מחזור 3 בסריה A:: ג'נואה מוליכה עם מאזן מושלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/9/09.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שזה לא רציני, זה נראה כמו שריר (שוב) שנמתח אז יכול להיות שעם מנוחה נכונה דייגו יהיה כשיר לליגת האלופות.
    מה שכן, מישהו הבין מה קרה עם הגול שנפסל ללאציו? לא ממש הבנתי על מה השופט שרק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/9/09
  2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קרוז דחף את לגרוטלייה, כביכול. די גבולי.

3. Jose Mourinho Member

קרוז לא דחף את לגרוטלייה ולא נעליים. שער חוקי של לאציו. אם טעות השיפוט הייתה לטובת אינטר(כמו נגד בארי) כל הפורום היה קופץ עכשיו.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

דחיפה, לא דחיפה, הגול הזה של קאסרס רק יכניס אותו לעניינים וייתן לו בוסט מטורף למוטיבציה, פורצה יובה!!!

5. Jose Mourinho Member

החלטות פשוט ליצניות של השופט ומהעבר השני יובה כובשת. לא יאומן איך הקוון מצד ימין של לאציו פשוט מתעלל בתכולים עם שורה של החלטות מטופשות.

6. cazzo Il Capocuoco

לזה קוראים באיטלקית, Sudditanza Psicologica. לא יודע איך אפשר לתרגם את זה בכלל.

7. 亚历山大帕托 Member

נראה לי שהכדור של טרזגה לא הלך בכלל למסגרת, משמע שער עצמי.

8. avdz7 Member

טוב, במשחק כזה - העיקר הנקודות. טרזגה חלש בטירוף, לא זכור לי תצוגה כל כך עלובה שלו כשאפילו את השער השני הוא בקושי כבש... עצוב... מקווה ששני הצדדים יפרדו במהרה... יעשה טוב לקבוצה וגם לטרזגה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהלך נדיר של התקפת יובה. ג'ובינקו מקבל את הכדור באמצע, רואה את טרזגה בצד שמאל פנוי אך מעדיף את המסירה לאמאורי, שמקבל ומחזיר לו בסוג של "עין עקומה" שהייתה די משעשעת, ג'יובינקו מרים ואמאורי מביא אותה בבעיטה לא שגרתית, ומי אם לא טרזגה על הריבאונד? כמו בימים הטובים. ותודה למוסלרה.
    היה מרגש מאוד לראות את כל הקבוצה שמחה בשביל טרזגה, את האוהדים מריעים ואת ההתרגשות של טרזגה עצמו.
    נקווה ששכבת חלודה הוסרה בדרך לטרזגול המוכר והאהוב שלנו, טרזגה בשיאו הוא השחקן שיכול לעשות את ההבדל בין יובה שמתמודדת לאליפות ליובה פייבוריטית.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ובלי קשר לגול, היה משחק לא רע מבחינת קצב, משחק טוב של הקישור פרט לקמוראנזי שעשה הרבה שטויות, וחוץ מדייגו שנפצע (על אף שג'ובינקו היה נפלא מהרגע שהוכנס) אין יותר מדי טענות מהמשחק הזה.

סיימנו עם האולימפיקו השנה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ממשחקים כאלו העיקר לקלוט את מלוא הנקודות. קסארס בפעם היחידה שעלה להתקפה כבש, מרמז משהו... למרות שטרזגה היה חלש להחריד, וגם השער היה בפוקס, אי-אפשר שלא היה לשמוח עבורו, אחרי כ''כ הרבה זמן הוא הצליח לכבוש, אפילו בופון רץ לחגוג. מארקיזיו היה המצטיין מבחינתי הערב, בלי סוף תיקולים נקיים, ויציאה אדירה קדימה, פנטסטי.

אני מאד מקווה שהפציעות של דייגו וגם של גרוסו לא רציניות.

פורצה יובה.

11. Joel Gion Member

לראות את טרזגה מבקיע ואת בופון דופק ספרינט מהשער בשביל לברך אותו, מה עוד אפשר לבקש?
    כל המחצית השנייה (שרק אותה ראיתי בגלל השטות הזאת של ג'אסטין) אני חושב כמה טרזגה חלוד, מאכזב ולא מתאים לשיטת המשחק הנוכחית שלנו וכמה חבל שיאקוינטה לא משחק, ובמהלך האחרון של המשחק הוא חוזר לכבוש ואני שוכח מהכל ומקווה שהוא יחתום על חוזה חדש עד גיל 57 וימשיך לחגוג אצלנו גולים עם תנועות הידיים המכוערות שלו. כמה שהתגעגעתי לראות אותו כובש, וכמה שאני מקווה שהשער הזה יחזיר לו את הביטחון ואת החדות ושנראה ממנו עוד הרבה גולים העונה.

אני מקווה מאוד שהפציעה של דייגו לא רצינית ושהוא יחזור כבר למשחק מול בורדו ביום שלישי. כאמור, ראיתי רק את המחצית השנייה אבל התרשמתי מאוד מג'ובינקו, שיצר כמה מצבים מסוכנים מאוד שהחלוצים בזבזו. קייליני ממשיך לחזור לכושר של תחילת העונה שעברה, משחק הגנתי מושלם שלו. מארקיזיו לא מפסיק להלחם, קאמורנסי מעצבן ואמאורי ממשיך להיות אימפוטנט ליד השער. אבל ביום שבו טרזגה חוזר לכבוש אחרי 7 חודשים כל זה לא משנה.

2 מ2 ברומא, 3 מ3 העונה, 5מ5 בעידן פרארה. עם הפנים ליום שלישי ולגורקוף, תוך כדי החזקת אצבעות לפאלוסקי וגוידולין. פורצה יובה!

אה, וכמובן - מזל טוב לקאסרס על שער הבכורה.

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

דייגו סובל מבעיה בשריר, כמובן... ב-48 השעות הקרובות המצב רק ייבדק. 80% שדייגו לא ישותף מול בורדו. זה מתחיל לא למצוא חן בעיניי, זאת כבר הפעם השלישית שלו העונה (שבקושי התחילה) שיש לו את אותה הבעיה.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכל הבכיינים ירגעו,זה ממש לא היה משחק שבו הטעויות הכריעו את המשחק,נאיביות של לאציו,חוסר בסקורר בכושר(אם כל הכבוד לקרוז) ומשו קצת יותר מפוג'ה(שהיה אדיר) זה מה שהיה חסר לתכולים,לא שריקה כזאת או אחרת של הכוון.

איש המשחק שלי הוא קלאודיו מרקיזיו,אני מאוהב בבחור.הוא נלחם,רץ,מוסר ושוב נלחם,ושוב רץ - כל אלה שלא מבינים למה הוא בנבחרת שפשוט יסתכלו בקשר הבאמת נפלא הזה.
    דייגו היום היה חלש גם לפני שנפצע,אמאורי היה טוב אבל חסר לנו איזה מישהו עם ניצוץ.

ג'יובינקו מצויין כשהוא עם הכדור-הוא אדיר,פנטסטי,כל ההתקפות המסוכנות של יובה במחצית השניה עברו דרכו,אבל מה? הוא פחדן,ילד איך שלא תקראו לזה,הוא לא מעט פעמים בורח מהכדור או נעלם שמאלה במקום להתייצב לידו ולקחת מנהיגות.זה והפחד שלו לבעוט לשער זה הדברים שמונעים ממנו באמת להיות שחקן ששווה זימון במונדיאל ובהרכב.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת באיחור לגבי המשחק שלנו:
    משחק שהיווה קצת תשובה למי שתהה איזה מהמשחקים הקודמים (סיינה, אינטר) הראה את רונאלדיניו האמיתי. היה פה מישהו ששאל לפני כמה ימים למה רונאלדיניו הוא דווקא השעיר לעזאזל, הרי כולם חלשים. העניין הוא שיש להיות חלש, ויש להיות רונאלדיניו. רונאלדיניו פשוט לא קיים. זה שלב מתחת לחלש.
    אורי חופר פה כבר חודשיים על זה שלמילאן אסור לשחק בלי פירלו - כמה הוכחות אתם צריכים לכך שזה נכון? אפשר להמשיך עד מחר עם הקלישאות על זה שהוא מעבר לשיא ושהוא איטי ושהוא חלש מאוד וכו'. אבל מה זה משנה? לעומת שאר השחקנים הוא סביר ("פחות חלש" אם אתם רוצים לדקדק), וקשה שלא לשים לב להבדלים בין מילאן עם פירלו לבין מילאן ללא פירלו. הוא לא רואה את רונאלדיניו ממטר ומצידי להמשיך ולשחק איתו ועם סיידורף כטרקוורטיסטות שמתחלפים בעמדות שלהם כל הזמן.

לדעתי לאונרדו איחר עם החילוף של אבאטה. אני בכלל הייתי מכניס את פירלו ואבאטה כבר במחצית. לא היה טעם לחכות כל-כך הרבה זמן. במחזור הבא יש לנו את בולוניה בבית ואני רוצה לראות קישור שכולל את אבאטה, פירלו ושניים מבין פלאמיני/סיידורף/אמברו'. פיפו צריך לפתוח כל עוד בוריילו לא כשיר. הונטלאאר הוא 15 מיליון שהלכו לפח - הוא לא מתאים לרמה הזאת.*

קנדרבה - מאמה מיה!!! גליאני, ראית את זה? שמת לב לזה שאמברו' ורינו מעבר לשיאם? רוצה קשר מרכז שדה חדש? מול העיניים שלך.

*בואו נראה כמה זמן יקח לראשונים לקפוץ ולהגיד שהוא צריך זמן להתאקלם וכו'. 

15. GRANDE LAZIO Member

המערך הפחדני של באלרדיני לא נתן ללאציו שום סיכוי. חלוץ בודד בפנסיה ויעני קשר יצירתי שאמור להצטרף אליו. בפועל הוא ניהיה עוד גרזן יחד עם הרבעייה האחרת בקישור. למה לא סימונה מהתחלה? למה לא שני חלוצי רחבה והצטרפות של יותר שחקנים קדימה? גם תיקו היה רע עבורנו, באולימפיקו, עם כל החיסורים כן. לאציו שיחקה לרגליים של היובנטינים עם בונקר עיוור ויציאה למתפרצות עם חוליו קרוז. נו באמת... השער היה באוויר, כמה הגנת הטלאים שלנו יכולה להחזיק מעמד? עלוב.

פאנדב ולדסמה, מתגעגע.