מחזור 3 בליגת העל: התל-אביביות עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/9/12.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי הרבה מה לומר על המשחק הערב, משחק חשוב מאוד, מכבי חיפה תבוא רעבה ועם הגב לקיר, לנו זה בטוח לא טוב.

בקשר להפועל חיפה, הגנה רכה ולא מתואמת, קבוצה קלינגרית טיפוסית.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים איך עונה אחרי עונה, קבוצה אחרי קבוצה, קלינגר מגיע ולא משנה כמה תקציב יהיה לו, אילו שחקנים הוא יחתים, תמיד נראה קבוצה לא מאומנת שלא מצליחה להשיג את ייעדה. לא נורא, בטח עוד כחודש לאחר עוד כמה משחקים בלי ניצחון קלינגר ייתפטר וימציא תירוץ טיפשי שזה בעצם לטובת הקבוצה.

אגב, אם לא ננצח היום הפער יהיה 9 מהפסגה, מה שכבר הופך למשמעותי בכל שלב של העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/12
  3. riquelme1 Member

עטר ממשיך להפציץ, ואני ממשיך לא להבין איך הוא לא היה בנבחרת נגד רוסיה ואזרביז'אן ובן סהר האפס כן.

החלוץ הכי טוב בארץ.

4. yedidel Member

גם שבן סהר שיחק בארץ לא היה לו בעיה לכבוש, שערים בליגת העל זה לא מדד לכלום.
    חוצמזה עטר לא בנבחרת כי יש לו רישום פלילי עד כמה שזכור לי.

5. yedidel Member

מה שמדהים זה איך הוא מוצא קבוצה חדשה שמוכנה להחתים אותו.

6. איגור .פ. Member

אני יכול לחשוב על 2 סיבות שהם:
    1)גוטמן שומר אמונים לשחקנים ששיחקו תחתיו בהפועל תל אביב.
    2)השם שיצא על עטר מבחינת ההתנהגות לא טובה אז זו הסיבה השניה שיכולה להיות שעטר לא בנבחרת יחד עם זאת חושב גם שגראסיה עושה טוב לעטר,הוא מחנך אותו מתי ראית את עטר עושה הגנה לסיכום מסכים איתך שעטר אחד החלוצים הטובים בארץ ואל תשכח שיש את חמד

7. ראיין אדלי Member

בני סכנין מתפרקת מול עכו (כמו בשבוע שעבר מול אשדוד) וכנראה שכבר בתחילת העונה יש לנו יורדת ראשונה. לא רואה את סכנין מצליחה להוציא נקודות מול קבוצות יותר חזקות, פרט להפועל באר שבע כמובן שאוהבת לחלק מתנות.

עוד שעה וקצת מתחיל הדבר האמיתי, יאללה לוסרמיל!

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

8 שנים לא נסעתי שמח בדרך חזרה מחיפה, היום זה השתנה.

באמת ש-45 דקות ראשונות נהדרות, אם מכבי היתה לוחצת על הדוושה זה היה נגמר בהצגות אה-לה חיפה הגדולה של רוני לוי, וב-4 או 5:0 קליל.

במחצית השניה באנו סתם להעביר אותם.

עומר ורד שחקן טיפש, ולא מהיום. יואב זיו לא תורם בכלום. גורי נראה גמלוני, לא אהבתי את הבונקריזם של אוסקר בסוף.

אלירן עטר שיחק מעולה, מסר לא מעט, נראה שהשחרור של יצחקי עושה בינתיים את האפקט. קולאוטי היה טוב מאוד לדעתי, מקווה שיקבל את המקום בהרכב גם בשבוע הבא.

לא מבין ולא רואה סיבה שלוגאסי יראה דשא, כנ"ל ייני בקישור, אם הוא לא בלם, למרות שזה לא התפקיד הטבעי שלו, אין לו מה לעשות על הדשא.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ב"ש והפועל ת"א ממש תיאמו ביניהם את התלבושות השנה...

אני יודע שהם מאומצות שתיהן ע"י אותה חברה(קאפה) אבל עדיין אתה מצפה משתי קבוצות שנחשבות מהיותר גדולות שלנו כאן לקצת יותר, לדעתי זה זילזול באוהדים בדיוק כמו שבית"ר עולה השנה רק בתלבושת שחורה ללא סיבה.

10. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/322620.Xxx

הרגע המרגש של הערב, הרגע המרגש של המחזור ללא ספק. השחקנים באים לשירזי בטירוף אחרי הגולים. רק בריאות לך שירזי!

ועכשיו לכדורגל: נותנים את המינימום. הפועל אחרי שלושה מחזורים עם מאזן מושלם ואפילו לא ספגה אבל המשחק די מאכזב. כמעט כל ההרכב חדש(7 חדשים מול 4 שרידים מאשתקד) וברור שהפועל תשתפר תוך כדי תנועה. אני מדבר היום בעיקר על המוטיבצייה שלא הייתה מספיק. כל אחד בילף כשהוא יכול, כשהכדור לא היה במטר לידו. ראינו היום הרבה מאוד חלודה גם מצד ורמוט ודווקא המחליפים היו יותר טובים - טועמה, אלרואי כהן וגם דמארי שהצליח להבקיע. מי שהיה קצת פחות בינוני אבל לא הרבה הוא קוטיניו עם כמה נגיעות רכות ויפות בכדור. תמוז כבש שער חשוב אבל אם הוא בדרך החוצה מיותר שיישחק וממן בישל אז הם שווים איזכור. המצטיין: שושן.
    לא בטוח בכלל שהגיע לנו לנצח, בני-יהודה בעטה יותר מידי לשער והמחצית השנייה שלנו הייתה חושך. אבל אני קונה בהחלט עוד כמה 2:0 'בינוניים' כאלה כדי לא לשמוט נקודות במחזורים הראשונים וההגרלה סידרה לנו פתיחת עונה מאוד מוצלחת. נדמה לי שרק בעונת 2000/01 הפועל פתחה עם 9/9, נבדוק את העניין. ביום חמישי אתלטיקו מדריד בבלומפילד, טירוף.

צפיתי את הניצחון של מכבי בקריית-אליעזר וקלינגר צריך לעשות חושבים. חנן ממן עזב אבל פרט לכך הוא קיבל כל חיזוק שדרש. זו לא פעם ראשונה שקלינגר פותח עונה חלש ויכול להיות שהוא איבד את זה. הפועל חיפה עושה רושם חלשה מאוד כרגע ולא דומה לכלום. עטר עם שלושער וזו הצהרת כוונות, העונה הוא עושה קצת פחות טריקים ומתרכז בגולים, אבל עוד מוקדם. זה נראה טוב מבחינת מכבי.

הליגה הזו לא צפויה וכך מצביע הניצחון הראשון של מכבי נתניה העונה - דווקא במגרש של אלופת המדינה. מעניין אם הניצחון הזה ירים את נתניה למעלה הרי לפני המשחק היא אפילו לא כבשה שער והציגה כדורגל חלש.
    סכנין לעומת זאת מתפרקת. גם עזיבתם של ראדי ועוד שחקני מפתח לא מצדיקה ביזיון כזה. אפשר לחשוב שהפועל עכו היא ברצלונה.

עוד מעט נראה את התקציר בתוכנית המחורבנת של סיכום המחזור(או שבעצם לא - יש סביליה-ריאל). שתהיה לכולם שנה טובה וחג שמח!

11. Number 8 Member

חזרתי מקריית אליעזר. אחרי כמה שנים שלא הייתי שם, בסך הכל הייתה חוויה, גם מהניצחון וגם מכל מה שמסביב.
    היינו יכולים לסיים את החצי שעה הראשונה עם רביעייה לפחות ברשת של הפועל חיפה אבל מהדקה ה-30 רק רצינו לסיים את המחצית ואז הגיע הפנדל משום מקום. המחצית השנייה הייתה די חלשה, הפועל חיפה לא עשתה כלום ולא באמת סיכנה את השער ואנחנו שלטנו במגרש ונראה שאנחנו רק רוצים ללכת הביתה ואז הגיע השער השלישי של עטר שסיים את הסיפור.

9 מתוך 9 ושברנו בצורת של אי נצחונות מ2004 בקריית אליעזר.
    והעיקר אלירן שודד זקנות... :aaa021:

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להגיד על הפועל ב"ש פרט לפראיירית אם היא לא מנצחת את מכבי חיפה המג'עג'עת הזאת ועוד ב-10 שחקנים. החמצה מדהימה של סוארז עד עכשיו לא מבין איך לא שם את זה בפנים, חיפה צריכה לשלוח זר לקוון על האופסייד שלא היה.

נקודת האור של חיפה: נקודה ראשונה.
    נקודת החושך של חיפה: אשדוד הרבה יותר טובה מב"ש תגיע לקריה, שכבר למעלה משנה לא מפחידה אף אחד, פרט למכבי ת"א.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/12
  13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הפועל ת"א :
    http://images.one.co.il/images/ONE/Originals775/gg1078191.Xxx

הפועל באר שבע :
    http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/09/15/4166789/41667760100568408313no.Xxx

חוץ מאדום לבן אין שום דמיון.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'וצאליץ' פשוט חייב לנו שתי נקודות. לעשות עבירה גסה ומיותרת כשיש לך כבר צהוב שווה בעיניי לשחקן שאפילו לא שווה לרמה של הליגה הישראלית. אני באמת רוצה להאמין שהבלם חייב לנו כי באר שבע פשוט קבוצה מסכנה. מי המאמן שם? אההה שכחתי, אלישע לוי כמובן...40 דקות עם שחקן עודף, אתה משחק בבית מול קבוצה ללא שום ביטחון עצמי (והגנה) ואפילו אז הוא משחק לי על מתפרצות. ואלה אלישע, אתה אחלה מתאים לבאר שבע.

מה שיש לי להגיד על הקבוצה שלי כבר אגיד בדיון, אבל תודה להתאחדות:
    מחזור ראשון - מכבי ת"א בחוץ
    מחזור שני - האלופה בבית
    מחזור שלישי - באר שבע בחוץ
    מחזור רביעי - אשדוד בבית
    מחזור חמישי - אולי הפועל ת"א בחוץ?

אני לא אוהב להתבכיין, אבל זה לוח משחקים לא נורמלי. בסופו של דבר כולם משחקים נגד כולם, אבל אפשר בקלות היה לקבל איזה משחק נגד קבוצת תחתית. נו טוב, יש לנו נקודה ראשונה העונה...

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש את המשחקים האלה שפשוט כלום לא הולך, כרגע נראה שזה כך מתחילת העונה.
    עד שמשחקים טוב, סופגים מפנדל, שוב תוקפים, משווים, צוצאליץ' טיפש ורואה אדום. מחצית שלמה ב 10 שחקנים זה כבר יותר מידי לקבוצה הזאת.

עברו רק 3 מחזורים אבל אנחנו כבר בהפרש של 8 משתי התלאביביות. נכון שזאת רק פתיחת העונה, אבל לחשוב על זה שאם אנחנו לא מנצחים במחזור הבא את אשדוד הפער יכול להיות דו ספרתי זה נשמע מאוד לא טוב, לא משנה באיזה שלב של העונה. אז כנראה שבשבוע הבא הצמד פילאבסקי את קינן ישחק במרכז ההגנה, לא הייתי פוסל את האופציה לתת לדגני לשחק במקום משומר בעמדת המגן הימני.
    קטן כרגיל חלש מאוד, אנדלובו חייב להיות לפני עמאשה וכך גם אוזלאי.