מחזור 3 בליגת העל: נתניה וחיפה בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/9/08.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מקווה שרפאלוב יספק את הסחורה מחר, היו דיבורים אם לפתוח עם גולסה על חשבונו של רפאלוב שלא הבריק במשחקים הקודמים.

מקווה שרפאלוב יצדיק את העובדה שהוא פותח בהרכב ...

מקווה גם שקטן יציג את היכולת המצוינת מפתיחת העונה, את קינן נזכה לראות במסיכה כנראה עוד לפני פורים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

המצב בבני יהודה לא טוב, מקווה שאנחנו לא נהיה האופטלגין שלהם ונוציא אותם מהתקופה הרעה שהם נמצאים בה.

ניצחון בהפרש של יותר משער אחד יעניק לנו את המקום הראשון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אם רק תאמינו! http://img207.imageshack.us/img207/7482/23im6.Xxx

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא הבנת, אז מצוין שם שהמנוי שלי יילך לפח, משמע הייתי במשחק. אתה יכול לרשום עד מחר "חכמולוג" ושטויות אחרות (על הזין שלי).

מישהו אמר שפ"ת שיחקו זבל? עזוב את העובדה שמדקה 60 אוהד כהן עושה ריטואל זה שנה 10 ומבזבז כל שניה אפשרית.

מכבי פ"ת במחצית ראשונה ביטלה את מכבי, מכבי היתה זבל 45 דקות ראשונות אני בספק אם מכבי בכלל בעטה לשער, כמות הטעויות של טומאסיץ' (ושימו לב איך הוא מתנצל כל שניה, אל תתנצל תשחק דביל!), שטרית (כמה אפשר לעבור אותך באגף עד שתלבד לא לצאת לשחקן 40 מטר מהשער כמה?!) במחצית השניה עם ההתעוררות של מכבי (עד שבן שמעון החליט להסיט חלוץ לאגף), מכבי פ"ת היתה במגננה, וגם בדקות האחרונות כשהגיעה למצבים זה היה ממתפרצות, על האגף של הליצן.

בושה שבמשחק ביתי, מכבי פ"ת (וכן אני מזלזל! בהתחשב בקבוצה שהושקעו בה סכומי עתק לשחק כדורגל ולא להראות את הזוועה של השנה שעברה אני מצפה שמכבי אם לא תנצח תשחק כדורגל לפחות) באה ועושה לך בית-ספר. למה מי זו מכבי פ"ת שצריך לעלות מולה עם חלוץ אחד? מי זו בני יהודה שניצחנו אותה בזכות אלילת המזל?

אתה ראית את בית"ר משחקת היום עם חלוץ אחד? אתה ראית את בית"ר משחקת מתישהו ב-3 שנים האחרונות עם חלוץ אחד? די כבר עם הפחדנות הזאת די!

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/08
  3. Number 8 Member

לא יבוריאן ולא קאמאנן, אלא שניהם יחד.

4. קובי ברייאנט Member

סוף סוף ביתר מנצחת למרות משחק לא גדול שלה זה יתן לה ביטחון להמשךף הדשרך ולמשחק הסופר חשוב מול חיפה במחזור הבא.מכבי תל אביב חייבים לפתוח עם קמאנן שהיה מצויין שנה שעברה בלעדיו הם יתקשו להגיע למצבים מחזור שני ברציפות שהם לא מבקיעים וככה הם לא יגיעו רחוק.מקווה למשחק טוב מחר חיפה בני יהודה

5. אלי מתחן Member

ומכבי חיפה מזכירה לי את בית"ר של פניג'ל, זה לא מפריע לאף אחד לתת לה מועמדות בטוחה לאליפות.

ובאמת שההודעה השנייה שלך מגוחכת, חיפה בקושי ניצחו משחק בגביע הטוטו, את אשדוד במזל וכבר אתם פותחים פה על הקבוצה מספר אחת בארץ בשנתיים האחרונות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/08
  6. Andrea21 Member

במשחקים נגד מכבי פ"ת,סכנין ואפילו נתניה(לא בקופסא),בהחלט יש מקום לפתוח עם שני חלוצים,במשחקים טעונים ובמגרשים קשים אני בעד 4-5-1,אבל קמנאן חייב להיות ה-1.

7. Don Joan Roman Member

משחק לא משהו שלנו אבל בשנתיים האחרונות ידענו לנצח משחקים גם כשלא היינו טובים ובשיניים והיום זה חזר על עצמו(לאחר שמול סכנין ומכבי היינו ראויים פעמיים ל-3 נקודות ולא השכלנו לקחת אותן, במיוחד מול מכבי), אמנם לא היה כדורגל גדול שלנו ואמנם ספגנו 2 שערים(שהם בדיחה בפניי עצמם, פנדל שלא היה וטעות קשה של קאלה) אבל ידענו להחזיר ארבעה במגרש קשה מאוד שהרבה קבוצות יאבדו בו נקודות, השחקן שהביא את השינוי זה כמובן מושיקו אוחיון שבדקות ששיחק הראה עד כמה שהוא יכול לתרום לבית"ר, גול גדול בכדור חופשי(סוף סוף קבוצות יחשבו פעמיים לפניי שהם עושות עלינו עבירות ליד הרחבה כי אם קודם לא היה מי שיעניש אז משה אוחיון יודע להעניש ועוד איך יודע להעניש, מי שבא לכל משחק של בית"ר ורואה במחצית את אוחיון מסובב להרוש חופשיות על ימין ועל שמאל לחיבורים מבין שיש לו יכולת בעיטה אדירה פשוט ויכולת הרמה ללקק את האצבעות), סידור המשחק, לחימה וראיית משחק משובחת, שחקן מצויין ואני מקווה שמול חיפה הוא יפתח בהרכב וכמה טוב שמתחיל לחזור אלינו ברק יצחקי שהראה שוב למה הוא כ"כ גדול על הליגה שלנו ולמה כ"כ אוהבים אותו בירושלים, 2 מצבים-2גולים ובישול פנטסטי לשחקן פנטסטי.

עוד נקודת אור זה החילופים של עטר, לא עוד זיו, בואטנג, זנדברג ועידן טל על המגרש גם כשהם לא טובים, לא עדו טאבו, מי שיילחם ויוכיח ישחק ומי שלא? יירקב בספסל.

ברוך השב ברק יצחקי, ברוכה השבה בית"ר ירושלים.

ד"א המגרש של הכח הוא פשוט מגרש קשה מאוד, הדשא מאוד גבוהה וקשה מאוד לשחק שם על הארץ ולדעתי הרבה מאוד קבוצות הולכות לאבד שם נקודות.

8. ISRAl Member

השוער של הכח אשם ב-3 שערים.

יש לדודו דאהן את ניל אברבנל בספסל. איך הוא עולה עם השוער המתחזה הזה בהרכב?

שיתן לשוער הצעיר המוכשר לשחק. ככה גם יהיה לו מקום לעוד שחקן זר.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופיר, הלוואי שכל יו"ר היה כמו שחר, אבל גם לו יש לא מעט אגו וגם לו יש הרבה ליקויים.

10. Igi Member

הקבוצה הטובה בארץ בשנתיים האחרונות ומועמדת בטוחה לאליפות? זה כבר המצאות של אנשים שלא מספיק מחוברים למציאות, אבל שוב אתה חוזר עם השטויות שלך על "ניצחון בפוקס" על אשדוד? מה זה משנה איך נכבשו השערים תגיד לי? אני מוכן לשים כסף שלא ראית בכלל את המשחק בשלמותו. חיפה שיחקה במשחק מול אשדוד(וגם במשחקים בגביע הטוטו אגב) יותר טוב מבית"ר ומכבי ת"א בכל המשחקים שלהן העונה יחד, אז מספיק עם ההמצאות שלך. זה לא אומר אגב שאני חושב שבגלל שהיא הציגה את היכולת הטובה ביותר עד כה זה הופך אותה למועמדת מספר 1, פשוט הכרה בעובדות לגבי משחקים קודמים.

11. beitar4ever Member

נו אז מי הקבוצה הטובה בשנתיים האחרונות? חיפה ? ת"א? לא. התשובה היא ברורה מראש ולכן אני לא יודע למה אתה שואל את השאלה הזו.

12. אלי מתחן Member

אני מקבל כרטיסי אשראי, צ'קים ומזומן, תקבל פרטים למשלוח בפרטי.

13. מקסים לנגו Member

בוא נגיד ככה, אם אני ממלא טוטו השבוע אז אני הולך בלי לחשוב פעמיים על 2 במשחק הזה.

14. Giallorossi Member

התלבושת של חיפה היא מהמכוערות שהיו בישראל.

15. JR-Riquelme Member

בבקשה, אתה מוזמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx