מחזור 3 בסרייה א' :: Shout!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏11/9/15.

1. AS R Member

לא הבנתי למה פסלו את השער השני של קייבו. הפנדל היה הכשלה ברורה.

גם ככה זה לא משנה הרבה, כל תיקו ביתי של יובנטוס זה כמו הפסד. מדהים איך פתאום יובנטוס האימתנית של ארבע השנים האחרונות נראית כל כך שבירה ולא מפחידה, ועוד בבית שבו היא רגילה לנצח בקלות.
    בפייסבוק הטוקבקיסטים כבר רושמים תגובות מפגרות של AllegriOut ומקבלים עשרות לייקים. לא מבין איך אפשר כבר לשכוח את מה שהוא עשה בשנה שעברה.

2. Milanista3 Member

השער של קייבו חוקי, אבל חוץ מהפנדל שנשרק לזכות יובה (יובה קיבלה כבר הרבה פחות פנדלים מזה) הגיע לה לפחות עוד אחד.
    בסופו של דבר התיקו די משקף והייתי קונה את התוצאה לפני המשחק.

אני גם לא מבין מה הטענות לאלגרי?
    אנחנו רק במחזור שלישי אחרי שיובה איבדה 3 ברגים מרכזים שכנראה שאין להם תחליף כרגע.

יובה תחזור לנצח .

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הדרום יפנה לסארי את העורף מהר מאוד בקצב הזה, הסבלנות שם תהיה כמעט אפסית בקרוב. הקבוצה עדיין סופר חלשה מאחור ואמפולי? היינו צריכים לתת לסאפונרה הזדמנות טובה יותר, חבל שוויתרנו עליו מוקדם כל כך.

המשחק של סמפדוריה נדחה עקב מזג אוויר רעוע.

4. SerieA Il Capitano

אני לא ממהר לחרוץ את גורלו של סארי אבל בתור אחד שדיבר כל הקיץ על שיפור החלק האחורי הוא חוטף יותר מדי שערים.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הגול השני לא חוקי, אבל בכל מקרה שני הגולים נראים קלים מדי, במיוחד הגול הראשון. צריך לציין שסארי דחף על בלם ובסופו של דבר נתקע עם אלביול, שאלוהים יודע מה בניטז חשב לעצמו כשהביא אותו לנאפולי, אבל עדיין זה לא מצדיק את פתיחת העונה הדי חלשה הזאת של נאפולי. הסיבה היחידה שהיא עוברת בשקט היא יובנטוס שנראית יותר גרוע ומושכת יותר תשומת לב.

אני אוהב אבל פתיחות כאלו. אפשר ליחס את הפתיחה המפתיעה של העונה לעובדה שאינטר, מילאן, נאפולי ופיורנטינה החליפו מאמנים ולוקח זמן להתחבר, אבל אני אעדיף להאמין שהליגה מאוזנת ותהיה לנו עונה לא צפויה. אפשר גם לצרף את יובנטוס לרשימה מכיוון שהיא עברה מהפכה לא קטנה בהרכב.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

4 משחקים, 4 תיקו 2-2. מה הסיכוי?

7. Alta Tensione Member

ספונארה יהלום. כל נגיעה בכדור אלגנטית יותר מזאת שקדמה לה. אין באמת על מה להצטער כי הוא לא באמת היה פורץ בסביבה לחוצה ומבולגנת שלא מביאה לו רבע מהנוחות והשקט שיש לו באמפולי.

8. VAR Member

מסכים^
    הספונארה של אתמול זה הברטולאצ'י של היום. שחקן מוכשר שאם לא יקבל תנאים שיותאמו לו אישית, לא יצליח.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה בעצם אומר פה שלדעתך ברטולאצ'י יכשל במילאן? אני דווקא פחות מסכים לגביו אבל מאוד מסכים לגבי ספונארה. מזכיר את ג'ובינקו במידה מסוימת.

10. VAR Member

אני לא יודע אם ברטולאצ'י ייכשל או לא, מוקדם לקבוע מה מיכאילוביץ' מכין לנו העונה. אני אומר שהם אותו סוג של שחקן. בסיטואציה מותאמת אישית גם ספונארה יכול להצליח במילאן.

מה שאני כן יודע זה שבמילאן מנסים להביא כל שחקן שנתן עונה טובה מבלי לחשוב האם הסיטואציה במועדון טובה לו. שזה כבר שיפור, מקודם היינו פשוט מביאים שחקנים בינוניים בלי קשר לכלום.

11. SerieA Il Capitano

אינסינייה כל כך מוכשר, איזה שער, וואו.

ההגנה של נאפולי, מנגד... בשערים נכנעה לגאונות של סאפונרה, במיוחד בשער השני לעניות דעתי, אבל לא ראיתי את כל המשחק כך שאני לא יודע. קבוצה שסופגת שישה שערים בשלושה משחקים, היא בבעיה אם היא רוצה להתחרות על האליפות.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפעם האחרונה שאינטר ניצחה את כל 3 מחזורי הליגה הראשונים ברציפות הייתה ב-02/03, ובמחזור הרביעי היא פגשה את קייבו שניצחה 2-3 את לאציו במחזור השני והייתה עם 6 מ-9 במשחקים הראשונים. מוכן לקבל את אותו תסריט של העונה ההיא עם רומא כאלופה, העיקר לחזור לצ'מפיונס.

13. Milanista3 Member

נכון שאינטר לא מרשימה לכדי אליפות כרגע אבל למה התבוסתנות הזאת? אולי ציפיתי ליותר מידי מאוהד אינטר :D
    כרגע אינטר ראשונה והעונה עוד ארוכה מאוד , ואין קבוצה שנראית מעל הליגה כרגע.
    מותר לכם לפנטז על סקודטו.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם הייתם במצב שלנו היית אומר שאתה מפנטז על סקודטו?

15. Milanista3 Member

ברור,גם אם כרגע הקבוצה לא נראית ברמה לאליפות מועדונים כמו מילאן ואינטר תמיד חייבים לשאוף לסקודטו או לפחות למאבק עליו.העונה עוד ארוכה וכן יש ציפייה שהקבוצה תתחבר ( בטח אינטר שעשתה את המרקאטו הטוב באיטליה לדעתי) ותעלה רמה נוספת. מישהו בתחילת 2011/2012 חשב שיובנטוס תזכה בסקודטו? לא הרבה .
    עושה רושם שהסרייה א' העונה זו לא הסרייה א' של עונות קודמות, יובה אולי עדיין פייבוריטית אבל אין כרגע אף קבוצה שמראה עליונות על הליגה. ולפנטז לא עולה כסף.