מחזור 3 בליגת העל: מכבי חיפה במקום האחרון, ק"ש ומכבי ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/9/15.

1. עידן444 Member

העניין הוא שספורט 1,2 ממשיכים לתת עדיפות ל- 4 הגדולות המסורתיות משלושת הערים הגדולות וזאת למרות שמפת הכדורגל השתנתה ולדעתי יש לא מעט משחקים שאת האוהד הניטרלי יעניין יותר לראות את ב״ש מאשר את בית״ר או הפועל ת״א. אם היו היה ב״ש נגד נתניה והפועל ת״א נגד רעננה אני מעריך שעדיין בצ׳ארלטון היו מעדיפים לשדר את הפועל ת״א וזה כבר בעיני עוות שצריך לתקן.

2. oranfu Member

מעניין אותך יותר לראות משחק של ב"ש מאשר של חיפה? איזה מן אוהד אתה?

3. DRORIKO Member

לא בזמן משחק של חיפה! התכוונתי שזה מעניין אותי בשעה שיש משחק של כל קבוצה שהיא לא חיפה. זאת הנקודה שלי, שאוהד שהקבוצה שלו לא משחקת באותו זמן ויש נניח משחק של באר שבע מול משחק הפועל, יעדיף לראות את באר שבע. היא פשוט קבוצה מעניינת יותר.

4. oranfu Member

נו, אז אוהדי חיפה רוצים לראות את המשחק שלהם, אוהדי הפועל את שלהם. זה יותר מכמות האוהדים\צופים שרוצים לראות את ב"ש.

5. Turgi Guest

לבאר שבע יש עוד הרבה לעבור בשביל להיות משודרת לפני חיפה או הפועל.
    שתי עונות בצמרת זה לא מספיק.

oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

עם שלושתם משחקות ביחד יכול להיות שכן. אבל אם נניח חיפה משחקת ב-5 וב-7 יש ב"ש/הפועל צ'רלטון צריכים לשדר את ב"ש. בלי שום ויכוח.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כי אי אפשר...זה ההסכם..זאת אומרת, אם ONE באמת היו מנסים, אולי היו משלמים הרבה כסף ומשדרים. אבל, למה להם? כולה משחק במחזור מס' 3...לא משחק אליפות או משחק על אירופה...

@DRORIKO אתה אומר "אין שום ויכוח" אבל אתה לא זה שקובע. אני בטוח שאם יצא מצב כזה במחזור מס' 3, יעדיפו בצ'רלטון לשדר את הפועל תל אביב, ובצדק מה לעשות..

8. oranfu Member

אבל באותו זמן יש משחקים גדולים אחרים מאנגליה.

9. zahipan Member

צ'רלטון לא יכלו לקיים את המשחק של הפועל ב"ש-רעננה ב-15:00 ואז כן לשדר את המשחק?
    זה פשוט זלזול בלקוחות שלהם.

10. oranfu Member

מותר להם לשדר רק 3 משחקים בשבת לא?

11. DRORIKO Member

כמה אטרקטיביות יש במפגש בין 2 קבוצות אפורות ונטולות יומרות כמו הפועל ונתניה(ויסלחו לי האוהדים של שתי הקבוצות). מה גם שרוב האוהדים של הפועל יהיו בכלל בבלומפילד.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ההסכם שלהם כולל 3 משחקים. במקרים נדירים, בדר"כ סוף עונה, הם משדרים יותר מכך.
    זלזול בלקוחות? מה זה זלזול בדיוק? ולמה זה לא זלזול בלקוחות מכפר סבא, עכו, פתח תקווה, אוהדי הפועל חיפה?

הם עסק פרטי וזכותם להתנהל איך שבא להם כל עוד זה כפוף להסכם זכויות השידור. הם החליטו שמבחינתם עדיף לא להרים שידור מנתניה, עשו את החישובים והבינו שלשדר את 4 הגדולות ייתן להם רווח גדול יותר. זכותם. כבר היו מקרים בעבר ששידור של ב"ש הועדף על פני 4 הגדולות, בעיקר בסיום העונה, שבה המשחקים שלנו היו באמת יותר מעניינים.

@DRORIKO אני בעיקרון מסכים איתך. גם המשחק של בית"ר הוא משחק בית וגם אני מניח שיותר צופים ניטרלים יעדיפו לראות את ב"ש מול הכבשה השחורה שלה ולא את הפועל ת"א האפורה... אבל זו בחירתם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

לא רק בסוף אלא לכל אורכה, זה הגיע למצב שכולם חשבו שמוטי חביב הוא באר שבעי :) להזכירך בתחילת העונה שעברה צ'רלטון אפילו עשו פרומו מיוחד רק להפועל ב"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/15
  14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

העומק ממשיך לתת את אותותיו:

בוזגלו ובן שהר פותחים בספסל בנתניה. אווקמה וברדה בהרכב.

15. DRORIKO Member

בתחילת העונה היו כאלה שטענו שבכר בגלל שהוא מאמן צעיר "יעשה במכנסיים" מול הכוכבים. אז טענו. בכר לא סופר אף אחד,כמו שלא היתה לו בעיה לספסל את ברדה עד עתה,עכשיו הוא מוריד לספסל את הכוכב הכי גדול שלו. יש ביצים לילד.