מחזור 3 בליגת העל: הפועל ת"א מנצחת את בית"ר י"ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/9/11.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כן, אוהדי מכבי חושבים רק רע על קלינגר, וזה רק בגלל שהוא העיף את אבי נימני. הבנתי.
    ולעובדה שחוץ מהאליפות היחידה הזאת הוא נכשל בכל דבר שהוא עשה במכבי (עלה לליגת האלופות, טוב בסדר, תוסיף גם את זה), וברוב המשחקים קבוצה של קונוסים הייתה יכולה לשחק טוב יותר ממכבי תחתיו אין משקל בעניין, נכון? על זה היה צריך לעבור לסדר היום...

חיים, לא כולם כמוך, עם משהו נגד הקבוצה שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/11
  2. סטפן שאלוי Member

אני, להבדיל מחלק מאוהדי מכבי ת"א, לא חשוב לי מי עומד בראש המועדון, לא מי מאמן אותו, אלא רק רוצה בהצלחת בית"ר.

אבל לחלק מאוהדי מכבי חשוב רק נימני, וחלק מאוהדי בית"ר חושבים שפינוקיו מציל את בית"ר.

ככה זה שכל לקקן קהל/מנשק סמלים הופך ל"סמל".

מעניין מתי הם יתבגרו, ויבינו שהמועדון הוא מעל הכל.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית אתה לא מכיר אותי אז אל תגיד את מי אני ארדוף ואגדף.

שני אני אישית מכיר את מיץ' גולדהר ולא מהיכרות של סתם לבוא אליו במגרש, אלא מהיכרות של שיחות טלפון ארוכות ופגישות והרבה דברים נוספים שאני לא אפרט ובחיים לא אגיד עליו או יעשה משהו שיילך נגדו, כל עוד הוא לא יעשה משהו נגד האוהדים...והוא בן אדם מדהים, בעולם שלא היה ולא יהיה לבית"ר ואני בספק אם לקבוצה בארץ, כן עם כל זה שהוא חדש ושחר 20 שנה בעסק.

רן בן שמעון בנה קבוצה כושלת ועלובה.

ניר קלינגר זכה באליפות, זרק את נמני אבל נכשל בכל דבר אחר 3 עונות של כישלון. בנה את הקבוצה המגעילה, מנותקת מהקהל ומחליאה בתולדות המועדון.

אתה יודע מה ההבדל בין העפה של נמני עם קלינגר לזו של גולדהר?

שבמקרה קלינגר המניעים היו הכל חוץ מכדורגל ובמקרה גולדהר נמני קיבל את כל האפשרויות להצליח ונכשל, מה לעשות? הוא ידע את ההשלכות וכמוהו גם הקהל וזה בעיה רק שלו - עובדה שכשהוא נזרק על ידי קלינגר ולוני, קציני האס אס, היו אלפי אוהדים בקרית שלום וכשהוא נזרק על ידי גולדהר לא היה כלב כמעט. אני יכול להבטיח לך שאם הוא היה מקום ראשון עם נצחונות בלבד והיה נזרק היו פי 5 אנשים ממה שהיה ב-2003.

לא מאחל לאיווניר להיכשל, מאלך לו שיצליח. אנחנו אומנם אוהבים את נמני, אבל תומכים במוטי ובכל השחקנים ובכל מי שיהיה במכבי, כי מכבי זה מעל לכל, ונמני כבודו במקומו מונח ויום יבוא והקהל, הגדול יסלח לו, כמו שהוא סלח למאמנים אחרים ממכבי...

אגב איזה קטע שעד היום כל הקהל בבלומפילד שונא את קלינגר אה?

אבי נמני הוא תמיד היה ותמיד יהיה המלך של מכבי ת"א, גם אם איווניר יזכה בליגת האלופות עם מכבי.

אתה רוצה את הצלחת בית"ר? תעשה לי טובה - אתה סוס טרויאני, אנשים כמוך הם השואה של המועדון הירושלמי והורסים אותו מבפנים - מספיק לראות פה כל תגובה שלך בפורום, וואלה אם הייתי שחקן של בית"ר הייתי נגעל מאוהדים כמוך.

4. סטפן שאלוי Member

בלי אוהדים כמוני שמפרסמים את השחיתות של פינוקיו קורנבלוף וחבריו, לא היתה בית"ר.

אתה עסוקים בקצפת ודובדבנים, בבית"ר נלחמים על קיומה כקבוצה.

העובדה היא, שרוב אוהדי בית"ר נטשו את היציעים, לא קונים מנויים, ולא מוכנים לתת כסף לחמדן/שקרן שעושק את בית"ר, ויביא לפירוקה.

אוהדים כמוני, ואני כבר 43 שנים אוהד את בית"ר, הם הרוב היום, והם לא קונים את השקרים, הספינים, וההמצאות בתקשורת.

גולדהאר בנאדם טוב? יכול להיות, אינני מכיר אותו אישית, כמו שאתה טוען שאתה מכיר, אבל הוא התחיל להתנהל נכון, ותחילת ההתנהלות הנכונה היתה להעיף את נימני.

לבית"ר לעומת זאת אין בעל-בית: ארקדי נטש אותנו לפני 3 שנים, והשאיר את כל הסמכויות לשודד שהעלה לעצמו כבר פעמיים את המשכורת תוך 3 שנים, למרות שהקופה ריקה. הכסף שהוא וחבריו שדדו מהקופה מתבטא בגרעונות ענקיים, וערימת תביעות משפטיות מצד אחד, ויציעים ריקים מצד שני.

רק טיפש ייתן כסף ל"מנהל" כזה, שבכל ארגון כבר היה עף מזמן הביתה, ללא פיצויים.

אז אולי אתה יודע מה קורה במכבי, אבל אין לך מושג מה קורה בבית"ר. הלוואי שהייתי יכול לפרסם את כל מה שאני יודע, אבל אני מנוע מכך מסיבות מסויימות.

ורק רמז קטן: חכו שאמסלריק יפתח את הפה. לא סתם פינוקיו קורנבלוף ממשיך לשלם לו 420,000 ש"ח נטו למרות שהוא ברח מהמועדון, ואני יודע למה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, גולדהר נתן לנמני הזדמנות, הוא נתן לו כל מה שהוא ביקש ונמני לא הצליח, לגיטימי בעיניי שהוא העיף אותו. האם הדרך היתה נכונה או לא? זה כבר סיפור אחר. אין לי ספק כמובן שאם נמני היה מצליח אז הוא היה המאמן היום כי גולדהר מעניין אותו רק מה קורה מבחינת תוצאות וזה, לא מעניין אותו מה שהיה עד עכשיו ולכן הוא נותן לכל אחד הזדמנות שווה, בדיוק כמו שהוא נתן לבושינסקי (הבוחש עדיין!), שעיה ושות'...בדיוק כמו שהוא נותן למוטי ואם מוטי לא יספק את הסחורה ופתאום יהיה מה שהיה בשנה שעברה, מוטי יילך הביתה. הגיוני ולגיטימי.

---

למה אוהדי בית"ר לא באים בטענות לדדש? למה לא תובעים את הכסף שהוא חייב לקבוצה? הבן אדם חייב 10 מיליון שקל בקירוב, זה עבירה פלילית, זה כסף שיכול ללכת להשקעה בנוער, בתשתיות! זה הרבה יותר חשוב מהמשלחמה בקורנפיין!

6. סטפן שאלוי Member

לפי החלטה של רשם העמותות, דדש גנב מהעמותה 2,000,000 ש"ח, בהליך בוררות שאותו ניהל...אהוד אולמרט.

דדש עירער על החלטת רשם העמותות ( שיש לו סמכויות שיפוט בתחומו ) לבית המשפט המחוזי. הדיונים בעירעור עדיין לא הסתיימו, ואין פסק-דין חלוט ( סופי ).

בכל מקרה, מדובר בכספים ששייכים לעמותה משנות ה 90, וממילא הם לא יכנסו לקופת בית"ר הנוכחית, אלא לאותה עמותה, שנמצאית בתהליך ארוך של פירוק.

אם הכסף הזה היה נכנס לחברת-הניהול הנוכחית ( שהיא בבעלות הפושע הנמלט ארקדי ), פינוקיו היה מעלה לעצמו שוב את השכר, גם לחבריו הקרובים.

אתה מכיר עוד חברה/ארגון, שחי מכספי ציבור, שבו המנהל מעלה לעצמו את השכר? שאין שום פיקוח על החלטותיו?

אתה מכיר עוד קבוצת כדורגל שמשלמת לסקאוט שלה 450,000 ש"ח נטו? אתה מכיר עוד קבוצת כדורגל שבה הסקאוט מנחית שחקנים ודואג להחתים אותם בלי ליידע את המאמן? ורק לצורך השוואה: משכורתו של איתמר צ'יזיק במכבי-חיפה היא 450,000 ש"ח ברוטו! ואני בטוח שהסקאוט שלה אלון חרזי מרוויח הרבה פחות.

אתה מכיר עוד קבוצת כדורגל שנשלטת ע"י שני ארגוני פשע בעזרת אנשי קש שמתוגמלים בסכומים אסטרונומים, בזמן שקופת הקבוצה ריקה, אין מחנה אימונים, ויש לה מצבת-חובות בגובה של כ 7,000,000 ש"ח?

7. idans Member

לא יודע אם כל מה שכתבת נכון, אבל בטוח משהו מסריח בביתר: ההתפטרות הלא ברורה של אמסלם אין סיבה בעולם שאמורה לגרום לו להתפטר (על דעתו האישית), מה התפקיד של איתן מזרחי שהוא סוכן שחקנים של יותר מחצי קבוצה, ומה הקשר של גל יוסף לביתר?! אוהדי ביתר מפגרים עד כדי כך שהם מאמינים שהוא קונה/קנה (אין לי מושג) את ה20% אחוז של טוטו כדי לעזור לביתר?! וזאת סתם דוגמא שעכשיו עולה לי
    הכל טוב ויפה עם כל מה שסטפן שאלוי כותב אבל מה אתם עושים עם זה הלאה?

8. אלי מתחן Member

אף אחד פה בפורום לא חושב שבית"ר מתנהלת כמו שצריך. בפועל הקבוצה משחקת, וזה מה שחשוב. גם דדש ניהל את בית"ר כמו שכונה.
    גל יוסף קנה 20% מהכרטיס של טוטו תמוז על פי של 6 מיליון ש"ח. אישית אני לא חושב שהוא שווה גם 1.2 מיליון לכל הכרטיס, אבל אם עומר דמארי נמכר באיזור ה10 מיליון אז גל יוסף יעשה רווח מאוד יפה על ההשקעה שלו.

9. Don Joan Roman Member

אין לך איזה ה משהו לא מוגדר שמשחק בלאומית ומתיימר לקרוא לעצמו מועדון כדורגל להתעסק בו? אמסלם התפטר בגלל שהמעמד היה גדול עליו ולא מעבר לזה, גל יוסף קנה את האחוזים והוא הולך להרוויח מזה כסף ואני גם מסכים שיש הרבה ערפל סביב הניהול בבית"ר אבל עם זאת אין צורך להוסיף עננים ה מיותר

10. idans Member

יש לי משהו מאוד מוגדר! אבל אני אתקן אותך שמשחק בליגה א....והסיבה שאני מדבר על ביתר והיא בטעות מעניינת אותי זה כי חברים שלי שיחקו/משחקים שם.
    מסכן שאלוי שיפה לראות שיש לחלק מאוהדי ביתר שכל והם לא עיוורים כמוך...לך תהנה לך להיות גזען ועיוור

11. vasisualy Member

בו-גה-גה-גה! מזמן לא שמעתי בדיחה יותר חזקה!

אין דבר יותר ברור מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/11
  12. Don Joan Roman Member

יפה שלדבר הלא מוגדר הזה. יש אוהדים גם כאן