מחזור 3 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה 0-3 את מ. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/9/13.

1. קשר שמאלי Member

מכבי ת''א עולה בפעם הראשונה העונה עם 3 קשרים אחוריים בהרכב: אלברמן, ראדי והסרבי

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/13
  2. hapoelb7 Member

לא מבין כל שניה אני רואה שינוי בהרכב של מכבי,הם לא החלטיים

3. EuropeGuy Member

מה עובר על שראנוב? לפחות 5 הבכות בהגנה רשומות על שמו בגלל הרחקות הכדור המפגרות שלו,
    או המסירות המסוכנות לשחקני ההגנה עם הגב להתקפה של מכבי.

4. Igi Member

ובסוף הציל גול בטוח. מזל גדול לאבוחצירא. קטן פ-ח.

5. oranfu Member

בהתחשב בעובדה שאנחנו בעשרה שחקנים, סה"כ לא רע.
    די די די כבר! פשוט נמאס! לא רק שהוא לא עושה הגנה (אפילו לא בכאילו) הוא גם לא עוזר בהנעת הכדור, וגם כשהכדור מגיע אליו, הוא מאבד אותו כל פעם למרות שהוא במצבים שעם קצת ריכוז הוא שם שחקן מול שוער.
    פשוט אין לנו זכות לנצח משחקים ככה.

זה רק מראה כמה מכבי ת"א בינונית כי בוקולי וראיוס סחוטים לגמרי ואין לנו בכלל קישור אחורי. כל פעם ששחקן שלהם מקבל כדור מעבר לקו הקישור, לא רק שהוא חופשי לגמרי, לאף אחד גם אין כח לרדוף אחריו.

אנדלובו, כהרגלו בקודש חונה בנבדל (ונוימן וארבל כמובן מבקרים את עזרא על זה שלא מוסר לו כשהוא בנבדל של קילומטר) וכמובן מחמיץ נגיחה חופשית מ5 מטר. על נסיון הבעיטה שלו ברגל ימין אחרי איבוד כדור של ההגנה בכלל חבל להרחיב.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתאר לעצמי שזאת הוראה של בנאדו אבל אני לא מבין למה אבוחצירה משחק ממש כמו קשר, במקום לשחק קרוב לבלמים של מכבי ולנסות לאיים על השער הוא רץ בהגנה לעשות גליצ'ים על יצחקי וזהבי. זאת המצאה ישראלית לקחת חלוץ ולעשות אותו קשר בשביל לומר פתחנו עם 2 חלוצים, לא היה עדיף לבנאדו לפתוח כבר עם עידן ורד או אבוקרט? גם מכבי חיפה וגם השחקן נפגעים מההצבה המוזרה הזאת.

אצל מכבי מואנס דאבור מאוד בינוני, שני מצבים של 100% נפלו לו לרגליים והוא מצליח להחמיץ. אני רואה אותו כבר 3 שנים והוא לכל היותר יכול להיות חלוץ מחליף בקבוצה מכבי, אני לא מבין את כל הדיבור על פוטנציאל עצום וכו' וגם איך סוסה מעלה אותו בשפיץ במשחק חוץ בקרית אליעזר, אם מכבי רוצה לקחת היום 3 נקודות פריצה ומיכה חייבים לעלות במחצית השניה.

7. EuropeGuy Member

מסכים שקטן במשחק מאוד חלש.
    אני זוכר את אבוחצירה באיזור רחבת ההגנה יותר משאני זוכר אותו באיזור הרחבה בהתקפה.
    עזרא לעומתו פשוט סילון עם הכדור, וואו. בניגוד למשחקים אחרים הפעם הוא דווקא פחות לקה בראש בקיר וכמו שoranfu אמר אנדלובו חנה בנבדל, מה שצמד השדרים לא הצליח להבין משום מה.

ראיו צריך להגמל מהאדישות הזו שיש לו לפעמים כשהוא מתנהל עם הכדור כי הרבה פעמים הוא לוקח על עצמו יותר ממה שצריך במקום לשחרר, או עושה את הסיבוב המיותר הזה במקום ומאפשר לשחקני מכבי להתמקם, ושראנוב חייב להתחיל להפסיק להרחיק כדורים כמו מפגר כי זה ב-80% מהמקרים מעביר את החזקת הכדור למכבי.

במכבי זהבי ויצחקי עושים פעולות טובות, גם דאבור נייד ועם קצת יותר ריכוז יכלו גם לתת שער מבין כל האפשרויות שהכדור טייל ברחבה של חיפה. משחק שיוויוני בינתיים.

8. Igi Member

משומר אחלה מגן, אה oranfu?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פריצה פשוט חלוץ ענק...איזה תנועה, איזה טאץ', שחקן חווייה...

10. Igi Member

והנה ההבדלים בין שתי הקבוצות בהתקפה אחת - אנדולבו מקבל כדור מול שוער במצב קריטי ומראה את הנכות שלו ופריצה מקבל כדור מול שוער ומראה את הגאונות שלו.

11. oranfu Member

טיבי רץ עם הכדור במרכז המגרש, אף אחד לא חושב להפריע לו. איפה קינן הסתובב אני לא יודע, מה שיימן עשה גם לא וכמובן שגם משומר ישן בשמירה.

אבל ההפסד הזה רשום אך ורק על בנאדו. כל מאמן, גם אם קוראים לו קלופ, ירוויח את הפיטורים שלו ביושר אם ייתיחס אל קטן כשחקן הרכב. היה גבול כמה נחזיק מעמד בעשרה שחקנים.

אנדלובו מקבל כדור מול שוער, בועט תחת. פריצה מקבל כדור ומבקיע. אבל לא היינו צריכים חלוץ בקיץ. שבנאדו ייהנה מהמקום השני המסריח.

12. אלי מתחן Member

למכבי חיפה יש פקק באמצע, אחד מבין ראיוס וקטן מיותר, עזרא הוא תרנגול בלי ראש, ואנדלובו ואבוחצירה שניהם חלוצים מרכזיים.

13. oranfu Member

קטן מיותר. יותר להסריח את הדשא אי אפשר גם אם הוא יתחיל לחרבן שם, אנדלובו ואבוחצירא הם לא חלוצים.

אם לבנאדו יש את החוצפה להרכיב את אנדלובו וקטן גם במשחק הבא אני מקווה שהוא יפוטר כבר באותו ערב.

14. איגור .פ. Member

המשחקים באירופה שיקרו אותנו לפני העליה לליגת האירופאית.

אריק בנאדו שיחזור לאמן נוער הוא לא מתאים מאמן אפס כמו עטר, ההצלחה שהוא עשה עונה שעברה זה רק בגלל שלא היה על מה לשחק.

יענקלה תמכור את הקבוצה תרמת מספיק מגיע לך שיקראו על שמך רחוב בחיפה תמכור אותנו. צריך לחוקק חוק שבעלים מעל לגיל פנסיה לא יכול להיות.

בנאדו ועטר הייתם כוכבים בתור שחקנים אל תאמנו את הקבוצות שהייתם בהם כוכבים.

אריק בנאדו אם יש לו שכל הולך הביתה לבד.

ברכות למכבי תל אביב על האליפות השניה ברציפות, אם העשור הקודם היה של חיפה העשור הזה יהיה שייך כולו למכבי תל אביב

15. Raulito Madridista

התפרקות מוחלטת של מכבי חיפה. בעונה שעברה פתיחה כושלת מנעה ממנה להיות פקטור במירוץ האליפות. זה לא יהיה זהה הפעם, אבל אני בטוח שבחיפה לא חשבו על 3 מ-9. חיפה עלתה למחצית השנייה בפאניקה. הם שלחו את כולם קדימה ואיבדו כל קשר לטקטיקה, כאילו לא מדובר בקבוצת כדורגל אלא במשחק בשכונה שמתערבים על שוקו או קולה טוב וקר אחרי המשחק. אסור לחיפה להפסיד בצורה כזו בשום מגרש, בטח בבית. לבנאדו יש הרבה חומר למחשבה. היום גם קטן היה גרוע ועשה טעויות לא אופייניות. לחיפה יש קישור התקפי חזק מאוד אבל בעיה קשה בחוד(ושאנדלובו ימשיך להחמיא לעצמו) וגם במרכז השדה - גם בגלל מערך די התקפי.

אמרתי שמכבי יכולה לנצח ולשבור את המנחוס אבל לא חשבתי על משחק כזה ועוד בחצי הילוך. גם הפועל הביסה את חיפה לחלוטין במשחק בהליכה ממש עם איגבור וניצן שירזי בעונת 11-12 אגב למי שזוכר. מכבי מנפחת את החזה עכשיו וכוח ההרתעה שלה שהיה קיים גם ככה - הוכפל פי כמה. שאפו ליצחקי ופריצה, באמת אין מה להגיד. פייבוריטית ברורה לאליפות שנייה ברציפות.