מחזור 3 בליגת האלופות: יובנטוס גוברת על ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏21/10/08.

1. y56kh Member

כמו בבתים ה'-ח' גם פה יש את המשחקים הכי מעניניחם שכל בית יכול להציע (אולי מלבד בית ב' אבל נעוזב את זה בצד)

רומא צריכה להתאושש מהתבוסה בליגה במשחק מול הסגנית אלופה וכבר ראינו שלליגה אין תמיד השפעה על ליגת האלופות

ברצלונה רוצה להישאר מושלמת וכך גם בבית אחר ליברפול ואתלטיקו שיפגשו במפגש איתני

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

3. Spanish Weapon Member

הצוות המקצועי של בארסה לוקח את המשחק הזה ברצינות ומבין שכדאי לגמור את הסיפור
    בבית בשבועיים הקרובים כדי לא להסחב למשחקי הכרעה באמצע נובמבר כאשר יהיה רצף
    משחקים קשה מול סביליה,ולנסיה,שחטיור,ריאל וויאריאל.
    אין לי שום ספק שבארסה מנצחת היום,לדעתי אפשר לעשות את זה גם עם הרכב משני
    אבל כל דבר שימנע מעמסה פיזית על השחקנים בחודש הבא מבורך מבחינתי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/08
  4. messi10 Member

המשחק של ברצלונה אולי נראה קל לכולם, אבל פ.צ באזל בהחלט קבוצה שיכולה להוות יריב לקטאלונית. למרות הפתיחה הרעה של השווצרים, ההפסד הביתי לשחטאר דונייצק וההפסד לספורטינג ליסבון בפורטוגל, היא עדיין יכולה להגיע לגביע אופ''א, והקרב על גביע אופ''א יהיה בין ספורטינג ליסבון לפ.צ באזל. אני חושב ששחטאר קבוצה חזקה שתעלה ביחד עם ברצלונה לשמינית הגמר. עוד משחק מעניין מצפה לנו בסן סירו, אינטר האימתנית מארחת את אנורתוזיס פמגוסטה שלא מוותרת לרגע בבית הקשה הזה. ניצחון של אנורתוזיס בסן סירו יגרום לרעידת אדמה במילאנו, אבל הסיכויים שזה יקרה הם אחד למיליון. גם תיקו יספק את אנורתוזיס המפתיעה.

5. Spanish Weapon Member

אני לא כל כך מסכים איתך.
    הבדלי הרמות בין באזל לברצלונה כל כך גדולים(לאור מה שראיתי עד עכשיו מבאזל בצ'מפיונס) שאני
    אפילו לא יכול לעלות על הדעת אפשרות שבאזל תוציא נקודה בבונקר קשה וסיזיפי,גם בבית.
    באזל כל כך חלשה ואנמית,אם אתה שואל אותי היא מתחרה עם אלבורג על תואר הקבוצה החלשה ביותר
    בליגת האלופות השנה.

גם לגבי המשחק של אינטר אני לא רואה אפשרות שאנורתוזיס מוציאה אפילו נקודה,זה פשוט לא ייתפס
    למרות שאני מחבב את הקפריסאים ומאחל להם בהצלחה.
    אינטר לוהטת אחרי 4-0 על רומא בכושר שיא של זלאטן וגם אדריאנו שחוזר לעצמו בתמיכת מוריניו,
    זה בהחלט יהיה מדהים אם אנורותוזיס לא מפסידה היום.

6. Raulito Madridista

http://www.as.com/recorte/20081022dasdasftb_13/C280/Ies/Sergio_Aguero.Xxx

ההרכבים של אתלטיקו מדריד וליברפול פורסמו, והדבר המרכזי כמובן - אגווארו פותח על הספסל. אגירה הצהיר כבר לקראת המשחק שאגווארו תשוש מאוד ולא מסוגל לשחק 90 דקות. מי שייפתח במקום ילד הפלא הארגנטינאי הוא סימנה פונגול. לאו פראנקו שומר על אפודת השוער על אף הטעות הקריטית שלו בדרבי. גם קמאצ'ו ודומינגז הצעיר בהרכב כמתוכנן.
    בצד של ליברפול אפשר לציין את יוסי בניון שייפתח בהרכב, וגם את ספסולו המפתיע של דירק קאוט ההולנדי שדווקא מפציץ בתקופה האחרונה. בוודאי מטעמי מנוחה. בניטס פותח עם חלוץ אחד בלבד - רובי קין.

ההרכבים:

אתלטיקו מדריד: לאו פראנקו; סייטיארידיס, פראה, דומינגז, אנטוניו לופז; קמאצ'ו, מאניש, סימאו, לואיס גארסיה; סימנה פונגול ופורלהאן
    ליברפול: ריינה; ארבלואה, קאראגר, אגר, דוסנה; מסצ'ראנו, ג'רראד, אלונסו, בניון, ריירה; קין

http://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/champions/1a_fase/jornada_3/grupo_c/bas_bar/1.Xxx

וכמובן שגם פפ גוארדיולה עושה שינויים מעניינים בהרכב של ברצלונה. בוז'אן קרקיץ שבקושי וקיבל קרדיט עד עתה ואלכסנדר חלב שחזר מפציעה לא מזמן, ייפתחו לראשונה העונה בהרכב, כאשר אטו ואינייסטה יורדים הספסלה. גם אבידאל פותח על הספסל, רק אצלו לא ברור האם מטעמי מנוחה או בגין יכולת לא מרשימה, סילביניו המגן השמאלי במקומו. מארקז שסיים את המשחק נגד בילבאו עם פגיעות קלות, נמצא גם הוא בהרכב. צ'אבי ומסי חוזרים ל-11 הפותחים כמובן.

ברצלונה: וואלדז; אלבס, פויול, מארקז, סילביניו; בוסקטס, טורה, צ'אבי; חלב, מסי ובוז'אן

-----------------------

אגירה עושה נכון כשחוזר לשחק עם שני קיצוניים, המערך שהוא הציב נגד ריאל מדריד היה הגנתי מידי. דומינגז מקבל צ'אנס ומעניין לראות אם הוא יותר טוב ממה שיש לאתלטיקו להציע. לא הייתי מוותר בכל-כך קלות על ראול גארסיה וזו טעות, קמאצ'ו את הדקות שלו היה צריך לעשות במשחק אחר, אין לדעת מה נראה ממנו. חבל שאגווארו פותח על הספסל, אבל המנוחה הייתה מתבקשת, הוא בוודאי ייטול חלק במשחק. מצחיק שגם טורס וגם אגווארו, שני החלוצים שהיו בכותרות כל הזמן, לא משחקים.

בצד של ברצלונה, אני שמח לראות את בוז'אן מקבל צ'אנס, ההתעלמות של גוארדיולה ממנו ממש לא הייתה במקום, אבל לדעתי זה יותר מצביע על זלזול בבאזל. הניסיון של סילביניו במקום אבידאל דיי מעניין, כי הצרפתי לא משהו בחלק ההגנתי(למרות שבינתיים הוא לא עושה הרבה שגיאות בניגוד לאשתקד), והברזילאי לא נראה הרבה יותר גרוע ממנו בקו האחורי, ולהתקפה לעומת זאת הוא תורם. אבל האגף המדובר זהו אגף ימין, מתי אלבס ומסי יתחילו ללהטט?; גם בהצבתו של חלב אני תומך.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע, נראה לי שעושים יותר מדי מהמשחק של אתלטיקו נגד ליברפול. זה התחיל עם החזרה של טורס שלבסוף נפתחה והמשיך בניסיון פתטי מדי להתעלם מהתוצאות האחרונות של אתלטיקו ולהכניס אותה כבר עכשיו למועמדות לזכיה.

לגבי בארסה, טוב לראות את חלב שוב בהרכב, בשבילו אני מקווה שהוא לא יאבד את המקום בהרכב במהרה.

8. forza forza. Member

תודה לאל שיש את צ'רלטון, שהם בניגוד לערוצים אחרים משדרים משחקים של קבוצות אטרקטיביות!

יאללה לראות אינטר.
    מוריניו פתח עם טולדו במקום סזאר, אדריאנו ליד זלטן בחוד.
    חבל שבמשחקים כאלה קרספו לא מקבל צ'אנס...

9. NUOVA GUARDIA Member

איפה מי שדיבר על היכולת של רומא?! משחק עמידה מצויין, אין מילים. סיסיניו ומקסס תפסו יום בהגנה וכל הכבוד לספלאטי על ההכנה המצויינת לקראת צ'לסי. רומא עומדת מצויין מול ההתקפות של צ'לסי ולא נותנת לה ליירט את השער של דוני. אם רומא תמשיך לשחק כך היא גם תכבוש. מלבד הבעיטה החופשית של למפארד למשקוף לא ראינו כלום מצ'לסי. לרומא היו 2 מצבים טובים לכיבוש של הגלדיאטור פרנצ'סקו טוטי. ללא ספק ראינו במחצית הראשונה רומא אחרת לגמרי מזו שראינו ביום ראשון מול אינטר. בהצלחה רומא!!!

10. Raulito Madridista

משחקים מאוד חלשים עד עכשיו עם מעט מאוד מצבים,
    פרט לברצלונה שעושה ככל העולה על רוחה בבאזל, אם החניכים של גוארדיולה רוצים אז המשחק נגמר גם בעשירייה. ליאו מסי באמת מדהים, אבל אני חושב שהבשורה מהמשחק הזה עבור ברצלונה היא היכולת של בוז'אן שכבש שער יפה מאוד וגם כמעט בישל למסי. יש לציין שגם אלבס סוף סוף נרשם בסטט' של ברצלונה עם תרומה התקפית, כאשר בישל למסי את השער המהיר בהרמה שהזכירה את הימים היפים שלו מסביליה.

השחקנים של אתלטיקו מדריד רוצים אבל לא יכולים, אני בספק גם אם אגווארו מסוגל לעשות שינוי היום כי כולם פשוט מתחת לכל ביקורת. ההגנה של ליברפול משחקת מעולה על נבדל ובתופסת לתנועה הלא מתוזמנת נכון של אנטוניו לופז, והנה למה אתלטיקו לא מצליחה לעשות כלום, כמובן שגם סימאו לא מספיק מעורב. לאתלטיקו אומנם הגיע פנדל אחרי העברה ברחבה שביצע בניון על מאניש, אבל אני חושב שגם לליברפול הגיע פנדל במהלך של ריירה. ההגנה של אתלטיקו נכשלה בהתמודדות עם הכדור הארוך של ג'רראד(מסירה נהדרת) לקין שסיים כמו שצריך, ועכשיו קשה להאמין שהיא תפרוץ את המערך המעובה של ליברפול. מאניש לא דוחף מספיק קדימה ולואיס גארסיה לא שחקן שיעשה את ההבדל. סימנה פונגול נשמר טוב. מהצד של האנגלים, ריירה לא מרשים וגם מיוסי אני מצפה ליותר. שורה תחתונה - בקצב הזה אגירה הולך הביתה.

משחק טקטי מאוד ומשעמם בין צ'לסי לרומא. דווקא האיטלקים עשו מהלכי כדורגל יותר יפים, אבל אלו הסתיימו בשתי בעיטות רעות הרבה מעל השער של צ'ך. רומא מתגוננת יפה מאוד בינתיים ומתסכלת את צ'לסי, שבשורותיה בולטת האיטיות של לאמפרד, היו לו מספר מצבים לבעוט מטווחים סבירים אבל הוא לא היה מספיק זריז ואז כבר ההגנה של רומא הרחיקה. צ'לסי משחקת אך ורק על צד ימין לפי מה שיצא לי לראות, אבל קאלו לא מפסיק לאבד כדורים והתיאום שלו עם בוסינגווה פחות טוב.

השער של אינטר היה נהדר וכל פעם שאדריאנו מבקיע הוא מקבל עוד ביטחון והופך להיות יותר חד בפעולות שלו. זלאטן ומאייקון, שני השחקנים הכי חשובים באינטר מבחינה התקפית העונה, בנו את השער. מה שכן, אינטר צריכה לשחק הרבה יותר טוב ולהגיע ליותר מצבים מסוכנים, דבר שלא קרה, הקבוצה בעיקר בועטת רע מרחוק. מאנסיני מנסה לעשות דברים יפים בצד כאשר הוא לפעמים מכדרר ולפעמים חותך לאמצע, אבל בינתיים הוא לא יעיל מספיק.

11. guyholl Member

משחק מצויין של בארסה הערב. אין אחד שלא נותן משחק טוב ואלבס סוף סוף מתחיל להראות ניצוצות. הדבר היחיד שמפריע לי זה שהתוצאה היא לא 5-0 אבל יש לי תחושה שזה יקרה במחצית השנייה.

והנה זה קרה... :aaa021:

12. y56kh Member

ברצלונה מתעללת בבאזל
    ועכשיו הנרי נכנס והחגיגה הולכת להעלות הילוך

13. JR-Riquelme Member

אמרת שרומא צריכה לשחק התקפי.

אז לא רק שרומא לא משחקת התקפי היא שמה הרבה שחקנים בהגנה, והיא גם חוטפת עכשיו שער

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב מאוד שהרומאים עפים הביתה בלי שום דבר ביד, מחצית שנייה שהם לא באו לשחק כדורגל, 8 שחקנים ברחבה, נופלים מכל נשיפה, גועל נפש, כנראה רומא מתאימה את עצמה לרמת שאר הקבוצות שהיא נלחמת איתן על העלייה מהבית הזה. מזל שטרי בא והביא את הנגיחה הזאת, תיקו פה היה מסבך אותנו לא מעט, באולימפיקו יהיה קשה מאוד זה ברור, ה-3 נקודות בית האלו היו הכרחיות.
    ג'ון טרי בכלל, כל המחצית השנייה, הראה למה הוא בלם אדיר, הוא כל הזמן דחף את כל הקבוצה למעלה, המסירות של רומא אפילו לא יצאו מהרגל של המוסר וטרי כבר היה שם כדי לתקל בצורה מרהיבה ולשלוח את הקבוצה לעוד התקפה נגד הבונקר של רומא.

היכולת זה לא משהו שיש לקחת מפה, דקו ולמפארד עבדו קשה מאוד, אבל מה שחשוב אלו ה-3 נקודות.

15. y56kh Member

אולי לא 36 אבל עדיין לא כדאי להיות בררנים
    17 שערים זה גם כמות מכובדת
    וממוצע של 3.31 שערים היום ואתמול.