מחזור 3 בליגת העל: התל-אביביות עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/9/12.

1. Love Is Red Member

תהיה אופטימי, באר שבע מוציאה קבוצות ממשבר, גם אם היא תהיה מועמדת לאליפות.

2. alexshw Member

מילא לצידו. בשיטת היהלום יש שני קשרים לפני הקשר האחורי.

3. Raulito Madridista

אריאל הרוש נמצא בכושר מחריד והוא אחת הסיבות לכך שבית"ר לא החלה את 'מסע ההינצלות' שלה הרבה יותר מוקדם. באמת גול מביך.

אבל עזבו, תראו את השער השני של אשדוד. ברור שהמגן הימני של בית"ר שבר את הנבדל בחוסר אחריות, אבל אין עוד צמד שחקנים בארץ כמו רביבו ומקרייב שמהנדסים גול כזה בשנייה. תזמון המסירה והדיוק, התנועה החכמה של מקרייב שמריח את חוסר הניסיון בהגנה. בראבו. השאלה היא רק כמה זמן אשדוד תוכל לקחת נקודות במשחקים בהם היא פייבוריטית על הנייר. מישהו באמת מאמין שלא יגיע רצף של חודש-חודשיים בלי ניצחון נניח באמצע העונה? זה הזמן גם לומר שבאשדוד העיקר עשו שרירים לקפטן בקיץ ועשו לו טובה שדיברו איתו על הארכת החוזה.

משהו לגבי בית"ר - אלי כהן הגזים עם הביקורת הפומבית נגד ערן לוי. יכול להיות שהוא מצפה ליותר והשחקן שלו איבד הרבה כדורים במחזורי הפתיחה - אבל לפחות הוא לא בורח מאחריות ולא ראיתי שיש מישהו יותר טוב ממנו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ערן לוי ממש לוקח אחריות, בגלל זה הוא בא בתלונות לשחקנים בחדר ההלבשה אחרי המשחק.

5. Don Joan Roman Member

אלי כהן לא הגזים, שאלו אותו שאלה והוא ענה, כל היום וכל הלילה החברים של ערן לוי מטפטפים לנו במוח שלאלי כהן יש משהו נגדו וכששאלו אותו את השאלה הזאת הרימו לו להנחתה, הוא צודק, ערן לוי הוא כלום ושום דבר שהוא יכול לעשות טובה שהוא עולה לחימום או שהוא יכול לבוא ולהעיר לשקבורץ הבלם למה הוא לא מוסר לו והכי גרוע: הוא כלום ושום דבר שהוא יכול להגיד לעמית בן שושן, שחקן שנמצא בבית"ר כמה שנים? 17? שיסתום ת'פה כשהוא(ערן לוי) מעיר לשחקנים(שקבורץ), את אלי כהן (וגם אותי) זה מרתיח, בינתיים אותך(ערן לוי) זרקו מכל מועדון שהיית בו, הגעת לבית"ר ירושלים, תכחלא את האגו המסריח שלך בתוןך כלוב ותבוא נקי, ערן לוי צריך את בית"ר ירושלים יותר מאשר בית"ר ירושלים צריכה אותו, אם לא מתאים לו הוא (מבחינתי) יכול לשחרר לנו את 100 אלף דולר שהוא מרוויח אצלנו וללכת לחור אחר עם כל הפוזה שלו והבעיטות הנייחות "המדהימות" שלו ש90 אחוז מהם הולכות ליציע ועוד 10 קרוב לשער ולא יותר מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/12
  6. South Boy Member

מצטרף אליו אוהדי חיפה אתם יכולים להיות רגועים במועדון שלנו יש מסורת ארוכת שנים לא משנה כמה אנחנו נהיה טובים כל עוד קבוצה במשבר תבוא למשחק נגדנו הם יצאו לדרך חדשה על חשבוננו, זה הוכח מדעית.

7. Number 8 Member

אז אחרי כמה שנים, אני חוזר ונוסע מחר לקריית אליעזר. מכבי ת"א הוציאה הסעה מסודרת לחלק מהאנשים שרוצים להגיע וגרים במרכז ככה שזה חסך לי לא מעט.
    הניצחון האחרון שלנו בקריית אליעזר נגד הפועל חיפה היה ב2004 והגיע הזמן לשבור את הסטטיסטיקה הזו. אני בטוח שלא יהיה קל אבל צריך לחזור עם שלוש הנקודות.

מבחינת ההרכב, לא צפויים יותר מדי שינויים, רק אוסקר מתלבט האם לפתוח בעמדת המגן הימני עם סטיב גורי, עומר ורד או שרן ייני. אני לא יודע איך גורי באמת נראה באימונים אבל לפי דעתי צריך לפתוח עם עומר ורד בימין ושרן ייני בשמאל ולהעיף את יואב זיו לספסל אבל האופציה השנייה לא נראית שיקרה. כרגע נראה שיש עדיפות לגורי לפתוח כמגן, זה סוג של הימור אבל אני סומך על הצוות המקצועי שיודע מה לעשות. במחזור שעבר אוסקר פתח עם ייני שלא היה טוב והוא יידע להודות בטעות שלו והכניס את ורד במחצית שהציג יכולת טובה.

8. shlomydavid מנהלים

http://www.calcalist.co.il/PicServer2/20122005/207650/TOTO_LigatWinner_s.Xxx

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על ליגת העל (ליגת ווינר).

ההימורים כאן הם על בסיס שבועי.

הניקוד:

* 20 נק' לכל תשובה נכונה.

* ניתן להמר עד יום שבת ב-16:40.

ליגה העל (ליגת ווינר) 2012-13.

כנסו למשחק - הימורים על המחזור ה-3 בליגת העל (ליגת ווינר) 2012/13.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/12
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/22.Xxx הפועל באר שבע - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

תאריך ושעה: שבת, 20:45
    שופט: אלי חכמון.
    איצטדיון: וורסמיל, באר שבע
    שידור: ערוץ 1 ו HD

קצת סטיסטיקה:
    מאז 2002, למעשה כמעט עשור, לא גברה הפועל באר שבע על מכבי חיפה בליגה. המאזן מאז: חמש תוצאות תיקו, תשעה ניצחונות לחיפאים. שלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים בווסרמיל הסתיימו בתוצאה זהה, 1:1. בפעם האחרונה שאלישע פגש את מכבי חיפה הייתה כאשר אימן את בני סכנין בשנת 2008. אז, יצא עם ניצחון 0:1.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/22.Xxx
    הפועל באר שבע מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום השביעי ובמאזנה כשתי נקודות. במחזור החולף סיימה בתיקו 1:1 עם בית"ר ירושלים בטדי.
    בנוגע להרכב, הקשר דיא סבע יחזור ל-11 לאחר שהורחק במשחק מול בית"ר ירושלים. המאמן התלבט בין וויליאם נג'ובו לרועי קהת הצעיר, אבל נראה כי הזמבי הוא זה שיפתח לאור התרומה שלו לחלק ההגנתי והרצון ליצור יתרון במרכז השדה. סיראז' נסאר חתם על חוזה לשנתיים נוספות במועדון, יחזור לסגל ויעמוד לרשותו של המאמן.

http://db2.stb.s-msn.com/i/7B/11195447905A16947B2E8DCE303235.Xxx
    נאסר. חתם וישוב לסגל.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; קלמי סבן, עודד גביש, בויאן מרקוביץ', אופיר דוידזאדה; וויליאם סוארס, וויליאם אנג'ובו, דיא סבע (רועי קהת), ניקולס פלצ'וק; תומר סוויסה, דובב גבאי.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/4.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק הזה ממקום שמאוד לא מוכר לה. כנועלת הטבלה עם 0 נקודות במאזנה. במחזור החולף היא רשמה את הפסדה הראשון בקרית אליעזר, 3:1 לעירוני קרית שמונה, שגרם להרבה מאוד חוסר שקט במועדון. בעקבות המגמה לחזק את מרכז המגרש וההבנה כי בלתי אפשרי להמשיך לספוג כל כך הרבה שערים, הוחתם ג'ואל דמאו אשר הגיע מסכנין ואמור להוות את הפיתרון במרכז המגרש. הצרפתי צפוי לערוך את הופעה הבכורה שלו ואף לפתוח בהרכב.
    מלבד השינוי הנ"ל לא צפויים שינויים נוספים מההרכב שפתח במשחק מול קרית שמונה במחזור הקודם. החוליה האחורית תהיה מורכבת מהצמד פילאבסקי את צוצאליץ' וטוואטחה ומשומר ישמשו כמגנים. החלק ההתקפי יורכב מגולסה, ורד, קטן ועזרא. בהתקפה, אלון תורג'מן נפצע ולא יהיה בסגל. דינו אנדלובו, שנפצע בכתף במשחק של דרום אפריקה מול ברזיל, ערך אימון מלא כאשר עטר מתלבט האם לתת לו לפתוח או לעלות עם שלומי אזולאי. וויאם עמאשה, שמתאושש מפציעה, חוזר לסגל. אוראל דגני לא התאמן בשל פציעה, אך יחד עם זאת כן יהיה בסגל למחר. נוסף אליהם דוידוביץ ותמיר כהן פצועים. גוסטבו בוקולי, שקיבל אדום באמצע השבוע בגביע הטוטו, יירצה את עונש ההרחקה ולא יהיה בסגל.

http://www.ynet.co.il/PicServer3/2012/09/06/4148557/414854808914100408257no.Xxx
    דמאו. יערוך הופעת בכורה בירוק.

הרכב משוער: אמיר אדרי; אייל משומר, אנדריי פיליאבסקי, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה; ג'ואל דמאו, אייל גולסה, יניב קטן, עידן ורד, חן עזרא; דינו אנדלובו (שלומי אזולאי).

10. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx הפועל ת"א - בני-יהודה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx

שבת, 19:00, בלומפילד;
    ישפוט: איתן תבריזי;

"ניצן, כולנו איתך" - מדבקה בסלוגן הזה תחולק לאוהדי שתי הקבוצות לפני שריקת הפתיחה של המשחק מחר. הקהל של הפועל מתכנן מחווה יפה למאמן שנעדר בשבוע האחרון מהקבוצה עקב ניתוח חשוב ולא פשוט שביצע, וגם אוהדי בני-יהודה שלא שכחו מי אימן אותם חמש עונות - יתנו כבוד וישתתפו באירוע שחשוב הרבה יותר מהמשחק עצמו. המאמן עצמו קיבל את ה-OK מהרופאים ועשוי להגיע לבלומפילד אם כי לא יעמוד על הקווים.

עם מאורעות אלה התקשו בהפועל להתרכז רק בכדורגל בשבוע האחרון אבל השחקנים יצטרכו לעשות את המעבר ולהשאיר מאחור גם את סוגיית טוטו תמוז ואביחי ידין. הפועל ניצחה בשני מחזורי הפתיחה אך למרות המאזן המושלם והשיפור במשחק מול הפועל חיפה(2:0) - הפועל עדיין צריכה לשחק כדורגל טוב יותר. הציפיות מהקבוצה השתנו לחלוטין עם החתמתו של גילי ורמוט לפני שבועיים(כעת מדברים כבר אפילו על אליפות כמו שאמר חיים רמון בהרמת הכוסית לחג) והוא זה שצריך לעשות את ההבדל. הקשר קיבל תמיכה רבה באימון הבכורה שלו בחמישי וצפוי כבר לערוך הופעת בכורה בהרכב בעמדה המקורית בכנף ימין במקומו של ויקטור מרעי. "הפועל היא הבית שלי, אני נהנה כאן ואפילו מובך מהאהבה הרבה שאני מקבל", אמר

מפתיחת העונה השחקן הבולט בהפועל הוא דווקא חנן ממן שכבש כבר שלושה שערים. הוא ימשיך להיות באנקר בהרכב האדום. עומר דמארי וטל בן-חיים מנגד מחפשים שער שדה ראשון בליגה. הרוטציות בעמדות המגנים ימשיכו כאשר פנסטיל ואנטבי שסופסלו מול הפועל חיפה יחזרו להרכב במקומם של חוטבה ודנין. בן-יוסף ופלטקוביץ' שחיזקו גם הם את הקאדר(ההגנתי) לא נמצאים בתמונת ההרכב כרגע ורק אחד מהם יהיה בסגל.

שביט אלימלך שינהל את המשחק הערב(לראשונה מאז עונת 2009-10 אז אימן את הפועל פ"ת למס' משחקים) השאיר את השחקנים במתח לגבי האפשרות ששירזי יגיע למשחק ואמר להם כי אולי תהיה להם הפתעה. במישור המקצועי אלימלך הזהיר מפדרו גלבאן כמובן ואמר שיהיה משחק לא פשוט. אחר-כך הוסיף - הקהל יהיה בטירוף בגלל החזרה של גילי ואנחנו חייבים לעלות לשחק במוטיבצייה כדי לשמח אותם"

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/f-466/1360885-18.Xxx
    איזה חיוך, גילי. רק חזר וכבר פותח בהרכב

הפועל ת"א - הרכב משוער: אדל; פנסטיל, שושן, באדיר, אנטבי; ורמוט, דג'מבה-דג'מבה, קוטיניו, ממן, בן-חיים; דמארי

עם ארבע נקודות לאחר שני מחזורי הפתיחה בהחלט אפשר לומר שבני-יהודה פתחה את העונה בצורה סבירה. לפני פגרת הנבחרות השיגה הקבוצה של קשטן ניצחון 1:0 על הפועל רמת-גן במתכון הקבוע - שער של פדרו גלבאן המצויין. אבל, נכון לעכשיו אם לוקחים בחשבון גם את משחקי גביע הטוטו בהם הקבוצה השיגה שתי תוצאות תיקו בלבד - יש עוד הרבה מקום לשיפור. החלק הקדמי היה לא מספיק טוב עוד לפני מכירתו של דינו אנדלובו למכבי חיפה(5 שערים ב-5 משחקים).

בימים האחרונים של חלון ההעברות בבני-יהודה עבדו קשה מאוד ולמרות שפיספסו את ברק יצחקי ולירוי צעירי, גם להם יש רכש מרגש בדמות הקשר עוז ראלי שחזר הביתה אחרי הרפתקה קצרה ולא מוצלחת בקפריסין, היישר להרכב הראשון של הזהובים במקומו של אמיר עגייב. שחקן רכש נוסף שיפתח בהרכב הוא הבלם סארי פאלאח שיחליף את אביב חדד. היות ושחרורים הבינלאומי של החלוצים אור ברוך ואדם הרפקה עדיין לא הגיעו, מרינקוביץ' ימשיך לשחק כחלוץ בודד.

הבעלים משה דמאיו אמר במהלך הרמת הכוסית לקראת החגים - "אני מאחל לכולם שנה טובה ורוצה כמו בכל עונה להתקדם". אז אם בבני-יהודה מדברים על שיפור זה בידיוק הזמן להתעלות ולהציג יכולת טובה מול יריבה עדיפה על הנייר כמו הפועל ת"א. גם אם לא יודה בכך, למאמן דרור קשטן יש מוטיבצייה מיוחדת מול הקבוצה בה אימן בפתיחת העונה שעברה וממנה פוטר בדרך מכוערת על-ידי הבעלים דאז - אלי טביב. קשטן אמר לשחקנים באסיפה - "הפועל תשחק עם הרבה התלהבות בעקבות שחקני הרכש החדשים אבל נצטרך להתמודד עם זה. אנחנו קבוצה לא פחות טובה מהם ויש רצון לנצח".

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/f-466/1217769-18.Xxx
    שוב בכתום. עוז ראלי יעשה גם הוא את הפרמיירה.

בני-יהודה - הרכב משוער: איינוגבה; עזוז, כהן, פאלאח, אדרי; מנשה, איבשקביצ'יוס, אבו-זייד, ראלי, גאלבאן; מרינקוביץ'

יש לציין כי אם בשנים עברו בני-יהודה הייתה משחק קל וסוג של באנקר עבור הפועל ת"א - בשנתיים האחרונות המגמה השתנתה לחלוטין. אשתקד שלושת המשחקים בין הקבוצות הסתיימו בתיקו - פעמיים 1:1 וגם 3:3 במשחק חסר חשיבות בסיבוב השלישי(בני-יהודה השמיטה יתרון 3:1). לפני שנתיים בני-יהודה הצליחה לנצח את הפועל המארחת בסיבוב השני עם שער דרמטי של לירוי צעירי ממש בתוספת הזמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/12
  11. שער 7 Member

כמה שאני מנסה להתעלם מהליגה שלנו השנה, זה קשה. הליגה מתחילה מחר באופן רשמי, בלי פגרת נבחרות שאין לנו מה להשיג בה גם ככה. רגע האמת הראשון של הפועל החדשה כבר התקיים עם העלייה לליגה האירופית. הרגע הבא הולך לקרות מחר בערב, כאשר בני יהודה, קבוצה שאינה קוטלת קנים ותמיד גורמת לחששות מסויימים, מגיעה לפגוש את האדומים. קשטן מול הפועל זה תמיד פיקנטי, אבל גולת הכותרת תהיה ניצן. עם כל מה שיש להגיד עליו בתור מאמן לטוב ולרע, הבריאות עומדת תמיד בראש סדר העדיפויות. מאמין שגם אוהדי בני יהודה יתנו את שלהם עבור ניצן.
    לגבי גילי ורמוט : שחקן אחד בדרך כלל לא עושה את ההבדל בין קבוצה נחמדה לקבוצה שתתמודד בצמרת. הדקות בנבחרת הן לא קנה מידה, וכך גם מידת הכושר שלו. האנרגיות שהוא יקבל מהקהל לא יהפכו את גילי פתאום לשחקן של עונת הדאבל וצריך זמן והדרגתיות. מאמין שבגרמניה הוא למד כמה דברים.

למרות הסגל הרחב, צריך להיזהר מאוד מפציעות, במיוחד לקראת המפגש עם פאלקאו וחבריו. ככל הנראה תהיה רוטצייה בעמדת המגינים, כאשר ליד באדיר ישחקו שושן במשחקי הליגה ופטקוביץ' בליגה האירופית.

12. Prometheus Member

גם אני מגיע, אבל בהסעה של השחקן ה 12 (הבדל של 5 שקל, וזה פשוט יותר נוח לי מכל מיני בחינות).

לגבי ההרכב - אם בעקבות המשחק מול נתניה המעמד של עומר ורד התערער, מהסיבה שהוא לא פתח ועלה כמחליף, אני מאמין שהפעם הוא שוב יקבל קרדיט ויעלה בהרכב. במסיבת העיתונאים לפני המשחק, הוא נכח יחד עם אוסקר, ואני לא חושב שהיו שולחים אותו אם הוא מיועד להיות בספסל (מצד שני, יש את העניין של הפיקנטריה, כי הוא שיחק שם בהשאלה שנה שעברה, אז אולי זאת הסיבה שדווקא הוא נשלח לדבר עם העיתונאים...)

הייתי מקווה לראות את ורד בימין, ובתור בלמים את קרלוס יחד עם טיבי או ייני, ושגורי יפתח בשמאל. הוא תורגל ברוב האימונים בדרך כלל כמגן ימני, אבל אני מקווה שזה מכיוון שהיה לנו סגל חסר ועומר ורד היה עם הנבחרת הצעירה והיה חסר מגן ימני בסגל (מצד שני, גם זיו היה עם הנבחרת).
    אם גורי יוכל להיות מגן שמאלי במכבי, זה יתן לנו בוסט אדיר. היכולות האתלטיות שלו הן רמה אחרת ממה שיש בליגה שלנו, והוא יכול לעזור במצבים נייחים, נקודת האכילס של מכבי.

בעניין אחר - מעניין אם גונזאלו ימשיך לקחת על עצמו את המצבים הנייחים. אין לי שום בעיה עם השחקן, ולמרות שתי ההחמצות בסיום במשחק מול נתניה, אני חושב שהוא שחקן מאוד איכותי. הבעיה היא שכמעט כל המצבים הנייחים שלנו הולכים לאיבוד בגלל הרמות קשתיות שמגיעות ישר לידיים של השוער.

לסיכום, משחק מוקש אחושרמוטה. אפילו יותר מנתניה חוץ ברמת גן. לא להאמין שמאז אמיל אמבמבה לא ניצחנו אותם שם. הגיע הזמן אומרת אימי...

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית שומוביץ' יעדר מהמשחק מול עירוני קריית שמונה מאחר והוא פצוע. מלבד עידו לוי, יעלו בהרכב שחקנים חסרי כושר ובטחון, כשגם בשיאם הם לא משהו יוצא דופן. אני מקווה שנצליח לעשות בונקר כמו נגד מכבי תל אביב ושיצליח לנו טוב יותר. לא רואה שום סיכוי להוציא משהו מהמשחק בדרך אחרת.

http://up203.siz.co.il/up3/zhzqq1tzmbnx.Xxx

14. Raulito Madridista

פיי, איזה התרגשות לקראת המשחק היום:
    * המחווה הצפויה לשירזי(רק בריאות!)
    * בלומפילד אדום מלא בטירוף בפעם הראשונה העונה מבחינתי(פיספסתי את המשחק הקודם בגלל הצבא)
    * אלימלך על הקווים(תמיד יהיה המלך של הפועל)
    * גילי ורמוט חוזר ופותח בהרכב

אז...רק שהשחקנים לא יאכזבו. בני-יהודה קבוצה שלא קל מולה אף-פעם, היא לא מובסת או מקבלת בראש. אפורה, ממושמעת ולא סופגת הרבה - דומה למאמן שלה. במשחק בית הפועל צריכה להכתיב את הקצב בזכות הדחיפה מהקהל וגם היתרון האיכותי הברור. ורמוט ושמארי הם השחקנים מהם אני מצפה לקחת את המושכות וכמו שציינתי לא פעם - כשהכדור יגיע לורמוט בצד ימין גם כל 'הזקנים' שיושבים כל המשחק יעמדו לרגע כי הם ירגישו שמשהו טוב עשוי לצאת מהמהלך הזה. בני-יהודה יכולה לעקוץ בעיקר במצבים הנייחים. ביום חמישי יש את המשחק מול אתלטיקו ואני מאמין שיש שחקנים שמראש הוחלט שיוחלפו בשלב מסוים אז אין מה להתברבר יותר מדי וצריך לחפש הכרעה מהירה. מצפה לניצחון. יאללה הפועל

עם כל הכבוד לדיבורים על הפיקנטריה ופתיחת העונה החלשה מאוד של מכבי חיפה שגוררת לחץ - אפשר לחשוב לפי העיתונים שבאר-שבע פייבוריטית. צריך לזכור שלמרות שינוי קל בגישה - גם מבאר-שבע ראינו מעט מאוד כדורגל. באר-שבע בבית תשחק יותר פתוח אבל השאלה אם יש לה את הכלים, ולא רק המוטיבציה בגלל אלישע. העובדה שחיפה שוב נאלצת לשחק עם קשר אחורי אחד מגבירה את הסיכויים של באר-שבע לעקוץ אם תשחק חכם אבל לדעתי הכישרון בחלק הקדמי של חיפה יביא לה נק' ראשונות.

נתניה בבעיה כי אפילו טל בנין הודה שהסגל נבנה בפזיזות בגלל ההשתתפות באירופה. נתניה לא מתחברת והיא יוצאת למשחק חוץ סופר-קשה מול ק"ש שבינתיים נראית כמו אלופה אמיתית למרות סימני השאלה לפניכן - היא משחקת בינוני ובכל-זאת מנצחת כשהיא מנצלת כל פעם את הדקות הטובות שלה. זה משחק שקובי דג'אני צריך לקחת על עצמו בצד נתניה ואולי שריקי ואחמד סבע יידאגו לגולים.

מדברים על מאזן החוץ הנוראי של מכבי ת"א בקריית-אליעזר. אבל לפני פתיחת העונה גם דיברו על הרקורד האיום נגד מכבי חיפה ובכל-זאת מכבי ניצחה. הפועל חיפה שידרגה את הסגל מעט על הנייר אבל אני חושב שקלינגר עדיין מאמן הגנתי מידי. מהראן לאלא מרגיש שזה דרבי בשבילו - "אשחק עם טירוף בשביל אוהדי הפועל" ומה כבר אפשר להגיד עליו. הלוואי ויצליח ולא רק במשחק הזה. כמה לב וכמה נשמה ולפני הפציעה ההיא היה לו גם כדורגל - ידע להבקיע במאני-טיים.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

באמת שקשה לי לאכול את המשחק היום. הרבה שנים לא קרה שמכבי חיפה הגיע למשחק שהם מתחתינו בטבלה, אבל ברור שזה לא משקף את המציאות

אם הירוקים ימשיכו להציג את משחק ההגנה השערורייתי שהציגו ב2 המחזורים הקודמים, אפילו אנחנו עכולים לתת להם שלישייה. אנחנו צריכים לשלטט בקצב המשחק ויהיה טוב.

הבעיה מתחילה מהעבר. כמו שהחבר?ה האדומים נגעו, אנחנו מוציאים קבוצות ממשבר. לא משנה כמה מאמנים ושחקנים מתחלפים בקבוצה, זה תמיד אותו הדבר.

לדעתי הולך להיות משחק פתוח ומהנה, מי יתן שגם העונה חיפה לא יחלצו 3 נקודות מוסרמיל. יאללה הפועל!