מחזור 3 בליגת העל: מכבי חיפה במקום האחרון, ק"ש ומכבי ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/9/15.

1. Hapoel_Tel_Aviv Member

לדעתי מבחינת אובך אם יהיה כמו היום בת"א אפשר לשחק בשבת, מבחינת חום אמנם זה סיוט אבל אין הצדקה לדחות.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם זה יהיה כמו בב"ש אז לא תהיה אפשרות לשחק. למרות שלא משחקים בב"ש השבת.

החזאים טוענים שהאובך ישקע רק בראשון. לדעתי לא ייקחו סיכון ולא יקיימו את המחזור. אבסורד עצום, שבסוף בגלל זה זה נדחה.

3. zahipan Member

האובך בתל אביב יותר כבד מבאר שבע, הייתי היום ברמת גן והיה שם סיוט.

4. Hapoel_Tel_Aviv Member

כנראה שאתה צודק, אני רואה שעדיין הערך הוא פי 2-3 ממה שנחשב לחריג ויש אהזרה של איכות הסביבה שגם לאנשים בריאים לא כדאי לבצע פעילות גופנית, אף אחד מהם לא יקח אחריות, אני באמת מקווה שאם יחליטו זה יקרה מחר ולא בשבת.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האובך מגיע מכיוון צפון, מסוריה, לכן הגיוני שהוא כבד יותר בתל אביב מאשר בבאר שבע.

6. Raulito Madridista

זה ללא ספק יהיה אירוני אם לא יהיה מחזור בשבת והפעם בגלל מזג-האוויר. אני חושב שבהפועל בכלל לא יתאכזבו אם זה יקרה..אנחנו לא רוצים לשחק אף-פעם - לא בשבת, לא בראשון, לא בשני, אלא אם כן מדובר בלשחק בקקה. גם מכבי אגב תרוויח אם המחזור יתבטל, שחקנים יוכלו לנוח עוד קצת לקראת הדבר האמיתי.

בואו נניח שמכבי תנצח בק"ש ביום שבת - במקרה כזה היא מסמנת 'וי' על שניים ממשחקי החוץ הכי קשים בליגה. היא לא צריכה לתת הצגה, מספיק עוד 1:0 קטן-גדול וטוב משער של זהבי מהבעיטה היחידה של מכבי למסגרת. אנשים לא מעריכים מספיק את הניצחון שלה נגד באר-שבע - היא(מכבי) בקושי רצה, בקושי נגעה בכדור, ההרכב לא היה מלא, באר-שבע רצתה לנקום על גמר הגביע והגיעה מלאת ביטחון וחדורת מוטיבצייה. אפשר לשלוף את הטיעון של 'בעונות האחרונות מכבי הפסידה בווסרמיל בסיבוב הראשון וזכתה באליפות', אבל לא יודע עד כמה זה תופס. זהבי ישחק נגד ק"ש זה בטוח, השאלה היא מה לגבי טב"חX2. אני חושב שזו הזדמנות טובה לשלב את ברק יצחקי. מצידה של ק"ש דויד מנגה עשוי לחזור לסגל. ק"ש יודעת שהמשחק מחר הוא אופרה אחרת ולא כמו הטיול נגד הפועל. גם אם מכבי תיפול ביום שבת זה עדיין מובן, זה צריך לקרות מתישהו.

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

מה היחס על רעננה בווינר?
    ישלי הרגשה שהמנחוס של ב"ש איתם ימשיך גם השבת.

8. ייא Member

לדעתי מחר כולנו נקום של הודעה גורפת על ביטול הלאומית לצערי... אני חושב שזאת הסחפות. היתי הערב בפארק יבנה והמון אנשים שיחקו כדורגל וסל ב8... לא ראיתי מישהו מת. שיעשו הפסקות מים ולא יוותרו על 7 משחקי לאומית באותה שעה!

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. Turgi Guest

משחקי הליגה הלאומית והליגות לנוער נדחו.
    הודעה לגבי ליגת העל תתקבל בהמשך.

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכונה, אין מילה אחרת.
    מכבי נוסעת/נסעה לצפון למשחק מול ק"ש ורק בבוקר המשחק יודיעו להם אם יש משחק או לא.
    מה היא אמורה לעשות? יום כיף בחמת גדר?

orimor2212 ו-Raulito אוהבים את זה.
  11. ייא Member

מכבי בטח תצא ב10 ועד 9 יודיעו. אני חושב שסתם מגזימים כבר כעת. האובך ירד אפשר לשחק

12. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/5.Xxxהפועל ת"א - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/8.Xxx

הפועל ת"א ערכה ביום רביעי כבר את הרמת הכוסית המסורתית לקראת ראש השנה. הבעלים אמיר כבירי ניסה לשדר אופטימיות ואמר לשחקנים - "אני מאמין בכם, נבחרתם בפינצטה אחד-אחד, כל הכישרון שלכם עוד יתפרץ". בינתיים האמירות של הבוס נראות מנותקות מהמציאות. הפועל שייכת ל-'מועדון האפס' בליגת העל, אחת מהקבוצות שעדיין לא הבקיעה. זה לא רק זה אלא הכדורגל הנוראי, החלטורה עם אריק בנאדו, חוסר ההצלחה בצירוף ניב זריהן ובקיצור - עונה עברה והתחושה היא שההתנהלות עדיין שכונה. מה אפשר לאחל להפועל ת"א לשנה החדשה? שער זכות ראשון, ניצחון ראשון ואחר-כך גם מאמן חדש - ססאר מנדיונדו פוטר כבר אחרי שני משחקים, הפיאסקו מול ק"ש בבלומפילד(תבוסה 3:0) הספיקה לחבר'ה כדי להרים ידיים. בינתיים מי שתופס את הג'וב זמנית הוא וואליד באדיר שבטוח שהוא יכול להיות המאמן הראשי. באדיר אומר לקראת המשחק - "אני רוצה מהשחקנים שלי, שירוצו, שיעלו על המגרש ושידעו שהם משחקים במועדון גדול בשם הפועל תל אביב וזו המטרה שלי".
    ההיסטוריה לפחות עומדת לטובת הפועל שניצחה את מכבי נתניה בכל שלושת המשחקים בעונה שעברה(1-0, 2-0, 2-1), ומעבר לכך, בכל פעם כשהגיעה למחזור השלישי ללא אף שער זכות - היא ניצחה. רק ניצחון יכול לעצור את מחול השדים המוצדק סביב הקבוצה הזו שבעונה שעברה הכושלת למשל הייתה אחרי שלושה מחזורים עם 6 נקודות. בהפועל מקווים שגם ההרכבים ההזויים של מנדיונדו הם היסטוריה. מסתמן כי אדי גוטליב שהגיע כהבטחה גדולה וגם המגן שמואל שיימן שמוערך ע"י הצוות המקצועי, נמצאים בתמונת ההרכב. השאלה הנוספת היא האם הפועל תשחק עם חלוץ '9' אמיתי כמו דודו ביטון. באדיר צפוי לזמן לסגל את הצעירים רמזי ספורי ושגיב יחזקאל אותם מנדיונדו לא ספר. מנגד, אריאל הרוש הפצוע ייעדר וצליל חתוכה ימשיך בין הקורות.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1211127.Xxx

הרכב משוער: צליל חתוכה; ורטה, אבו-עביד, וינטרה(גוטליב), שמואל שיימן; אנטל, לינגאנה, פיינטילי, רייכרט, בומבה; דודו ביטון(אלטמן)

מכבי נתניה גם כן פתחה את העונה עם נקודה משני מחזורי הפתיחה ועדיין מחפשת להרעיד את הרשת, אך כמובן שהציפיות מהקבוצה מעיר היהלומים שבנתה את עצמה הקיץ טלאי על גבי טלאי - הן שונות לחלוטין. מעבר לכך, נתניה כן הראתה ניצוצות של כדורגל לא רע בכלל ובמשחק הקודם נגד בית"ר ירושלים הייתה ראויה ליותר מהנקודה אותה השיגה. ישראל זגורי שהצטרף מהפועל ת"א, בין השאר, מצא את הקורה. העונה הוא מקווה לשים מאחור את החרפה אשתקד והוא ישמח גם 'לנקום' באקסית שהפכה אותו למנודה והתייחסה אליו בחוסר כבוד. מחר יפתח בהרכב. גם נתניה שמתמודדת עם סיטואציה לא פשוטה בדמות פציעותיהם של שני שחקני המפתח ערן לוי ודיא סבע לתקופה ארוכה - ניסתה לצרף חלוץ אך לא הצליחה ואיציק כהן נשאר בבית"ר ירושלים. בינתיים הבלם עידו לוי איתו היו מחלוקות כספיות - שוחרר מהקבוצה. גם בנתניה הרימו השבוע לחיים באירוע חגיגי לכבוד ראש השנה והם מקווים השנה להתעסק בעיקר בכדורגל ופחות בבעיות כספיות. דורון אוסידון שהודה לראש העיר על התרומה, נשא דברים ואמר "אני עומד לפניכם היום ורואה מועדון בריא, חדר הלבשה חזק שהשחקנים בו חברים לא רק במגרש".
    סביר ששלומי דורה זוכר לטובה את הפועל ת"א שכן בעונה שעברה כאשר אימן את הפועל עכו, הניצחון של עכו על הפועל בדקה האחרונה במשחק בסיבוב השני נתן לה את הפוש הגדול להישארות בליגה ומשם השאר היסטוריה. היסטוריה היא גם השעייתו של פשכצקי מערוץ הספורט והיום הוא פירסם שסינמה פונגול, חלוץ נבחרת צרפת לשעבר - הוצע לקבוצה. תחליטו אתם. ובחזרה לשבת: דורה מתלבט לגבי חיימוביץ או מישצ'נקו האוקראיני. שמעון הרוש ישחק למרות שאינו כשיר במאת האחוזים שכן אין אלטרנטיבה. מרגוליס ישחק בינתיים בשפיץ שכן החתמתו של החלוץ סיסאי טרם התבצעה. גם טל איילה מאוד מסוכן וצריך לשים לב לגביו.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1211317.Xxx

הרכב משוער: ברק לוי; ורד, חיימוביץ, חסן, שמעון הרוש; לוגאסי(בארי), רומאריו פיראס, סמיליאניץ', טל איילה, ישראל זגורי; מרגוליס

13. Hapoel_Tel_Aviv Member

האובך נעלם כמעט לגמרי, אפילו רואים מעט שמש אחרי כמה ימים, זה עדיין לא שמיים כחולים לגמרי אבל זה ממש לא אובך שמסוכן לבריאות כבר אלא משו שמזכיר ימים מעוננים בחורף, אם המשחקים בליגת העל לא יתקיימו זה ביזיון.

14. DRORIKO Member

אני לא פוסל את זה שהאובך זה תירוץ לבטל את המחזור בגלל שהטוטו לא הכניס אותו לטופס

ייא אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא יודע איך במרכז אבל פה זה עדיין מרגיש אבק באוויר, קילופי עור וכד'. לא ברמה שהייתה לפני יומיים, אבל עדיין כן בעייתי..

למרות שאני מניח שכן יתקיים מחזור, למרות שבתוך תוכי אני מקווה שלא כי אני לא אוכל לנסוע מחר למשחק בנתניה וגם אין שידור :(