מחזור 3 בליגת העל :: חוזרים מהפגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏13/9/18.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי מה שראיתי 90 אחוז לפחות מאוהדי באר שבע שכאן הגיבו אחרי ההפסד... אז תחשב מסלול מחדש.

אוהדי מכבי תל אביב נעלמו קצת אחרי ההדחה מאירופה , אלה שנשארו כאן דווקא אחלה ואפשר להתדיין איתם בצורה נעימה, נקווה שיחזרו להגיב.

ראיתי את התקציר, באמת צריך חוסר מזל עצום לסיים משחק כזה עם 0 שערים, גם לא ראיתי שאשדוד (עם זה שהיא חלשה מאוד) הצליחה להביך את ההגנה שלנו יותר מאולי פעם אחת, השער שכבשו היה מערבובייה שכרגיל אצלנו אין את הקר רוח שיעיף את הכדור.
    אני לגמרי אופטימי לגבי המשך צבירת הנקודות שלנו, ממן חייב לעוף מההרכב.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

2. קשר ימני Member

לא חייבים להיעלב מכל דבר.
    לא אמרתי מילה על אוהדי באר שבע ובחרת להיעלב, אפילו לא התכוונתי לאוהדים שלכם.
    וגם אם כן, על מה נעלבת? גם אני שונא לדבר אחרי משחקים רעים שלנו.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא נעלבתי , אני לא אוהב שגונבים דעת רק כי זה עובר יפה על המקלדת.

לא התכוונת לאוהדי באר שבע..? סבבה, נקסט.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. ייא Member

ב'ש הודחה כבר ב5-0 לזאגרב, ראו כבר שם מיד שהם לא בעניינים ככה או ככה. ברכות!

5. Telkiyski Member

נו באמת.

שלב בתים זה כולה 6 משחקים.
    זה נגמר עוד לפני שמסתיים הסיבוב הראשון.
    אפשר לחשוב שאם הם היו עולים אז היו להם שני משחקים בשבוע עד מרץ.

מקסימום היו מאבדים איזה 3-4 נקודות מזה. לא מעבר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשבונים את הקבוצה בספטמבר ולא ביולי אוגוסט משלמים מחיר על חוסר חיבור. אתמול גם ההחמצות היו יוצאות דופן.
    הולכת להיות לנו קבוצה מצוינת, בטח אם סבע גם יצטרף. מקווה שמכבי לא תברח עד שנתחבר.

האסלביינק מדהים, צעד ראשון מהרמות הכי גבוהות.
    נראה לי שאנחנו עוד נתאהב בסאבו, יש לו הכל מהכל, כבר אתמול אפשר להבין למה אוהדי בית״ר טענו שהוא כמה רמות מקצועית מעל אייבנדר.

לירן אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

מכבי נותנת רביעייה בקלות לרעננה - 'אגוז קשה לפיצוח' בליגה שלנו, ואם המאמן היה מבין את הפרנצ'יפ כבר בטרנר, אפשר היה להכריז כמעט בוודאות על אלופה חדשה. אני חושב שאין מחילה לבאר-שבע אחרי ההפסד אתמול, היא כבר מבזבזת את כל הקלישאות על 'הכדור לא נכנס' ו-'יש ימים כאלה' כבר במחזור השלישי והפער ממכבי הולך וגדל, כל איבוד נקודות עכשיו בנוסף יהיה כמו מלחמת עולם. אני מסתכל על ההרכב של באר-שבע והוא פשוט לא מאיים ולא מפחיד, אבל בכל הרכב היא הייתה צריכה לנצח אתמול, גם אם זה קצת עזרא, קצת האסלביינק וקצת ממן. והאלסביינק לא סקורר, הוא מייצר מצבים טוב אבל הוא מחמיצן.

אני חושב שעד עכשיו הדבר הכי יפה בליגה הזו הוא הפועל חדרה וזה גם נפלא עבורם וגם אות קלון לכדורגל הישראלי כאן. כבר נתתי דוגמאות. מכבי פ"ת הייתה הלהיט של המחזור הראשון ומאז ראיתי אותה לא טובה נגד בני-יהודה ואתמול שלוות נפש עם התיקו נגד חדרה. הקבוצות חושבות קודם כל על איך לא להפסיד.

8. קשר שמאלי Member

הם מתחילים להזכיר את מכבי חיפה עם התירוצים
    הם הפסידו ליורדת הבטוחה. קבוצה שיש לה 2-3 שחקנים ברמה של ליגת על

9. yedidel Member

זה המשך טבעי אחרי שהזכרנו את מכבי חיפה עם הרכש

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

לא בכל עונה אתה יכול להגיע רק לפלייאוף(גם הפעם אין את נוואקמה), ומעבר לכך זה לא כפתור קסם שלוחצים עליו כמו שבשכונה אתה משחק עם חברים ומקבל גול או אפילו בפלייסטיישן - 'יאללה, עכשיו רציני'. זה משבר אמיתי ראשון של ברק בכר על כר הדשא, מבחינת תוצאות וכדורגל נטו. לא שאני מזלזל בבורות שהיו לבאר-שבע עם מקרה ברדה, צדק, הפציעה של ויטור, אבל הפעם זה אחרת, כדורגל נטו. אני בחיים לא הייתי מהמר שאשדוד תנצח אתמול. אני רוצה להגיד מילה על חנן ממן, מבחינתי איך שהוא נראה בזמן האחרון זה השחקן הישראלי המצוי שממן כל הקריירה היה כמוהו - מסתפק במועט. השיא משהו, זכה בתואר, היה שחקן הרכב - יאללה זה הזמן לנוח. עוד מישהו רוצה לשחרר את בן-שהר? ועוד למכבי?

11. Telkiyski Member

היו להם כבר משברים יותר מדאיגים מזה תחת בכר.
    באליפות הראשונה הם הפסידו לפאקינג עכו והיה נראה ששוב זו בש של אלישע.
    אחר כך נכנסו לפליאוף עם איזה 4 תיקו רצופים בטרנר (סכנין, רעננה, מכבי וחיפה נראה לי) וההפרש נמחק.

עונה אחרי זה היה להם סיבוב שני גרוע מאוד והם כמעט איבדו לחלוטין 10 הפרש ממכבי (כל מיני תיקו בסכנין, תיקו בהפועל חיפה והפסד למכיב בנתניה).

שנה שעברה הם פתחו 7 הפרש ממכבי בסוף הסיבוב הראשון ומכבי הצליחו להפוך את זה עם ניצחון עליהם בנתניה.
    בכלל כשהתחיל הפליאוף העליון שנה שעברה הרוב לדעתי הימרו על מכבי או ביתר כאלופות.

הם במשבר כן, אבל היו להם כבר יותר גרועים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

זו פעם ראשונה בתקופת בכר שגם הטבלה נגדם(הפער אמנם לא היסטרי ואנחנו רק בתחילת העונה, אבל יש לחץ עצום שמצטבר) ובעיקר הקבוצה עצמה פשוט לא מספיק טובה ויש סימן שאלה עצום האם אפשר לצאת מזה. את המשבר הראשון אני זוכר וזה היה מפתיע מאוד, בין היתר ההפסד לעכו, אבל תמיד היה ברור שיש קבוצה חזקה. באותה עונה אגב זה לא היה רק וואקמה ועוד עשרה. היו בוזגלו, מליקסון עם עוד ווליום. הפעם זו גם קבוצה שמתחדשת מרגע לרגע וזה לוקח זמן, לא בטוח שברק בכר יודע מה הוא רוצה לעשות.

13. Telkiyski Member

אחרי ההפסד ההוא לעכו לדעתי הם היו איזה 6 הפרש ממכבי, בלי שום אליפות קודם לכן ולא היה ברור בכלל שיש להם קבוצה טובה.

באותה מידה שעכשיו קוברים אותם, אני זוכר איך לפני שנתיים כשהם הובילו 9 או 10 הפרש הכתירו אותם כאלופה וודאית ואז מכבי מחקה כמעט את כל ההפרש.
    גם בעונה שעברה זה היה ככה עד תחילת הסיבוב השני.

עם כל הכבוד לשחר פיבן, ייני, מיכה ושות', לא הייתי סוגר עניין עדיין במחזור 3 למרות שברור שזה נראה לא טוב.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היינו כבר בפער 5 וגם 7 ממכבי תל אביב בשנים האחרונות. סבלנות.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

כרגע הדיבור הוא שמכבי הולכת לקחת אליפות בלי יריבה סטייל האליפויות של חכם קרויף על ק"ש וב"ש של דובב גבאי.