מחזור 3 בסריה A:: ג'נואה מוליכה עם מאזן מושלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/9/09.

1. 亚历山大帕托 Member

נו, באמת! ברור שאתה תקבל שינוי כשאתה מתחיל עם קישור שכולל את פלאמיני, אמברוזיני וסיידורף. איך זה משנה את העובדה שהוא משחק כמו שחקן גמור כבר שנתיים ולא תורם מאומה? אגב, גם אתמול הוא לא עשה משהו מיוחד, רק הראה ניצוצות של שחקן שיכול לעשות משהו. עד מתי אמברוזיני? עד מתי פירלו? עד מתי רונאלדיניו? איך יוצאים מה-clusterfuck הזה? אני לא יודע מה יותר קשה, לגרום להם לשחק טוב או להיפטר מהם.

הונטלאאר צריך זמן וקשרים טובים. עזוב צריך, מגיע לו.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצוצות האלה זה כבר יותר ממה שרונאלדיניו מסוגל לעשות מול הגנה סבירה. איך אתה היית פותח נגד בולוניה (עזוב עכשיו את המשחק נגד הצרפתים)?

מגיע להונטלאאר? מה אני אמור להבין מזה, שפיתחת איזשהו מצפון?

דרך אגב, אם כבר אני מזכיר את ההגנה של ליבורנו - מגיע להם מחמאות. לא יודע אם רוסו אחראי על זה או רואוטולו, אבל הם עמדו נהדר. איזה הבדל עצום בינם לבין סיינה. למרות שיש מצב שזה פשוט בגלל ההבדל בין אנטוניו קאנדרבה לפול קודראה.

דברים מעניינים שצריך לשים לב אליהם במשחקים שיתחילו בעוד 3 וחצי שעות:
    *רומא וראניירי - מול אותה סיינה חלשה, כל דבר פחות מניצחון ואפשר לשלוח את כל הכבאים שבמחוז לאציו הישר לטריגוריה.
    *ג'יג'י דלנרי יוצא למשחק חוץ מול קבוצתו הקודמת. מבין ארבעת המושלמות, לאציו כבר נפלה. סמפדוריה גם? אטאלנטה עדיין בלי נקודות וזה נראה לי כמו זמן טוב בשבילם לפתוח סוף סוף את העונה.
    *אם פארמה רוצה להוציא משהו בסאן-סירו, פאלוסקי יהיה חייב להיות סופר ממוקד. יש לו מיקום מעולה והוא מצליח להגיע להמון מצבים בכל משחק, אבל הוא חתיכת מחמיצן. לא יהיה לזה מקום נגד אינטר.

3. 亚历山大帕托 Member

פלאמיני פירלו אבאטה
    ---- רונאלדיניו ----

לא הולך? זרוק את סיידורף במקום פירלו/דיניו ותקווה לטוב.

לא מגיע לשחקן שישפטו אותו על סמך שעה של משחק בה הקבוצה לא מייצרת עבורו כלום.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחקים הבאים פירלו חייב להחליף את רונאלדיניו כקרוורטיסטה כי מה עדיף שחקן איטי או שחקן שלא זז בכלל? הבעיה שכזה דבר לא יקרה כי רונאלדיניו הוא הבייבי של ברלוסקוני וזה יהיה ממש דפוק להושיב על הספסל שחקן בעל משכורת של שמונה מיליון. ממה שראיתי אתמול אבאטה היה מעולה עם הרמות מדויקות למרות שכמה פעמים אודו הרס כמה הרמות מהאגף הימני. הונטלאאר לא הבריק אתמול אבל אני בטוח שבסוף הוא יתאקלם.
    רק לראות את יובנטוס משחקת ואת אינטר שלצערי תוך זמן קצר תעקוף אותנו בספר הסקודטואים ולקנאות.

5. milanezi22 Member

לצערי לאונרדו לא מביא איתו שום שינוי מהגישה של אנצ'לוטי.
    גם כשגאטוזו לא נמצא, לא משנה אם זו ליבורנו או קבוצת דרג ג' אחרת, תמיד נראה קשר אחורי במקום לעלות עם שחקנים שיודעים לייצר/לרוץ.

מי היה מת בדיוק אם במקום גאטוזו היה עולה פלאמיני, ושאר הקשרים היו פירלו/גאושו/סיידורף או אבאטה? האם היינו חוטפים תבוסה? או יושבים בבונקר? נעקצים במתפרצות? (היו לליבורנו לא מעט מצבים גם עם אמברו על המגרש).

גם כשמנסים להנות מהכדורגל אי אפשר, הרי רובינו ידענו שכך זה ייראה אבל עדיין לא קל לראות את זה במציאות שבוע אחרי שבוע.

לא יודע אם יש קשר, אבל חלק מהחולשה של שחקני האגף נובעת מהאיטיות של הקישור.
    במקום להעביר כדורים מהירים לוינגרים, הכל מתנהל בעמידה או בריצה קלה.
    לא בטוח שסמואל אטו או כל חלוץ אחר היה מתנהל טוב יותר בנסיבות שיש העונה.

ייתרה מכך, גם שחקנים שאמורים להיות טובים, הבטחון שלהם יורד. אין דוגמא טובה משל קאקא, החטיא מול השוער בשנתיים האחרונות, לא היה לו למי למסור, וכעת בריאל הוא מתחיל להראות סימני חזרה.
    גורקוף בבורדו, ואפילו אלאדינו בפיורנטינה.
    אם פעם מילאן היתה משחררת שחקנים בגלל שהם פלופים גמורים, היום הגענו למצב שהשקיעה מתחילה דווקא במדי הרוסונרי.
    יותר נורות אדומות מזה אי אפשר לבקש.
    הפרצופים של גליאני בסטאדיו ארמדנו אומנם מראים על איכפתיות, ועל המתח בו האיש נמצא, אבל מה עם איזה אסימון?

עם יד על הלב, עד שלא יפרקו את הבאנקרייה הזאת, קשה לי להאמין שנצליח לצאת מהמצב.
    וכדי להעיף אותם צריך לוותר על כמה עשרות מיליונים של חוזים. רק העונה נוספו לרשימת הפשעים חוזים משודרגים לאמברוזיני,גאושו,פירלו,פאבאלי.
    3 הראשונים יהיו תקועים במילאן עד 2012 כשכבר היום הם לא מראים יותר מדי.
    גם הסיכוי שצ'לסי יצילו אותנו נמוג אחרי העונש שהם ספגו מFIFA

6. JR-Riquelme Member

קולארוב הזה שחקן אדיר... איזה פריצות יש לו, שליטה בכדור שלא מביישת אף מגן בעולם, חזק ומהיר. יש לו עוד מה לשפר בצד ההגנתי כי ראיתי כמה התקפות שהגיעו מהצד שלו.

7. Joel Gion Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    בקיץ, כשהוא היה מועמד ליובה, אמרתי שאני מעדיף שישאר עוד עונה שתיים בלאציו וישפר את היכולות ההגנתיות שלו. אם זה אכן יקרה, אני מאוד אשמח לראות אותו אצלנו עוד כמה שנים. מה שכן, מבחינה התקפית הוא כבר היום אחד מהטובים בעולם בתפקידו.

8. !Sempre Inter Member

קצב לא משהו, אבל אינטר לא משחקת רע. 2-3 מצבים טובים הוחמצו וסך הכל עם שינוי טקטי אחד או שניים אינטר יכולה להיות מסוכנת יותר. מה שהכי מפריע לי זה שכמעט ואין תנועה בחלק הקדמי. מוטה מחזיק כדור - כולם עומדים ומסתכלים, אין הנעת כדור רצופה ומהירה, הכל תקוע כמו פקק במרכז השדה. אטו יורד לאחור המון, מדוע? יש 3 קשרים באמצע ועוד אחד יצירתי מאחוריו, חזרתו אחורה משאירה את מיליטו בודד בין בלמי פארמה וכך משחק ההתקפה הופך למגושם ואפאטי.

סנטון לא מועיל התקפית, גם מייקון עד כה מאבד המון כדורים. סך הכל לא התאכזבתי, אבל הקצב טעון גם טעון שיפור.

קוארסמה במקום מוטה/וויירה יכול לרענן משהו...

9. Roberto Baggio Member

אינטר נראית אימפוטנטית, בלי שום יכולת לייצר מצבים. סניידר אחראי לדאוג למצבים של אטו ומיליטו ועד עכשיו הוא בכלל לא מורגש.

10. Joel Gion Member

לאינטר יש אמנם את כמות המנויים הגבוהה ביותר בליגה, אבל לפחות היום האוהדים שלה נראים מתים. הפעם היחידה ששמעתי אותם במהלך המחצית הזאת הייתה כשהם שרקו בוז למוריניו על זה שהוא ירד לחדר ההלבשה לפני סיום תוספת הזמן. מזכיר לי ממש משחקים בדלה אלפי לפני כמה שנים.

לפארמה, בדומה לבארי במחזור הפתיחה, אין יותר מדי מה למכור מול אינטר בחוץ מבחינה התקפית, למעט התקפות מתפרצות ונסיונות לעקוץ מהאגפים. הבעייה שאלבארז, קוטוזוב ואלגרטי עשו את זה הרבה יותר טוב ממה שמאריגה וביאביאני מצליחים היום. חוץ מזה אין לפארמה מה להציע, בטח במשחק בו פאלוסקי נשמר צמוד ולא מרבה לקבל כדורים. מקווה שמשהו במחצית השנייה ישתנה (אולי כניסה של בוז'ינוב או דזמאילי) ושפארמה תצליח לעקוץ, כי לפי המחצית הראשונה קשה לי להאמין שאינטר לא תבקיע היום.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי שלא להחמיא לקייבו. נגד לאציו הקבוצה של מימו די-קרלו שיחקה נהדר ונכנעה רק לנאיביות של עצמה. היום נדמה שכל מה שלא הלך לה נגד הנשרים, הולך לה נגד הבולונזים. 2-0 במחצית והתוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה יותר. השער השני הגיע ממהלך קבוצתי מבריק ובהחלט שווה בדיקה.

למי שלא יודע, המשחק בין פאלרמו ובארי נפתח באיחור של 20 דקות עקב תנאי המגרש. ירד שם הרבה גשם, והמגרש היה מוצף. הבעיה היא שגם לאחר הדחייה, המגרש פשוט לא ראוי לדעתי. היה קטע שבו פאלרמו ניסתה לצאת למתפרצת, אחד משחקניה נתן מקדמה לעצמו, והכדור פשוט נתקע לו מתחת לרגליים. מיותר לציין שבארי חטפה בקלות ויצאה להתקפה משלה. זה לא כדורגל.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אז אתה אומר שזנגה לא יפוטר הערב?http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. !Sempre Inter Member

בסופו של דבר הברקה של סמואל הספיקה. משחק בהליכה של אינטר עם ריצה קלה לפרקים. מול פארמה הספיק, מול ברצלונה - בעעעע. שמוריניו ישים להם מנועים בתחת שיזוזו יותר. הקצב לא היה קיים. ירידת מתח אחרי הדרבי כנראה..

באלטולי, אתה לא משחק קט רגל. הלוואי שיושאל בינואר. האמת שאני לא יכול לסבול אותו כבר.

14. Chievo Member

הניצחון מול בולוניה בביתה שהיא קבוצת תחתית שאמורה להיות יריבה שלנו שלושה שנים ברציפות, מראה שיש לנו עדיפות ברורה על קבוצת תחתית אחת לפחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx , היו כמה מהלכים גדולים של שחקני קייבו שבסופם פליסייר שוב ושוב מסכן את השער של היריבה, כל הכבוד בעיקר לדי-קרלו שהצליח לעשות מהתקציב שהוקצה לו קבוצה ראויה. נקווה לטוב.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שפאלרמו נראית, הוא לא גומר את החודש.

די-נטאלה מפרק במו רגליו את קטאניה עם שלושער במשחק הזה ובסה"כ 6 שערים בשלושת המשחקים הראשונים של העונה. אטצורי מסתבך עם הקבוצה שלו, כשה"בתול" השני, גרגוצ'י, גם הוא פותח את העונה בצורה חלשה מאוד עם עוד הפסד ביתי לקבוצה ג'נובזית. בישול נהדר של קסאנו (איך לא, רביעי שלו העונה) למאניני שסיים יפה. אטאלנטה הייתה שווה שער, אבל קסטלאצי בכושר אדיר. הוא היה זה שהציל את סמפדוריה במשחק החוץ בקטאניה, וגם היום הוא נותן להם 3 נקודות. דוריה מושלמת. כיף לראות.

מקארונה משפיל את מקסס, מקסס מחזיר עם שער, ריסה עם בעיטה חופשית אדירה מעניק חמצן לראניירי בדקה ה-90'. אני אשמח אם מישהו שראה את המשחק יבהיר מי באמת שיחק יותר טוב ועד כמה ראניירי שינה את סגנון המשחק של רומא.

בסה"כ משחקי אחה"צ די שוחקו בהילוך ראשון. היה נחמד, סביר - אבל לא יותר. אני מצפה לפיצוי היום בערב במאראסי. ג'נואה-נאפולי, שכמו תמיד, יהיה רותח.

נ.ב.
    תודה לאל: סוף סוף סידרו את הזוועה שנקראה הדשא של הארטמיו פראנקי שבפירנצה. לפני שבועיים היו שם חולות ובורות. היום היה שם משטח מעולה. ניצלו טוב את הפגרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/09