מחזור 3 בסריה A:: ג'נואה מוליכה עם מאזן מושלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/9/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בסופו של דבר פאלרמו מוציאה נקודה בבית שלה מול בארי, בהתחשב בסיפור שסיפרת על מה שהתרחש במגרש עצמו אז אפשר להקל בזנגה. אני דווקא בעד פאלרמו העונה כי יש להם כמה שחקנים שאם הם יתלכדו לקבוצה טובה אפשר לצפות להרבה ובכל אופן קייאר חייב לנחות במילאן, חייב.

אולי אם קאסנו ישפיל את יובנטוס אז ליפי יחליט להזמין אותו?

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

על אחת כמה וכמה הוא לא יזמין אותו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

בסה''כ מחזור די יבש, עם די-נטאלה אחד ענק. כבר 6 שערים בשלושה משחקים, הפציעה כבר מאחוריו.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה בנוגע למשחק שלנו היום:

ניצחנו בצדק זה קודם כל. המחצית הראשונה שלנו פרט לפתיחה היתה מאוד חלשה ושוב הוכח שהעובדה שלאינטר אין יצירתיות בקישור מונע ממנה לפתח משחק מהיר, עם נגיעות קלות ופריצת מערך סגור שקבוצות כמו פארמה ובארי באות ועושות בסאן סירו.

שער נהדר לאטו, אני מבסוט גם מזה שמיליטו כבש, בסך הכל אני לא מצפה משניהם שיפציצו בכמויות בטח לא כרגע, אלא יש לתת להם עוד חודשיים-שלוש שייכנסו לעניינים ואז אני מקווה שעם היכולת תגענה גם השערים.

4. cazzo Il Capocuoco

http://www.solonapoli.com/news/news_foto/nap-gen0.Xxx

האם ג'נואה תמשיך ברגע החיובי שלה ותהפוך אותו להרגל או שאלו רק המשחקים הטובים והראשונים של העונה, ואז יבואו המשחקים הבאמת קשים נגד הקבוצות החזקות יותר בסריה ונגד היריבות הקשות שקיבלה באירופה, בין השאר אחרי אודנסה שגם הדיחה לא בקלות רבה. במשחק הראשון של העונה הגריפוני ניצחו במשחק די משוגע את רומא שעוד הייתה של לוצ'אנו ספאלטי, סאפאטר הספרדי התגלה כרכש חכם עם משחק נהדר ובעיטה חופשית מכריעה, ונגד אטאלנטה במשחק החוץ הראשון של העונה באיטליה, הקבוצה די התקשה אך לבסוף גם לא ספגה שער אחד עקב הופעה טובה מאוד של מארקו אמליה השוער החדש. את השער המכריע בברגאמו כבש אמיליאנו מורטי, אחד ממעטי האיטלקים שמצליחים מחוץ למולדת שחזר מואלנסיה שיפגוש בקרוב בליגת אירופה.
    הפעם הגריפוני חוזרים הביתה, והם ישחקו מול נאפולי, אותה נאפולי שאיתה חגגו עלייה לסריה אה לא לפני הרבה שנים, באותו משחק מורט עצבים שלבסוף הביא את צמד הקבוצות בחזרה לליגה הבכירה אחרי הרבה זמן. גאספריני שלא ממש מרוצה מפגרת הנבחרות אומר לפני המשחק: "יש לנו לפחות חדשות טובות בנוגע לבוקטי ופאלאדינו הפצועים, הם מתחילים לרוץ ולהתאמן אך לצערי לא יהיו במשחק נגד נאפולי, שהוא מבחן מאוד חשוב לגבי הגדילה שלנו. חארג'ה, פלוקארי וקרספו גם הם מחלימים מאוד יפה ואני מרוצה בינתיים ולראשונה אשתמש ברוב הסגל של הקבוצה לקראת המשחק, ככה שכולם יכולים להיות בהרכב". לפי העיתונים המקומיים של מחוז ליגוריה, חארג'ה, פלוקארי וקרספו יהיו על הספסל ביחד מודסטו, טומוביץ' ומסטו. יוריץ' ויאנקוביץ' הם פצועים לכן הם מצטרפים לרשימה של בוקטי ופאלאדינו. לכן שההרכב משתנה אך המערך של 3-4-3 לא ממש.

http://www.legioneelfica.com/images/2006-07/Foto%20Promozione%20Genoa%20rimpicciolite/Genoa%20Napoli%20-%20La%20Nord%201.Xxx
    היציע הצפוני של מאראסי באותו משחק נגד נאפולי לפני שנתיים, המשחק האחרון בסריה בי.

הרכב משוער: אמליה; פאפאסטאפולוס, מורטי, ביאבה; רוסי, מילאנטו, סאפאטר, קרישיטו; פאלאסיו, פיגרואה, סקולי.

בניגוד לג'נואה, נאפולי באמת נמצאת בבעיה. המאמן רוברטו דונאדוני ממש מבואס מהשחקנים הדרום אמריקאים שלו ולא חזרו במהרה אחרי משחקיהם במוקדמות המונדיאל. חואן קאמילו סונייגה הקולומביאני הגיע רק בשבת בערב לנאפולי, וחסוס דאטולו מקבל עוד מכה אחרי צמד ההפסדים של ארגנטינה, הבחור איבד את הדרכון שלו ולכן הגיע ממש ביום המשחק נגד הגריפוני של ליגוריה, והצוות המקצועי החליט שלא להזמין את צמד השחקנים. דונאדוני דיבר: "אני לא רוצה להסתכל על הקבוצה המצויינת של גאספריני, אנחנו צריך להיות עסוקים בעצמנו ולנסות להשיג את הנקודות האלה בג'נובה. אני מצפה הרבה מהשחקנים של נאפולי וכן, זהו יכול להיות מפגש מאוד חשוב לקראת הקרב על המקומות במפעלים האירופאים לעונה הבאה. אני מצפה הרבה מהקבוצה למרות ההפסד נגד פאלרמו אני מרוצה מדקות משחק טובות, ככה שאני מקווה לחזור לנאפולי עם נקודות. אני הייתי מאמן של ג'נואה אך עברתי חוויה מאוד קשה שם, בכל מקרה היא גרמה לי ללמוד ולהתבגר." אומנם דאטולו וסונייגה לא פצועים, הם לא הוזמנו, כמו גם האורוגוואי ניקולאס אמודיו שפצוע ובאמת יש לו סיבה טובה לא לשחק. אך אלו החסרים היחידים, ונאפולי תמשיך לשחק במערך ה3-5-2 שלה להרבה זמן, אם לא יקרה משהו...

הרכב משוער: דה סאנקטיס; קאמפאניארו, קאנאבארו, קונטיני; מאג'ו, גארגאנו, צ'יגאריני, האמשיק, ארוניקה; אינאסיו פיה וקוואליארלה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/09
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שהסתיים המשחק בין פאלרמו ובארי, וולטר זנגה התעלף על הקווים. הפרמדיקים מהאמבולנס רצו אליו ונתנו לו עירוי - הוא הצליח לקום וכרגע הוא בסדר. הוא צפוי לכנס מחר בבוקר מסיבת עיתונאים, כנראה כדי לתת אישור לכך שהוא בסדר גמור. הרופאים טוענים שבסה"כ הייתה לו ירידה רגעית קיצונית בלחץ הדם.

אפשר להבין אותו. אם מאפיונר מטורף מפאלרמו היה הבוס שלי, גם אני הייתי מתעלף אחרי תוצאה לא טובה.

6. cazzo Il Capocuoco

זאמפריני הזה סתם חקלאי חכמולוג מפריולי, עושה את עצמו...

7. Joel Gion Member

לא מבין את האדום הזה. לפי מה שראיתי קרישיטו לא היה אחרון בדרך לשער, וגם אם כן, הפאול היה רחוק מאוד מהשער ולא מנע את ההתקדמות הישירה של מאג'יו לעבר הרחבה. או שזה בכלל על ה"ופאנקולו" המסכן שמימו סינן? לא מבין את ההחלטה הזאת, חבל מאוד שכמו בעונה שעברה רמת השיפוט ממשיכה להיות נמוכה.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שופט - זה יצור הזוי שנחת מאלוהים יודע איפה כדי לבלגן את המשחק. שני אדומים שלא קשורים לכלום. הראשון על סינון מילים של קרישיטו (טוטי הערס יכול לצרוח וופאנקולו בפרצוף של השופט ולא לקבל אפילו צהוב, קרישיטו מתלונן על החלטה של השופט והוא מורחק ישירות), והשני לקמפניארו בפנדל שלא היה ולא נברא. אם כבר, סקולי היה זה שעשה עבירה.

התוצאה? 2 אדומים ופנדל שלא קיימים במשחק שנשפט ע"י שופט נורמלי.

בסה"כ משחק טוב. מן הסתם שעם הקטעים של השופט יש לנו משחק רותח מבחינת אווירה. גם ביציעים וגם על המגרש.

דבר אחרון:
    האמשיק מפלצת. אבל אני מניח שאתם כבר יודעים את זה...

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

איזה שופט הזוי, דודו של קנטלחו כנראה... 2 אדומים משום מקום, חבל לי על קרישיטו. האמשיק באמת ענק, לדעתי העונה האחרונה שלו בנאפולי, השחקן הזה חייב להיות בקבוצה ששואפת לתארים ולא קבוצה שתנסה להעפיל לליגה האירופית.

10. Joel Gion Member

מי אמר שקרישיטו לא משחק? מהעמדה השמאלית של היובנטיני, מסטו בפריצה ובעיטה שמזכירה לי מאוד את מימו מעלה את המראסי ל2-1. שער ענק, והבישול דרך אגב של לא פחות מאמליה.
    בינתיים קרספו נכנס במקום פלוקארי, ובנאפולי חילוף כפול - צ'יגאריני ופיה בחוץ, גרגאנו ולאבצי בפנים.

משחקי יום ראשון בערב שג'נואה מארחת ממשיכים להיות פיאסקו אחד ענק ומהנה, ולחשוב שיש לי עוד יותר מחצי שעה מהתענוג הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/09
  11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ג'נואה פשוט קבוצה מצוינת, גאספריני הכין אותה בצורה פשוט מצוינת, לדעתי תילחם על המקום הרביעי. סגל מצוין ומאוזן, בראבו ג'נואה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה קצת משקרת, בעיקר בזכות השופט החייזר שהחליט לבקר בכדור-הארץ. ג'נואה בסופו של דבר קבוצה יעילה מאוד עם התקפה נהדרת והיא מפתיעה אותי לטובה. חשבתי שהרכש המפוזר יפגע בה, אבל הם מפתיעים אותי כל פעם מחדש. אני אגדיל ואומר שנכון להיום, הגריפוני מודרכים על-ידי המאמן הטוב בליגה. פשוט ככה. גאספריני גורם לקבוצה שלו להראות כאילו היא מתאמנת 12 ימים בשבוע. אולי לא השנה, אבל לכו תדעו - יכול להיות שתוך כמה שנים פרציוזי יהפוך למאנטובאני החדש.

נאפולי... הקבוצה הזאת צריכה משהו. לא יודע בדיוק מה, אבל הם צריכים משהו והרבה מזה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי מחזור 8 אני הולך להינות ממשחק ענק בפראריס...

14. עודד (אוהד הצלחות) Member

כששומעים את הסיפורים על רונאלדיניו זה עוד קשה לעכל איזה אפס הוא, אבל אחרי שראיתי במו עיניי כשישבתי בסאן סירו בדרבי אני פשוט שונא אותו.בחימום, הרבה לפני שהשידור התחיל, כל השחקנים עשו ריצות בערך מקו הרחבה לקו החצי. רק האפס הזה האט אחרי משהו כמו עשרה מטר ואחרי עוד כמה מטרים פשוט עצר! כשכל שאר השחקנים ממשיכים לרוץ בצורה מסודרת ומנסים לא להסתכל עליו. אחד השחקנים (לא זוכר מי) עבר לרוץ לידו, אולי לנסות למשוך אותו. זה לא עבד. כשאני כעסתי וצעקתי, אנדריי (אג'נט אורנג') שישב שם גם טען ברצינות שהוא "שומר כוחות למשחק".

15. Joel Gion Member

בקצב הזה בשנה הבאה יהיה צריך להעביר את מילאן ורומא לדיון קבוצות הבטן ולהתחיל לדבר על ג'נואה כקבוצת ליגת אלופות לגיטימית. איזו קבוצה, איזה מאמן, איזה קהל. מדהים!

את המשחק התחלתי כנייטרלי, אבל איכשהו מצאתי את עצמי מקלל את טאלייבנטו אחרי ההרחקה של קרישיטו, ובעיקר צורח אחרי הגול של קרספו. לא יודע, יכול להיות בגלל שזה קרספו, אחד מהשחקנים-שלא-היו-אף-פעם-ביובה האהובים עליי, אבל לדעתי זה יותר בגלל שהקבוצה הזאת פשוט נכנסה לי ללב. מבחינתי זה כבר הרבה מעבר לעוד סיפור יפה על אימפריית העבר שהשתקמה וחזרה למקומה הטבעי, אלא חיבה אמיתית והנאה טהורה מסגנון המשחק של הקבוצה. המחצית השנייה הייתה מדהימה, הרבה בזכות טאלייבנטו חסר המושג שפשוט רצח את נאפולי, אבל גם לפניה - היה נפלא לראות את החבורה של גאספריני לא מתייאשת ולא נרגעת אחרי ההרחקה של קרישיטו. למרות השליטה של נאפולי והיותה הקבוצה הטובה יותר במחצית הראשונה, לא היה ספק שלג'נואה יש עוד מה להציע במשחק הזה.
    במחצית השנייה היוצרות התהפכו, הכניסה של פלאסיו גרמה להמון אי סדר במשחק ההגנה של נאפולי, ולמרות משחק לא ענק, הגריפוני ניצלו את זה עד תום עם השערים של קרספו וחארג'ה (מפנדל, שבדיוק כמו הראשון, לא היה צריך להשרק).

מילה על נאפולי - היה עצוב לראות את ההתפרקות שלה במחצית השנייה. שוב, הרבה מזה בגלל השיפוט האיום אבל לי נראה שמדובר בבעייה הרבה יותר רצינית שמלווה אותה עוד מהעונה שעברה, וזהו סף השבירה הנמוך מאוד שלה, במיוחד במשחקי החוץ הבעייתיים. בסן פאולו אין לי ספק שלא היינו רואים מחצית כל כך בזיונית, לא משנה מי הייתה היריבה. האמסיק היה אדיר, גם קואליירלה (בעיקר במחצית הראשונה) ומאג'יו הרשימו, אבל כקבוצה המחצית השנייה הייתה כנראה אחת מהחלשות שלה בשנים האחרונות.

גאספריני ממשיך לצבור מניות כאחד ממאמני העתיד של איטליה, דונאדוני מצידו עדיין מתקשה לאחד ולגבש את הסגל הנוצץ והיקר שלו. דרך אגב, מאז שעלו שתיהן לליגה הבכירה בסיום עונת 2006/07, ג'נואה ניצחה בכל חמשת המפגשים הישירים מול נאפולי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/09