מחזור 3 בליגת העל: 1-1 בין ב"ש למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏10/9/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמואל יבואה תמיד פותח טוב בכל קבוצה ואז נעלם לו...אם זה יקרה גם בבית"ר זה יהיה בעייתי.

כמה קהל הגיע היום שאתה אומר קהל רב? 10 אלף? הרי ברור שלא היה חצי מזה...

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהבאנו בסביבות ה-3 אלף, מילאנו את הפלגים העליוניים של שערים 3 ו-4, למה כמה כל הקבוצות בליגה מביאות למשחקי חוץ כאשר הם עם 0 מתוך 6, ויש פילוג בתוך הקהל?

לגבי יבואה, היה גולר בכל הקבוצות ששיחק בהם ויהיה כזה גם בבית"ר, וזה לא רק הגול, הוא מאוד נייד וזריז ולא נראה חלוד.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולר? כמה גולים הוא נתן בשנה שעברה בהפועל פרט לאותו גול נגד המבורג?
    גם בעונה הראשונה הוא פתח אותה בצורה אדירה כשכבש ב-11 משחקים ראשונים 12 שערים ומאז עד סיום העונה כלום בליגה...
    הוא תוספת כוח משמעותית לבית"ר והגול שלו היום היה ענקי, אבל אל תצפה שהוא יחורר לך כל שבוע את הרשתות של היריבים כי ההיסטוריה מלמדת שזה לא יקרה.

4. Don Joan Roman Member

הוא לא יחורר כל שבוע אבל רק צריך לראות איך הוא משחק ואיך היצור השני בהתקפה משחק כדי להבין שאלו הבדלים של שמיים וארץ, יבואה יורד, יבואה רץ, יבואה משקיע, הוא מפנה שטחים, הוא יודע לעבור, הוא משקיע, איילי לעומתו עומד כמו פוץ חסר מושג וכשהכדור מגיע אליו או שהוא בועט אותו לבית הכי קרוב או שהוא מאבד אותו, 12 שערים מיבואה שיהיו מכריעים וחשובים בהחלט מספיקים לי והכי חשוב שהחמור ראובן יעוף לי מהעיניים כי בינתיים מתוך שבעה שערים שספגנו ארבעה באשמתו הישירה ובאשמתו של הדביל בן יוסף עוד 2.

5. $zinedine zidane$ Member

גולדברג ופרוחננקובס בעונת האליפות (כשגם תורג'מן היה נהדר מהספסל), קאמאנן בעונה הראשונה.

משחק טוב של מכבי שבקלות יכול היה להיגמר עם עוד כמה כדורים ברשת, אבל מסירות אחרונות נוראיות וכמה החטאות לא פחות נוראיות השאירו את התוצאה "רק" על 0-4. בכל אופן, אי אפשר שלא להיות מרוצים אחרי ניצחון שכזה.

הפועל שוב הוכיחה שהיא הפכה בשנים האחרונות לקבוצה עם אופי, כזאת שתמיד תקום אחרי שתיפול הן אם זה תוך כדי משחק שהכל כבר נראה גמור (המשחק היום, החזרה מ0-3 ל3-3 בעונה שעברה נגד נתניה אם אני לא טועה ועוד) והן אם במחזור שלאחר מכן כמו לאחר ההפסד במחזור הראשון שנתן תחושה, לי לפחות, שהכל עומד להתפרק להם.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל בוודאות תהיה במירוץ עד הסוף, כמו חיפה ומכבי, אם לא בזכות היכולת בזכות הקיזוז...אוי לוזון שמוזון.

7. alexshw Member

כמה הם הבקיעו? 10 שערים בעונה?
    בינוני לקבוצה שמתיימרת להיות "גדולה".

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, תראה לי חלוץ של מכבי חיפה פרט לשלומי ארבייטמן בעונה האחרונה שהגיע למספרים של קוביקה? 25 שערי ליגה.

10 שערים? הלוואי שכל חלוץ במכבי יבקיע 10 שערים, אנחנו ניקח בזחילה אליפות במקרה כזה...וכן גולדברג, פרוחה ותורג'מן שמו כל אחד 8, 12 ו-10 שערים באותה עונה...בהתאמה.

9. alexshw Member

אני לא מדבר על מספרים של 25 שערים. זה באמת קשה להגיע.
    אבל 15-20.

במכבי חיפה, היה כמובן את קולאוטי המוציא לפועל, בעונה שעברה כמובן לדו.
    אצל גרנט ושום, מי לא.

אפילו פאנטיני האיום ונורא הגיע ל - 12 שערים בעונת האליפות.
    הבעיה הנוספת, שחלוצים יקרים אכזבו במכבי ת"א.

שחקן כמו לדו, הוא לא כזה יקר למשל.

10. $zinedine zidane$ Member

אתה כנראה שוכח שבאותן עונות לא היו לך 10 נמושות בליגה ואפילו מלך השערים לא היה מגיע ל20 שערים. בנוסף, אם תסתכל על מלכי השערים בעשור האחרון אתה תראה שחוץ מקולאוטי וארבייטמן אף אחד ממלכי השערים לא שיחק בקבוצה שאיימה על האליפות ככה שהתפוקה הבינונית הזאת לדבריך, הספיקה לקבוצות שהתיימרו וגם היו קבוצות גדולות.

את המספרים מעונת האליפות הביאו קודם אז אני אביא את של קאמאנן: מקום שני בטבלת הכיבושים עם 12 שערים יחד עם רומולו שלקח דאבל עם בית"ר, אז אולי בכל זאת זו תפוקה שיכולה להספיק לאליפות. אגב, מלך השערים היה סמואל יבואה עם 15שערים. ממש הבדל של שמיים וארץ.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב ראיתי בריאיון בטלוויזיה בנוגע למחאת כרטיסים של אוהדי אשקלון...פרוספר אמר שהמחיר הוא מחיר אחיד של 50 שקל, כמו בפיילוט של בני יהודה ושות'...אם זה אכן המצב וככה הקהל של הפועל מתנהג: הקהל של אשקלון הוא קהל פח. עם כל הכבוד 50 שקל מחיר אחיד לילדים/מבוגר זה מחיר הגיוני למשחק כדורגל בישראל...

12. alexshw Member

אבל מכבי ת"א הוא מועדון בעל אמצעים.
    זה שהרבה קבוצות לא מצליחות לגדל או להביא סקוררים לא אומר כלום.
    למשל אצלינו, זה שפאנטיני כבש 3 שערים פחות ממלך השערים, לא הפך אותו מפלופ לחלוץ גדול, והוא שוחרר אחר כבוד.

כך גם במכבי ת"א, על כל הכספים שהושקעו שם היו צריכים להביא לאורך השנים חלוצים יותר טובים. כמה מהם היו פשוט בדיחה, כמו במבה הזה או אדורנו.

13. $zinedine zidane$ Member

ברור שהיו כשלונות רבים עם החלוצים בשנים האחרונות, אבל להגיד שחלוצים לא יכולים להצליח פה, קללת חלוצים וכו' זה שטויות.
    אז מעבר לסטטיסטיקה היבשה, אתה יכול לשאול כל אוהד מכבי או כל אחד שעקב אחרי מכבי בעונת האליפות ובעונת 07/08 והוא יגיד לך שגם 3 החלוצים בעונת האליפות נתנו עונה מצוינת וגם קאמאנן נתן עונה מצוינת. זה שפאנטיני כבש 12 שערים ונתן עונה לא טובה לא מצביע על כך שכל חלוץ שכובש 12 שערים בעונה נותן עונה לא טובה. מספר הכיבושים עצמו הוא טוב ביחס לליגה, אם אתה טוען שפאנטיני היה פלופ כנראה שהוא נפל ביכולת שהציג.

14. wings Member

יש איפה לראות תקצירים של הליגה?
    ודרך אגב, מה שקורה כרגע עם הפועל ת"א זה הכי צפוי בעולם. ליגת העל היא כרגע עצם בגרון
    בשביל רוב השחקנים שם, חוץ אולי מהחדשים שרוצים מאוד להוכיח את עצמם.

15. Muurad Member

נראה לי שהדרך היחידה לסיים את הויכוח המיותר והטיפשי הזה הוא לומר לאלכס "מכבי חיפה הכי טובה בעולם, היא הכי מוצלחת, יש לה את ה"סקוררים" הכי טובים, היא עושה הכל טוב, ואין עליה בארץ וגם בעולם".

עכשיו בחייאת תעזוב אותנו בשקט עם כל הויכוח הסתמי הזה על קללות ומכשפים.