מחזור 3 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה 0-3 את מ. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/9/13.

1. Love Is Red Member

מדהים הפועל תל אביב איימה בכמויות הזוית על השער של מכבי פתח תקווה שעד ההרחקה היא בקושי הצליחה לאיים על השער...
    מה שהרחקה של שחקן עושה לקבוצה פשוט מדהים, כמו קריסה של מגדל קלפים...

2. קשר שמאלי Member

הימרתי שסיני יהיה המאמן הראשון שיפוטר העונה
    מאמן כל כך גרוע
    מכבי פ''ת הקבוצה הכי חלשה בליגה

3. matanbl22 Member

למכבי פ"ת סגל טוב עם מאמן ליצן

4. alexshw Member

סיני כבר לפני 20 שנה היה מאמן איום ונורא. הוא פשוט מאוד מקושר בכדורגל שלנו ומשום מה תמיד יש את הפראייר התורן שרוצה שהקבוצה שלו תיפול.

5. חוצפן חיובי Member

אותי לימדו שאם שחקן תופס שחקן אחר בניסיון למנוע ממנו להתקדם זה כרטיס צהוב, גם אם זה צהוב שני, גם אם זה בדקה ה-44, גם אם התוקף משתחרר מהתפיסה ורק אחר כך נופל או מחליט ליפול כדי לקבל את הפאול ואת הכרטיס, וגם אם ליריבה קוראים הפועל תל אביב.

אם אתכם לא לימדו, אז יש בשביל זה את חוקת הכדורגל: http://www.fifa.com/mm/document/footballde...3en_neutral.Xxx (עמוד 118 לחלק הרלוונטי, או לחילופין עמוד 123).

6. Telkiyski Member

זה יפה שכשהפועל נהנית מ"טעות" שיפוט אז מדובר על זה רבות.
    אבל כשבמשך 7 מחזורים (בעונה שעברה) ב-5 משחקים הפועל מקופחת ולא מקבלת פנדל ברור אז מדובר ב"בכיינים".

7. oranfu Member

א- מדובר בבכיינים בגלל מה שהלך תחת גוטמן. תאמין לי שיש לי הרבה סימפטיה להפועל ת"א (אבא שלי אוהד הפועל) אבל כמות הבכי שרצה אצלכם תחת גוטמן היתה פשוט מבישה.
    ב- לא אומר הפועל בכיינים היום או לא יודע מה, לא אומר שפ"ת קופחה קשות ושהשופט הכריע את המשחק, אבל צהוב שני היה מאוד מוגזם במקרה הזה.

8. Telkiyski Member

המקרה הזה כשלעצמו היה גבולי, אני מסכים.
    לא חושב שזה "הזוי" או "אדום שערורייתי" כמו שמציגים את זה בשלל אתרי הספורט.

מעניין שכשאותו ליאני התעלם מאדום ופנדל ברור של פידלף על דמארי בדרבי האחרון _במצב של 2-0 להפועל) אף אחד לא טען שמדובר בשערוייה או בהחלטה הזויה.

ועל מה בכינו כבר בדאבל?

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

באמת יש ויכוח?!
    היה פאול, הגיע לשחקן צהוב שני. הרבה זמן לא ראיתי אדום כזה מטומטם, אולי אפילו מאז שזיו בעט נעל על קוון (לא משווה, זה נכנס כבר מזמן לספרי ההיסטוריה של הכדורגל כאדום ההזוי בהיסטוריה).
    מה שמדהים לראות זה כמה מכבי פ?ת לא מאורגנת. פשוט מדהים..

10. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/f-466/1559747-18.Xxx

עכשיו התחלנו. הכדורגל עדיין גרוע מאוד למרות החיוכים בסיום. בלי הכרטיס האדום המטופש שספגה מכבי פ"ת - הקבוצה הזו הייתה עושה לנו את המוות, וצריך לזכור שיש משחק חוץ קשה מאוד בקריית-אליעזר נגד הפועל חיפה שהוא מתכון לאיבוד נקודות - אבל זהו, יש לנו את זה. סוף-סוף ניצחון! זה היה הרבה יותר קשה ממה שחשבתי. ואני עדיין חושב שעם קצת יותר שכל והקרבה ונחישות - היינו יכולים לעשות יותר בשני המחזורים האחרונים, עם או בלי ורמוט שבטח תרם אתמול למשחק אבל זה ביזיון שהוא לא פתח בהרכב אשכרה מאז דצמבר הקודם. כבר הרבצתי עוד שנה בצבא עד שהוא חזר לכשירות מלאה.

האידיאל הוא שגורדנה יתן תרומה התקפית וגם הגנתית גם במערך שהוא מחזיק את האמצע עם עוד קשר אחר בלבד, אבל לפחות אתמול הוא בלט לטובה. התרוצץ לפי מה שהבנתי, כבש עם קצת מזל וגם שיגר שתיים-שלוש בעיטות קרובות מאוד לחיבורים. יש לו בעיטה טובה וגם דריבל טוב. שישפר את הכושר הגופני בתור התחלה ואחר-כך את קבלת ההחלטות ובאמת מדובר בשחקן כדורגל טוב מאוד. שמח על הגול של שכטר, כמה הוא חיכה לזה. עמוס עוד פעם מקבל גול באשמתו וחבל. הכי חשוב שרב"ש יזכור שיש עוד הרבה עבודה ואני עדיין חושב ששי צריך לפתוח בהרכב. זגורי אתמול כלל לא שותף - מעניין, אבל לפחות טועמה ובעיקר שון מלכה(!) ראו דשא. יאללה הפועל!

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בדיוק! ראיתי את המשחק בפלאפון וקלטתי פאול ברור. אחר כך קראתי בכל האתרים על פנדל הזוי ואמרתי אולי בגלל שהמסך קטן לא ראיתי טוב.

עכשיו אני מבין שבאמת היה פאול, ובאמת הגיע צהוב על פאול כזה. אדום טיפשי להחריד.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א ומכבי חיפה הם הקבוצות הטובות בארץ והם ילחמו על האליפות. כל היתר ילחמו על מה שנשאר.

פליאוף עליון זאת המטרה שלנו השנה, ופחות מכך יהיה כישלון. אבל לדבר על אליפות, בטח בשלב הזה של העונה, זאת הגזמה פרועה...

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/13
  13. Raulito Madridista

משחק עונה כבר במחזור השלישי בקריית אליעזר. כמובן שהמשחק לא יקבע כלום אבל כל קבוצה כל-כך רוצה לנצח כדי להעביר מסר לליגה. חיפה חוששת מהפסד שלישי רצוף ומכדור שלג ומכבי סוחבת קוף גדול על הגב בדמות בצורת ארוכה בקריית אליעזר ואני זוכר את שער הניצחון אז שהביא את מכבי למקום השני ולצ'מפיונס.

על פניו נראה שתוצאה סבירה היא תיקו, תוצאה לא רעה לשתי הקבוצות. אני לא רוצה ליפול בפח הזה שוב אבל אני אכתוב מה שאמרתי על הדרבי של מנצ'סטר: עושה רושם שחיפה תשחק את הכדורגל היפה וההתקפי אבל היא נטולת מחץ(אנדלובו) - ומכבי תעקוץ עם זהבי או פצצה של ראדי.

יש הרבה שחקנים שמאוד מעניין לראות אם הם מסוגלים להכריע משחק גדול כמו ראיוס וחן עזרא, אפילו טב"ח. זהבי שחקן המפתח מבחינתי. מכבי רגילה לשחק נגד בונקרים ולא נגד קבוצות שמשחקות פתוח. שתי הקבוצות יחשבו גם הגנה וגם התקפה. מיכה במקום יצחקי זה טיפה יותר הגנתי. האמצע של מכבי יותר נייד ומעניין.

14. alexshw Member

איזה לא יקבע כלום. הפסד חלילה וחיפה יכולה לסגור בסטה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

במחזור השלישי.
    כן, אתה צודק.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx