית את ההישארות והיו גורמות לכך שנמני ישולב בהרכב במשחק הבית האחרון של הקבוצה. עקב הפרש השערים העדיף של מכבי משאר הקבוצות שמתחתינו, ההפרש מהקו הוא 5.5 נק'. שבוע הבא אסור לאבד נקודות מול פ"ת בבית כדי לסיים את הסיפור המביך הזה סופית ורשמית.

מכבי מקום שלישי בליגה בהבקעת שערים, לא יאומן כמה שהליגה הזאת חלשה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כדורגל גדול זה לא היה, אבל שתי הקבוצות שיחקו פתוח. מכבי חיפה באה עם הגישה הזו ואילו על מכבי תל אביב היא נכפתה. השיפוט היה מזעזע לשני הכיוונים. אנשים לא עושים על זה רעש, רק משום שהופטים תמיד טורחים לאזן, אבל כן צריכה לקום צעקה.
    השער השלישי של מכבי תל אביב סימן למאמן הבא, רן בן שמעון, איזו חוליית התקפה צריכה לרוץ בשנה הבאה: אלן מסודי, רודי חדד, יוסי שבחון ודור מלול.

14. Emil Member

אני לא חושב שאי פעם ראיתי משחק כל כך משעמם שהצליח לנפק שישה שערים...באמת, פשוט השתעממתי מכל דקה...

נקודה למחשבה לניר לוין -
    חטפת שלושה שערים עם 7 שחקנים דפנסיביים בשדה. אולי הגיע הזמן להפסיק עם השטות הדבילית הזאת? ואם כבר החלטת לגמור את חדד, בין אם זה על הספסל ובין אם זה בהצבה טיפשית במגרש (יום אחד הוא יבין שרודי צריך לשחק באמצע מאחורי שבחון?), לפחות תן לדור מלול לשחק. כל פעם שהילד הזה על המגרש רואים שהוא פשוט אחד השחקנים הטובים במועדון, לא שזה אתגר מיוחד, אבל בכל זאת.
    לוין, לך כבר, בבקשה, לך.

ההגנה שלנו נתנה תצוגה אימפוטנטית להפליא, ויבריץ', כמו שאמרו לפני בצדק רב, כנראה במשחקו הגרוע ביותר העונה. מאלן מסודי מאד נהניתי היום, וכמעט כל משחק מחדש הוא מוכיח לי כמה טעיתי בכך שהתנגדתי להחתמתו בקבוצה.

וכפיים לאיציק זוהר, שהצליח לתהות מדוע כשרונו האדיר של ארז מסיקה טרם פרץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

15. Giallorossi Member

"לארז מסיקה יש כל מה שכדורגלן צריך"
    :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08