מחזור 3 בליגת האלופות: יובנטוס גוברת על ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏21/10/08.

1. Don Joan Roman Member

הנהלת יובה זו אחת ההנהלות המטומטמות והביזיוניות ביותר שיש בעולם הכדורגל האירופאי ולבקש מהם לחשוב בהיגיון משול לאופציה שאתלטיקו מדריד תהפוך לווינרית.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז במשחק שנערך באולד טראפורד תצוגה גרועה של הקוונים הבלגים.
    הצמד של ברבאטוב הוא למעשה היה בנבדל, כפי שכולכם ראיתם,
    לאחר מכן רוני הבקיע שער חוקי למהדרין אך הקוון הבלגי החליט לפסול את השער בטענת נבדל.

למעשה הצמד של ברבאטוב די חיסל לסקוטים את המשחק, אם לאמר את האמת,
    כי בסך הכל הסקוטים פתחו לא רע את המשחק ובעט נדמה לי שתי בעיטות לשער היונייטד, כנראה שהם השלימו עם ההפסד.

בסך הכל, כפי שצויין כבר, מחזור נהדר ופורה בשערים בליגת האלופות, שכן יירבו מחזורים כאלה.

3. Mr.Eko Member

יובה הייתה היום פשוט טובה יותר מריאל,ניהול משחק מעולה של ראניירי השיג ליובה את הניצחון לפי דעתי.
    כמה דברים לציין,
    -הגול של דל פיירו=perfection
    -קילייני ממשיך להרשים אותי מאז התצוגה המצויינת שלו ביורו,משחק נפלא שלו.
    -אמאורי עם משחק מצויין,פעם ראשונה שאני רואה אותו בפעולה ואפשר להגיד שמאו התרשמתי ממנו.
    -סניידר ממשיך להיות השחקן המוערך עליי אצל המנדרילים...
    -נדבד היה ענק היום וללא ספק בכלל איש המשחק.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השער של דל פיירו לא הייתה יכולת גבוהה או משהו בסגנון, זה היה נטו ניסיון וחוכמה, הוא ידע שאם הוא מנסה להתשלט ולרוץ עם הכדור המגינים של ריאל סוגרים עליו בשנייה, הוא ידע שהסיכוי הכי טוב שלו זה לבעוט כמה שיותר מהר והעמדה שאיקר עמד בה כמובן הוסיפה לכך, דל פיירו גאון, שחקן ענק, תמיד כיף לראות אותו עושה את הפעולות הגאוניות האלה.
    אגב סהאליהמידיץ' עשה בית ספר לראמוס בלא מעט מקרים, ובכלל, ראמוס מוכיח כל פעם מחדש למה הוא שחקן שכל כך קל לשנוא, הוא כל כך מלוכלך, תמיד מחפש את הקטנות, תמיד מחפש לרמות ולשחק מגעיל, מגן בעל יכולות גבוהות מאוד אבל בן אדם קטן מאוד.
    יהיה מעניין בבירנביאו, יובה בינתיים מראה שהיא יודעת לשמור על הבית, בבלארוס היא כשלה באופן יחסי ונראה מה היא מוציאה בספרד.

ארסנל עם תוצאה אדירה בטורקיה, לא יודע מה אראגונס הביא לפנרבחצ'ה אבל זאת לא פנר של העונה שעברה זה בטוח, תוצאה נהדרת לארסנל במקום קשה, מצבה טוב מאוד. דינמו קייב עם ניצחון גדול בפורטו, אם תצליח לנצח אותה גם בבית תהיה בדרך הנכונה לשמינית גמר.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה פריוויו, עבודה נהדרת.
    רק תיקון אחד בקשר לליברפול: באבל נסע וכנראה יהיה כשיר בשביל להכנס כמחליף או אפילו לפתוח.

המשחק הזה חשוב מאוד לנו, בעיקר בעיקר בשביל להמשיך את המומנטום לקראת הקרב האמיתי מול צ'לסי בראשון. לדעתי ביום טוב אנחנו יכולים לטייל בקלדרון כשמולנו תעמוד קבוצה עם הגנה רעועה מאוד שבונה על התקפה קטלנית. אם אגר יתאפס על עצמו גם עם אגוארו לא צריכה להיות בעיה מיוחדת. בשורה התחתונה - צריך לנצח את המשחק הזה איך שלא נסובב את זה, אבל תיקו עם יכולת טובה זה גם לא אסון.

C'mon you REDS!

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/08
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אסור לצ'לסי לפשל נגד רומא. אחרי התיקו ברומניה אם לא ננצח מחר זאת תהיה תקלה שעלולה לעלות ביוקר, ג'וי קול, אשלי קול וצ'ך בספק ויכול להיות שישחקו, בכל מקרה הקבוצה הראתה שאפשר לראות טוב למרות כל החיסורים (דרוגבה, אסיין, קרבאליו וכנראה גם באלאק ייעדרו בוודאות), מחר ההתקפה אמורה להיות החוליה החשובה, קאלו, מאלודה ואנלקה יהיו חייבים להמשיך עם היכולת הטובה מהמשחק בריברסייד בשבת, אם הם יהיו טובים צ'לסי תנצח את המשחק הזה, נגד רומא לא בטוח שנגיע ליותר מדי הזדמנויות ומצד שני שיש לך את טוטי על הראש אתה כמובן צריך לקחת אופציה של ספיגה, שחקני ההתקפה יהיו חייבים להיות מרוכזים ליד השער ולבוא מפוקסים. כמובן שמעל כולם זה למפארד, הוא עמוד השדרה, הוא הדבק, הוא המנוע והוא האיש שהרבה תלוי בו. כמובן שיהיה לו הרבה יותר קל אם שלישיית ההתקפה תהיה ביום טוב, אבל יותר מכל חשוב שהוא יהיה חד ומשוחרר, ואז לא אמורה להיות סיבה לדאגה.

נקווה שהשחקנים יעשו את המוטל ולא ניכנס פה לבעיה.

7. Robin Van Gool Member

ארסנל עולה חזרה על הסוס!!
    דיאבי נתן לפי דעתי משחק מעולה, הוא הוכיח שמגיע לו להיות משולב לפעמים בהרכב הפותח של ונגר.
    אני עד עכשיו לא מבין איך פברגאס לא היה הקפטן.
    ולמה ואן פרסי לא שיחק?

8. Inter-Man Member

do you have any more linksi can see the highlights?

9. Lupo Member

אני בתור אוהד רומא, מקווה שצ'לסי תבוא שאננה למשחק הזה, הרי גם בלי הפצועים צ'לסי היא קבוצה טובה יותר אם נגיד את האמת.
    מקווה שצ'לסי יבנו על הכושר הגרוע שלנו ולא יבואו מפוקסים.
    לרומא יש את הכלים לתת גול או שניים מחר בסמפורד ברידג', אבל גם יש לה את הכלים לחטוף חמישייה.
    אפשר להתעודד מכך שההגנה שלנו תהיה מלאה מחר. פאנוצ'י, מקסס, חואן וריסה אמורים לפתוח.
    טוטי עדיין לא בכושר משחק מי יודע מה, אבל אם צ'לסי תתרכז בטוטי יותר מדי ווצ'יניץ' יכול להפתיע אותה.
    מקווה שדרוגה לא ישחק. הוא ולמפארד האיומים העיקריים על שער היריב.

10. George Best Member

ודווקא את סלטיק לא ציינת...
    תלבושת מזעזעת לא פחות מהיכולת של הקבוצה.
    או שלא ציינת אותם בכוונה כי זו תלבושת חוץ?(ועדיין, מה הבעיה בתלבושת הביתית?).

Bianconeri,
    אין לך מושג כמה אתה צודק לגבי ראניירי.
    או שפשוט תשאל את אוהדי צ'לסי...
    מאמן אוברייטד, לא שייך לרמות האלה.

אבירם,
    עד כדי כך?
    מוציא את החשק לראות משחקים זה לא,
    אבל זה בהחלט מאבד קצת מהערך לראות קבוצות משחקות בתלבושות כאלו...

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/08
  11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

את סלטיק לא ציינתי כי במשחקים הקודמים הם שיחקו בחולצות הרגילות, וכי זה היה משחק חוץ (במשחק מולנו ב-2006/7 הם שיחקו בשחור). ליון, באיירן ופורטו משחקות בבית ויותר ממשחק אחד בצבעים המוזרים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאותי הפתיע היו מספר השערים הגדול שהובקע אתמול. ארסנל לדעתי השיגה ניצחון מרשים, לא רוצה להגיד ניצחון יותר גדול מיובנטוס כי בסה"כ ריאל בבית זה משחק צמרת לכל דבר, אבל לנצח 5-2 בטורקיה בלי ואן פרסי ועם קבוצה צעירה זאת ניצחון לדעתי מצויין.

נצחונות יפים לוויאריאל וליון בחוץ ברומניה, אבל מה דעתכם על ביירן? לא טובים בליגה, אבל כן מובילות את הבית שלה בליגת האלופות.

זניט סנט פטרסבורג? ניצחון יפה בסופרקאפ האירופאי על מנצ'סטר יונייטד, אבל מאז ירידה די רצינית בכושרה. לפי הדיווחים בהולנד גם אדבוקאט עומד לעזוב בחודש הבא. הערכה שלי? האיש לא רוצה להתקע ברוסיה אחרי בחירת אובאמה לנשיאה של ארה"ב כי רוסיה בכל מקרה כבר חזרה לימי המלחמה הקרה...

13. Raulito Madridista

כמה חבל שפרננדו טורס יחמיץ את המשחק היום, יש דברים כל-כך לא הוגנים בכדורגל. אני כן חושב שהקהל בויסנטה קאלדרון היה מקבל אותו בצורה יפה.
    אבל מי שעומד במרכז העניינים היום זהו חאבייר אגירה, הפסד היום לליברפול(ואולי גם תוצאת תיקו אם הקבוצה תיראה רע) והוא מסיים את דרכו על הקווים.
    כשהייתה הגרלת הבתים, אתלטיקו עוד פתחה את העונה טוב וחשבתי שהיא מסוגלת לזכות בראשות הבית, אבל השבועות האחרונים מראים שזה ממש לא ככה. גם ללא טורס ליברפול קבוצה הרבה יותר טובה ממנה, ובעיקר טקטית ונבונה. אתלטיקו בשבועות האחרונים איבדה את הצפון. ההגנה נראית עלובה וגם האמצע פרוץ, אף שחקן לא משחק עם אחריות. אף אחד מהשוערים לא נותן ביטחון ושניהם טועים. גם החילופים של אגירה לא מספיק טובים. אתלטיקו הפסידה לכל שלוש הקבוצות הגדולות שפגשה עד כה וקשה לי לראות אותה משנה את המאזן נגד ליברפול. בנוסף לכל הבעיות וחסרונו של הקפטן הפצוע, מקסי רודריגז, באתר המארקה רשום שאגווארו אולי ייפתח על הספסל מטעמי מנוחה.
    בשורות האנגלים, אני חייב לציין שקאוט מפתיע אותי כל פעם מחדש. אין לי מספרים מדוייקים, אבל השנה הוא כובש הרבה וגם מבריק מידי פעם, לא רק עבודה הגנתית על הצד כמו שראיתי ממנו בשנה שעברה. הייתי שמח לראות את ריירה מפגין יותר אומץ במשחק של ליברפול ומנסה יותר פעמים לעשות דריבל או לאיים על השער, הוא עדיין לא הראה מה הוא יודע. מול סייטיארידיס יש לו אפשרות לא רעה. גם קין יכול לשפר את מאזן השערים שלו כנגד ההגנה הדלילה של אתלטיקו, ללא אופאלושי הפצוע והייטינחה. דומינגז הצעיר רשום בהרכב של המארקה לקראת המשחק. אבל בעצם עם איך שהשניים הקודמים שציינתי נראים, אולי זה דווקא טוב, ופראה כבלם יותר מרשים מאשר כמגן. אני אשמח לראות את באבל במקום פנאט.

רומא לא נראית כרגע כקבוצת כדורגל, ולא משנה כמה שחקנים פצועים ייעדרו בצ'לסי, יש לקבוצה הזו סגל עמוק, והמחליפים שלה הרבה יותר טובים מאשר אלו של רומא. היה ברור שללא מקסס וחואן ההגנה של רומא תיראה לא טוב, אבל האמצע היה המאכזב, אינטר הגיעה בקלות לאיזור ה-30 מטר מהשער, ואם היא ממש הייתה רוצה אז המשחק היה מגיע לתוצאה אסטרונומית. צ'לסי מגיעה כפייבוריטית כל-כך גדולה למשחק הזה, ואולי דווקא העובדה הזו תרגיע את שחקני רומא, למרות שהם לא ייהנו להיזכר בביקור שלהם באולד טראפורד לפני שנתיים. טוטי עדיין חלוד משום שחזר מפציעה ולא ראיתי ברומא אף שחקן שלוקח את הכדור ומנסה לעשות דברים. לפחות החלק האחורי ייראה יותר טוב היום. חזרתו של דקו להרכב של צ'לסי היא נהדרת, אבל לאמפרד נתן בחודש האחרון תצוגות נהדרות שקצת השכיחו את הפציעה של הפורטוגלי. אני לא אתפלא אם האנגלי יהיה זה שיבקיע לצ'לסי, הוא מצטרף להתקפה בצורה נהדרת.

14. NUOVA GUARDIA Member

כל הכבוד על הסיקור הנרחב, עבודה משובחת אין לי מילים.
    ואני חושב שהערב השני באלופות יספק לנו כדורגל טוב, אומנם לא כמו אתמול אבל בהחלט כדורגל מצויין. המפגשים הבולטים הם ללא ספק צ'לסי נגד רומא ואתלטיקו מדריד נגד ליברפול. כמו שאמר מנשה בדיון, לרומא יש את הכלים לכבוש שערים בסטמפורד ברידג' אבל גם את הכלים לחטוף תבוסה, במיוחד שאתה מול צ'לסי, הקבוצה החמה בפריימר ליג כעת. חזרתו של טוטי מעודדת את האוהדים של רומא, יש שחקן שעליו רומא יכולה לסמוך בחוד ההתקפה. אומנם הביקורים האחרונים של רומא באנגליה לא בישרו טובות, התבוסה למנצ'סטר יונייטד 1-7 לפני שנה וחצי, את זה אוהד של רומא לא יכול לשכוח לעולם. בואו באמת נקווה שהפעם נגיע לאנגליה מחוייכים ונצא מחוייכים ולא עם ראש למטה. בהקשר למשחק של אתלטיקו מדריד לליברפול, משחק מאוד מעניין מצפה לנו בויסנטה קלדרון, רק חבל שפרננדו טורס לא ישחק מול קבוצת נעוריו כי זה היה בהחלט מעניין. ליברפול עדיין עדיפה אבל אני חושב שאתלטיקו מדריד צריכה לחזור לעצמה אחרי ההפסד בדרבי במוצאי שבת, אני חושב שאתלטיקו מדריד מסוגלת לנצח את ליברפול היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/08
  15. Sergio Ramos Member

אני לא מופתע כלל מההפסד שלנו אמש. הפסד, בסדר, קורה, לגיטימי. אבל ואבל גדול, מה שמעיב לי זה הדרך בה הקבוצה הספידה. היכולת השבלוניות והמעוררת רחמים, אותה יכולת כל-כך גרוע ומוכרת לנו כאשר מולנו מתייצבת יריבות טקטיות בדימות זו של יובה. המשחק היה מעין שכפול של המפגש מול רומא דאז בשמינית גמר ליגת האלופות שהודחנו. הכל שקוף, הכל שבלוני, הכל דחוס וללא אגפים. אין ספק כפי שכבר אמרו כאן שבהיעדר שחקן אגף על המגרש(רובן) בפגשים מהסוג הזה, אי הסימטריה, ולא משנה כמה מוכשרים, יצריתיים ואלגנטיים יהיו שחקני מרכז השדה שלך, קשה מאוד לפתח משחק כדורגל נורמלי ומצבי כיבוש. כההולנדי נכנס למשחק ניתן היה לראות את סוף סוף את המרווח שיצר בשדה המגרש ואי לכך שאר הקבוצה החלה לשחק כדורגל נורמלי. רק חבל שזה קצת מאוחר ולאחר שכבר חטפנו שתי גולים מטעויות הגנתיות. אני לא רוצה להישמע חכם בדיעבד, אך טרם העונה כשציינתי שאי-החיזוק המקצועי, בין היתר אי הבאת קיצוני לקבוצה תפגע בנו, לרוב התכוונתי לסיטואציות כמו אתמול. בליגה אני סבור שהסגל שלנו מספיק גם מספיק ונמשיך, אך בכל הנוגע לצ'מפיונס שהוא קונצרט אחר לגמרי אני מעריך שעוד נגיע למפגשים מהסוג של אתמול ואז ישובו הבעיות.