מחזור 3 בליגת העל: מכבי חיפה במקום האחרון, ק"ש ומכבי ת"א נפרדו בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/9/15.

1. Drama Guest

לא סתם לא הגבתי והזכרתי את הנושא. עם כל הערכה לדור בתור שחקן הוא מגזים עם ההצגות וזה יכול להיות מקרה קלאסי של הילד שצעק זאב אבל אינני בטוח.

לגבי אליפות אצלנו, למה לא ? מה מונע מאיתנו ? למה לא לחלום בזמן שזה הגיוני ?
    יש לנו הגנה מעולה, צמד שוערים טוב, קישור מגוון וגם התקפה שהשתפרה. קבוצות באות לשחק נטו הגנה מול מכבי ת"א והפועל ב"ש ומנסות להקשות עליהם (משחק טוב מול קבוצה גדולה יכול לקנות עולם), מולנו זה אחרת.
    אני גם לא מבין למה אתם חושבים שאין לנו עומק. שוער ומגנים מחליפים שיכולים לפתוח בחצי מקבוצות ליגת העל, בלם לגיטימי על הספסל, 6 שחקנים על 2 עמדות התקפה ו2 קשרים מחליפים על הספסל.
    אנחנו משחקים טוב, אני לא רוצה לפרט יותר מידי על מנת לא לספק חומר לאויב אבל הקבוצה הנראת יותר טוב ממה שאני זוכר מהעונה ההיא לפני 11 שנה שסיימנו מקום 2 אחרי קבוצה ענקסקטית.
    אני חולם הולך ומאמין בכל הדרך ואגלה לכם סוד קטן - גם השחקנים. אי אפשר לנצח את ק"ש ? כבר עשינו את זה אשתקד. גם ממכבי ת''א הוצאנו נקודות. לא מפחדים מאף קבוצה ומאף שחקן, מסתכלים לכל אחד בלבן של העיניים. יש לנו דברים שלקבוצות אחרות אין.
    התקציב השנה עומד על 11.4 מיליון ש"ח. שחקנים שמהווים את השלד - גיגי, דנינו, אלו, גולדנברג,פסר,קניוק,מונונגה,יעקבוביץ',מלמד,עוז פרץ. (כל אלו עונה שנייה או יותר)
    יש כמה דברים שחסרים לנו ללכת עד הסוף אבל בוא נגיד שהם לא ימנעו מאיתנו לעשות זאת.

לגבי הבחור עם המסכה שמו אליאור סיידר, חלוץ גדול. אני רואה אותו שנה הבאה חותם במכבי נתניה, סוג של תחושה.

@Love Is Red אל תוציא את דבריי מהקשרם. אמרתי שאם ב"ש לא תחתים את הישראלים הבכירים (שהם לא לגיונרים) מליגת העל היא לא תאבק באמת עם מכבי ת"א. גם ציינתי מי הם אותם ישראלים, ואציין שנית - עומר דנינו, אופיר מזרחי, אחמד עאבד ועומר אצילי. מבין כל אלו קל לראות שעומר דנינו אמור להיות המועמד המוביל עקב נסיגה ביכולתו של סוארז.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/15
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. Love Is Red Member

@Drama אני לא מסכים איתך, אני חושב שרוב השחקנים שציינת הם עדיין לא מלוטשים מספיק בשבילנו.
    למשל שחקן שהיינו צריכים להביא זה את אבי ריקן במקום את ראדי שהוא כבר פנסיונר לדעתי.
    ואולי במקום וואקמה את עומר אצילי או זר יותר טוב על התפקיד הזה, ולמשל שחקן שלא ציינת והיה יכול להפוך את הקישור האחורי שלנו ליותר שלם זה וובה בראון.
    אבל עומר דנינו?
    הוא עדיין ילד, יש לנו 3 בלמים טובים מאוד לליגה הזאת ואם נצטרך להביא בלם במקום סוארס אז עדיף שזה יהיה זר.
    ואגב מעניין למה אתה לא מזכיר את גיא חיימוב שגם אם הוא היה אצלנו היינו נאבקים באמת מול מכבי על האליפות.
    אתה פשוט אוהב לקדם את הסגל שחקנים של מכבי פתח תקווה כאילו מדובר בקבוצת כוכבים.
    יש לכם קבוצה טובה וממושמעת אבל זה לא ישרוד לאורך זמן ובסוף דברים יתאזנו.
    גם אצלנו אגב בעונת 2013-2014 חוץ מברדה ובוזגלו לא היה לנו אף שחקן שהוא כוכב ושניהם הביאו אותנו לצמרת אבל בפלייאוף זה התפקשש.
    לכם במקום שני השחקנים הללו יש שחקנים קבוצתיים+המאמן הישראלי הכי טוב היום בליגה (עדיין אברהם גרנט הכי טוב לדעתי), ובקיצור יש לכם קבוצה מאוזנת וטובה, אבל מכאן ועד אליפות או מאבק הדרך רחוקה.

אנחנו הבאנו מאמן שהוא אומנם צעיר אבל הוא כבר שדרוג מאלישע לוי המנומנם שלא מבין בטקטיקה ובהכנה פיזית שום דבר, השיפור בפיזיות יקרב אותנו לאליפות יותר מהבאת פרוספקט כזה או אחר.
    אם כבר שחקנים שהיינו צריכים להביא אז זה שחקנים מוכחים בגיל צעיר יותר, כגון גיא חיימוב או וובה בראון או אבי ריקן.
    אבל מה שבטוח אתה לא יכול לזלזל בקבוצה שיש לנו העונה ולטעון שלא ניתן מאבק מול מכבי.

3. עידן444 Member

@Drama מזכיר לי את איך שדיברו על רמי דואני כשהוא היה בגילו של עומר דנינו. היו בטוחים שגידלו הכלאה בין שמעון גרשון ואריק בנאדו.

בכל אופן אני אוהב את הגישה והאמונה שלו גם אם היא נראית לנו קצת מופרכת.

4. ייא Member

ראיתי 3 משחקים של מפת העונה והם לא קבוצה לאליפות . ההבדל הינם לבש זה שאין לחץ מהקהל והכל מרגיש כמו משחקי אימון רגועים כאלה. בעןנת שיא שלהם הם יאבקו עם בש על הסגנות, לא מעבר. מאחל להם לזכות כמובן אבל בשביל זה יצטרכו עוד 4 תותחים בינואר.

5. Drama Guest

@עידן444 אני מבין אותך, גם על דני פרדה אמרו שיהיה עילוי. אבל אני לא קופץ על כל אחד. מעולם לא שיבחתי פה אף שחקן של מכבי פ''ת למעט עומר דנינו אז הטענות של @Love Is Red הינן חסרות שחר.
    "עומר דנינו ? הוא עדיין ילד" אז כל הכבוד על הזילזול ואתה לא שונה משאר מאמני הליגה הפחדנים. מי שמפחד לשתף צעירים זב"ש.
    קודם כל שתהיה לכם הגנה ברמה ו2 שוערים טובים, בלי זה אי אפשר לרוץ.
    ואני יודע שקל להגיד ולזלזל אין לחץ וכל משחק הוא משחק אימון ושאר "סופרלטיבים" אבל תאמינו לי שאני במגרש וגם אם אנחנו 1200, אנחנו דואגים לעודד ולשיר מכל הנשמה ואתה רואה שהשחקנים לא נשארים אדישים ופותחים מבערים. לעשות מהפך מול בני יהודה זה יותר מאופי של שחקנים או הוראות טקטקיות.

כל פעם שאומרים שאין לחץ זה הורג אותי, אין מצב שנפגשתם עם אבי לוזון מעולם. אבי יכול להיות יותר גרוע מחמש אלף אוהדים זועמים.

6. yedidel Member

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-9/11986576_307513322706374_5065567089426932055_n.Xxx?oh=e93766d9d528c402a68f022d984ac850&oe=56A1B4EE
    פנדל מפוקפק?

7. אבי סנדור Member

פנדל או לא פנדל- דניאל בר נתן שופט מפוקפק..לטעמי הגרוע מבין שופטי הליגה..

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. Love Is Red Member

כל שופטי ליגת העל הם גרועים לא מפופקים גרועים.
    אין אחד חוץ מאלון יפת וגם הוא מתחיל לאבד את זה אין שופט אחד שאפשר באמת לראות אצלו עתיד גדול.
    איפה השופטים של פעם איפה?
    גם יש את השופט הזה לייבוביץ שהוא בכלל חסר מושג...