מחזור 3 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה 0-3 את מ. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/9/13.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם לבית"ר לא היה את המאמן החלש בליגה, באמת שהייתי סופר אופטימי לקראת העונה הקרובה. יש סגל טוב מאוד, רק חסר מישהו שיעשה איתו משהו.

ומילה לגביי הפועל חיפה - אם מולנו, קבוצה לא מחוברת, אתם באים להתבנקר ככה, אני לא רוצה לחשוב מה תעשו נגד מכבי ת"א או חיפה. נכון שהמטרה מקדשת את האמצעים, אבל זה היה משחק מביש שלכם.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מה ציפית מקבוצה ששלומי דורה מאמן אותה? מבחינתו המטרה מקדשת את האמצעים.

3. Love Is Red Member

הגזמת, באר שבע יכולה לקחת אליפות, אבלאלא שמדברים פה על זה שמקום 4 ומטה זה כישלון חיים בסוג של אופוריה מהרכש ומהניצחונות, אני אהיה מאושר גם אם נסיים במקום 6, בתור אוהד למוד אכזבות של הקבוצה הזאת אני לא מפתח ציפיות מעל הפופיק,אבל להגיד שבאר שבע לא יכולה לזכות באליפות, היא יכולה, לומר לך שהיא תזכה באליפות אני לא אגיד כי הסיכוים שזה יקרה קלושים, אבל לך תדע מה יילד יום, מה שאני אוהב בכדורגל זה שהכל יכול להיות ושום דבר לא בטוח גם אם משהו נראה בטוח.

בעונה שעברה מישהו האמין שנתניה תרד ליגה?

אני רק מנסה לומר בשורה התחתונה שאין לי ציפיות גבוהות אבל אני לא אתפלא אם הקבוצה תסיים במקום 1-6.
    מה שכן עוד עונה של באר שבע בפלייאוף התחתון תהיה כישלון וזה ברור גם לך לפי דעתי...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

עומר, כרגיל, אתה מחפש להשתמש במשפטי מחץ, חותכים כאלה.. אבל בלי לחשוב ובלי טיפת מושג.

נתחיל מהסוף, אנחנו לא ניקח אליפות, תנו לי מקום 3-4 וזאת עונה אדירה מבחינתנו, הישג גדול, אז את המילה אליפות תשים בצד, לא תשמע את זה מאנשים רציניים בבאר שבע, שומעים את המילה הזו הרבה יותר מאנשים מחוץ לבאר שבע מאשר מאנשים מבאר שבע, אז דלג.

בקשר לעמדות.. תרשה לי לגחך. ברדה יותר טוב מכל חלוץ שיש בליגה ביי פאר, אין מגן טוב יותר מדווידזאדה בליגה, אולי אולי טוואטחה, הם די שווים. ולא ראיתי מהשוער של מכבי (בטח לא שאראנוב), למה הם טובים יותר מאג'ידה....

וזה רק בשליפה... אם אני ממש יתאמץ לחשוב תהיה עוד עמדה 1 או 2 שאפשר לדון עליה, אבל זה דיון מטופש אז לא בא לי להתאמץ לחשוב.

5. קשר שמאלי Member

הסגל של באר שבע הוא השלישי בטיבו בליגה
    דוידזאדה, סוארס,הראל, נסאר, בוזגלו וברדה הם שחקנים מהדרג הראשון בליגה
    אם באר שבע לא תשיג העונה כרטיס לאירופה זה יהיה כישלון

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/13
  6. Love Is Red Member

כישלון לדעתי יהיה אם באר שבע תסיים בפלייאוף התחתון בגלל שיש עוד קבוצות שהביאו שחקנים מעולים, יש את סכנין שנראית טובה, את בני יהודה שכרגיל תעשה צרות באזור הצמרת, את קריית שמונה שכרגיל נראית מעולה, את מכבי תל אביב ומכבי חיפה אין צורך להזכיר, הפועל תל אביב אם הכל יתחבר מדובר בקבוצה מעולה שיכולה להגיע לפלייאוף עליון ואפילו לזכות באליפות, יש את בית"ר שאומנם לא ניצחה אתמול אבל שיחקה נהדר ובמזל הפועל חיפה לא הפסידה-הובסה אתמול.
    ויש גם את הפועל רעננה שעושה קולות מעניינים, וגם את עכו לא הייתי ממהר להספיד אחריי הבאתם של 5 השחקנים, וכמובן אשדוד שלא אמרה את המילה האחרונה שלה...

רק מכבי פתח תקווה רמת השרון והפועל חיפה לדעתי לא מספיק טובות בשביל להחשיב אותם כמועמדות לפלייאוף.

העונה רוב הקבוצות שוות ורואים את זה ככה שפלייאוף עליון זאת המטרה, מעבר יהיה הצלחה ענקית לדעתי האישית כי שוב יש ליגה מאוד שוויונית שכל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה...

7. Raulito Madridista

לא מגיע לבלומפילד היום לצערי, מקווה לשמוע על תוצאה טובה. חייבים לנצח כבר. הקהל צריך לתת את הגרון ולדחוף את הפועל מהשנייה הראשונה, אבל השחקנים צריכים להביא את הנקודות בעצמם. שמעתי שורמוט בהרכב, זה אמור לתת דרייב נוסף, השאלה אבל באיזה כושר הוא והאם ינסה לקחת על עצמו. רב"ש מאכזב עם הספסול של אבוטבול וזגורי. לא שהאחרון כזה טוב אבל המגמה עם זגורי גם כן במקום קשר אחורי הייתה יכולה להיות התקפית מאוד. רק שאלרואי לא יעלה מהספסל ויבקיע נגדינו כי עם הפועל יכול לקרות.

קצת על משחקי אתמול:
    * שאפו לבאר שבע אבל גם במחזור עשירי לא מדברים על תואר כי זה מוקדם.
    * בית"ר הייתה חלשה מאוד דווקא במשחק שציפו ממנה. דאריו היה בעל הבית והתרגיל בכדור החופשי היה מעולה.
    * הסגל של סכנין היום אולי טוב יותר מזה של בני יהודה. נורת אזהרה לקשטן.
    * לא מבין מה חשבו שם ברמת השרון ומכל הבחינות. מאחל לתמיר כהן שימשיך ככה.

8. Love Is Red Member

רק במחזור הסיום אם והיה והקבוצה תגיע לאיזושהי עמדה להלחם על מקום מסוים רק אז צריך להכריז שהולכים על כל הקופה, כרגע זה יהיה לא מחויב המציאות במיוחד אחריי 4 העונות הבינונויות מינוס שהציגה הקבוצה.

ותאמינו לי שברגע שבאר שבע תהיה מועמדת לזכות באליפות במהלך העונה אני הראשון שאשמח, אבל לא צריך לדבר על זה לא רצוי לדבר על זה ובטח שלא לחשוב על זה...

אם הזמן הליגה תתפתח וכל קבוצה כרגע יכולה לדהור לעבר אליפות ולא אני לא צוחק, כל קבוצה חוץ מ3 הקבוצות שציינתי (רמת השרון הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה) ובאותה נשימה כל קבוצה לא מה3 יכולה לסיים בפלייאוף התחתון, השנה רואים שהליגה יותר שווינית, אפילו מכבי תל אביב ומכבי חיפה לדעתי לא יהיו מעל הליגה כמו לפניי שנה.

אני לא בטוח אם ליגה שווינית זה טוב לנבחרת אבל זה בוודאי טוב לחובב הכדורגל הממוצע שרוצה גם לראות קצת מתח.

9. LIVERPOOL87 Member

אם נסתכל שנה קודם על עונת 12-13, את הנקודה השביעית גירדנו אחרי המחזור העשירי.
    ככה שהיכולת הייתה לא טובה בשלושת המשחקים אך הבאנו את הנקודות.
    להבדיל מהרבה פרשנים אני ממש לא רואה כיצד הסגל שלנו טוב יותר מבעונה הקודמת וזוהי נקודת זכות לשלומי דורה שמביא בינתיים נקודות.
    את מכבי חיפה ומכבי תל אביב אין ציפיות מאף אחד לנצח, כל תיקו יהיה הישג נהדר.

בעונה הקודמת הפועל רמת גן שיחקה כדורגל נפלא(במונחים של קבוצת תחתית) ולא ידעה להביא את הנקודות.
    אני מעדיף בשלב כזה של העונה להראות רע ולנצח שני משחקי חוץ.

10. Echte Liebe Member

תראו אני לא יודע מה הסיפור של שטרית ואם הוא צודק בטענותיו או לא, אבל 2 מריבות עם מאמנים/שחקנים בפחות משבועיים? משהו פה לא מריח טוב. לא נראה לי שגם ספסאדיו, יובל נעים וקלינגר משקרים. צריך לעשות בדק בית באיגוד השופטים.

11. EuropeGuy Member

מחצית בבלומפילד 1-0 להפועל.
    יש שני דברים שמטרידים אותי בהפועל, הראשון ברמת פוטנציאל השחקנים והשני ברמת ההוראות של רן בן שמעון.

בקשר לראשון, ככל שעובר הזמן והרמה נשארת באותו המקום עולים סימני השאלה לגבי עד לאיזו יכולת יכולים להגיע שחקנים כמו יורגן קולין, גרזיזיץ' ולוקאש סאשה. בקשר לשני, מפריע לי שבן שמעון עדיין לא הצליח ללמד את גורדנה מדוע חשוב לשחרר כדור מהר, הדריבל הזה יפה כשהוא נעשה נכון והופך בלתי נסבל כשיש אופציות טובות למסירה. גם דגני התאהב יותר מדי בכדרור במקום למסור בפשטות. באופן כללי הכושר הגופני של הפועל נראה לא מספיק טוב וזה מקשה עליה להציג משחק טוב יותר.

מגיעה מילה טובה לקהל של הפועל שעושה אווירה טובה למרות הדברים שציינתי.

12. oranfu Member

אם גורדנה ילמד לשחרר כדור כמו בנאדם הוא יהיה אחד הקשרים הכי טובים בליגה. אבל בינתיים זה לא קורה עם אף אחד מהמאמנים שעבדו איתו, ומדובר על מאמנים מאוד מכובדים פה בארץ.

ניצחון קליל להפועל על קבוצה עלובה (שגם קופחה ע"י השופט בהרחקה) אבל היא עדיין לא נראית טוב. לא מבין את ההיגיון במגן שמאלי שיש לו רק רגל ימין. הוא כל הזמן יחתוך למרכז, אבל להפועל גם ככה אין שחקן אגף בצד שמאל. לא מבין את ההגיון בהבאה של המגן הזה.
    נקודת אור מבחינת הפועל היא שורמוט נראה טוב.

13. EuropeGuy Member

אני את שלי כבר אמרתי בקשר לדרכי האימון בארץ.
    זו לא בושה לעבוד באופן פרטני עם שחקן על אלמנטים בסיסיים של יסודות, גם אם זה בקבוצת בוגרים.
    ב NBA הגדולה גל מקל העיד שעובדים על יסודות ברמות הפרטניות ביותר, יכול להיות שיש לנו ממי ללמוד.

אהבתי את ההופעה של שון מלכה הצעיר. יופי של טכניקת עצירת כדור. אם אני לא טועה הוא שיחק על המשבצת של זגורי והיה פעלתן יותר מכל ההופעות של זגורי עד כה. גם הוא בנוסף לורמוט נקודת אור.

14. yedidel Member

צריך לעשות תיעוד של טעויות שיפוט לטובת הפועל בהסטוריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. קשר שמאלי Member

''שופטים של דון שחר''(זה מה שאוהדי הפועל טישו אומרים)