מחזור 30: באיירן ודורטמונד מחממות מנועים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏18/4/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בחיי, נירנברג כאלה כלומניקים. הדרבי שלהם בדרך לרדת ליגה, הקבוצה הכי חלשה בליגה, ועדיין היא מצליחה להפסיד לה במשחק דרבי ביתי. יש לציין שזה המפגש השלישי ברצף שנירנברג לא מנצחת, כשהמפגש הקודם הסתיים בתיקו 0:0, ולפני כן בעונה שעברה, הקבוצות נפגשו בגביע ופירת' ניצחה גם כן (היו מהומות ביציעים, למי שזוכר).

פרייבורג פספסה היום הזדמנות פז לתפוס את המקום הרביעי, דווקא מול יריבה שבעיניי היא הרבה יותר טובה ממנה, על אף ששתי התוצאות האחרונות של פרייבורג חולקות על דעתי. פרייבורג תגיע בעונה הבאה לאירופה בכל מקרה, וזה כבר הישג מצוין לקבוצה הזו. מעניין יהיה לראות איך היא תתחזק, והאם השאיפות שלה ישתנו, והן ירצו ללכת על גדול, ולהשיג את המקום הרביעי, כל זאת במידה והיא לא תשיג אותו העונה (על אף שהיא יכולה לשאוף גם לשמור עליו ולבסס את עצמה במפעלים האירופאיים).

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הייניקס פרש?
    מעניין שאפילו יופ לא שמע על זה.
    באיירן בחרו לא להאריך לו את החוזה. בזמנו זה היה נראה מהלך טוב, היום בדיעבד אחרי העונה המדהימה הזאתי (בשאיפה שתמשיך באירופה) קצת קשה לעקל שבאיירן בוחרת לסיים את הקשר.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא חושב שקשה לעכל את זה, אני חושב דווקא אחרת. אמנם יופ היינקס עשה כאן עונה מפלצתית שאישית לא ראיתי מאמן שמנצח על כזו תזמורת אי פעם בכל השנים שאני אוהד כדורגל, אבל באיירן לא מחפשת את הצלחת של הבונדסליגה וגם לא את הגביע הגרמני. יש לה מספיק כאלו בארון, והיא יודעת שהיא לא צריכה יותר מדי בשביל להשיג עוד כאלו. היא רוצה עוד גביעים אירופאיים. עוד הרבה. וגווארדיולה הוא אחד שיכול לספק לה את זה. היינקס? לא בטוח. גם את העונה הקרובה לא בטוח שהיינקס יסיים עם גביע אירופה לאלופות. אני מקווה בשבילו ובשביל באיירן שכן. אבל עם גווארדיולה אני באמת ובתמים מאמין שבאיירן תשיג לפחות שני גביעים אירופאיים בשנים הקרובות.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לא בטוח אבל זה לא משנה כי זו לא לגמרי הסיבה. לאחר שנתיים בקבוצה אני חושב שכבר ידעו שזה יהיה נכון לשנות כי כבר לא יהיה לאן להתרומם. העונה השלישית היא לרוב ירידה אצל קבוצות ורענון הוא דבר טוב. זו הייתה הזדמנות חד פעמית להביא מאמן כזה מחו"ל וניצלו את ההזדמנות הזאת בדיוק בזמן. זה לא מהלך רע זה בטוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/4/13
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מילים כדורבנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אותי מאוד מעניין כבר לדעת מה יהיה הסגל של באיירן בעונה הבאה וכמה כסף ייצא מקופת המועדון על רכש.. יש לי תחושה שזה דווקא לא הולך להיות יותר מדי כמו שמנסים לצייר בתקשורת עם שלל שמות והעברות מונפצות סטייל בייל, פלקאו, סוארז ושות'.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאמילים כדורבנות ולא כלום.
    למרות הדמיונית והרצונות של לירן, יש רק סיבה אחת למה פפ הגיע. היינקס הודיע להנהלה של באיירן חד משמעית שהוא רוצה לפרוש ולא להמשיך בעונה הבאה. מילים מפורשות שלו. לכן, אין ולא הייתה ברירה אחרת, אלא לחפש מאמן אחר. היות ולבדיה תפוס הלכו על הכיוון של פפ.

והסגל לא יהיה שונה בהרבה. בטח לא ל -11 הפותחים. קירשהוף בא לסגל הרחב וזה כבר ידוע. לא תראה מהפכה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/13
  7. OriRR Member

רוזנר - ראה את התגובה של nfcb.

אני דווקא חושב שבאיירן כן תביא שחקן מהשורה הראשונה(פלקאו או בייל אני חושב) בשביל להראות שחוץ ממאמן היא גם מביאה שחקנים עולמיים(לא שמה שיש היום בבאיירן זה שחקני ליגת העל אבל לצופה הישראלי השמות האלו הם שמות של שחקני כדורגל טובים ותו לא).
    מה שכן באיירן לא תצא למסע רכש מפוצץ עם 5-6 שחקנים חדשים. מהסיבה הברורה שלא צריך.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aaarofl:
    צחקתי בקול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ואת ה"מילים כדורבנות" ייחסתי לאולי הונס, כי על אף שאני יודע שהיינקס פורש מרצונו בתום העונה, גם מה שאולי אמר זה נכון, גם אם לא תקף בדיוק למצב של באיירן.
    ואם יביאו שחקן כדוגמת פלקאו או בייל, אתה באמת מאמין שבאיירן תסכים להוציא מעל 60 מיליון אירו על אחד מהם? לא מספיק חאבי מרטינז אחד?

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/13
  9. OriRR Member

אני חושב שבאיירן יוציאו את ה60 מיליון יורו על השחקן בעל השם העולמי הזה(משהו בסגנון שיובה צריכה רק שאצל באיירן לאו דווקא זה יהיה חלוץ)
    עצם הבאת פפ זו הצהרת כוונות של באיירן לפגוע במעמד הגדול שיש לשתי הספרדיות בעולם(לדוגמה ישראל) ובנוסף להבאת מאמן חדש בעל שם עולמי צריך גם שחקן ברמה כזאת.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא נכון נדב!

באיירן בחרה לא להאריך את החוזה. לא מזמן אגב דובר שהייניקס אולי יעבור לשאלקה לאחר שבאיירן שיחררה אותו.
    תפסיק להיות ביבי, לא מתאים לך.

וקח את לבדיה ותן את הייניקס בכל יום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

Nachdem Heynckes einer offiziellen Pressemitteilung des Klubs zufolge dem Bayern-Vorstand mitgeteilt hatte, dass er seinen auslaufenden Vertrag nicht mehr verlängern werde, wurde am 16. Januar 2013 die Verpflichtung von Josep „Pep“ Guardiola als sein Nachfolger bekannt gegeben.[18] Wenige Tage später wurde bekannt, dass Heynckes seine Arbeit bei den Münchnern gerne fortgesetzt hätte

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאין לי זמן וכוח, לירן. הייתי מוצא לך את כל הידיעות, עוד הרבה הרבה לפני שנסגר עם פפ שבהן היינקס מודיע שהוא מבקש לפרוש בסוף העונה.

12. Der Rotbart Member

על פני השטח נאמר שהיינקס החליט לפרוש (מכדורגל בכלל) ולכן חיפשו מאמן אחר אבל מה היה מתחת לפני השטח אנחנו לא יודעים. לדעתי הבאת גווארדיולה היתה מטרה שסומנה עוד לפני שהיתה תשובה ברורה מהיינקס (עם הגעתו של זאמר) ולמען האמת במבט רחב וכולל זה כיוון מצויין (למרות העונה החלומית). זה שהחלו להשמע קולות לאחרונה שאולי היינקס לא יפרוש מאימון דווקא מחזק את התחושה שהדברים מתחת לפני השטח יותר מורכבים, ואני מזכיר גם את חוסר הנחת שהוא הביע ממועד ההודעה על מינוי גווארדיולה.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אכן נסגר עם פפ עוד בטרם היינקס הודיע על הפרישה שלו הרי שהסיכום הזה הגיע, גם אם רק ברמה העקרונית, בקיץ מיד אחרי הודעתו של פפ על יציאה לחופש (בדיוק כמו שטענתי בזמנו). ואם זה אכן כך, הרי שזה נעשה הרבה הרבה לפני העונה החלומית של העונה הזו ולאחר האכזבות של העונה הקודמת.