מחזור 3 בסריה A:: ג'נואה מוליכה עם מאזן מושלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/9/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראניירי בהחלט שינה את סגנון המשחק של רומא. מאז 1998 לא ראיתי תצוגה כל כך מבישה. אני לא יודע מה היה יותר מגוחך, בחירת השחקנים והחילופים או הדרישה שלו לשחק דרך האגפים אחרי שפתח עם 4 קשרים מרכזיים ושלושה בלמים.
    ראניירי העדיף את קאסטי שנמצא בכושר נוראי מתחילת העונה על חשבון ריסה. קאסטי היה מחריד, ריסה שידרג את המשחק בשני צידי המגרש וגם כבש את שער הניצחון. בצד השני בורדיסו פתח על חשבון מוטה, ואני דיי משוכנע שהוא לא עבר את החצי אפילו פעם אחת!
    דה רוסי ובריגי היו צמודים לרחבת ה16, פרוטה וטאדיי שהיו אמורים לפתוח אפשרויות באגפים התרוצצו כמו תרנגולים חסרי ראשים במרכז המגרש. פיזארו היה אמור לספק לטוטי כדורים שיחק קרוב מדיי לשער של סיינה, נסגר חזק על ידי ההגנה ואפילו הבריחה שלו לאגפים לא הועילה והשאירה את טוטי בודד ואילץ אותו לחזור לאחור כדי לקבל את הכדור, להתחיל התקפה ואז להזכר שאין לו עם מי לשחק.
    המערך האולטרא הגנתי של ראניירי היה מבייש גם קבוצת תחתית מסריה בי. ההרכב נראה כמו בדיחת 1 באפריל של גול קום, מוטה, ריסה, מנז, גוברטי, ווצ'יניץ', באפטיסטה, כולם נשארו על הספסל כשהמחליפים שלהם היו פשוט גרועים. הכניסה של ווצ'יניץ' שינתה לגמרי את המשחק אך נשאלת השאלה איך הוא לא פתח בהרכב? ולמה הוא החליף את באפטיסטה (שהיה הכי פחות גרוע מבין הקשרים) שבעצמו נכנס בתור מחליף? איך יכול להיות שהשחקן הכי טוב של רומא מתחילת העונה לא מקבל אפילו דקה אחת? איך אפשר להכניס שחקן הגנה במקום שחקן הגנה כאשר הקבוצה נמצאת בפיגור?
    נראה שראניירי מזמן לא עודד את הקבוצה מהקורבה סוד או שבילה יותר מדיי זמן על הספסל של יובנטוס. ברומא דבר כזה לא מתקבל על הדעת ולאף אחד לא אכפת שהשגנו היום 3 נקודות!

אוף טופיק :
    האוהדים של סיינה לא ראוים לסריה א'
    http://www.youtube.com/watch?v=f0ObZyObPAI...player_embedded

2. TopTopaz Member

3. cazzo Il Capocuoco

טאליאונטו חרא של שופט, לא פלא, איכשהו הוא יצא מקאלצ'ופולי נקי, שם המשפחה שלו זה "עושה רוחות". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אבל מי שעושה רושם של מפסידן זה דונאדוני, אם נאפולי לא יתחילו גם לעשות נקודות בחוץ הם אבודים ודונאדוני יכול לחזור הביתה לברגמו ולשוב לפולנטה של אמא שלו. הוא אפילו אתמול בראיון אמר, "אנחנו חוזרים לנאפולי עם הראש למטה היינו ביתרון עם שחקן יותר והפסדנו 4-1. נראה לי שזה יותר אשמתי מאשר אשמת השופט. אם בסאן פאולו לא מנצחים משחקים הבאים ובטח שלא מנצחים בסן סירו את אינטר, אפשר להגיד שדונאדוני כבר מובטל. נאפולי זה יותר מדי בשבילו לפי דעתי.

ג'נואה - מאוד מוקדם להגיד איך העונה תסתיים, אך הפרטנופיים לא היו מכשולת רצינית, אני מחכה למשחקים שבהם גאספריני יצטרך לשבור ת'ראש איך הוא מוציא נקודות מאינטר או מיובנטוס, בטח שגם ממילאן, פיורנטינה ולאציו. הגריפוני לא יהיו אלופי איטליה כמו שהרבה מתרשמים מהם בעיתונות ומנפחים יותר מדי, אך אני מאוד מקווה שבאירופה הם יצליחו יותר מהמצופה.

מילאן - עדיף לא לדבר, אני רק מקווה שללאונרדו יש מספיק ביצים כדי לספסל את פו הדוב. אם נוציא ניצחון בולודרום של מארסיי, 3 נקודות זה יהיה ממש נס. בורדו אומנם ניצחה, אך יובנטוס פייבוריטית, אבל כרגע מארסיי מרשימה יותר בליגה הצרפתית מאשר העונות האחרונות שהיו יחסית מאכזבות, אני חושב איך יוצאים מזה בשקט ולא מצליח למצוא פתרון... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

4. Jose Mourinho Member

זה הכי היה משחק שטעות שיפוט הכריעה אותו!
    למי אכפת אם לאציו נאיבית או שאין לה סקורר, התכולים היו צריכים לרדת למחצית ביתרון 0-1 שהיה משנה את כל המשחק, לגרוטלייה פשוט חלף על פני קרוז וזרק את עצמו בכוונה ולא היה לזה קשר לשער המצויין של מאורי.
    צוות השיפוט הליצני גם המשיך למנוע מלאציו מצבים טובים במחצית השנייה עם שריקות הזויות, לא שריקות שהכריעו את המשחק אבל פסילת השער בהחלט כן.

חוץ מזה, אחרי ההתבכיינות של אוהדי יובה ומילאן על זה שאינטר קיבלה פנדל שלא היה מול בארי במחזור הראשון(וזה עוד כאשר אינטר לא קיבלה פנדל שכנראה כן הגיע לה קודם לכן), אני חושב שיש לי את כל הלגיטימציה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/09
  5. 亚历山大帕托 Member

איך אני אוהב כשאוהדי אינטר חושבים שבכל שריקה לא נכונה לטובת מילאן או יובה המצב משתווה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx.

6. cazzo Il Capocuoco

מוריניו הזה: "תראה את העיניים שלי, אני לא ישן בלילה בגלל יובנטוס, ראיתי את המשחק עד הגול של מאורי וידעתי שזה יגמר ככה". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. Jose Mourinho Member

ממש לא, עם כל השחיתויות המכוונות של יובה ומילאן לאורך השנים אינטר אפילו לא קרובה להשתוות אליהן.

מה שכן, העונה המצב השתווה ועוד איך.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

זלאטן יקירי, המקרה הזה היה מאד גבולי, אין צורך להזכיר כמה נהנתם מטעויות שופטים בעונה שעברה, אספתם לפחות 12 נק' עם "העזרה" הנדיבה מצידם של השופטים הפחדנים. אחרי שיש מקרה גבולי אחד אתה בא ומתבכיין. אני לא זוכר אותך מגיע לדיונים בעונה שעברה ומצטער על כל הפנדלים, שערים מנבדל, שערים של אדריאנו בדרבי עם היד שלא הגיעו לכם.

תירגע.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/09
  9. Jose Mourinho Member

יובנטיני ידידי, המקרה לא היה גבולי, אלא החלטה חד-משמעית שהייתה צריכה להישרק ולא נשרקה. אתה יכול להגיד גבולי עד מחר אבל כמו שלא הגיע לאינטר פנדל מול בארי בשער של אטו, כך לאציו הייתה צריכה להוביל 0-1 במחצית נגד יובנטוס.

בוא ותיתן לי את 12 הנק' שאספנו בעונה שעברה בעזרת שופטים(בדיון של אינטר) במקום לזרוק מספרים לאוויר. אין לי על מה להצטער כמו שגם לכם אין מה להצטער על זה שנהניתם מטעות שיפוט לטובתכם. היו מקרים שאינטר נהתה מטעויות שיפוט אשתקד, אבל זה נכון גם לגבי יובנטוס.

וד"א, השער של אדריאנו חוקי ע"פ קולינה, מכיוון שזו לא הייתה נגיעת יד מכוונת.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

בכלל לא נגיעת יד מכוונת, הוא בסה''כ הוריד לעצמו את הכדור עם היד, עם כל הכבוד לקולינה. אני לא זורק מספרים לאוויר, אולי הגזמתי עם ה-12 אך 9-10 זה בטוח. אני לא זוכר מקרים ספציפים אך אני זוכר מספר פנדלים שלא היו ונבראו שבסוף התבררו כשערי ניצחון, גם מנבדלים ברורים כבשתם מספר פעמים בעונה שעברה, ובסוף זה הצטבר להרבה נקודות.

http://www.youtube.com/watch?v=1vWxIvSQmFE&translated=1

תראה ב-1:08 ותגיד לי שקרוז לא הפיל את לגרוטלייה... בכל מקרה, זה מאד גבולי. כמו שישנם נבדלים מאד גבולים ונותנים את היתרון, כנראה שפה השופט חשב שהייתה עבירה על לגרוטלייה, ושרק. אין טעם להתווכח על כך, מכיוון שהמשחק הסתיים, וגם אם השער היה נכבש, יובה ניצחה 2-0. ולא 1-0. ככה ששלושת הנקודות בסופו של דבר הגיעו לנו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/09
  11. Jose Mourinho Member

קרוז לא דחף את לגרוטלייה, ואני יכול לראות את זה באיכות הרבה יותר טובה באתר של ספורט 1ו2 מאשר באיכות הגרועה שהבאת פה. לגרוטלייה הפיל את עצמו.

ואוי נו באמת - "ללאציו נפסל שער אחד, אנחנו הבקענו שניים לאחר מכן ולכן השער שנפסל לא היה משנה" - טיעון לא רציני ולא שווה התייחסות, אין לדעת לאן המשחק היה הולך אם לאציו הייתה ביתרון ואיך יובנטוס הייתה מגיבה כאשר היא בפיגור, בדיוק כמו שאין לדעת אם בארי הייתה כובשת שער אם אינטר לא הייתה מקבלת פנדל.

כן, אין טעם להתווכח עכשיו, רק שאם אינטר תהנה מטעות שיפוט בעתיד, יהיה לי מה להביא כנגד. ועד שתביא הוכחות לכל הנקודות האלה שאתה אומר שאינטר קיבלה במתנה אשתקד, מה שאתה עושה זה סתם לזרוק מספרים.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המחלה של נאפולי מאז שהיא חזרה לסריה A היא משחקי החוץ, אפשר להשוות עונה לעונה ולראות שמדובר באחת מקבוצות החוץ החלשות ביותר בליגה גם אחרי נמושות של ממש. זה כאילו שיש להם תסביך מסוים שמעניין יהיה לראות מי יוציא אותם מזה. דונאדוני? עוד שניים-שלושה משחקים כאלה והוא מפוטר.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

טיעון לא רציני, אך זה אותו הטיעון של "השופטים כל הזמן לטובתה של יובה". אינטר נהנתה הרבה יותר בעונה שעברה מטעויות שיפוט מאשר יובה, ורוב הדיונים על השופטים הגרועים באיטליה נבעו עקב כל אותן טענות כל כך שאינטר מקבלת כל הזמן מתנות. העבירה על לגרוטלייה הייתה גבולית וכאן מסתיים הוויכוח הטיפשי הזה.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בעצם אומר שבגלל שב4 השנים האחרונות לא יצא לך להתבכיין כמו שאתה רגיל אז עכשיו הגיע הזמן ואתה רוצה גם להתבכיין? שיהיה לך לבריאות.

בחיי..אם אתה יכול לפרסם את הצ'ק שיובה שלחו לשופט לפני המשחק אתה מוזמן.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה הקטע של ההתחשבנויות. איך הקאלצ'ופולי אמור לתת לגיטימציה לטעויות של השופטים לטובת אינטר שהיו בעונה שעבר למשל? איך אותן טעויות אמורות לתת לגיטימציה לזה שאתמול השער של לאציו נפסל שלא בצדק? תבדקו כל מקרה לגופו וזהו.

אתם יודעים מה הכי יפה בכל הסיפור הזה של ג'נואה? הקבוצה פתחה אתמול את המשחק עם 9 איטלקים בהרכב.