מחזור 3 בליגת העל: נתניה וחיפה בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/9/08.

1. מקסים לנגו Member

אחרי 201 דקות בצורת בליגת העל, בית"ר הצליחה לכבוש שער. מזל טוב!
    כעת 1-1 במשחק נגד הכוח - מחצית ראשונה.

2. Number 8 Member

מחצית ראשונה חלשה ועלובה... אבל מחצית שונה שונה לגמרי. אני לא יודע אם זה בגלל הכניסה של קאמאנן, אבל הקבוצה הציגה יכולת שונה לחלוטין, הגיעה ל4-5 הזדמנויות והייתה ראויה לשער. אבל מה שבטוח זה שקאמאנן שינה את המשחק(למרות שהחמיץ באחד על אחד). בוזגלו וחדד היו חלשים ביותר, גם שבחון לא היה להיט, ויבוריאן מתקשה לבד למעלה(ושוב, לקישור יש חלק גדול בכך). ההגנה עם משחק די מבולבל אבל בגדול בסדר, ישראלביץ' נתן הכל באגף ימין, ואני נכנעתי לאורי שטרית... מגן גרוע. מאתיים הרמות ואף אחת לכתובת הנכונה, מיליון חורים שכמעט עלו לנו ביוקר והתחזות אחת מטומטמת. אחרי התצוגה הזו שלו היום, חייבים מגן שמאלי.

על פי המחצית השנייה, אין ספק שהגיע לנו לנצח, אבל צריך להגיד תודה שגם לא הפסדנו כי מכבי פ"ת הגיעו ל2-3 הזדמנויות של גול בטוח. ושוב פסלו לנו שער חוקי... שבוע שני ברציפות, אבל גם בלי זה היינו צריכים לנצח. אבל שוב, עדיין... שער חוקי שנפסל לא בצדק וזה כל כך מרתיח...

3. Giallorossi Member

מכבי התחילה לשחק סביר ולתקוף החל מהדקה ה30, אבל שבחון (ביחד עם שטרית השחקן החלש ביותר על המגרש) ובוזגלו היו גרועים ועשו פשוט יותר מידי טעויות.
    היו דווקא 20 דקות נפלאות במחצית השנייה ,שעם קצת יותר ריכוז היו נכנסים בהן שני שערים (לא כולל השער החוקי בהחלט שיפת הזבל פסל).
    ההגנה הייתה יותר מידי חסרת שקט, המון מסירות מלחיצות של יבריץ', מישאלוף וטומאסיץ', אבל לא ממש עשתה טעויות. שטרית היה נוראי כל כך נוראי, לא להאמין ששחקן כזה עדיין נמצא בהרכב שלנו. מזל שבמשחק הבא הוא לא ישחק.
    ישראלביץ' הוא איש המשחק לדעתי. היה ענק כמגן ימיני, תפקיד שזר לו לחלוטין. משחק מצויין גם בהגנה ובעיקר בהתקפה. גם כשעבר לקישור אחרי שיחיאל נכנס הוא היה השחקן הטוב על המגרש לדעתי.

השופט והקוונים הורסים למכבי את המשחק, עם פסילת גול חוקי (שבוע שני ברציפות), אבל אני כבר רגיל לזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/08
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מזל טוב להפועל פ"ת על ניצחון ראשון העונה.

ואני מאוד שמח על הניצחון של נתניה, מתיאוס אולי מצליח לחבר את נתניה כמו שהוא רוצה, ומגיע לו מברוק על כך, לא יודע איך היכולת, על זה יעידו אנשים שראו את המשחק, אבל מבחינת התוצאה זה חשוב מאוד לנתניה, מכבי ת"א ממשיכה לזייף, ונתניה צריכה לאותת שהשנתיים האחרונות לא היו מקריות. מתיאוס בדרך הנכונה. מברוק ליהלומים.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לויכוח שנוצר קודם לגבי הצלחת בית"ר והנהלתה. אני אמרתי בתחילת העונה שמכבי תזכה. וזה לא היה בגלל שלקבוצה היה ניהול חובבני, סגל לא מבריק(כי יש לה כרגע את ההכי טוב, למרות שבתחילת העונה אמרתי שאם מכבי יביאו מגן שמאלי ברמה וטומאסיץ' יבריק להם היה את ה11 הטובים ביותר), אלא רק בגלל תחושת בטן. הנהלת בית"ר לא אמורה להוות גורם מרכזי לבעיה, למה? כי היא מביאה לה תקציב פי שלוש גדול מהקבוצה עם התקציב השני בגודלו בליגה. והסיבה השניה? הליגה חובבנית. אתם חושבים שקבוצות באיטליה, ספרד, אנגליה, גרמניה, אפילו הולנד היו זוכות באליפות עם הנהלה דרג ז' כמו של בית"ר? אבל בליגה שלנו אין אף קבוצה עם הנהלה שאפשר להגיד שהיא מצוינת ובלי טעויות, אפילו לא מכבי חיפה בראשותו של שחר. עד שהמצב הזה לא ישתנה, לא נראה את בית"ר נופלת חזק בתקופתו של גאידמק.

6. מקסים לנגו Member

עכשיו (אחרי ה 4-2 ברמת גן) יבואו הרוחות שיספרו על זה שבית"ר נכנסה סוף-סוף לליגה, שהנה היא הולכת לדרוס במשחקים הבאים ועוד ועוד. אל תשכחו רק שבמחזור הבא מי שמגיעה לטדי זו מכבי חיפה - והמבין יבין.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז קצת לצאת שניה מכל הדיון בית"ר במחזור השלישי...

מכבי ת"א נראית (במילותיו של קופמן) כמו פח

המאמן שלה הוא פח ויסלחו לי כולם! מול מכבי פ"ת לא ייתכן שישחק פחדני ומגעיל, לא ייתכן גם שלאחר שאתה מכניס חלוץ נוסף, אתה נותן הוראה שכל פעם מישהו מהם יילך לצדדים (ואני מזמי את כולם לשידור החוזר לראות את יבוריאן וקאמאנאן כל הזמן באגף ימין בטלוויזיה).

יעשה טוב לקבוצה אם יילך וכמה שיותר מהר, בושה ששחקן כמו אבי יחיאל לא משחק, זה פשוט לא להאמין איזה שקט הבן אדם נותן, מישאלוף וטומאסיץ' לא יכולים להמשיך יחד. לדעתי, אם מכבי לא ינצחו את שני המשחקים הקרובים שהם קריטים לבן שמעון, סכנין בחוץ ונתניה, יהיה כבר מחליף על הקווים במקומו.

איך הוא לא מתבייש להמשיך לשקר את הקהל? איך?! אין לו מגן שמאלי, באמת ששטרית זה בושה לכדורגל, לא הישראלי, אלא העולמי שהשחקן הזה בכלל משחק. אין לו שליטה בסיסית! תסתכלו הוא מקבל כדור, הוא צריך לפתוח 3-4 נגיעות בשביל להשתלט על הכדור,ף פשוט בושה, והחוצפה שלו לנסות לעבוד על השופט בדקה כזו קריטית.

אבל העיקר ש"התקדמנו" נכון - התקדמנו לחוף הים! בושה איכס, אני לא יודע איזה משחק הוא רואה, אבל כנראה שלא את המשחק שאנחנו ראינו.

ומסכנים האוהדים שאם המאמן לא יתחיל לפתוח עיניים ולא להיות כמו קלינגר, גם המנוי שלהם (גם שלי בין היתר) יילך לפח

רן בן שמעון = ניר קלינגר

8. oFiRzZz Member

רועי(שחם) - שחר מנהל את חיפה בצורה יוצאת מין הכלל , הלוואי שכל הבעליים בארץ היו כמוהו .

לגבי המשחק .
    דבר ראשון סוף כל סוף נתניה בצהוב !

משחק בינוני מינוס . הנעת כדור בלי תאכלס .
    סבן כנראה חזר היות אותו סבן של שנה שעברה , הכל טוב עד לפעולה האחרונה . הרמות שטותיות , איבודי כדור , לא מוסר כשצריך ..
    שכטר לא מפוקס מספיק , 2 מצבים מול השוער , מצבים של 100% .
    דדי כרגיל מבריק ביכולת , איזה שחקן אדיר , רק שיתרכז בכדורגל ולא במעבר לקרית שלום .
    ג'ורג' בה עשה בכורה מחודשת טובה מבחינתו . הוא אמנם כבש שער (בישול יפה של דדי , הרים את הראש ולא ישר מסר ) , אבל לא עשה הרבה מעבר . מתיאוס אומר שהוא עדיין לא בכושר , מחכה ונראה מה יהיה כשהוא יהיה בכושר .
    אוקוצ'ה וקיויו ... אה , הם לא פה :aaa021:

נרוץ נרדוף נשיגה .. מקום ראשון בליגה ..

9. beitar4ever Member

עושה רושם שבית"ר חזרה לליגה היום. בית"ר שיחקה כדורגל לא ענק, אך היא ממש רצתה את הניצחון הזה, ועם כל הכבוד להכוח שהובילו פעמיים הם לא יכלו להתגבר על הרצון של בית"ר.
    כמה נקודות מהמשחק:

1. אני יתחיל עם עמדת השוער הבעייתית שלנו, טברטקו קאלה. קאלה שוב מוכיח שהוא לא מספיק מתאים לקבוצה כמו בית"ר כשהוא עושה טעויות של טירון. אין לי ספק שאני לא אהיה מאוכזב אם אני יראה את אריאל הרוש משחק בהרכב הפותח.

2. שמעון גרשון הראה היום עד כמה הוא היה חסר לבית"ר עד הרגע שהיא שיחקה עם בן יוסף בהגנה. אין ספק שהוא התקשה להתמודד עם טוקורה, אך התיאום שלו עם בנאדו הוא פשוט אדיר והוא הביא שינוי גדול(ביחס למשחקים שבן יוסף שיחק) והרבה שקט למשחק של בית"ר.

3. יואב זיו ממש מרתיח אותי. אני מייחל ליום הזה שהוא כבר יעזוב את הקבוצה. כמה חורים הוא יכול לעשות במשחק אחד? כל ההתקפות של הכוח באו מן האגף שלו. ואני מעוצבן ממנו לא רק מזה, אלא גם "מהסיוע" ההתקפי שלו. כל פעם שהוא עלה למעלה ראינו שהוא לא יודע מה לעשות עם הכדור, ומאבד את הכדור בשלומיאליות.

4. הנקודה הזו היא המשך ישיר לאחרונה, אך היא נקודה חיובית מאוד. אני מדבר על דוד אמסלם שהציג יכולת מצוינת בזמן ששיחק והראה לעטר שהוא עדיין לא גמר את הסוס שלו, ושיש לו מניה בטוחה על הספסל.

5.משה אוחיון שנכנס למשחק במחצית השניה הביא שינוי ענק לבית"ר. מבית"ר פסיבית ראינו פתאום את בית"ר נמרצת ומגיעה למצבים, בניגוד למחצית הראשונה שלא היה את השחקן הזה שיעשה את השינוי.
    משה אוחיון הראה על שקט במשחקו, על ראיית משחק גדולה, וכמובן שיש על מי לסמוך בבעיטות חופשיות.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון גדול של בית"ר, מהפך מושלם שהעניק לקבוצה הירושלמית ניצחון ראשון העונה.
    גם לאחר שני משחקים בהם בית"ר לא כבשה שער אחד, פתאום במשחק אחד לכבוש רביעייה, לא משהו שרואים הרבה בליגת העל.

כדורגל גדול לא היה, אבל שחקני בית"ר הצליחו להתעלות על עצמם, מחצית שניה שבה שלטה בית"ר והניצחון מוצדק.

בעקבות הניצחון, זה שיחרר המון המון לחץ שהיה טמון בקבוצה בתקופה האחרונה, זה לא סוד שבמועדון מהבירה לא היה שקט.

מבחינת הכח, דודו דהאן עשה כל שביכולתו, אם לאמר את האמת, המחצית הראשונה של הכח היתה טובה ואף טובה מאוד,
    רואים שדהאן עושה עבודה טובה במועדון הצנוע הזה עם התקציב הכי נמוך בליגה, בהחלט כל הכבוד לו.

ועוד משפט אחד אם יורשה לי (כאילו מישהו שואל אותכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) מייקל טוקורה הוא שחקן מצוין, רואים שיש לו כדורגל.
    - - - - -
    נתניה עם ניצחון חשוב ומוצדק, שמותיר אותה בפיסגה לפחות עד למחרת, תלוי אם חיפה תנצח ובכמות השערים שתבקיע.
    - - - - -
    לגבי המשחק בבלומפילד בין מכבי ת"א לבין מכבי 'עמק הלוזונים' פתח תקווה,
    אני מעדיף לא לאמץ יותר מדי את האצבעות בשביל למתוח ביקורת ...

11. JR-Riquelme Member

יבין מה? שבית"ר הולכת לדרוס גם אותה כמו בפעמים הקודמות שהן נפגשו בשנתיים שבית"ר דרסה את הליגה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    זה ברור שאם בית"ר נכנסת לקצב אי אפשר לעצור אותה, לאף קבוצה אין את הכישרון שיש לה, ומיותר לחזור על זה עוד הפעם.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx מכבי חיפה - בני יהודה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx

יום ראשון, 20:50
    אטצדיון: קריית אליעזר
    שופט: איתן תבריזי

לפני חצי שנה בני יהודה הגיע לקריית אליעזר וניצחה. על פניו זה רק עוד ניצחון בין שרשרת ניצחונות מרשימה של הזהובים מהשכונה, בדרך למסע הישארות הירואי בליגת העל. אם נרד לפרטים היותר קטנים נדע שהמשחק הזה, הנצחון ההוא של בני יהודה, סגר תקופה ארוכה של 16 שנים ללא ניצחון זהוב בקריית אליעזר על מכבי חיפה. בחיפה יהיו מוכנים לקבל עוד 16 שנים כאלה. בבני יהודה קצת פחות.

שיחת השבוע בחיפה הייתה פציעתו של דקל קינן והאם יוכל לשחק מול בני יהודה. ואם כן, אז עם מסיכה או בלי מסיכה? לפי הדיווחים האחרונים קינן יוכל לשחק רק אם יסכים ללבוש את המסיכה המיוחדת, והוא מצידו לא ממש מתלהב מכך. אם לא יפתח בסופו של דבר בהרכב, מי שיחליפו הוא שי מימון. ואם כבר בבלמים עסקינן, בלם נוסף מהסגל, מור דהאן הצעיר, נשלח השבוע לכלא הצבאי בגין נפקדות מהבסיס. דהאן דיווח למפקדיו שהוא נוסע עם הנבחרת הצעירה, אולם לא נסע בסוף ובכל זאת לא התייצב בבסיס. דהאן נשפט לשבועיים והוא יעדר מהסגל, כך שאם קינן לא ישחק בסופו של דבר, הרי שאלישע לוי לא יהיה בלם מחליף על הספסל כנראה. שחקן נוסף שנפצע במשחק הקודם הוא החלוץ טמבינקוסי פנטאני שהוחלף כבר לאחר 10 דקות. פנטאני חזר לעצמו במהלך השבוע ועושה רושם שיפתח בחוד ההתקפה הירוקה. לאחר המשחק מול הפועל תל אביב ירצו בחיפה להמשיך לשמור על שער נקי, אבל יצטרכו גם לכבוש. ארבייטמן התקשה לעשות את זה במשחק הקודם - פאנטיני ינסה לשפר את אחוזי ההצלחה בעניין הזה. מלבד זאת, אלישע לא צפוי לעשות שינויים מרצון בהרכב שפתח במשחק הקודם.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/917427/IMG_2011-(Small)_wa.Xxx
    שיתופו במשחק מוטל בלבישת המסיכה. דקל קינן.

בני יהודה מגיעים לקריית אליעזר ללא רגשי נחיתות וחושבים שהם יכולים להוציא נקודות גם כשהם לא עם הגב לקיר, כפי שקרה בעונה שעברה. בשני המשחקים הראשונים של העונה בני יהודה יצאה מאוד מאוכזבת, ולו רק בגלל שבשבינהם ספגה שערים בתופסת הזמן שלקחו לה נקודות, שאולי עוד יתבררו כחשובות בהמשך. שירן ייני הנתחיל לה הפסד במחזור הראשון, ופנדל של בדש מהכח עמידר רמת גן הפריד את הקבוצות בתיקו מאכזב מאוד עבור הזהובים, שגם התלוננו לא מעט על השופט באותו משחק. עושה רושם שגיא לוזון די בטוח בהרכב אותו הוא יעלה במשחק. ההתלבטות היחידה כרגע היא בעמדת המגן השמאלי. עוז ראלי נפצע במהלך השבוע ועדיין לא ברורה כשירותו למשחק הזה, כך שמי שנמצא בתמונת ההרכב הוא כפיר אדרי. מי שלא יוכל לשחק בוודאות הוא אלירן עטר שמחלים מניתוח. גם מהארן ראדי, הקשר שהצטרף השבוע מהרצליה, יעמוד לרשותו של גיא לוזון. הקבוצות כבר נפגשו העונה במשחק גביע הטוטו, בו ניצחה חיפה 3-1.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/756712/IMG_3824_wa.Xxx
    הוא מאמין שאפשר לנצח בקריית אליעזר. אסי בלדוט.

הרכבים משוערים:
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', פיטר מסיללה, דקל קינן (שי מיימון), ליאו קרופניק, אלון חרזי, בירם כיאל, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן וטמבינקוסי פנטאני.
    בני יהודה: דלה איינוגבה, דין מורי, מילאן מרטינוביץ', איציק עזוז, כפיר אדרי (עוז ראלי), הרוויה קובצ'ביץ', תמיר כחלון, לירוי צעירי, אסי בלדוט, תומר חמד ומשה ביטון.

מי שהכין את הסיקור הוא 'שגיא'. התודות אליו.

13. STRETFORD Member

כמה בורות בהודעה אחת, פשוט לא יאומן. תודה שלא ראית את המשחק של מכבי וזהו. "מול מכבי פ"ת" מה זה היחס המזולזל הזה? ראית את מכבי פתח תקווה? מכבי ת''א צריכה להגיד תודה של הפסידה, פ''ת שיחקה היום מצוין והיו לה די הרבה הזדמנויות גם במחצית הראשונה וגם במחצית השניה. אל תכתוב לי פה מגילות, שעושות אותך חכם, כי הן לא. ראית תקציר ואתה קובע מה קרה על כר הדשא במשך 90 דקות? חוכמולג ישראלי.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו בכל המשחקים שלנו, הפתיחה מוחצת והכדורגל מלהיב. הבעיה היא שקשה מאוד לשחקנים לשמור על עקביות. אין דבר שמטריד את לותר מתיאוס יותר מחוסר העקביות. בגדול, זה לא היה משחק כל כך טוב של מכבי נתניה. אמנם הגענו להמון מצבים ואלמלא אנוכיות של שני המגינים שלנו, יכולנו להבקיע בשלב מוקדם יותר של המשחק. על כל מקרה, אני אעדיף לזכור להם את המשחק הטוב שהם נתנו. צריך לציין את העובדה שהיום לותר מתיאוס החליט לעלות עם 3 בלמים, מה שאפשר למגינים לעשות מה שבא להם.
    מי שדווקא איכזב אותי הוא שלו מנשה, שהתקשה מאוד לייצר דברים טובים מהאגף שלו. איתי שכטר עדיין חלוד והכדרור שלו עוד לא סוחף לגמרי. גם לא היכולת לסיים התקפה, שן הוא החטיא שני מצבים מצויינים לשער.
    אלמוג כהן מתחיל להרגיש כמו בעל הבית. יחד עם רביד גזל, הם הצליחו לעשות בעיות להתקפה של בני סכנין, כשהראשון מוציא התקפות בצורה טובה.
    ג'ורג' בה הבקיע כבר במשחק הראשון וזה צריך לעזור לו להיכנס לעניינים. הוא עדיין בלי כושר משחק ולא מסוגל לעשות את משחק הלחץ שהוא היה עושה בשנה שעברה. הוא יצטרך עוד זמן.

חוזרים לצהוב-שחור! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

15. Andrea21 Member

עוד ספקות מי חייב לפתוח בחוד של מכבי תל אביב?

קמנאן חייב לקבל מהיום קרדיט בהרכב,הוא עשה בחצי שעה מה שיבוריאן לא עשה ב3 משחקים,לא מבין איך יכול להיות שהחלוץ הטוב בארץ יושב על הספסל.(כן,לא הגזמתי,הטוב בארץ),אף בלם בארץ לא יכול להתמודד עם המהירות שלו.

חובה לספסל את בוזגלו,השחקן חושב שלא משנה מה הוא באנקר בהרכב(מה שעצוב פה שזה באמת ניראה ככה),חובה לספסל אותו למשחק או שתיים שיבין שהוא בקבוצה עם יומרות ולא בבני סכנין.