מחזור 3 בליגת העל: הפועל ת"א מנצחת את בית"ר י"ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/9/11.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

משבר קראקוב AKA אירופה הגיע לחיפה?
    העיקר שצירפו עוד שחקנים, באמת 23 שחקנים בסגל זה מעט מדי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צירפו יותר מדי חלוצים, אבל בפרוש לא צירפו יותר שחקנים. אל תשכח שבשנתיים האחרונות כמעט הרכב ראשון
    מלא עזב את הקבוצה. למרות כל הרכש הייתי למשל הולך כרגע הרבה יותר על עושה משחק ולא חלוץ. ברגע שקטן למעשה גמור וגולסה נמצא עם ראשו בעננים למכבי חיפה אין שחקן שיכול לעשות את ההבדל. החסרון של רפאלוב של חצי השנה האחרונה עכשיו נורא קריטי. גם אין לנו כרגע שחקן כמו חמד שמשום דבר היה היום אולי עוד משווה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx הפועל תל אביב- בית"ר ירושלים http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

ראשון, מאיר לוי, 20:50, בלומפילד.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/182036.Xxx
    הפועל תל אביב מגיעה למשחק הזה כאשר במאזנה 4 נקודות. לאחר שפתחה את העונה דווקא בצורה טובה עם ניצחון מרשים, הגיעה יכולת לא טובה מול חניכיו של יוסי אבוקסיס, שהספיקה רק ל 1:1. רגע לפני פתיחת עונה אירופאית נוספת, רוצים חניכיו של קשטן להגיע למשחק בחמישי במצב רוח מרומם לאחר ניצחון על היריבה הירושלמית.
    בנוגע להרכב, כשהמאמן דרור קשטן שובר את הראש מי יהיו השחקנים שיאיישו את חוליית ההגנה. בעקבות פציעתם של דדי בן דיין וגל שיש שנעדר מהאימון, צפוי קשטן להסיט את פרנסמן לעמדת המגן השמאלי, כשבאדיר ופצ'אלקה יצוותו כצמד בלמים. המגן הימני, עומרי קנדה, נטל חלק באימון אך לא צפוי להשתלב בהרכב הפותח. גם אביחי ידין ערך אימון מלא אך לא תורגל ב-11 של קשטן. נוסא אייגיבור חזר לארץ ישר להרכב הראשון.

http://www.israelhayom.co.il/site/upload/photos/2011/08/19/131370622839847106a_b.Xxx
    אייגיבור. יפתח בהרכב.

הרכב משוער: אפולה אדל, נאאל חוטבא, וואליד באדיר, מריו פצ'אלקה, ביוואן פרנסמן, שי אבוטבול, רועי גורדנה, נוסא אייגיבור, אלרואי כהן, טוטו תמוז ועומר דמארי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182039.Xxx
    בית"ר ירושלים מגיעה למשחק הזה עם לא מעט בעיות, אך מבחינה מקצועית, הקבוצה לא הייתה יכולה לייחל לפתיחת עונה טובה יותר. שני ניצחונות בשני משחקי הליגה הראשונים, כשהאחרון הגיע לאחר 1:0 על הפועל באר שבע. הירושלמים אומנם יודעים כי מבחינה מקצועית הסגל שלהם נחות מזה של התל אביבית, אך מבחינתם הרבה מלחמה והקרבה עשויה להמשיך את הפתיחה החלומית, ואולי אף להשאר במאזן מושלם.
    מבחינת ההרכב, קובי מויאל, שעדיין סובל מכאבים בכף הרגל, הצליח לסיים אימון מלא, וככל הנראה יפתח בהרכב לאחר שיקבל זריקה. בהגנה, תירגל המאמן יובל נעים את הבלם מיגל פורטז'יו לצידו של תומר בן יוסף לאחר שהבין שחוזהו יעבור ברשות לבקרת התקציבים. בחלק ההתקפי ייתן נעים את הקרדיט לאלו ששיחקו בשני המחזורים הראשונים: אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן ועמית בן שושן ובמרכז השדה שי חדד, דן אייבינדר וקובי מויאל. אם מויאל בסופו של דבר לא יוכל לשחק אביתר ברוכיאן או אופיר קריאף ישחקו בקישור.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/3165534/8_gd.Xxx
    מויאל. למרות הפציעה, לא מתכוון לוותר על השתתפות במשחק.

הרכב משוער: אריאל הרוש, אלי דסה, תומר בן יוסף, מיגל פורטיז'ו, אבי ריקן, שי חדד, דן אייבינדר, קובי מויאל (אביתר ברוכיאן), אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן ועמית בן שושן.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע אם הוא היה צריך לגרום לו לפרוש, כי לדעתי עדיין במשחקים שצריך את המסירה החכמה הזאת בין כמה שחקנים, במידה והוא עולה מהדקה ה 70, הוא בהחלט יכול לתרום, אבל יש הבדל בין לתת לשחקן לפתוח בהרכב כשהוא לא מסוגל לרוץ יותר מ 10 דקות רצופות, לבין להעלות אותו כאס מהספסל.
    כאן אני בהחלט מסכים איתך שהתפקיד של אלישע הוא כן לעשות סדר בדברים, אבל שוב, הוא בוחר בגישת החוסר התערבות הזאת שכל כך מאפיינת אותו ואת הנחמדות שלו.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

קוריוז בראשות השופט הבין לאומי ומוכר המשחקים מנשה משיח :
    מדי הבית של הפועל פ"ת הם חולצת פסים כחול לבן ומדי החוץ הם חולצה לבנה עם פס כחול ושחור ואיתה הפועל פ"ת עלו בשני המחזורים הראשונים והייתה אמורה לעלות גם היום.
    אבל בגלל שקריית שמונה באה בלבן אז הפועל פ"ת כמובן לא יכולה לעלות בלבן, אבל הם התלבושת פסים לא טובה למנשה משיח כי זה כחול לבן וזה יכול לבלבל את השחקנים אז שעה לפני המשחק נסעו להביא את התלבושת השלישית והכחולה אבל מה? המכנסיים לבנים וגם המכנסיים של קריית שמונה לבנים אז זה גם לא התאים לו והפועל פ"ת נאלצה לעלות לשחק עם מכנס כחול כהה.

השאלה היא אם לא הקבוצה האורחת אחרית לבוא בצבע מתאים? האם קבוצה הבית אמורה להחליף מדים?
    ולמה מנשה משיח לא בדק לשחקנים את התחתונים? שלא יהיו באותו צבע...

העיקר שמנשה משיח יצר להפועל פ"ת תלבושת חדשה.

6. Prometheus Member

תגידו, זה נראה כאילו יש תמימות דעים כאן בנושא שלמכבי חיפה יש את הסגל הכי גדול ואיכותי בליגה.
    אני אשמח אם מישהו יוכל לתת הסבר איך הסגל של חיפה יותר גדול/איכותי משל מכבי, ותשתדלו לא להתייחס לסכומים ההזויים ששחר משלם על שחקנים כדי לאדר את השחקנים שלכם כשאתם עושים את ההשוואה.

7. אלי מתחן Member

למכבי יש סגל רחב ומצויין, אבל הסגל של חיפה הוכיח את עצמו לאורך זמן. בעוד מכבי מחזיקה בשחקנים שאו עלו מהנוער או מאכזבים כבר כמה שנים.

8. Raulito Madridista

וואלה, איזו התרגשות, היום הפועל נגד בית"ר בבלומפילד - משחק גדול ראשון לעונה הנוכחית. שיתחיל כבר!
    יאללה הפועל מלחמה! משחקים כאלה מנצחים בשיניים, בכוח, בגליצ'ים ועבירות, עם ריצה ללא הפסקה ומאבק ללא פשרות. אני לא יודע מי כל-כך יתן את המלחמה הזאת מבין השחקנים(להוציא את שי שאנחנו חייבים אותו בשיאו) שרובם חדשים ויש כאלה שעוד לא מודעים לחשיבות המשחק כמו איגיבור למשל - אבל זה צריך להגיע כקבוצה.

השאיפה שלי לפני כל משחק נגד בית"ר היא לנצח 3-2 משער של סלים טועמה בבעיטה חופשית. מה שכנראה לא יקרה היום.
    בית"ר מאוד מאוחדת ובטוחה בעצמה עם יובל נעים על הקווים ואני לא זוכר אותה כל-כך מחוברת בשנתיים האחרונות כך שיהיה מאוד לא פשוט גם אם הפועל פייבוריטית. בן שושן פתח את העונה טוב, ברוכיאן אולי קם מהנמנום וקובי מויאל החלים מהפציעה כמובן וישחק.
    פרנסמן מגן שמאלי - אוי-ואבוי, ההגנה נראית על הפנים במשחק הנוכחי. לא האמנתי ששיש לא יהיה כשיר. המשחק הזה מהווה מבחן להפועל כקבוצה ולהמון שחקנים - עומר דמארי שעד עכשיו לוקח אחריות אבל לא מספיק; רועי גורדנה - האם מסוגל להכתיב את הקצב גם במשחק קצת אחר ממה שפגש עד עכשיו בקבוצה הבוגרת; נוסא אייגיבור כנ"ל. אנחנו תלויים פחות או יותר בשחקנים האלה ואני מקווה לראות את הפועל משחקת על האגפים ואת נוסא בשיאו. תמוז צריך להגיע 'חם' נגד בית"ר ואולי בלי פאלטות של אדאל יהיה בסדר.
    על הספסל יש את אורמוש ולאלא למקרה הצורך. ידין? לא ברור אם לא כשיר או סתם משחק רע.
    אולי ננצל סוף-סוף איבוד נקודות של מכבי חיפה ונתקרב לצמרת? ניצחון על קבוצה כמו בית"ר עם כל השנאה אליה יכול לתת דחיפה גדולה לקראת אירופה ביום חמישי ובכלל להמשך העונה ולהשכיח מכל השטויות והחרא שיש במועדון הזה בזמן האחרון.

יאללה הפועל מלחמה!

9. Don Joan Roman Member

יש לה את השחקן המושלם לעשות את ההבדל אבל אלישע או שתוקע אותו באגף או שבכלל מספסל אותו, תן לעידן ורד את המושכות, תגיד לו שכל המשחק עובר דרכו ותראה איזה עושה משחק יש לכם, אבל לאלישע לוי כנראה אין ראש מספיק פתוח כדי לחשוב מעבר לקופסא של יניב קטן ואם לא יניב קטן אז אייל גולסה והוא ממשיך להתעלל ולסרס את השחקן הכי מוכשר בארץ.

2 סיבות
    1. מכבי חיפה היא האלופה
    2. מכבי חיפה עשתה רכש גדול ומכבי חיזקה את עצמה נקודתית.

ודרך אגב השנה היוצרות התהפכו בין 2 המכביות האלו, בד"כ חיפה זו שעושה רכש נקודתי ומכבי מפציצה, הפעם זה היה הפוך האם בגלל שינוי שיטת ההתנהלות ברכש גם נראה שינוי בזהות האלופה? רק ה' יודע.

נ.ב לדעתי למכבי תל אביב יש את הסגל האיכותי בליגה רק לראות שהאריס מדוניאנין עולה מהספסל לחצי שעה מראה שיש להם סגל עמוק ואיכותי.

נקווה שהמשחק הזה באמת יוכרע בגלל הדברים האלה ולא בגלל איש עם משרוקית(ואני לא בא לעקוץ פה או להזכיר איזה שהוא מקרה מהעבר, סה"כ זו משאלה שלי לפניי כל משחק).

10. JackSparrow Member

נו באמת, אתה קורא מה שאתה כותב?

בגלל שהם קנו שחקנים במיליון יורו שלא שווים 100 אלף דולר, אז הם שווים יותר? לא למדנו כבר מהעבר שזה לא עובד כך?

זה שהיא האלופה, לא אומר שהסגל שלהם טוב יותר, הם היו אלופים אך ורק כי שאר הקבוצות התחילו לשחק חרא, חיפה גם בעונה שעברה היו אפורים. אל תשכח שגם כמה שחקנים עזבו אותם והם הביאו שחקנים חדשים שלא שווים כלכך הרבה (חן עזריאל?! מיליון יורו? איפה אוהדי חיפה שצחקו על אוהדי מכבי?).

היה ברור לכולם שחיפה ישחקו את המשחק האפור שלהם גם בעונה הזו, הם רק קיוו שאולי גם הפעם שאר הקבוצות יהיו זבל טהור והם שוב יקחו אליפות, אך הפעם זה נראה שגם הפועל הצטרפו למאבק שלהם על "הקבוצה האפורה ביותר".

נ.ב
    ראשון לציון נראה לי הולכת להיות קבוצה מעניינת העונה (מישהו אמר קריית שמונה?)

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מבין איך אנשים אומרים ש"כל דבר חוץ מניצחון של הפועל הערב יהיה הפתעה גמורה."
    נכון, הפועל פייבוריטית, אבל אני בכלל לא אופתע אם בית"ר תצא עם נקודות מבלומפילד, הפועל קבוצה הרבה פחות חזקה משנים קודמות ויש להם הרבה בעיות פנימיות וגם פצועים, בית"ר מצד שני באה במומנטום, שקט, סגל מלא ועם הרכב שלא נופל כל כך מזה של הפועל.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפריע לי שהיה מרחיק גם את השחקן של אשדוד, אבל לא יכול להיות שמול העיניים של השופט, פלאח בועט בשחקן וכלום...

13. alexshw Member

לא היה כלום.

14. סטפן שאלוי Member

אי אפשר שלא להתעודד ממסדר הפצועים של הפועל, ומקנדה וטועמה, אבל מצד שני בלומפילד זה מאנחוס, ולהפועל יהיו במשחק פי 4 יותר אוהדים.

אני לא מקנא בשני השוערים: לשניהם מצפים 45 דקות של גהינום, כל אחד בתורו.

שיתחיל? שייגמר כבר לעזאזל.

קילו גרעינים יספיק?

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני מקווה למשחק טוב עם הרבה מצבים ושערים

אני סומך על יובל נעים שלא יבוא ויסגור את המשחק בשביל להוציא תיקו
    ומנגד הפועל ת"א חייבת ניצחון