מחזור 3 בליגת העל: נתניה וחיפה בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/9/08.

1. שגיא Guest

המשחק אתמול של מכבי חיפה היה ללא ספק הכי חלש שאני ראיתי העונה, כולל משחקי גביע הטוטו ומשחקי ההכנה. אבל מצד שני, נקודת האור הן בעצם שלוש הנקודות שאיתן יצאנו מהמשחק הזה. חשוב כרגע, בתחילת העונה, להמשיך לצבור את הנקודות למרות שרמת המשחק עדיין לא גבוהה. המשחק אתמול התאפיין בהמון בלאגן ואיבודי כדור. אני הייתי בשוק מהחמש דקות הראשונות, כלכך הרבה איבודי כדור מזמן לא ראיתי.

צריך להגיד תודה לניר דוידוביץ' שבהחלט הציל אותנו אתמול ולליאור ובירם שהצליחו בהברקה אחת לשבור את ההגנה של בני יהודה.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בעיית תאורה באצטדיון העירוני בקריית שמונה

באצטדיון הצפוני, שאמור לארח את המשחק ב-20:30, שוררת בשעה זו עלטה לאחר ששתי
    הפסקות חשמל התרחשו במקום בשעה האחרונה. אנשי האצטדיון טוענים כי מקור בעיה הוא בחברת החשמל.

אנשי האצטדיון ניסו להפעיל גנרטור אך החשמל קרס פעם נוספת, נכון לעכשיו, המשחק מוטל בספק.

האם מקרה טדי אשתקד יחזור שוב? :aaa021:

3. slagoo Member

ממה אתה בידיוק שמח?

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רוצה שאני אבכה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

מצחיק אותי שזה פשוט חוזר על עצמו ... לא יהיה לזה סוף, טוב נו מה אני מצפה, ישראל בכל זאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. FC_Bayern Member

ידידי, אנא אל תזכיר לי את המשחק בטדי.

לא רק שהייתי צריך ללכת הביתה אחרי 7 דק', כשהנסיעה מירושלים לקריות ארוכה מאוד, גם הייתי צריך לחזור לשם אחרי שבוע וחצי בקור של 0 מעלות, כשגם המשחק הזה היה בסכנת ביטול.

6. Raulito Madridista

איזו פתיחת עונה עלובה, כמה תסכול. כמה חבל שלשחקנים האלו אין אופי. כבר מתחילת המחצית השנייה ידעתי שלא נבקיע. כמה אדישות, איטיות וחוסר יצירתיות, זה פשוט לא יאומן. השגנו עד עכשיו בסה"כ נקודה יותר מאשר באותו מצב בשנה שעברה, הציפיות היו הרבה יותר גבוהות, אבל כגודל הציפייה אז גודל האכזבה. היה לי חשש שהפועל זה בלוף, בלון שיתפוצץ ויכול להיות שלא טעיתי. ככה לא נגיע לצמרת וגם את הכרטיס לגביע אופ"א לא נשיג. אם לא מנצחים בשבוע הבא את הפועל פ"ת בבית אני כבר לא יודע מה יהיה.
    אלי גוטמן פשוט היה ביזיון בכל מה שקשור להרכב שלו היום, בשביל מה לשחק עם שלושה קשרים באמצע לעזאזל?; למה לאלא משחק כקשר כנף ולא באמצע?; אבל הכי חשוב - למה טלקיסקי ובעיקר וורמוט, שאין לו שום תכונה ששחקן צריך כדי להיות קשר מתחת לחלוץ(ראיית המשחק שלו מוגבלת, הבעיטה חלשה והטיימינג במסירה רע), למה לעזאזל הם משחקים באמצע?; זה פשוט מבטל את התכונות הטובות שלהם ואז הם הופכים ללא מסוכנים.
    הייתי בטוח שטלקיסקי יוסיף הרבה למשחק שלנו, הציפיות ממנו היו עצומות, חשבתי שהסיפסול של גוטמן ייתן אפקט חיובי, אבל קרה בידיוק ההיפך ומהנגיעה הראשונה שלו בכדור היה אפשר לראות את זה, איך הוא איבד את הביטחון וכל מה שהוא עושה זה סתם להגביה, פשוט בלתי תכלית והוא גם לא מנסה לאיים על השער או לעבור שחקנים. פשוט עצוב מה שקורה איתו בינתיים. וורמוט פשוט מעצבן, היה לו סלאלום נהדר ברחבה אבל הוא לא בועט לשער! נמאס כבר מהטפשות הזאת! הוא עשה בידיוק אותו דבר נגד הצרפתים!;
    מהארן לאלא קצת איכזב היום בצורת המשחק שלו, היו לו שני מצבים טובים מאוד והוא לא עשה איתם כלום. פעם אחת הוא היה חייב למסור לוורמוט שהצטרף במפתיע להתקפה בטיימינג מצויין(גם בניסיון השני הוא לא מסר לו) ופעם אחרת הוא התמהמה בצד ימין עם הכדור במקום להעביר כדור רוחב וכל ההתקפה נהרסה.
    עוד נקודה חלשה בהתקפה זה קנדה, הוא ממשיך בשלו - הגבהות רעות מאוד וגם נגמר לו האוויר באמצע.
    אחרי כל הביקורת, מגיע לשלושה שחקנים היום קרדיט:
    ראשית לאביחי ידין, שהוסיף הרבה כוח לקישור האחורי שלנו וגם דחף קדימה. הייתי מאוד מרוצה ממנו. הבעיטה האדירה שלו מ-40 מטר לחיבורים השאירה אותי בהלם, כמה חבל שזה לא נכנס, ללא ספק אחד משערי העונה אם וכאשר. השחקן השני זהו גל שיש, שהיה לא רע בכלל בחלק ההתקפי ובהגנה היה טוב מאוד. חששתי לפני המשחק בקשר אליו, אבל הוא היה מצויין. אחרון חביב זהו דגלאס דה סילבה שהציג משחק הגנה טוב. הייתי מציין גם את אבוטבול שרץ הרבה, אבל כרגיל לא מקבלים ממנו שום מסירה מעניינת.

ציונים:

אניימה - 6.5
    קנדה - 4.5
    טופוזאקוב - 5
    דה סילבה - 6.5
    שיש - 6.5
    אבוטבול - 6
    ידין - 7
    נאתכו - 4.5
    (טלקיסקי - 4.5)
    וורמוט - 5
    לאלא - 5.5
    יבואה - 6

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי רק עכשיו את התקציר של הכח- בית"ר, על קאלה חבל להוסיף מילים, אבל השער הראשון של בית"ר היה מדהים ממש, מהלך כדורגל מהספרים. ואם יש אנשים שעוד מפקפקים בכך שבית"ר הם הפייבוריטים הברורים.. שיחשבו שוב, לבית"ר יש את כל הכלים לספק כאלה מהלכים שוב ושוב ושוב, שהם ישחקו בצורה כזאת- מכבי ת"א ומכבי חיפה יכולות לעשות שמיניות באוויר והם לא יהוו בכלל יריב, בטח לא איך שהם נראות היום.
    אבל אי אפשר להספיד אותן עדיין, בינתיים הן נראות רע מאוד, אבל אלו קבוצות די חדשות, שצריכות עוד זמן קרדיט כדי להתחבר, בשבילם כדאי שזה יקרה כמה שיותר מהר, כי שבית"ר תיכנס לעיניינים, זה יהיה קשה מאוד.
    את הפועל כנ"ל, הכי קל זה להספיד כרגע, היא נראית עלוב, אבל ניתן להם את הקרדיט ואת הזמן להתחבר.
    דווקא נתניה עושה את שלה, אולי להם זה יותר קל כי אני לא מצפה מהם לכדורגל כמו ממכבי חיפה או ת"א אז כל עוד הם מנצחים.. לכו תידעו איפה זה יגמר מבחינתם.

8. Don Joan Roman Member

כל עוד לבית"ר יש את אבירם ברוכיאן וברק יצחקי אז היא יכולה לספק מהלכי כדורגל נפלאים בלי שום בעיה, ברוכיאן הוא פשוט אומן במסירות, מול הכח הוא נתן את הכדור הגדול הזה לאלבארז, עוד אחד לזיו שאיבד ועוד כדור גדול לטוטו תמוז ושניהם היו צריכים לכבוש שערים קלים, עוד מסירה גאונית שלו כמעט והבילה לבישול של יצחקי, ובעצם הוא נגע בכדור חמש פעמים ויצר לבית"ר ארבעה מצבי כיבוש שעם קצת ריכוז של זיו, יצחקי ותמוז היו יכולים לייצר שביעיה ירושלמית ראשונה מאז ה- 7:2 המרשים על אשדוד בגביע לפניי שמונה שנים, אבל גם רביעיה במגרש כזה ולאחר שלא כבשנו 2 משחקים רצופים (בהן בעטנו 3 פעמים לקורה) היא דבר מבורך במיוחד כשהיא מחזירה לחיקינו את הילד מאשקלון שהיה חסר לי מאוד מול ויסלה, סכנין ומכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/08
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא אתחיל לפרט את מה שראיתי במשחק שנעל את המחזור,
    העונה אנחנו רואים לא מעט משחקי ליגה שמסתיימים ב-0:0, פתיחת עונה כל כך משעממת ונטולת שערים.

דיברו על חושך לפני המשחק, על הפסקת חשמל באצטדיון,
    "הפסקת החשמל" כנראה השפיעה על השחקנים, המשחק עצמו היה חושך,
    נכון, היו דקות טובות לכל אחת מן הקבוצות, החמצות שרק מלראות אותן אי אפשר למצמץ,
    אך אם לא מנצלים את אותן הזדמנויות אז למעשה הם לא עשו עם זה כלום.

רק לחשוב על סיטואציה שהבעיטה מרחוק של ידין, אותה בעיטה שפגעה בקורה, היתה נכנסת לרשת - גולאסו מהסרטים :aaa021:

אבל בכדורגל הישראלי כנראה שנצטרך להסתפק בפנטזיות ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

10. FC_Bayern Member

זה בדיוק ההבדל - אצלנו זה פוגע בקורה ויוצא, באירופה זה פוגע בקורה ונכנס לשער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    בכל מקרה משחק חלש ביותר- אני לא חושב שאחרי היום מישהו עדיין חושב שהפועל ת"א יכולה לאיים באמת על האליפות. ואולי זו אשלייה, ומדובר פה רק ביום רע.